Skrundas militārā pilsētiņa izsolīta par 170 000 latu


« iepriekšējais 1 2 3 4 5

  1. fekaalijs 2010. g. 5. jūnijā, 11:38

    viss poh...ui driiz 5tacu dziesmusveetki????????????jeheeeee johooo japppp

  2. JES 2010. g. 5. jūnijā, 10:42

    41 XEKTARS PA SVIESTMAIZI ,BAIGI NORMALI .,PLUS VEL EKAS UN JAUNAIS STADITAIS MEZS.

  3. Latvijā viss ir mierīgi 2010. g. 5. jūnijā, 10:42

    Mierīga dzīve jevrosajūzā.

  4. Luk-kam-kalpo-Skrundas-pardeveji 2010. g. 5. jūnijā, 08:51

    www.youtube.com

  5. vetra 2010. g. 5. jūnijā, 08:49

    Starpcitu, Skrundas lokatoru vareja viegli pielagot Dziesmu svetku estradei. Tikai kaitnieki un idioti vareja spridzinat sadu unikalu celtni. Pasu skrundas pilsetinu vareja parverst par LV macibu centru un studentu kopmitnem. To jau var redzet ka Latvija nav Karla Ulmana tipa saimnieka, bet vieni idioti un kaitnieki ar augstako izglitibu. Patreizeja 4 maija Latvijas parodija ir noteikti jareforme. Ir jabut jaunai konstitucijai, kura paredz tautas veletu prezidentu ar vis plasakajam pilnvaram bet ar vis augstako atbildibas limeni likuma prieksa. Partijas un parlamentu ka parazitisku formejumu aizliegt ar likumu, jo 20 gados lidzsineja 4 maija sistema tautai un valstij nesa tikai postu.

  6. apgaismotājs » vetra 2010. g. 5. jūnijā, 09:02

    Ko jūs te ņematies !!! Gribējāt tur dziedāt un macīties !!! izdariet iniciatīvu un sāciet kautko darīt paši. Ko jūs diez tur uzcelsiet purvā ? Kas bija vainas ka krievi maksāja milijonus par to purva gabalu ? Labak lai krievi tur kauko dara nekā SVF jo krievi paradus aizmirst, SVF neaizmirsīs !

  7. Makleris 2010. g. 5. jūnijā, 08:46

    Netrukst cenai vel 2 nulles?

  8. tik un tā 2010. g. 5. jūnijā, 08:45

    izsoles organizatorus pie sienas un nomētāt ar tukšām patronu čaulītēm...

  9. Waffen SS 2010. g. 5. jūnijā, 07:40

    Kartejai farss un Latvijas iztirgoshana! Un kam, protams Krievijai!!! Ko talak? Pardosim Rigu par pardesmit latiem, mums tak vajag pabarot deputatus?! Nekas naks laiks, un tas nav aiz kalniem izdzisim visas erces uz "rodinu"! Lidz arviniem visus iztirgotajus!

  10. prātīgais » Waffen SS 2010. g. 5. jūnijā, 08:09

    Redzams ar prātu tev tā pavājāk ir.Iztirgo Latviju paši latvieši,ka tik kaut cik naudu iebāzt kabatā.Ta jau sanāk nevis krievus dzīt ārā bet tos kārkllatviešus.

  11. Caspers 2010. g. 5. jūnijā, 05:50

    Iespējams, ka tur izveidos Latvijas Las Vegasu priekš bagātiem un, ne tik bagātiem, krieviem! Tik jāsaved kārtībā Liepājas lidostu!

  12. ele 2010. g. 5. jūnijā, 03:06

    malaci, paardodat vien pa kapeikaam latviju krieviem. pirceejam ar latviju NAV nekaada sakara. krievijas skuutgalvainais bandiits izdomaajis tik naudu atmazgaat. samaksaaja pikji, atveera fake uznjeemumu ieksh lv un dariits. taads prieks par valsti un privatizaacijas agentuuru, ka tik turies. ceru, ka dizo latvijas paardeveeju beerni par vecaaku savtiigajaam izveeleem maksaas daargi, raudaadami krokodila asaras un rokot kartupeljus iirijaa, jo buus nopaardota visa valsts un dziivot nebuus kur.

  13. 77 2010. g. 5. jūnijā, 03:06

    latvijā tūrisma objekti riktīgi rentabli ne ?

  14. d 2010. g. 5. jūnijā, 00:45

    kroplā valsts. būtu lielisks tūrisma objekts vai nez ko vel vaŗetu tur uztaisīt. nē, visu jāpārdod.

  15. jap 2010. g. 5. jūnijā, 00:33

    Shis gaajiens jau bija paredzams peec pirmaas izsoles.

  16. Patriots 2010. g. 5. jūnijā, 00:25

    Ljoti jauki, ka viens teica Leninju atstajiet, parejais lai iet pa atkatannoj dorozke. Poh

  17. MX 2010. g. 5. jūnijā, 00:13

    Bizness 90-to gadu stilā bija, ka valsts pārdod veselu rūpnīcu par 1 latu, pēc tam tie pircēji ieķīlāja to rūpnīcu bankā par miljoniem un pēc tam ar visiem miljoniem nozuda tālēs zilajās.
    170000 lati tad jau ir ievērojams progress! :)

  18. mja 2010. g. 4. jūnijā, 23:57

    normāli,pa 1miljonu bija divi pircēji kuri dīvainā kārtā pēkšņi pārdomāja un tad tiek pa brīvu atdots...kāds jau acīmredzot kas pie varas ir noskatījis šo objektu....

  19. Bomzis 2010. g. 4. jūnijā, 23:44

    Pārdodiet! Pārdodiet! Paši pa miskastēm siļķu galvas lasīsiet!

  20. kaķene 2010. g. 4. jūnijā, 23:37

    Daudz gribēja Maz dabuja ! Ambiciozā Skrundas vecene kaķumīle lezbiete !

  21. kutekli noknābs 2010. g. 4. jūnijā, 23:28

    naher! :)

  22. gummybear 2010. g. 4. jūnijā, 23:28

    :))) man prieks, ka visi visu saprata :*

« iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no ārvalstīm, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Orb.lv, Draugiem.lv, Twitter vai Facebook kontu.

TVNET    Orb.lv    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google


TVNET aicina portāla lasītājus, rakstot atsauksmes, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur iespēju atslēgt lasītājus no komentēšanas iespējas.

Diskusiju un komentāru noteikumi