Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. D

  :) "Krēslas zona".

  0
 2. U

  Visu cieņu un veiksmi turpmākajā darbā Kārlim Krēsliņam. Ventspils Augstskolas Satversmes sapulce viņu suverēni ievēlēja rektora amatā bez jebkādiem vadošiem norādījumiem no ārpuses. Ventspils Augstskolas Satversmes sapulcē pavisam ir 30 locekļi, no tiem sēdē piedalījās un balsoja 27, un pēdējā, izšķirošajā balsojumā 18 nobalsoja par K.Krēsliņu kā rektoru.

  1
 3. Baigi švaks rezultāts, viena balss nebūtu , nebūtu ievēlēts. Laikam jau darbinieki pa šo laiku sapratuši, kas viņš ir - stipendiāts

  0
 4. U

  Par ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu Jums nav taisnība. Lai ievēlētu par Ventspils Augstskolas rektoru, nepieciešams vairāk kā puses no Satversmes sapulces locekļu kopskaita (30) balsojums, tātad vajadzīgas 16 balsis.

  Pirmajā balsošanas kārtā piedalījās 4 pretendenti. Balsoja 27 Satversmes sapulces locekļi, bet par derīgiem tika atzīti 24 biļeteni. Krēsliņš dabūja 13 balsis, Caune 6 balsis, Hiļķevičs 2 balsis, Lasmanis 0 balsis, bet 3 biļetenos tika nobalsots pret visiem 4 kandidātiem.

  Otrajā balsošanas kārtā sacentās Krēsliņš un Caune. No 27 biļeteniem bija derīgi. Krēsliņam 14 balsis, Caunem 8 balsis, pret abiem atkal 3 balsis.

  Trešajā balsošanas kārtā balsoja tikai par Krēsliņu. Visi 27 biļeteni bija derīgi, no tiem 18 par, 9 pret. Tātad par nobalsoja 2/3 no klātesošajiem, jeb 60% no Satversmes sapulces pilnā sastāva. Tā nav žilbinoša uzvara vēlēšanās, bat tas nav slikti.

  Rēvaldei pietika saprāta vismaz pēdējā brīdī izvairīties no pilnīgas izgāšanās vēlēšanās, un tagad viņa un viņas propagandisti var stāstīt, kā būtu, ja būtu. Bet īstenībā viņai nebija nekādu cerību.

  0
 5. U

  Kļūdas labojums: 2. kārtā no 27 biļeteniem derīgi bija 25 biļeteni.

  0
 6. Tā Krusttēvam labpaticis.

  1
 7. č
  čigānopis iestūmis šito bezmugurkaulu 2017. g. 12. janvārī 10:45

  viens naudas un varas kārs liliputs, kura senči fenderēja zirgus un pārējo kustamo un viegli aiznesamo īpašumu, bet šis sīkais kompartijas piedēklītis, vēlēdamies kaučkā izsisties ļaudīs, pierādīja, ka nekas nav svēts, izmantojot visus līdzekļus( tai skaitā muļķojot neizglītotāko Tautas daļu) apzaga Latvijas tautu. Nez vai Jēkaba piles žogmalē zagdams zaptes burkas būtu miljonus sazadzis, bet NEKO pats savām rokām vai savu prātu NAV RADĪJIS !un tagad ta šitas ZAGLIS lembergs fīrē valsts naudu !?

  4
 8. Esot sēdējis ilgi Lattelekom valdē, ilgi no siles barojies, šis būs īstais

  5
 9. Hiļkevičs joprojām malacis :)

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi