Drusti un Jaunpiebalga pievērš uzmanību ceļam, stādot tajā kartupeļus

 

 

Drustu un Jaunpiebalgas pagasta iedzīvotāji izveidojuši video, kurā pievērš uzmanību lauku ceļu bijušajā Cēsu rajonā sliktajam stāvoklim, stādot ceļa posmā kartupeļus.

Pagastu iedzīvotāji apvienojušies domubiedru grupā «P29» un uzsver, ka ceļš Vidzemes šoseja-Drusti-Jaunpiebalga (P29) pašlaik ir piemērots nevis auto un divriteņu satiksmei, bet gan izskatās pēc izvagota lauka.

«Šis ceļš ir dzīvības un saimnieciskā artērija Drustu pagasta iedzīvotājiem, pa kuru tie var nokļūt līdz vienīgajam apkārtnes bankomātam, aptiekai un benzīntankam. Pa to brauc skolu autobusi, uz tuvāko slimnīcu jāsteidz Jaunpiebalgas ātrās palīdzības brigādei, kā arī pasažierus jāved satiksmes autobusam Rīga-Jaunpiebalga-Rīga,» skaidro domubiedru grupa.

Reklāma

Izšķīdušajā ceļa posmā, kas redzams video, 13.marta vakarā iestiga starppilsētu autobuss. Tā šoferim spēkratu izdevās «izšūpināt» no dubļiem,

bet apkārtnē dzīvojošos, kuri ikdienā spiesti mērot šo ceļu, negadījums pamudināja paust neapmierinātību ar ceļa stāvokli.

Video uzņemts 14.martā pēc tam, kad attiecīgajā ceļa posmā autoceļu uzturētājs bija veicis greiderēšanu.

Labots Drustu ceļš, kurā iedzīvotāji iestādīja kartupeļus

Labots Drustu ceļš, kurā iedzīvotāji iestādīja kartupeļus, aģentūra LETA noskaidroja valsts AS «Latvijas valsts ceļi» (LVC) Cēsu nodaļā.

Savukārt uzņēmuma pārstāve Anna Kononova informēja, ka, tāpat kā uz lielākas daļas ceļu ar grants segumu, arī uz šī ceļa līdz ar atkusni ir iestājies šķīdonis un ceļš ir uzrūdzis. Autoceļam Rauna - Drusti - Jaunpiebalga šīs problēmas ir vērojams ne tikai Jaunpiebalgas galā. Grūtāk izbraucamajās vietās un iesēdumos valsts AS «Latvijas autoceļu uzturētājs» vakar un šodien iebēris šķembas.

Šogad šim valsts reģionālajam autoceļam ir paredzēta seguma atjaunošana posmā no Vidzemes šosejas līdz Lubūža ezeram. Pašlaik notiek iepirkuma procedūra.Apskati arī citus rakstus par šīm tēmām:

Seko mums Facebook lapā

Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 58500 EUR
Māja
Māja, Tīraine, 279000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 60000 EUR