Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. iconMurfiks Mufiks 2017. g. 16. martā 20:35

  Izskatās, ka šis portāls drīz pazaudēs visus klientus, jo komentēšanas iespējas kļūst arvien mazākas un mazākas nesaprotamās redakcijas politikas dēļ. Līdz ko ir runa par Krieviju vai krievvalodīgiem politiķiem, tā daži šī portāla admini vispār liedz komentus. Caur inbox_lv vispār nav iespējams vairs komentēt, kaut arī muļķo lasītājus, ka drīkst.

  0
 2. Un kā ar Mirska aktivitātēm facebook

  0
 3. Ilgtermiņā valodām un nācijām uz planētas zemes nebūs jēgas, tas viss ir akmens laikmeta murgs no kura būtu pēdējais laiks atbrīvoties, visiem būtu jārunā vienā valodā un jādzīvo uz vienotas planētas zeme. Protams šobrīd tā ir Utopija, bet pēc pāris gadsimtiem es ceru tā jau būs realitāte !

  0
 4. Bartaškevics , nemīz ja vaidzēs pieņemsim likumu lai jenki tevi apsargā ! viss būs čiki piki !

  0
 5. iconLumpaLupma LumpaLupma2017. g. 16. martā 20:02

  ES par Rēzekni !

  0
 6. Likums būtu jāievēro , bet , to pieņemot, vajadzēja tomēr rēķināties ar nenoliedzamu vēsturisko faktu, ka Rēzeknē simtiem gadu dzīvojuši dažādu tautību pārstāvji. Piem. Rēzeknē ir arī Poļu ģimnāzija. Domāju, ka šī tauta nav sajūsmā par to, ka viņi ir aizmirsti. Vecticībniekiem tur ir gan lūgšanu nams, gan kapsēta, gan veco ļaužu patversme. Un Rēzekne nav no tām pilsētām, kurā dzīvo iebraucēji no PSRS. Pilsoniskās sabiedrības veidošanas dēļ Valodas likums tomēr ir skarbs. Pat K.Ulmanis vecticībnieku sādžu iedzīvotājus uzrunāja krievu valodā. Tikai tad viņi to pieņēma arī kā savu prezidentu.

  0
 7. Kas tas tāds par samozvaņecu?

  0
 8. Vai te kāds cer,ka okupanta atvase runās un rakstīs latviski?!

  0
 9. iconGunta Brikmane 2017. g. 16. martā 16:46

  Super. Tikai soda apmērs stipri jāpaaugstina.

  0

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi