Rīgā februārī ielu seguma atjaunošanai iztērēts 101 000 eiro

Ielas seguma remonts Vienības gatvē
 

Rīgā februārī veikta ielu seguma atjaunošana ielās 3155 kvadrātmetru platībā, iztērējot 101 000 eiro, informēja Rīgas domes Satismes departamenta pārstāve Una Ahuna-Ozola.

Ņemot vērā nepatstāvīgos laika apstākļus un temperatūras svārstības, kad nakts stundās gaisa temperatūra ir zem nulles atzīmes, bet dienas laikā virs, bedres asfaltbetona segumā veidojas ļoti strauji - pat dažu stundu laikā. Ielu un tiltu bedru remonts notiek visu gadu, taču ziemā tiek labotas tikai avārijas bedres.

Pastiprināti bedres veidojās arī uz ielām ar grants segumu, tomēr sākt planēšanas darbus vēl nav iespējams, jo grants ielu segums vēl ir sasalis, tikai vietām ir atkususi virsējā kārta. Planēšana tiks sākta piemērotos laika apstākļos, kad grants ielu segums būs atkusis un izžuvis.

Reklāma

Pašreiz avārijas bedru novēršanai tiek pielietota aukstā asfalta ieklāšanas tehnoloģija. Tas nozīmē, ka bedre maksimāli tiek iztīrīta, nosusināta un ieklāts aukstais asfaltbetons. Avārijas remonta galvenais uzdevums ir novērst satiksmei bīstamas situācijas, lai veiktu kvalitatīvu bedru remontu, nepieciešama gaisa temperatūra, kas nav zemāka par +5 grādiem.

Rīgas domes Satiksmes departaments ielu un tiltu uzturētājiem uzdevis pievērst pastiprinātu uzmanību ielu seguma stāvoklim.


Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Jūrmala, 192000 EUR
Dzīvoklis
Dzīvoklis, Rīga, 1100 EUR
Māja
Māja, Jelgava, 169000 EUR