Vakar satiksmes negadījumos cietuši divi cilvēki

 

Svētdien satiksmes negadījumos uz Latvijas autoceļiem cietuši divi cilvēki, liecina Valsts policijas apkopotā operatīvā informācija.

Diennakts laikā valstī kopumā reģistrēti 37 ceļu satiksmes negadījumi, kas ir mazāk nekā vidēji ik dienas. 12 avārijas notikušas Rīgas reģionā, pa septiņām Vidzemē un Zemgalē, sešas Kurzemē, bet piecas Latgalē.

Vakar policisti pieķēruši arī 11 autovadītājus, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā, un divus, kuri vadīja transportlīdzekli narkotisko vielu ietekmē. Abi narkotikas lietojušie šoferi pieķerti Rīgas reģionā, kur apturēti arī pieci dzērājšoferi. Vēl pieci autovadītāji alkohola reibumā pieķerti Vidzemē, trīs Zemgalē, bet Kurzemē un Latgalē - neviens.

Reklāma

Aizvadītajā diennaktī par dažādiem Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši kopumā 619 protokolus, vairums no tiem - 271 -, kā ierasts, noformēts Rīgā, bet vismazāk - 62 - Kurzemē.

Tieši par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu svētdien parakstīti 213 administratīvā pārkāpuma protokoli - 99 Rītas reģionā, 40 Zemgalē, 32 Vidzemē, 29 Kurzemē, bet 13 Latgalē.Seko mums Facebook lapā

Māja
Māja, Ādaži, 525000 EUR
Zeme
Zeme, Engures pag., 14500 EUR
Māja
Māja, Cēsis, 83000 EUR