Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Latvija taču ir reketieru valsts pret saviem iedzīvotājiem,sen zināms,der pavērot tv patreiz demonstrētos pašvaldības mēru kandidātus,lielāko tiesu tiem pat reāli nevar uzticēt ielas slaucīt,izskatās pēc deģenerātiem.
  Ne jau viss šeit tik bēdīgi protams,ir daudz pozitīvu uzņēmēju un cilvēku kas vēl nav aizmukuši no dzimtenes,diemžēl vēlēšanu sistēma tik greiza,ka politikā darbojas tikai cilvēki,kas patiesi neko citu kā zagt nemāk.Kamēr tauta nevēlēsies nosmērērt rokas ar šiem politiskajiem atkritumiem,tikmēr turpinasies šīs zagļu dzīres.

  2
 2. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2017. g. 20. maijā 01:27

  Ceļa nodoklis par auto ir jāmaksā piespiedu kārtā, ejot tehnisko apskati autiņam. Bet kāpēc no nomaksātā nodokļa nav jāremontē, jāatjauno autoceļi piespiedu kārtā? Tos remontē kkā izlases kārtībā, aizlīmējot bedrītes.
  Lūdzu statistiku galdā, cik gadā tiek iekasēts ceļa nodoklis, cik kilometrus par to naudu var saremontēt, vai atjaunot, un kur tas ir izdarīts? Savādāk izskatās, ka valsts nodarbojas ar naudas izspiešanu no autoīpašniekiem. Nodoklis jāmaksā, bet ceļi ir IZCILI *ŪDĪGĀ STĀVOKLĪ...

  10
 3. S
  iconSv Kaspars Kadaks (klājas arvien labāk...)2017. g. 20. maijā 10:10

  Kurā vietā Latvijā tu maksā ceļa nodokli ?

  0
 4. iconDzintars Dzintars 2017. g. 19. maijā 20:09

  Vairāk neka puse visu Latvijas autoceļu ir bīstami!

  15

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi