Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. A

  Šodien minos pa Brīvības ielu un sasmējos par šo mazo velo posmu, lai gan uzbraucot uz tā biju priecīgs, ka nu varēs braukt drošāk pa to malu... Ha! Nekā nebija, īss prieks... daži metri :D

  0
 2. iconJānis Kalniņš 2017. g. 19. maijā 20:17

  Es par veloceliņiem, bet kāpēc ir jāveido kur ir intensīvā satiksme.(Lāčplēša,Brīvībasun tt) Ir taču ielas kur auto nav tik daudz.

  5
 3. Varbūt unahunai vajadzētu sākt administratīvo lietvedību par to, kāpēc pašvaldība līdz šim nav izveidojusi veloceliņu un uzklājusi horizontālo apzīmējum?

  12
 4. Es pat piekristu, ka viņiem to joslu tur vajag, citādi joņo pa trotuāriem, kur cilvēkiem ir jāstaigā. Tā vien šķiet, ka gājējam vispār nav tiesību.

  26
 5. Ar ceļa zīmēm daudz kur nepilnības- piemēram Malnsila un Kristapa krustojums. Zīme braukt taisni paslēpta aiz koku stumbriem un manāma pēdējā brīdī,kad tu jau griez. Un tur priekšā draugi- tautā sauktā policijas barotava- tik raksta protokoļus. Niez nagi to zīmi novietot augšā-kur to labi redz- bet ka pieķers- tā nepatikšanas.

  9
 6. Ir smieklīgi lasīt, ka Rīgas domes Satiksmes departamenta komunikācijas speciāliste runā par Ceļu satiksmes likumā ir noteikto kārtību, kādā tiek saskaņotas un veiktas satiksmes organizācijas izmaiņas Rīgā...
  Jo ir tik daudz nepareizi izbūvētu krustojumu, nepareizi izvietotas ceļa zīmes, ka jādomā to ir darījis citplanētietis...
  Paskatieties uz saviem darbiem paši...

  33

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi