Nevajadzēja ņemt,nevajadzēja ņemt....man vecāki nevarēja uzdāvināt dzīvokli, lai mēs kā jauna ģimene sāktu jaunu kopdzīvi, man neviens nevarēja iedot naudu izglītībai,tādēļ arī tika ņemts kredīts un nevis neapdomīgi,viss tikai izskaitļots, bet es nevaru paredzēt, ko tie muļķi tur valdībā vienā dienā var izdomāt! Viss jau sākas, kad jauni cilvēki kko vēlas uzsākt patstāvīgi, kopdzīvi, bērni, tad sanāk, ka nedrīkst dzemdēt, jo viss atduras tieši tajā! Tādēļ jaunie pāri,kuri mēģina uzsākt kopdzīvi un plāno ģimeni, nemaz nedomājiet, ja jums nav dzīvoklis, nu ja nu vienīgi jūs vēlatieskopāar vecākiem kopā dzīvot visu mūžu!
Es Mr.Denise Eric un es esmu aizdevumu aizdevējs es dotu no aizdevuma cilvēki,
Ir nepieciešama aizdevumiem vairāk informācijas, un jūs sazināties ar mums
In: deniseloaninvestment@hotmail.com Lai iegūtu vairāk informācijas, un man bija
Šī informācija ir sniegta zemāk.
Kredīta pieteikuma veidlapa
Pilns nosaukums :................
Telefona :.........
Valsts :..............
:............... Dzimums
Ikmēneša ienākumi :.........
Aizdevuma summu, kas nepieciešama :................
Aizdevuma termiņš :...........
Aizdevuma mērķi :.............
Ja nevar pavilkt kredītus, nekas cits neatliek kā doties peļņā uz ārzemēm, nevis sēdēt un čīkstēt, ka nu ir gals klāt. Risinājumu vienmēr var atrast.......
piekritu tiem,kas saka pasi vainigi,bet vienalga juus nevarat spriest,jo nav kredita.un nav bijis jaastaajas nevienas diezgan nopietnas izveeles prieksaa.ja man visu uz paplaates kaads pasniegtu,nenemtu krediitu,jo straadaaju pat pa 3 darbiem un to neva nomaksaat.un nezeelojos.bet ti kuriem nav kreditu tadu ar kuriem nevar tikt galaa .vispaar varat viedokli pie sevis atstaat.to ka pasi neemeeji ir liidzveertiigi vainiigi kaa deveeji visi pasi zin.nau ko gudri runaat,jo nezin neviens,ko dziive var izspeeleet.
Kad tā sāk visu pārcilāt domās, tad nonāk pie rūgtiem secinājumiem un atziņām. Ne valsts, ne bankas nebija tik laipnas un nepieauroja pilnus plašsaziņas līdzekļus - mīļie cilvēki, attopieties! Neņemit tos kredītus, īpaši lielos un ilglaicīgos - valsts iet uz grunti! Darbavietas mazinās, algas apgraizīs, nodokļus cels!No jūsu 1000Ls ienākuma varat nokrist līdz 160!
Tagad dzirdam - saistības ir jāpilda! Protams, bet vai tad cilvēks tikai pats ir vainīgs, ka vairs nespēj šīs saistības pildīt? Vai tad lielākā daļa kredītņēmēju turpina saņemt algas iepriekšējā līmenī un savas stūrgalvības dēļ ir pārstājusi maksāt? Vai tiešām valstij šeit nekas nav sakāms un darāms? Ar valsts svētību esam šajā zampā, bet ķepuroties mums piedāvā katram kā viņš prot un spēj.
Visbeidzot, humoram - atnāk "atgādinājuma" vēstule uz e-pastu, kur laviski pa balto rakstīts "kredītsaistības ir jāpilda neatkarīgi no iespējas to darīt":) Šedevrs! Tas ir aicinājums paņemt pistolei līdzīgu priekšmetu un iet pildīt tās saistības vai arī meklēt tās iespējas?
Es arii neciinos, jo pret paarspeeku ir neiespeejami ciiniities. Naacaas uzmest gan banku, gan valsti. Banka netika uzmesta - dabuuja manu maaju un veel 17 000 es esot paraadaa. Lai aizrijas, atgriezties netaisos. Un nav jau kur. Arii neesmu gaishregje un nezinaaju, ka samaksaat 100 Ls meenesii man buus neiespeejami.
Palasīju komentus, sapratu, ka arī esmu starp tiem tērētajiem, kuri ņēma kredītus. Ņēmām ar apdomu un vajadzīgām lietām - mūzikas instrumenta iegādei un dzīvokļa remontam. Mums palaimējies ar apdāvinātu bērnu ģimenē un mēs ļoti centāmies viņai sagādāt visu nepieciešamo, lai viņa varētu izkopt savas spējas. Liriska atkāpe galā. Tagad par kredītu. Tas nav liels, arī 800Ls ienākums mēnesī četru cilvēku ģimenei (ārpus Rīgas, mazpilsēta) lika domāt, ka varētu tos 60 latus nomaksāt ik mēnesi, noteiktajā datumā. Bet tad nāca BUMS - vīra otrā darbavieta bankrotēja(ne bez valstsvīru virzītās nodokļu politikas palīdzības), pēc mēneša arī mana uzņēmuma vadītājs nolēma, ka filiāle mūsu pilsētelē ir lieka greznība. Palikām ar vienu algu knapi pāri 180Ls uz rokām (aplokšņu naudas netika praktizētas) un 16Ls bērnu pabalsta. Un tagad maksājam zobus sakoduši. Banka nepanāca ne pussolīti priekšā! Lūdzām samazināt maksājumu un paigarināt atdošanas laiku - nevar. Lūdzām, lai pārceļ datumu, negrib. Skaita tos procentus, zvana ik pārdienas, lai atgādinātu, cik daudz esam parādā pa tām 10 kavējuma dienām. Secinājums - žēl, ka man nepiemīt gaišreģes spējas! Man jau likās, ka manas ģimenes finanšu situācija ir gana stabila un ar laiku tikai uzlabosies, bet... Mūsu valstī, kā tajā anekdotē - kad tev rokās visi trumpji, izrādās, ka valsts ar tev spēlē šahu!
Tuvākajā laikā iešu noformēt trūcīgas ģimenes statusu, lai ietaupīt kaut nedaudz, lai varētu bērnus arī mājās barot vismaz ar diviem ēdieniem, vismaz pusdienās. Nekas, iztiksim, ja ne šeit, tad citā valstī. Neesam ne sliņķi, ne dzērāji.
Piekrītu Lainei-ne jau tikai lai iedzīvotos bagātībā visi ņēma kredītus, bet gan galējas nepieciešamības gadījumā-dzīvojot prihvatizētāja mājā, ko šī valsts viņam "likumīgi" tika pārdevusi ar visiem iedzīvotājiem nebija citas izejas.
visi tik gudri, gudri un prātīgi...nevajadzēja ņemt kredītus un t.t. bet māja vai dzīvoklis ir vajadzīgs jaunai ģimenei, nevis kad pienāks mirstamā diena....ko ta visu mūžu kopā ar vecākiem dzīvot!? Besī ārā šito gudrīši.....to jau nezināt, kā pašiem dzīves pagriezīsies?
Kredīts -tā ir bankām izdodot kā kredītu ,kā virtuālā nauda , kas iegūta no dažādu obligāciju ,fondu,sertifikātu u.c tirgošanas(brokeru spekulacijām)un arī noguldījumiem. Finansu tirgos ar šo it kā virtuālo naudu ,banku darbinieki spēle tik pat kā kārtis kazino, bet reāli to nevar aptaustīt . Tāpēc tai būtu jābūt citai cenai kā reālajai naudai ko kredītņēmējs, kas strādā aiznes atpakaļ uz banku . Bet pašlaik bankas pielīdzina visus kredītņēmējus brokeriem,kas pelna pēc principa nauda pelna naudu. Bet dzīvē jau tā nav. Ir tā ,ka ,ja esi ne par ko kautko nopelnījis ,tas nozīmē ,ka esi kādam kaut ko noņēmis un tāpēc uzskatu , ka šī nauda kas kredītņēmējam jāatmaksā, ir par vismaz 30% vērtīgāka, kā tā kas guļ it kā noguldītāju kontos (virtuāli)
ja ir krediits un nevar adot tad arii nevajag to adot lai vini iet bekot.Atrāk prom no šeienes un miers jo šeit vel 5gadus nekā nebūs ticiet man!!!Vel nēesmu kļudījies un kredītu arī nav jo paredzu uz priekšu!!!
Protams,ka paši vainīgi,ka ņēma bez apdomas.Vajadzēja pasekot līdzi valsts attīstībai.Vai tad šeit attīstījās ražošana?Viss balstījās uz pirkt un pārdot.
Es arī vēlējos ņemt kredītu četrus gadus atpakaļ,bet jau tad loģiski padomājot,sapratu,ka to nedrīkst darīt.Ja būtu uzņēmējs,tad noteikti būtu ņēmis.Bet,tā kā esmu vienkāršs šoferis,tad nu nē.
Nevainojiet kredītņēmējus lohi!!Kredītu padarīšana ir entās valstīs kur gadiem ir šāda prakse un tas ir tikai normāli,tas ka valdība salaida pakaļā visu 5minūtēs,viņi ir vainīgi pie tā!!!LOHIEM LOHU KOMENTĀRI KĀRTĒJIE!!!!
Visi celtnieki un pardevejas nema lielos kreditus un prasija zinas no darba.Es vel teicu kad devam tas izzinas par ienakumiem tas ir pagaidam ,padomajiet ko darat.Cilveki pasi vainigi.
Jādara tāpat kā mans bijušais darba biedrs,ko varēja to pārdeva,un aizbrauca prom,un nevis uz UK,Īriju vai Norvēģiju,bet uz Baltkrieviju.Viņš ir latvietis sievai rados bija baltkrievi.Visi prom,kad sazvanijos teica dies kas nav,bet labāk nekā Latvijā ir.Bankai palika dzīvoklis ko varēs pārdot kādam ārzemniekam.