iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m

  Nevajadzētu jau uzgāzt vainu uzreiz tautai, pret tik meistarīgi izstrādāta, un arī brīnišķīgi izpildīta, plāna nenoturēsies neviena tauta.
  Katram cilvēkam savs skatu punkts, taču Latvija nekur nepazudīs, ne tādos vien sūdos bijusi,

  0
 2. R

  Pilnīgi piekrītu teiktajam.Valda neuzticība,bailes protestēt.Vai,piemēram,ir nepieciešami 3-4 pārbaudītāji iestādes vadītājiem -(p.,skolai),lainoteiktu pareizi vai neparezi.Pareizo var noteikt tas,kurš reāli strādā.

  0
 3. R

  Pilnīgi piekrītu teiktajam.Valda neuzticība,bailes protestēt.Vai,piemēram,ir nepieciešami 3-4 pārbaudītāji iestādes vadītājiem (p.,skolai),lainoteiktu

  0
 4. R

  Pilnīgi piekrītu teiktajam.Valda neuzticība,bailes protestēt.Vai,piemēram,ir nepieciešami 3-4 pārbaudītāji iestādes vadītājiem (p.,skolai),lainoteiktu

  0
 5. A

  Ziniet, man pat nav bail no iebrukuma.. es pat ticu ka cita vara spētu šo zemi kontrolet labāk.. man ir bail ka mēs Latvieši nespēsim sadoties rokās, kā teiz to darījām, un mēs tāpat vien atļausim valdošajām koalīcijam zagt..
  Diemžēl, mūsdieu tauta, dīvānos sēdētāji, noskatās kā mēs brūkam..
  Es nēesmu pret Latvijas suverenitāti... es esmu par Latviju, brīvu zemi.. diemžēl tāda tā nav..

  4
 6. K

  Neuztraucieties Valsti pardos un deputati sadalis naudu , krievija pat neiebruks, be mierigi iebrauks :D

  1
 7. Lasītājam Vilnim rasols galvā - sametis visu vienā kaudzē un vaino tos, kam ar pašreizējo bordeli ir tikai tāds sakars, ka ir jādzīvo šajā administratīvajā teritorijā.

  1
 8. A Tu motivē mani strādāt vēl vairāk! Pašreiz darbam atdodu aptuveni 11 stundas sešas dienas nedēļā un saņemu aptuveni 600 eiras, no kurām liela daļa ir ceļa izdevumi. Nomaksājot visus rēķinus,nekas daudz nepaliek. Nafig man šitāda valsts! Bet par 13.janvāri informācijai pasekošu līdzi.

  3
 9. A

  ->Čigāns Viva CUBA-> par čakliem censoņiem vajadzētu teikt apmeram tā:"... un aizgāja sastrādātos gurnus grozīdama ..."

  2
 10. T

  Man vienalga, kas ar šo Briseles piedēkli notiks,paliks pie briseles, vašingtonas vai beijingas jeb kļūs par kalifātu pateicotoes ES atvērto durvju politikai. ES diemžēl nav valsts, tā neaizsargā savas robežas, tai nav vienotas armijas, nav vienotas politikas.

  4
 11. S

  Laikam skaitos liberālis, jo uzskatu, ka valstij ļoti maz jāiejaucas biznesā.
  Valstij jārada likumu pakete, kas ļauj prognozēt gadiem uz priekšu nodokļus.
  Valstij janodrošina iekšējā un ārējā drošība.
  Valstij jānodrošina nodokļu iekasēšana no visiem kas paredzāti Likumos.
  Cilvēkiem jāmeklē ceļi kā savas zināšanas un prasmes pārdot - jāveido savs bizness.
  Cilvēkim jāsaprot, ka tikai viņi ir paši atbildīgi par savu eksistenci, un tikai milzu katastrofu gadījumā var cerēt uz valsts atbalstu.
  Cilvēkiem jāsaprot ka nāve un nodokļi ir neizbēgami.
  Cilvēkiem jāsaprot ka Laimes lāča nav, un jelkurš Vadonis ir tikai viens cilvēciņš ar ambīcijām, ka var un drīkst noteikt ko ļaudīm darīt.
  Tāpēc - jāveido ļaužu apvienības, kas izvirzīs tādas programmas, ko ļaudis pieņems.
  Programai jābūt konkrētai un izpildāmai tā, ka rezultāts ir izmērāms.
  Vārdi - izpētīsim, izanalizēsim, uzlabosim, panāksim un līdzīgie programā ir aizliegti.
  Apvienību dalībniekiem ir jābūt atbildīgiem tautas priekšā par savu solījumu izpildi.

  2
 12. N

  Rakstam visā var piekrist izņemot autora teiktajā, ka sašķeltība ir starp ''tautu un valsti'', bet tauta jau ir valsts daļa - valsts definīcija autoram bija jāizlasa pirms izdomāj šādu sašķeltības versiju.
  Bet kopumā rakstam nevar nepiekrist.
  No sava paziņas zinu, ka mazie politiskie spēki Latvijā sāk sarunas par spēku apvienošanu, lai cīnītos ar esošo sistēmu - redzēs, kas sanāks, bet tas, ka briest pārmaiņas ir fakts!

  9
 13. K
  KAM LV PIEDER VARA?? Nash2016. g. 26. novembrī 14:25

  = PĒC SATVERSMES-TAUTAI!! BET REALITĀTĒ?? SAUJIŅAI KORUMPĒTU NOZIEDZNIEKU!!

  8
 14. iconharalds elceris (kāds nefotografē?) 2016. g. 24. novembrī 12:19

  Pamazām zaudējat gan savu valsti. Pašu vainas dēļ!

  36
 15. K
  KAS IR PAŠI?? haralds elceris (kāds nefotografē?)2016. g. 26. novembrī 14:28

  NENOMETAMIE PARTIJU KAŠČEJIEM -AR SAVIEM NEBEIDZAMAJIEM PARTIJU SARAKSTIEM ?? - TIE IR TIE PAŠI??

  ŠOBRĪD TAUTA-LAV VARAS GAITEŅU POLITIKU-NEKĀDI NEVAR IETEKMĒT UN NEKAD NAV IETEKMĒJUSI!!
  TĀ KĀ VĀRDU PAŠI- TU LIETO NEVIETĀ!!

  4
 16. e
  elek†orā†s haralds elceris (kāds nefotografē?)2016. g. 6. decembrī 10:27

  ir paši!

  10
 17. Pilnīgi piekrītu ten kautkas jāmaina deputāti tik sev paaukstina algas ka tai pašā laikā saka ka neto algas ir par lielu un vajadzētu tās samazināt tā ir ņirgāšanās par tautu valdībai vajadzētu valsti saturēt nevis sadalīt!

  32
 18. H
  Haralds Zane Grasmane2016. g. 24. novembrī 11:32

  Tev labāk patiktu, ja depu†ā†i sev algas pasiltinātu?

  32
 19. E
  ELCERIM VAIRS NELEJIET.. Zane Grasmane2016. g. 26. novembrī 14:28

  ZŪD SAPRAŠANA..

  3
 20. i
  ikaunis Zane Grasmane2016. g. 7. decembrī 07:53

  esi vai soms, ka Tev pofik veņņiki, palsīkais lītskanis vai nepalsīkais?

  8
 21. E

  Man sen jau liekas ka visi pret savu dzimteni neskatās kā uz savu. Esmu ievērojis vienaldzību un bezcerību pret apkārt notiekošo.

  14
 22. N
  NEJAUC VALSTS AMATOS SĒDOŠOS Edgars2016. g. 26. novembrī 14:30

  AR VALSTI!!

  BEZCERS IR AR SAVU DARBU NEPILDOŠĀM AMATPERSONĀM !! NE VALSTI!!
  CIK KLAŠU IZGLĪTĪBA??

  6
 23. iconSanita Veinberga 2016. g. 23. novembrī 18:50

  Tautai vajadzigs vadonis (ņi), kas likumīgi pareizi noņemtu esošos vadītājus. Sekotāju, nepārprotami, netrūks. Un jāsāk ar mājaslapas izveidi, kur pulcinat, informētu un aicinātu tautu uz pareizām darbībām.
  Kurš būs drosmīgs, kompetents un uzsāks to? Ņaudētāju un samazgu lējēji nav trūkuši nevienos laikos, bez tiem neiztikt...Tauta ceļamies un cīnamies par sevi, tautu, mūsu bērniem un nākotni!

  42
 24. r
 25. H
  He Sanita Veinberga2017. g. 22. janvārī 13:38

  Klāt ir - anti-globālisti, kā mušas uz medu!

  0
 26. i

  Gundars Valdmanis "Starp dzirnakmeņiem"

  18
 27. i

  kam interesē seku cēloņi un plaša to analīze, ieteicams izlasīt Gunāra Valdmaņa "Starp dzirnakmeņiem". Internetā ir. Kādiem tā grāmata ir ļoti nevēlama un iespējams, tūtīt kāds "trollis" kodīs. Mūsu tauta nav ne sliktāka, ne labāka kā jebkura cita un nevajag visam pa virsu kultivēt mazohismu.

  4
 28. j

  Kad runājam par deputātiem, tad man vienmēr pārmet, ka es jau pats tādus esmu ievēlējis. Padomāju, un sapratu, ka mums jau tā vēlēšanu sistēma ir galīgā šreijā. Lai, vai kā es vēlētu, vienalga, vieni un tie paši tūdaliņi tiek pie siles, kuru viņi sauc par valts naudu, bet tā taču ir tautas nauda. Kādu tūdaliņu izmet pa durvīm, taču viņs, vai viņa atkal ielien pa logu. Domāju, ka taisnīgi būtu, ka man ļautu novēlēt nevis par konkrētu partiju, bet par atsevišķiem tautas siles kalpiem, tad arī no katras partijas atsijātos liekie tūdaliņi. Nu tad arī mēs paši zinātu, ko ievēlam

  22
 29. a

  Zināsi ko ievēli tikai tad, ja sāksi vēlēt no mājas, ielas, kvartāla, rajona un tā uz augšu!!!!! Un pēcāk tādā pašā secībā no "apakšas uz augšu" prasīsi atskaiti par izdarīto/neizdarīto - neviens negodprātīgs šajā ķēdē no malas neieberzīsies pat smērēts!

  0
 30. Vēl piliens šai darvas mucā ir jaunie nodokļi mikrouzņēmumiem 2017 gadā .Baigi ģeniālā valdības ideja lai aizlāpītu sačakarēto budžetu . Tur jābūt īpaši apdāvinātiem lai šādu lēmumu pieņemtu ! Noslaukt spicākos , bagātākos uzņēmējus !Daudzi būs spiesti slēgt savus uzņēmumus , jo nevarēs nomaksāt šos nodokļus ! Drūmi , drūmi..... Ir sajūta ka ejam galīgā paka.......

  34

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi