iepriekšējais 1 2 3 4 5 9

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. G
  Gudrais pēdiņās 2016. g. 30. novembrī 08:51

  Tas tēvs ir stulbs??? Es 2. Klasē kautvai zīmuli kozdams, izpildīju un 10! Nu, ja nav laika neved uz tiem pedofīliskajiem trenniņiem!

  0
 2. iconArtis Gulbis (Archa) 2016. g. 30. novembrī 07:15

  Šokētajam tēvam vajadzētu nodarboties ar savām lietām un mazāk bāzt degunu sava otrklasnieka "somā un rakstāmgaldā". Ir tāda hiperaktīvo tēvu suga, kas aiz neko darīt katru otro dienu skrien uz skolu par kaut ko sūdzēties. vecāku sapulces tāds pārvērš par farsu, kas beidzas ar neko un iztērētu laiku vai labākajā gadījumā ar "re, cik mēs forši 3 stundas papļāpājām par manu Tomiņu"... zinu šitos, esmu sastapis!

  3
 3. iconMārtiņš Sextōn ツ (Strix Aluco) 2016. g. 30. novembrī 00:13

  Ko gan šie dzeltenie pencku portāli iesāktu bez šiem "šokētajiem" tēviem!?

  4
 4. ?

  Vēl joprojām tētis nav izvests no šoka stāvokļa ?

  4
 5. E

  No raksta nevar īsti saprast kurš ir truls - tēvs vai bērns. Izlasīju rakstu ka otrklasnieks nevar 10 putnus uzzīmēt, atnācu mājās un savai meitai PIRMKLASNIECEI palūdzu pie visiem īstajiem mājas darbiem uzzīmēt 10 putnus, viņai tas aizņēma 5min 43 sek, tiesa bez izkrāsošanas, to pat neprasīju, skaidrs ka ilgāk par 20-30 min šis mājas darbs nevar aizņemt...

  4
 6. h

  Tiešām? Un visi bija zīlīšu dzimtas? Jeb esi dislektiķis un tādus vārdus kā "zīlīšu dzimta" vispār nevari izlasīt? Vai arī vārnu no kovārņa neatšķir?

  17
 7. u

  Zīlīšu dzimtas putnus ir viegli uzzīmēt patvairāk par 10 pustundas laikā,Jo zīlītes atšķirās pārsvarā pēc krāsas un cekuliem uz galvas. Zvirbuļus vien var 4 uzzīmet un izkrāsot 10 minīutēs!Zvirbuļi arī ir zīlītes!
  Tākā tiešām tēvs ir pilnīgi stulps,un dēls tāds pats!

  2
 8. x

  Uldim
  ...Zvirbuļi arī ir zīlītes!... ???? Ko tu ar to domāji, gudrīti?

  6
  Parādīt vēl 3 atbildes
 9. u

  Tas ir nožeļojami ja bērni 2 klasē nezin 10 zīlītes un nemāk tās uzzīmēt.Kad es augu, mēs jau bērnudārzā zinājām visus putnus, gan zīlīsu sugas,gan vārnu sugas gan baložu sugas putnus!
  Tagad bērni zina tikai glaudīt un spaidīt viedtālruni un pārlūkot aplikācijas!

  7
 10. d

  Nu, tad nosauc - parādi savu gudrību. Pirmkārt, 10 ZĪLĪŠU DZIMTAS PUTNI - putnu ar vārdu "zīlīte" nosaukumā nemaz tik daudz nav, ornitolog :DDDD

  7
 11. u

  Kā tad nav.Zīlīšu sugā ir simtiem putniņu veidu.Tie paši zvirbuļi ir 4 veidu Latvijā.Zīītes ir pelēkās,zilās,Liēlo zīlīti mēs visi zinām, ar dzeltenām krūtīm, tad ir dažādas cekuzīlītes pēc cekula krāsām, tad ir meža,purva, lauku zīlīte......
  Manos laikos kad gāju bērnu dārzā ilustratīvajās grāmatiņās visi šie putniņi bija atēloti bildēs.
  Tagad bērns 2 klasē nezin nevienu putnu, bet zina kā spēlēt caur viedtālruni onlainā tanks of worlds vardarbības spēli!

  5
 12. m

  Es arī protu iegoglēt "zīlīšu sugas" un tagad gudri irst! :)

  1
 13. J

  Īstenībā jau sen 1.-4. klašu posmā notiek sacensības starp vecākiem - kurš labāk izpildīs mājas darbus un uzrakstīs projektus. Sviests...
  Un tāpēc mums ir korekcijas klases jau no 6. klases. Jo tad vecākiem ir piegriezies vai arī tie vairs netiek līdzi... Lūk. Kaut kas te nav kārtībā...'Mosties, IZM!!!

  29
 14. m

  Man tā kā negribas ticēt, ka tie putni jāzīmē jau uz nākamo dienu, jo sociālo zinību stunda 2. klasē ir tikai vienu reizi nedēļā, vai tik nebūs novilkts tas mājas darbs līdz pēdējam brīdim, un ja nav dators, tad izej ārā dabā ar savu bērnu un tur viņš ieraudzīs ne tikai 10 dažādas zīlītes vien - viņš tās noteikti atradīs pats!Un noteikti katru savādāku!

  4
 15. d

  Sociālajās zinībās par putniem nemāca, ja tā nav putnu skola. Tam parasti ir dabaszinības. Vēl viens cauri izglītībai izgrūsts analfabēts.

  3
 16. d

  Pie reizes gudriniece varētu nosaukt tos 10 zīlīšu dzimtas putnus, ja reiz tik gudra pa mežu staigātāja esi :D Skolu taču būsi beigusi, ne? Kā tad bez tādām zināšanām tagad dzīvo?

  1
 17. t

  Tu esi zoss

  2
  Parādīt vēl 1 atbildi
 18. l

  bērniņam gan stundas beidzās 16 tos un uzdevums nebija uz nākamo dienu- bet nedēļām ilgi bumbulēts par to teka var zaļāj;ā zdives veidā

  6
 19. d

  Vēl viens, kas putniņus visu skolas laiku skaitījis, bet gramatiski pareizi salikt komatus tā arī nav iemācījies :D Nu, nodemonsrē savas čakli apgūtās zināšanas ornitoloģijā - nosauc 10 zīlīšu dzimtas putnus.

  3
 20. z

  Un kur ir zvanīts, ka šis rakstelis ir taisnība? Kaut kur kaut kāds tēvs runā par 10 zīlītēm, bet varbūt, ka tas tomēr ir safabricējums, lai pāri par 400 cilvēkiem tupētu pie datora un "ceptu" komentārus par briesmīgo izglītības programmu tā vietā, lai ar bērniem kopā palasītu grāmatu vai vienkārši aprunātos.

  6
 21. d

  Mums vienkārši šis murgs jau ir garām, bet labi atceros visus šos absurdos uzdevumus sākumskolā. A pašam slabo nosaukt 10 zīlīšu dzimtas putnu? Nevari? Tātad tavas zināšanas pat 2. klases skolēna līmenī nav :DDD

  4
 22. p
  priekš daisy zino2016. g. 29. novembrī 22:28

  Vispār jau runa ir par raksteli kā tādu, nevis par konkrētām zīlītēm ,bet laikam jau nespēj uztvert tekstu, tātad kam te ir 2. klases izglītība?

  1
 23. f

  Skumji ir redzēt to ka daudzi nesaprot ka ne jau visiem padodas zīmēšana.

  4
 24. t

  Un, tie bērni tikai zīmē un dzēš, zīmē un dzēš, un nakts aiz loga... Lielāks saprastu, ka ne jau izskats ir galvenais, bet sākumskolēnam to nevar iestāstīt...

  9
 25. j

  Neklātienes izglītības programma no pirmās klases...

  3
 26. I

  Jau sen esmu sapratusi, ka izglītības sistēma klibo ar abām kājām. Bērniem slodze ir ļoti liela, uzdod daudz, lai kaut kā palīdzētu skolēnam, starp citu arī vecākajās klasēs, vecāki arī tiek noslogoti. Stundas beidzas vēlu, mūsdienu dzīves ritms dot papildus spriedzi, mazajam cilvēkam ar to grūti tikt galā. Ne velti mūsu bērni negrib iet uz skolu. Par datoriem, vienkārši beidziet runāt, kaut kā neviens negrib vairs braukt zirga pajūgā, bet brauc ar auto un, nu tad, lai tie lielākie runātāji pārsēžas. Manā skatījumā- stundas varētu būt mazliet ilgāk,tā arī skolēni iemācītos būt patstāvīgāki, bet vakari būtu veltīti citām nodarbēm un ģimenei. Jāpiebilst, ka mācību programmas arī ir kā "profesoriem", savā laikā es taisīju tādu bakalaura darbu, kāds tagad ir projekts manam bērnam 5.klasē. Vairāk kā puse no tā, ko māca ir bezjēdzīga, bet prasības... Uzskatu, ka profesionālajai izglītībai ir jābūt tiešām lielākām prasībām, bet vidusskolā bērni tikai jāsagatavo šim solim. Un, ticiet, tad viņi tiešām būs gatavi mācīties ar nesabeigtu vēlmi atrast savu vietu dzīvē.

  15
 27. č

  Zīmē, zīmē, zīmē putniņus, putniņus....

  1
 28. E

  bliezien, tu tieshaam esi dabuujis pamatiigu bliezienu pa galvu. Vai arii beerniibaa tevi nometa ar galvu uz leju uz betona griidas. Nevienam apbizhotajam beerninjam taas ziiliites nav jaaiemaacaas no galvas. Shim vinjas ir jaauzziimee. Shis kaut kad vienreiz dziivee buus vinjas redzeejis bildiitees. Ja shis veelaak pa miglu atcereesies ka, jopcik, ziiliishu ir vairaak kaa viens veids, nekaa taas kas pa zaalaaju leekaa, tad tas jau buus pilniigi pietiekams 2. klases maaciibu rezultaats.
  Voobschem tu, bliezien, esi defektiivs. Tas arii viss.

  ---------------------------------------------
  --------------------

  Nevis blieziens ir defektīvs bet tu Mjaa jo dēļ tādiem defektīviem radījumiem kā tu tagad bērni mokās ar visu to kas viņiem normāli nebūtu jāzin! Kāds tev laikam ir iemetis ar ķieģeli tā kārtīgi pa tavu galvu ka tu nesajēdz to, ka ne visi bērni ir talantīgi zīmētāji, kuri var visu uzzīmēt ļoti skaisti, ka pilnīgi izskatās tā it kā būtu fotogrāfēts! Bērnam pietiktu ar to, ka viņš vispār ir iemācījies atšķirt kā, piemēram, izskatās balodis un kā izskatās zīlīte. Nu nav viņam jāzin visi tie sīkumi kuri ir jāzin, piemēram, bioloģijas skolotājam vai ornitologam un nav visiem bērniem jāmāk zīmēt izcili!
  Pasaki man tad kāpēc liek zīmēt ja jau nav jāzin?! Gan jau ka pēc tam paprasīs ko tas bērns zin par tiem 10 zīlīšu veidiem!

  1
 29. b
  biomd Ehh to Mjaa2016. g. 29. novembrī 21:50

  Tas nu nebūtu nekāds pārsteigums ja vēlāk paprasītu, piemēram, kāda ir atšķirība starp cekulzīlīti un meža zīlīti.
  Tiešām jau izskatās, ka bērna galvu grib piebāzt ar informāciju, kurai ir liels potenciāls, ka nākotnē tā bērna dzīvē nebūs vajadzīga! Tikai jautājums kāpēc tas tā tiek darīts?

  3
 30. 7

  Redzu tikai 2 variantus kas te patiesībā notiek. Vai nu tiešām bērnam ir jāzīmē 10 putniņi ļoti profesionāla zīmētāja līmenī vai arī tas ir neglīts mēģinājums pataisīt skolotājus par sliktajiem!

  Uzzīmēt 10 putniņus kā māk nav problēma, to var izdarīt ātri, taču un tādā gadījumā brēka būtu sacelta par neko, taču ja 2.klases skolniekam ir jāzīmē 10 putniņi ļoti profesionāla zīmētāja līmenī, tad ar steigu ir jāpārskata viss mācību programmas saturs. Piekritīšu tam, ka pietiks ar to ka ir spējīgs atškirt zīlīti no baloža un citiem putniem!
  Saprastu, ka to visu prasītu ornitologam, nevis 2.klases skolniekam.

  5
 31. k

  Pamēģiniet 2.klases skolēnam iestāstīt, ka putniņus var zīmēt kaut kā. Apzinīgs bērns visus tos 10 putniņus zīmēs, kā 10 darbus vizuālajā mākslā, un tam vajadzēs daudz laika. Dažs vēl vairākas reizes izdzēš un labo, jo, lūk, neesot sanācis skaisti... Un, nākamreiz būs atkal kaut kas cits jāzīmē, bet atkal daudz pēc skaita.

  15
 32. 7
  7899 to kāda mamma 78992016. g. 29. novembrī 21:41

  Ja jūs tiešām esat mamma, tad jums jau nu labāk būtu jāzin tas, ka ne visi bērni prot izcili zīmēt un ka tas nav nekas slikts, jo tā tā pasaule ir iekārtota. Viens būs izcils zīmētājs, taču nekam nederīgs fiziķis kamēr cits būs izcils fiziķis, taču nekam nederīgs kā zīmētājs. Tas tā piemēram. Protams apzinīgs bērns, neskatoties uz to ka slikti zīmē, centīsies uzzīmēt pēc iespējas labāk, taču uz to zīmētāju fona, kuri viņa klasē zīmē ļoti labi, tas viņa zīmējums arī izskatīsies tā kaut kā.

  2
 33. k

  Jūsu teiktais nekādi nemaina to, ka apzinīgais bērns pie tiem 10 putniņiem pavadīs milzīgi daudz laika - līdz naktij (neatkarīgi no rezultāta, un it īpaši, ja viņš nav zīmētājs).

  5
  Parādīt vēl 3 atbildes
 34. s

  Ja vien raksts ir reāls, tad tā ir skola, kur ir 2 maiņas, spriežot pēc situācijas apraksta. Cik tad LV ir skolas 2 maiņās, Rīgā zinu, ka Franču licejam vēl ir .....
  Un tad jau vajag konkrētu skolu nosaukt, nevis abstrakti runāt, vairāk izskatās pēc sadzejota raksta, lai tauta šūmējās un rezultāts ir sasniegts - komentāri vairāk kā 400

  1
 35. A

  par zīlītēm neizteikšos, bet vecāki jau atvelkās pēc darba (caur veikaliem, bankām, veļasmazgātuvēm utt..) ap 19:00... Un tad vakariņu taisīšana un ap 20:00 sākās sarunas- KAS TEV RĪT SKOLĀ??? Un tad parādās visādi brīnumi... Labi bija man bērnībā manā pamatskolā (jau 30+ gadus atpakaļ), kad 1.-4.klasei bija skolā jau jāizpilda rītdienas uzdevumi. Pagarinātā diena , vai, skaitījās... 16:00 bijām brīvi un izmācījušies!!!!

  5
 36. A

  P.S. ...un mums bija SESTDIENĀS ARĪ SKOLA!!!! UN TAS ..."mūsdienu dzīves ritms dot papildus spriedzi," ko viņš TĀDU dod??? ...mums bija vieglāk, kad bija jādomā , ko dabūs veikalā, ko ēdīs (nebiju no Rīgas), ko dabūs no drēbēm????? Izlutināta un nozombēta TLF paaudze... Viņi īstas grūtības nezin, piedodiet...

  2
 37. T

  Principā uzdevums ir pārāk sarežģīts, jo 10 veidu zīlītes.. Ir pārāk specifiski 2.klasniekam. Labākajā gadījumā būtu - uzzīmē 10 putnu sugas (stārķis, zīlīte, balodis, vārna u.t.t.) Tas būtu devis lielāku labumu bērnam. BET - 100% varu teikt, ka tas ir bijis nedēļas vai vismaz vairāku dienu m/d, par kuru tētuks attapies pēdējā vakarā. Un, ja godīgi, tad vecākiem NEVAJAG pārbaudīt katru bērna mājasdarbu, to izlabot un 1.klasnieka 3 teikumu garajā mājasdarbā sarakstīt A4 lapu garu pārspriedumu. Mājasdarbi ir domāti, lai skolēns MĀCĪTOS SEVI ORGANIZĒT, plānot laiku, patstāvīgi strādātu.
  Neizmācīsies - pats vainīgs, sapratīs, ka tā turpmāk nevar.
  Bet tad tikai pierod.. Mamma vai paps sameklēs / izdarīs manā vietā...

  17
 38. H

  Latvijā zīlīšu dzimtā sastopamas septiņas zīlīšu sugas, no kurām
  viena – gaišzilā zīlīte ir reta ieceļotāja un n
  ovērota tikai trīs reizes. (http://www.daba
  sdati.lv/site/img/pub/1/2/127/1352885456.pdf)

  5
 39. O

  ka doshu pa kiveri,tad visas mulkibas ar visaam ziileem no galvas izlidos aaraa

  1
 40. e

  Nevienā 2. klases mācību grāmatā vai darba burtnīcā nav uzdevuma, kurā būtu jāzīmē 10 dažādas zīlītes. Ja tik tiešām skolotāja tādu darbu uzdeva- tad ar steigu tādai jāpārlasa standarts. Ja tas ir izdomājums, lai atkal kūdītu pret skolotājiem- tad tas jau vairs nav jauki!

  11

iepriekšējais 1 2 3 4 5 9

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi