iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. V

  Dīvaini, vienmēr līdz 15. datumam bija publiskotas iepriekšējā mēneša algas, bet tagad, pēc šīs publikācijas iznākšanas, ir jau 30. datums un algas par decembri vēl joprojām nav publiskotas.

  0
 2. w

  Vairak nekad nebalsosu par ZZL, un citus ari aicinu nebalsot par siem neliesiem .

  0
 3. w

  Tautiesi vieniga izeja saja valsti ir aizbraukt un pamest so blezus un jo atrak jo labak ,lai vini ka prusaki viens otru noed ,

  0
 4. g

  KĀ GAN IERĒDŅI VAR SAŅEMT ŠĀDAS ALGAS, JA VALSTS EKONOMIKAS PIEAUGUMS 2016.GADĀ NEPĀRSNIEDZ NIEKA 1,5%?
  Tā ir stagnācija, nevis pieaugums!

  3
 5. N
  Nekā personīga 2016. g. 28. decembrī 10:09

  ........" Ilgaža norādīja, ka šāda samaksa netiek maksāta katru gadu, bet atkarībā no gada darba rezultātiem. Tā saskaņā ar likumu nepārsniedz vienu mēnešalgu.".........
  Sanāk, ka mēnešalga ir neadekvāta, kur nu vēl prēmija.

  3
 6. Lielāks prieks būtu ja vismaz 1/10 daļa Latvijas iedzīvotāju saņemtu minētajos apmēros algu darba vietās. Tikai neizpratne, kā ierēdnis var saņemt pienācīgu un atbilsošu algu „cilvēcīgai dzīvošanai“, bet žēl, ka uzņēmējs, kas ir nomaksājis visus nodokļus valstij, nespēj nodrošināt saviem darbiniekiem šādus ienākumus. Diez vai uzņēmējs un visa uzņēmēju komanda ir nekompetentāka, mazāk strāda, vai ir bezatbildīgāki kā Latvijas ierēdņi.

  5
 7. E

  Tapec ari negrib progresivo ienakuma nodokli,jo bus krietni mazak uz rokas!

  6
 8. k

  Kāds tur brīnums!? Šādus "brīnumus" var atrast ne tikai šajā iestādē. Citur priekšnieks "apaļa nulle", bet skaistas piemaksas pēc nezkādiem tur pantiem ir katru mēnesi

  6
 9. Kaut visiem tā veiktos Jaunajā gadā. ,ne tikai valdības izredzētajiem

  7
 10. d

  Kāds tur brīnums ka daudzi izvēlas saņemt algu aploksnēs, neka barot ierēdņu armiju.

  4
 11. Ja pensionāram pieliktu kaut 30 Eur arī traki liksmotu visi vecākās paaudzes iedzīvotāji ,bet ne vairāk par 3 Eur nevar pielikt ,jo vajag iepriecināt citus ar 3000 Eur

  9
 12. iconJānis Šleiners 2016. g. 15. decembrī 07:50

  Es jau minēju, ka iešu stāvēt pie tās ēkas ar prasību atlaist no darba visus tos, kas saņem nesamērīgas summas + piemaksas par panākumiem... es neredzu panākumus, ja sabiedrības nodokļu slogs kļūst lielāks un uz tā rēķina gūst papildu līdzekļus darot mazāku darbu saņemt lielākus "bonusus". Es saprastu, ja darbinieku skait saruktu uz pusi un izmaksātās algas saruktu uz pusi un tad daļu ietaupīto veltītu prēmijām, jo mazāki resursi spēj pārvaldīt sistēmu un nodrošināt tās darbību, bet ne jau tagad visiem darbiniekiem izmaksās prēmijas par to, ka iztērējot miljonus sistēmas uzlabošanai tiek nodrošināta cilvēcīga, mūsdienīga apkalpošana neatkarīgi no personālijām.

  Zagļi jūs tur esat un bezsirži. Sēžat siltos krēslos un stūķējat bulciņas, audzējat speķi kā cūkas kūtī, pašapmierināti rukšķat un nenovērtējat barotājus, kopējus. Tos - mani, un pat atļaušos teikt MŪS, pamanat tikai tad, kad jums sāk rūkt vēders.
  P.S.
  Atkal nāk prātā vārds "ētika". Vajadzētu visiem jums tur likt uzrakstīt un publicēt savā CV, kā Jūs izprotat šī vārda nozīmi, un vai Jums šķiet, ka šī naudas dalīšana un pieņemšana (citkārt to dēvējat par kukuli un sūdzat mazos cilvēkus tiesā par to) ir ētiska!

  18
 13. iconDomeniks Roze Jānis Šleiners2016. g. 15. decembrī 09:58

  Pasaki visiem kura datuma un laika tu doma uz turieni doties lai es varetu tev pievienoties

  3
 14. c
  cien. Jāni! Jānis Šleiners2016. g. 15. decembrī 10:55

  Laipni lūgts LAD jebkurā laikā pieteikt vizīti un mēs tev visu parādīsim un pastāstīsim, kādi ir mūsu (parasto darbinieku) darba pienākumi un kādām ir jābūt mūsu zināšanām, lai veiktu savus pienākumus, kā arī darba apjomus un darba apstākļus!
  Mēs neko neslēpjam un uzskatam, ka mūsu darbinieki strādā par pusalgu, ko viņi ir pelnījuši par savām zināšanām un darba apjomiem. Diemžēl šo faktu pierāda tie, kas regulāri iet prom un privātajā sektorā saņem 2x vairāk, bet esošie algu griesti nepieļauj maksāt vairāk.
  p.s. atšķirībā no citām valsts iestādēm mūsu darbu pārbauda vismaz 3x gadā vismaz 4 dažādi auditi, tostarp Eiropas komisijas auditi un Eiropas revīzijas palāta, tādēļ, mēs nevaram un nedrīkstam "dalīt" naudu kā labpatīk. un līdz šim būtiski pārkāpumi nav konstatēti.
  Laipni lūgti mūsu kolektīvā, tikai diemžēl, ja jūs izvēlēsies konkursā, tad jūs par šādu algu negribēsiet strādāt, vai arī jūsu kompetences būs par mazu.
  Es, protams, runāju par darbiniekiem, nevis direktoriem, vietniekiem un vadītājiem.

  5
 15. p

  Kas ir parazīti ? Tie ir kukaiņi, kuri apsēj veselu miesu un izsūc no turienes asinis. Līdz ar to kādreiz veselie organismi noasiņo. Bet vēl ir tie lielie, ar taukiem apaugušie.... kuri uztur tos kalsnos. Tautā tos pazīst kā stipendiātus. Tie arī ir tie visrijīgākie. Bet tomēr jāatzīst, kamēr būs tie resnie..... būs arī tie rijīgie.

  1
 16. kam satrauc šie liekēži -bēgļi? Viņi nāk no citas kultūras un EU pamatvērtības viniem nav saprotamas. -Mežoņi.

  2
 17. t

  man ir jautajums- ja nebutu sis iestades vai kaut kas reali mainitos latvijas laukos? kaut ka neticas ka vajadzigs tads ierednu bars lai sad tad kadu zemnieku atbalstitu :)

  9
 18. Vai tad tas, ko darbinieki paveica, neietilpst viņu darba pienākumos? Un, ja nē, tad man ir jautājums - vai šo papildu darbu viņi darīja darba laikā? Gribētos minēt, ka jā.

  17
 19. j

  Tā saskaņā ar likumu nepārsniedz vienu mēnešalgu....
  TAS NOZĪMĒ, KA ŠĀDU ALGU VIŅI SAŅEM KATRU MĒNESI!!!

  13
 20. iconAleksandrs Elksnins jucis2016. g. 15. decembrī 07:59

  Tik liels valsts strādājošo īpatsvars latvijas tautsaimniecībā nav vajadzīgs, ja jūs palieliniet nodokļus un piespiežiet mūs savilkt jostas, tad tauta saka ka tiks liels valsts pārvaldē strādājošo skaits nav vajadzīgs, Jūs dzīvojiet no nodokļu naudas, un saņiemiet ļoti lielas algas tieši augstākā lēmej vara, bet Jūsu darbs ir ārpuskritika, tāpēc jāizvertē vispār ko šī darbavieta dod latvijas izaugsmei.

  10
 21. Ja VID strādātu kā LAD, tad mums ēnu ekonomika būtu 5%, nevis 35%. Beidziet rieties.

  5
 22. M

  Strādā muļķa zemnieks ne LAD

  12
 23. Jāpiekrīt. Šāda Elektroniskā pieteikšanās sistēma nav pat Igaunijā, esam ar kautko beidzot apsteiguši šos. Tad ir jāsaprot, ka šādas sistēmas ieviešana prasa daudz resursu, gan materiālo, gan laika, gan cilvēku un tas ir tikai normāli, ja par izpildītu darbu saņem motivējošas prēmijas. Un ja padomā cik šāda sistēma ietaupa laiku un resursus, jā un it sevišķi platību pieteicēju laiku, kuriem nav jādomā kā tikt uz pārvaldēm lai pieteiktos maksājumiem.

  3
 24. iconEgils1007 wariors2016. g. 15. decembrī 00:16

  Šo sistēmu ieviesa jau gadus 4-5 atpakaļ, vienkārši šogad paziņoja, ka rakstiski vairs nepieņems.

  6

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi