iepriekšējais 1 2 3

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. .

  Trispadsmitais janvaris nav aiz kalniem!:D

  1
 2. Ž

  Šie te busiņi kropļo konkurenci veicot komercpārvadājumus. Vadā kravas bez jebkādām licenzēm un maksām pa ceļiem. Šoferiem nav jaievēro darba un atpūtas laiks. Vienā vārdā - HALTŪRISTI ! Un vis biežāk tie ir tie lielākie nodokļu nemaksātāji, jo viņus visgrūtāk izkontrolēt!

  1
 3. 3
  3 tonnas ir riktīgs buss Žika2016. g. 27. decembrī 23:54

  Nevis busiņš

  1
 4. i

  Muļkības. Šādi busi ir teju visiem zemniekiem,uzņēmumiem. Kādi kravu pārvadātāji...cik tad to ir? Un taisnība jums ir par darba laiku...mēs kā zemnieki to neievērojam....strādājam no gaismas līdz gaismai, jo par tiem grašiem, ko maksā par piemēram dārzeņiem, mēs ievērojot darba laiku nevarētu pat minimālo nopelnīt. Ne visi ir lieli un kruti. Pārsvarā ir tādi, kas knapi velk.

  6
 5. E

  Šomase ļoti trāpīgi apzīmēja šo murgaino veidojumu !Tūkstoškārt pievienojos!

  9
 6. T
  Tad jūs divi aidioti Edgars2016. g. 27. decembrī 23:55

  Šomaši

  2
 7. Ja godīgi! Šinī valstī notiek tas lai visu iznīcinātu!!! No mūsu gudrajām "100 galvām" lai dievs mums palīdz.

  17
 8. 1
  123 Raivis Purins2016. g. 27. decembrī 21:04

  Dievs jāraksta ar lielo burtu!

  6
 9. iconRaivis Purins Raivis Purins2016. g. 27. decembrī 21:07

  Jā! Bet dusmās izlaidos.

  4
 10. Š
  Šitas raivis izlaidās Raivis Purins2016. g. 27. decembrī 23:55

  ddddd

  0
 11. e

  Tad jau sanāk,ka es ar busiņu ceļu čakarēju krietni vairāk kā tie ar divsimtajiem kruīzeriem.Jāpērk būs pasažieru buss,un beņkus ārā.

  3
 12. iconRaivis Purins erna2016. g. 27. decembrī 21:05

  A, to jau dara jau sen! Tāpat neizdosies? Jo! Politiķīši atradīs kā mūsus noslaukt! 10 €euras klāt! Bet 25€euras nost. Labā tehnika. Tikai politiķi nesaprot vienu! Ka tauta prot arī, RĒĶINĀT. UN nebalsosim par tautas nīdēju varzu.

  6
 13. D

  Cerams, beidzot tie smagie nevilksies pa lielajiem ceļiem un nekavēs visu satiksmi, bet izvēlēsies bezmaksas ceļus!!! :@

  1
 14. i

  Vai nevari mani apgaismot...kur tad ir tas bezmaksas ceļš , piemēram, Rīga- Jelgava??? Nav ko gudri runāt.....

  6
 15. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2016. g. 27. decembrī 19:54

  Vai tā kā nebūtu laiks arī deputātus, Saeimu un valdību aplikt ar Civiltiesiskās atbildīšanas apdrošināšanas nodokli ? Jo cik simtiem ģimenes ir pametušas valsti, cik ģimenes nonākušas dažādās finanšu problēmās, cik cilvēku ir iedzīti nabadzībā, depresijā, izmisumā. Dēļ viņu, tautas kalpu nemākulīgās saimniekošanas valstī.

  9
 16. i

  Kādu nedēļu iepriekš griezos gan pie bez tabu, gan tvnet. Lai painformē tautu. Vēl joprojām lielākā daļa šo transportlīdzekļu īpašnieku nezin. Vai kaut kas bija- klusums. Šis raksts arī nav ar tādu virsrakstu, kas brīdinātu par likuma izmaiņām. Ko gaida? Lielās soda naudas?

  13
 17. K

  Vai tikai sitais neizskataas peec "sociaalaa nodokla" izmainju varianta... taa pati situaacija- cilveeki nezin, -csdd un atd nemaak paskaidrot, vecaas versijas likumu lasa.. neprofesionalitaate gan likuma pienemsanaa gan iistenosanaa. Uz laukiem braucot, uz sacensiibaam braucot, seenees braucot- jaamaksaa vinjette.. sviests.

  4
 18. u

  Reāli nedomā ar galvu, cik var izdomāt jaunus nodokļus vai celt esaošos nodokļus. Aizbrauks vēl cilvēki prom! Kas paliks? Un pareizi darīs, jo nākotni šeit neredzu. Maksā, maksā , bet nekas nav! Veselības jomā, ja kaut kas notiek, arī jāiet par maksu vai jāgaida pus gads rindā, tikmēr jau var nomirt! Cik var celt nodokļus! Maksā nodokļus, bet viss kā tukšā mucā, pazūd!

  19
 19. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) uzņēmēja2016. g. 27. decembrī 19:14

  Vēl par elpošanu nav izdomāts nodoklis. Tāpat arī par bezdēšanu. Kaitīgie izmeši kā nekā...

  3
 20. i
  iconinese uzņēmēja2016. g. 27. decembrī 19:18

  Un kurš vēl bija rakstījis, ka Vējonim tauta dāvātu dāvanas....kur tad bija tada aptauja...laikam savā starpā nolēma. Vai parastai tautai uzprasīja?

  3
 21. u

  Zirgu nopirkt šajos laikos arī ir grūti, pajūgam priekšā jāliek "100 gudros", lai velk.

  4
 22. b

  kāpēc visus šos gadus nauda pietikās bet te pēkšņi vajag vēlun vēl?

  14
 23. i

  Tas ir normāli...citas valdības tā naudu neizšķērdēja.

  3
 24. a

  Jā patiešam, ir izslēgts no tiem kam vinjete nebija jāmaksā:
  6. panta. 6. (.) kuriem nevajadzēja laika uzskaites kontrolierīces un
  7.(.) LAU reģistrētie, t.i. zemnieki u.t.t.
  Labi ka panesās diskusija, savādāk 2017.g. sāktos ar izbrīnu un lielu sodu.

  3
 25. P

  Un ja privātpersonai pieder bulku vāģīts un šis uz brīvdienām izīrē piekabi (3500+), lai no laukiem atvestu dažus kartupeļu maisus? Arī vinjete jāpērk?

  4
 26. s
  sekundārais Privātais2016. g. 27. decembrī 17:06

  csdd tak piķi vajag

  10
 27. i

  Ja bulku vaģim teh.pasē rakstīts N1.

  1
 28. iconKaspars Kadaks (klājas arvien labāk...) 2016. g. 27. decembrī 16:55

  Latvijā pat pajūgam izdomās nodokli. Brauksi ar pajūgu, būs jāmaksā divas civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas. Par sevi, un par zirgu arī, jo kas zina kas tam lopiņam var ienākt prātā. Ja tas lops tiks izmantots biznesā, var nākties iegādāties tahogrāfu, un vinjeti. Tāpat zirgam var pieprasīt tehnisko apskati, medicīnisko apliecību, galu galā vēl arī PVD lēmumu, ka zirgs atbilst ekspluatācijai.
  LValdībai vēl daudz kur augt un augt. Galvenais, lai nepietrūkst izdomas par ko no iedzīvotājiem iekasēt nodokļus un dažādas nodevas.

  24
 29. V

  Likuma pants ir šāds:
  "2.pants. Nodevas objekts
  Nodevu maksā par šā likuma 1.pielikumā noteikto valsts galveno un reģionālo autoceļu posmu lietošanu (izņemot to šķērsošanu, tostarp apļveida krustojumos) ar KRAVAS TRANSPORTLĪDZEKĻIEM, kuru pilna masa ir lielāka par 3000 kilogramiem, un KRAVAS TRANSPORTLĪDZEKĻIEM UN TO SASTĀVIEM, kuru pilna masa ir lielāka par 3500 kilogramiem un kuri paredzēti vai tiek izmantoti kravu autopārvadājumiem (turpmāk — transportlīdzeklis).
  (23.11.2016. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.01.2017.)
  "
  Pieņemu, ka tā kā mana busa reģistrācijas apliecībā rakstīts "(Y) Veids: vieglais pasažieru" un "F.1. Pilna masa (kg): 3000", tad pat ar piekabi, kurai reģistrācijas apliecībā rakstīts "F.1. Pilna masa (kg): 1300", likums uz mani neattiecas, jo mans nav KRAVAS TRANSPORTLĪDZEKLIS (vai tāda sastāvs). Protams, BE kategorijai gan jābūt!

  1
 30. 7

  Lielākā daļa komentētāju kārtējo reizi nezin likumus, bet pi visa atkal vaino valsti... un žurnālistiem tas ir kā saldais ēdiens.
  Likumā skaidri rakstīts, kuras kategorijas ir atbrīvotas no vinjetes iegādes, tostarp: "Par transportlīdzekļiem, kas saskaņā ar normatīvajiem aktiem ir atbrīvoti no prasības uzstādīt darba un atpūtas laika reģistrācijas kontrolierīces".
  Tātad, tie kas satraucas, ka vajadzēs smagajiem džipiem, bulku vāģiem utml. var gulēt mierīgi - tahogrāfs nav prasīts - vinjete nav jāpērk!
  Tas pats attiecas un mazajiem busiņiem, jo tahogrāfi jāuzstāda lielajiem pasažieru busiem (vairāk par 9 vietām) un transportam, kurš nodarbināts kravu pārvadāšanā.
  Tā kā džips + piekabe (2800 kg + 750 kg) utml. var mierīgi rullēt kā līdz šim.
  P.S. Atšķirīga kārtība ir Lietuvā - tur maksā par vinjeti visi, kuriem tehn. pasē rakstīts, ka kravas furgons vai kaste neatkarīgi no pilnās masas. Kaut 2000kg, vienalga maksā.

  4
 31. 77 - Beidz muldēt aplamības!
  Tahogrāfa izņēmuma nākošgad vairs nav!

  3
 32. i

  Tur ir rakstīts, ka maksā visi N1 kategorijas kravas transportlīdzekļi, kas smagāki par 3000 kg. Tātad parastais kravas mikroautobuss ietilpst šajā kategorijā. Tādi kā transit, master utt. Un ko tas nozīmē, no Jelgavas uz Rīgu bez vinjettes es netieku. Tāpat ierodoties no Lietuvas puses līdz Elejai nav alternatīva ceļa. Arī tas nabaga Elejas iedzīvotājs nekur neizkustēsies bez tās. Un vai Rīgas kungi ar savām tukšajām smadzenēm vispār saprot , ko nozīmē par busu samaksāt ap 550 eiro tikai par kaut kādiem nodokļiem? Es saprotu, ka viņiem tas nav nekas, bet nopelnīt lauksaimniecībā....tā ir milzu nauda. Tiešam vai jāsāk iepirkt zirgus ar ratiem?

  21
 33. a
  Parādīt vēl 1 atbildi
 34. j

  Šim busiņam ar jebkuru piekabi ir jāmaksā, jo ir sastāvs virs 3500 kg un tad tas ir kravas pārvadāšanai.

  2
 35. N1 ar piekabi sastāvam virs 3500kg nav EURO 0,I,II... Tam ir cits apzīmējums un augstāks pieļaujamais izmešu daudzums, ja jāmaksā kā EURO 0, pēc kā likums nosaka maksāt, ja nav noteikts...vai likuma radītāji nav šādu BE kategoriju ievērtējuši!

  0
 36. b

  Nu tā pie mums tiek atbalstīta uzņēmējdarbība
  Tāds nu mums ir prezidents,galvenais ,ka smuki smaida

  33
 37. O

  Par kravas busiņu mazam veikaliņam ar kafe Latvijas nomalē, no 2017. gada auto ekspluatacijas nodoklis 219.00 ,plus 300.00 par vinjeti gadā,nu skaisti...

  25
 38. 7

  Latvijas nomalē vinjete nav nepieciešama.

  3
 39. >

  AgA! Veikalam preci no Rīgas piegādās ar zirgu pajūgu!

  10
 40. J

  Viss tā samudžināts, ka paši ierēdņi neko vairs nesaprot.

  20

iepriekšējais 1 2 3

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi