Võrkpallinaiskond Viljandi Metall asus finaalseeriat juhtima

Sakala
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Viljandi Metalli võrkpallinaiskond alistas pühapäeval kodusaalis 3:1 GMP ja asus kolme mänguvõiduni peetavat Eesti meistrivõistluste finaalseeriat 2:1 juhtima.

Rohkearvulise kodupubliku ees mänginud naiskond kaotas avageimi 14:25, ent suutis kolm järgmist geimi tugeva rünnaku ja hea kaitsetöö tulemusena võita. Need lõppesid 25:20, 25:16 ja 25:20.

Finaalseeria teises kohtumises laupäeval Tallinnas pidid viljandlannad viiegeimilise mängu järel GMP paremust tunnistama Siis lõppesid geimid tiitlikaitsja poolt vaadatuna 15:25, 25:22, 23:25, 25:18 ja 15:12.

Pärast kolme kohtumist on Viljandi Metall Eesti meistrivõistluste kuldmedalist ühe võidu kagusel. Finaalseeria järgmine vastasseis on homme kell 19 Tallinnas Eesti Näituste spordihallis.