Iedzīvotāji taupa uz izklaižu rēķina


TVNET

10:10, 29. aprīlī, 2010

Liela daļa TVNET lasītāju atzinuši, ka cenšas ietaupīt uz izklaižu rēķina, liecina portāla trešdien veiktā aptauja.


  • Citos portālos

Uz dienas jautājumu kopumā atbildējuši vairāk nekā 2000 portāla lasītāju, no kuriem vairāk nekā puse (56%) atzinuši, ka cenšas ekonomēt savus līdzekļus, atvēlot mazāk naudas izklaidei, savukārt 16% taupa naudu uz apģērba, apavu, bet 11% pat uz ēdiena rēķina.

Reklāma

9% TVNET lasītāju pauduši viedokli, ka nekam īpaši viņu finanses netiek taupītas, 7% norādījuši, ka savus līdzekļus taupa, bet uz citu izdevumu rēķina. 1% respondentu cenšas ieekonomēt uz sadzīves preču rēķina.

"Ja agrāk reizes divas gadā braucu uz ēģiptēm, turcijām, tad tagad par to nākas aizmirst. Ja agrāk neskatījos, cik maksā, piemēram, kurpes: patika - nopirku, tad tagad velku no apavu skapja agrāk pirktās, bet malā noliktās. Ja agrāk pastaigas pēc iekāpu auto un aizbraucu, piemēram uz Kolku, tad tagad šādas izpriecas atkrīt. Ja agrāk svētdienas pēcpusdienā ar draudzeni iebraucām paēst kādā krodziņā, tad tagad šāds pasākums notiek mājās. Ja agrāk autiņam katru sezonu pirku jaunas riepas, tad tagad tā vairs nevaru atļauties... un tā varētu turpināt ilgi," raksta Oskars.

"Īpaši nekā netaupu. Tā kā pie izklaidēm pieskaitu kultūras pasākumus - uz tiem taupīt nenāk ne prātā. Ja nebūs naudas, pirkšu teātrī lētāko biļeti par 1 Ls, bet vienalga iešu!" komentē kāds cits lasītājs.



  • Citos portālos

Citi lasītāji iesaka


Šeit tiek apkopotas TVNET ziņas, kuras lasītāji visvairāk ir pārpublicējuši portālā draugiem.lv un facebook.com. Autorizējieties facebook un draugiem, lai redzētu, kas interesē Jūsu draugus.



Rakstu grupas

Sadarbības partneri

  • Politika.lv