Komentāri par: Viena nakts vilcienā Rīga-Sanktpēterburga

Īsumā
 • Ceļojums ar vilcienu no Rīgas uz Sanktpēterburgu
 • Ne sevišķi komfortabls, bet ļoti interesants

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. R

  Es nesen biju Maskavā ar draudzenēm forši es joprojaaaam sajūsma! Braucam ar vilcienu iepriekš pērkot nav dārgi un ērti vispār nekāda vaina!!!!
  Ar autobusu pēc pieredzes … godīgi sakot es ne esmu jogs :) atbraucu ne kāda sāpēja mugura un ko jau vis ..pār negribējās ……
  Lidmašīnu izvēlos tikai kad patiešām tālu jābrauc , jo nav ko slēpt nenormāli baidos no nolaišanas Tas ir īsts challenge priekš manīs :(

  Šeit var izlasīt visu par atlaide un kas notiek Pēterburgā un ne tikai ;)
  travel.ldz.lv

  0
 2. n

  kas par skolniekiem jums raksta? tvnet?

  0
 3. E

  Spriežot pēc Jusu raksta ,radās iespaids,ka esiet no provinces.Meitene,kas gadiem krājusi naudiņu braucienam -kupejas vagonā.
  Es vairāk kā desmit gadus braucu ar vilcienu no Rīgas uz Sanktpēterburgu,kā arī uz Maskavu-slēgt darījumus.Man nav nekad bijušas pretenzijas ,ne pret restorānvagonu,ne vagona pavadoni,ne tēju.(Tēja ir ļoti kvalitatīva.)
  Kā Jūs ,kundzīt,spējiet novērtēt kas ir labs ,un kas ir slikts,ja pat neatšķirat kvalitatīvu melno tēju.Ja negaršo melnā tēja,tad salasi maisiņā pelašķus un ņem līdzi.

  5
 4. c

  Labak braukt ar autobusu. Vismaz sanak daudz letak. Atruma zina ari. Nevajag ceret uz vagon-restoranu, noralie cilveki nem edamo lidz. Jo restorana viss ir ar uzcienojumu. Visu boja robeza. Ja nebutu, tad varetu iekonomet 2-3 stundas. Diemzel ta stulba robeza bus.

  3
 5. k

  Stulbaa vista!!! Izbaudi dzivi , nevis cjiksti !! Tad vajag ar lidmasinu lidot un nav ko te muljkibas rakstit !!!!

  1
 6. p

  Pretīgie nīkuļi,nīdētāji! Nelasiet un nekomentējiet, ja nepatīk! Vienmēr viss ir slikti, lai ko kāds darītu.

  2
 7. d

  braucu pagāšgad ar proletvilcienu ķīnā ,restoranvagona mūsu izpratnē nebija tas ir labākas klases vilcienos un ātrvilcienos kas iet uz 300 sliedes neskan jo tās ir savienotas bez šķirbām biļetes savāc un iedot uz maršrutu plastmasas talonus ko beigās savāc drošībnieki pārbauda savējos ķīniešu ārzemniekus neaiztiek vispār tīrs totie katrā vagonā ir vārošs ūdens viņu makaroniem ko ēst . alkoholu ķīnieši nedzer tikai restoranā un viesnīcās bet dzert neprot taisa haju viesnīcā -pietiek iznākt korodorā un nokliegties alo garaz ka visi apklust bet vispār viss tīrs un apkalpojošais personāl ir trīskārsīgs salīdzinot ar mūsejo...

  0
 8. n

  nu ka nav ko rakstīt, tad nerakstiet! Viss no sērijas - viss ir slikti vien es esmu D'Artaņjans! Pati/-s rakstītājs pat nespēj normālu raktsu uztaisīt. Tā jau tie skribenti apskādē visu kas ir tuvs un slavē visu kas ir tāls un ne savs. Interesanti, kas par to samaksājis?!

  2
 9. t

  tukš un neizteiksmīgs raksts.

  1
 10. R

  Ar autobusu braukt Uz S.P. nav nekāda paradīze.Kad esi iemidzis uz robežas tevi uzrau kājās un tad pa Krieviju viņš barauc līkumu līkumiem.

  0
 11. S

  Jā,raksta autore gan šausmas piedzīvojusi.Tevi neviens ar varu tur nevilka.Ir dzīvē redzēta tāda ņergu kategorija kuri ir tikai izmantotāji un visa apkārtējā kritizētāji.Ko Tu pati tādu baigi labo uz šīs pasaules esi izdarījusi???

  0
 12. t
  tas ir rezultāts 2010. g. 7. jūnijā 07:17

  ...kad glupo aitu ielaida vilcienā...

  2
 13. e

  Kauns par LDZ. Bezkonkurences trūkums un provinciālisms. Braucu uz Pēterburgu ar autobusu. Lētāk notekti. Kādreiz ir akcijas aviobiļetēm. Sāk atkal aptrūkties labās un lētās zāles, spa- jābrauc!

  0
 14. Ļ

  Tas ir brauciens atpakaļ pagātnē. Labāk doties uz rietumiem - piem. Varšavu vai Berlīni.

  0
 15. B

  Jācer, ka starptautisko sastāvu vagoni ir labākā tehniskā stāvoklī, nekā tie, kas tiek palaisti starppilsētu vietējā satiksmē... Un runa ir par dīzeļvilcieniem: 05.06.2010. no 7.12 tika padots uz Daugavpili dīzeļvilciens ar galvas motorvagonu DR1A 175.3. Braukšanas "bauda" fenomenāla, visu ceļu pārcilājot galvā dzelzceļa vagonu ratiņu konstrukcijas īpatnības un biežākos defektus, piemēram, luftes un nevienmērīgu riteņu nodilumu... Vēl jo interesantāk likās tas, ka arī vilciena, kurš uz Rīgu devās 17.53 sastāva otrajam piekabvagonam (galvas motorvagons DR1A 172.1) atkal identiska rakstura simptomi - laikus neveikta "kantaino" ratiņpāru slīpēšana... Vēl traģiskāks novērojums bija (šķiet, Aizkraukles st. vai Skrīveru st.) kādā no stacijām, kurā pa pirmo ceļu garām brauca prečinieks - vienam no sastāva pēdējiem vagoniem (platformai) ar milzīgu troksni otrais ratiņpāris mētājās šurpu turpu, respektīvi - cūkas laime, ka nenotiek kaut kas ar sekām... Godīgi sacīšu - es biju ļoti pārsteigts par šādu paviršību gan no LDZ, gan PV puses, kuri var palaist maģistrālē sastāvus, kuru vieta būtu Liepājas Metalurgā, vai sliktākajā gadījumā - cehā un remontā.

  3
 16. j

  kautkāda kaza no reinika klipa ar vilcienu pirmo reizi brauc

  0
 17. i
  ingmars korkls jops2010. g. 6. jūnijā 20:32

  tie kas brauc vilciena tie ir normali cilveki bet kada kaza brauc pirmo reizi

  0
 18. S

  Šie senie ceļojumi vilcienos Rīga-Maskava, S-Pēterburga utt. atsauc atmiņā dažādas emocijas, gan visvisādas problēmas ar biļešu dabūšanu, vasarā bija grūtības, gan arī tas, kad parasti tādi braucieni-komandējumi bija saistīti ar visādu djelu kārtošanu galamērķī un nekad nepietika laika normāli pirms brauciena sagatavoties, viss bija pa "galvu un kaklu" un kad Tu beidzot pēdējā sekundē ielēc vagonā ar pekeļu kaudzi pašam un dāvanām ciemos, tad tiešām iestājās "svētlaime", ja vēl brauc divatā ar kolēģi vieni 4-vietīgā kupejā, tas ir super, goda vērds kaifs. Tas neaizmirsīsies nekad.
  Jā, bija gan arī viens nogurdinoš reiss Rīga-Maskava lēnais, no Rīgas toreiz atgāja ap 19 un Maskavā pienāca nākamajā dienā vakarā ap 20, apstājās pie katra staba, lūk tas gan bija traki! :))

  2
 19. s
  ssssssssssssssssssss Skorpion2010. g. 6. jūnijā 16:28

  nu gudrā,tad nafig vispār brauc ar vilcienu?brauc ar privāto autiņu.tur tev būs gan paēst,gan pačurāt........................

  0
 20. s
  ssssssssssssssssss Skorpion2010. g. 6. jūnijā 16:29

  ....un tev liekas,ka kosmosā dzīvo?

  0
 21. .

  nez kāpēc viss eiropiski greznais tiek uzspiests par kautkādu baigo "kā tam jābūt" standartu, piemēram daudz ērtāk jutīšos noplukušā padomju stila vilcienā/restorānā nevis muzeju atgādinošā "skaistā" restorānvagonā, kur izlaizīt šķīvi ir pēdējais nāves grēks D:

  6
 22. s

  Pirms 30 gadiem šāds maršruts uz Ļeņingradu bija lētākais un pie reizes arī "ērts " , jo vakarā "iegulies " un no rīta jau pamosties Ļeņingradā , tad ar lidmašīnu bij divreiz dārgāk un gandrīz pusdienu esi zaudējis ceļā . Bija pat tā ka pēc "baltajām naktīm " atkal vilcienā uz Rīgu un kā "iegulies" ,tā pamosties Rīgā . Kāpēc Latvijas vilcienā ir kupejas un Lietuvas kopējais vagons-plackartes ? Cenas !! Latvijā jau pacentīsies noplēst pēc iespējas dārgāk . Bet tagad , ar šīm robežpārbaudēm gan viss ir sačakarēts, ne īsti gulējis , ne negulējis .

  2
 23. D

  Es ar šogad ar šo vilcinu biju devusies uz Santpēterburgu, un īstenībā nav ne vainas. Nau jau naktī jāēd, bet gan jāguļ :)Viena nakts ceļā un jau esi galapunktā. Bet ja gribnas dušu un vēl nez kādass privilēģijas tad attiecīgi maksā un brauc, problemu nav. Vip vagons maksā 200Ls.

  1

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi