iepriekšējais 1 2 3 4 5 15

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. e

  Ko sāks atlaist kredītparādus? sāk regulēt patēriņa cenas?

  0
 2. Latvijas valdība laikam nekad neiemācīsies atšķirt "plānu" no (erotiskā) sapņa.
  (kā, kāpēc erotisko? ko viarāk tad politiķi grib, kā vēl simts tūkstošus ko izdrā__?)

  0
 3. P

  Runājot par emigrāciju, vai tad tomēr tajā pašā UK nav vieglāk integrēties un strādāt, saņemt pretī adekvātas soc garantijas no valsts par saviem nodokļiem nekā Kanādā, nerunājot, protams par LV?

  0
 4. Aizbraucējs neprot lasīt angļu valodā, tur tev tā visa kaite... ja tev stāžs ir, tik vien kā izbraukt pa hgwy 15 min ir tik liela traģēdija un sarežģījums, nu tad, vecīt, laid vien uz UK un esi viens no tūkstošiem laimes meklētāju valstī, kur viņi tev uz ielas acīs pateiks piss off and go home you bloody immigrant :) Kad es biju Lieliskajā Britānijā, man vietējie tik ļoti silti ieteica doties prom ko kājas nes un atpakaļ lai neskatos...
  Starpcitu, te CAN uz hgwy ir vietas, kur vienā virzienā ir 6 joslas. Mazliet citi apmēri nekā Eiropā, vai tad nav? :) Tu man liecies dikti smieklīgs.

  0
 5. L

  A par tiesību pārlikšanu ir pilnīgs bullshit. Viss ir atgarīgs kādas kategorijas ir un atsevišķos gadījumos var palūgt nokārtot braukšanas eksāmenu un tas arī viss - nekādi kursi utt. nav jāiet. A vēl labāk var izdarīt tā, aizbrauc kaut vai uz UK un nomaini LV tiesības pret UK un tad CAN var tās vienkārši apmainīt. Ja palasītu CSN Kanādā, tad atrastu tur punktu, kur ir uzskaitītas valstis no ES, kurām nevajag kārtot nekādus papildus ekšus.

  A par integrēšanos Kanādā, esi pilnīgs Auns. UK tu visur dzirdēsi, piss off fcking immigrant. Taču Kanādā tādu Tu nekur nedzirdēsi, jo visi ir imigranti. Acīm redzot, ka nekad neesi bijis Kanādā un tikai proti d!rst.

  A par manuālām ātrumkārbām, vecīt TU gan esi deb!ls! Toč nekad neesi bijis Kanādā. Es reizēm ejot pa ielu pavēroju noparkotās automašīnas un paskatos kāda tur ir kārba un tici man katrai 6 mašīnai ir manuālā. Btw, Tu pat laikam nezini, ka Kanādā ir metric units - protams, ja Tu vispār zini, ko tas nozīmē. Un Kanādā vēl joprojām ir atzīta Queen of England. Ak jā un cilvēki arī pārsvarā pērk Eiropas un Japānas automarkas. Es nekad tik daudz Latvijā, UK, Vācijā, Francijā ikdienā ejot pa ielu neesmu redzējis BMW 335i Coupe, kā es to redzu Toronto.

  0
 6. e

  bet dargie paliceeji!!ko jūs rakstat 20 gadus komentus???kadēl jus neriikojaties??kadel juus neriikojat masu streikus vai ko lidziigu???nu jaa..mentalitāte neatlauj??..jums nav vadītāja lai uzsāktu masu streikus vienkarshi..

  1
 7. V
  Vai neatceries? egons2013. g. 30. janvārī 13:06

  Skolotāji uzsāka, un pārējie viņus draudzīgi norēja...

  0
 8. S
  Santehniķis Juris 2013. g. 30. janvārī 07:31

  Varbūt iesākumam vajadzētu novērst aizbraukšanu, citādi kaut kā caur @irsu viss sanāk...

  0
 9. icongita grostina (grostinkundze) Santehniķis Juris2014. g. 9. februārī 22:08

  kaa aizliegt braukt stradat uz arzemem? es Anglija esmu 5 gadus un palidzu savai gimenei,lai viniem nav jasezh bezdarbnieku rindas,un ja nevari but noderigs Latvija,tad brauc stradat uz UK. Vaciju utt ,nevis slinko un gaudo pa sliktu dzivi un bendee te savai gimenei nervus

  0
 10. Manuprāt, ja jau noziedēt, tad vislabāk to darīt Skandināvijas virzienā - vispirms, gandrīz pilnīga profesiju atbilstība un atzīšana, otrkārt, personīgi man, pasi uzprasīja vienu vienīgo reizi - kad atvēru bankas rēķinu, citus dokumentus neprasīja uzrādīt vispār.

  0
 11. M

  kādēl ir jasatraucas par tiem kas trimdā??/kādēl nekal plānus par tiem kas sheit existē??vai tiešām mums vini ir sheit vajadzīgi???piemeram kas notiks kad vini atgriezīsies???atkal būs problēma..visiem nebus darba vietas un saksies atkal slepkavoshanas un zādzības..pipec...tie kas ir prom visu gaishu,bet sheit bērniem ēst nav ko ,uz ielas nabagi,patversmes,zelta auto ceļi,tilti,bet kaut kāda moiva kaļ plānus neaizsniedzamā nākotnē...vāks...

  1
 12. icongita grostina (grostinkundze) Madar Fakars2014. g. 9. februārī 22:13

  neaizmirsti ,ka daudzi aizbraukushi ,lai palidzetu savam gimenem,iespejams daudzi atgriezisies ar arzemes nopelnito pensiju un drizak te uz UK brauc visadi cietumnieki ari no tas pashas Latvijas

  0
 13. b

  NĀVI DEPUTĀTIEM UN VINA SUNIEM!!!

  0
 14. w

  Pareizi... tautas naids sāk kūsāt... un lai viņi nedomā, ka mēs šķirosim.. gursh ir ļoti vainīgs, kurš tikai nedaudz.. utt!

  0
 15. J

  Dullumu pat ar elektrošoku grūti izārstēt, 100 sēdētājiem pēc vēlēšanām palikt bez darba un pasēdēt 2 gadus mājās un padomāt par dzīvi! jusšana būs tīri laba!

  3
 16. Tad kad pensijas vecums pienāks, varētu jau atgriezties un kādu jauku īpašumu iegādāt vai uzcelt, nu tā lai ir, kur aukstās ziemās iesūnot vai īsās vasaras noķert :)

  0
 17. iconHeide-Brigita Stepena ( Reinberga ) 2013. g. 30. janvārī 04:02

  Vai tiešām valdībai nav ko darīt un naudu vienreiz beigt,vējā kaisīt,Sapņojat pa 2030gadu,bet par ,šodien strādājošiem ,šodien dzīvojošiem,lai izbeigtu prombraukšanu,netiek domāts,pat minimālās algas pacelt ,NEVĒLATIES !!!nEVAR SAPRAST, TIKO TIEK TAI VALDĪBAS MĀJĀ IEKŠA,TĀ VISIEM VIENA SLIMĪBA PIEMETĀS,(SMADZEŅU TŪSKA)bAIGI LIPĪGA SLIMĪBA,NEĀRSTĒJAMA!!!

  1
 18. iconKaspars Toms Morozs (Uptown funk!) 2013. g. 30. janvārī 03:23

  līdz 2030. gadam atgriezīsies 100 000 iedzīvotāju, nu labi, bet līdz tam laikam būs jau aizbraukuši 500 000 vai pat vēl vairāk. Nebūtu problēmu, nevajadzētu vispār domāt par atgriešanu. Tagad tērēs naudu uz to lai atgrieztu un Dombrovskim atkal būs jauna grāmata par to kā viņš "visus" latviešus mājās atgriezis (vēl viens "veiksmes" stāsts).

  2
 19. h

  Vot tie gan ir sunja murgi ....iedodiet pusi ko iztereejaat un 10 limakus tadu plaanu uztaistaisiisu un realizeeshu ka 1 gada laikaa kaa atvases un salaulaulaatie u.t.t. pashi atskries kadii 300k minimums ..... 10 miljoni paredzeeti tiiri transportacijas izdevumiem...

  0
 20. p

  Nevaga nu sapņot,....ar vaļējām acīm

  0
 21. k

  dacei jakulej ir problem as ar galvu.

  0
 22. v

  100 000 nigeru labākajā gadījumā.

  2
 23. TVNET Top komentētājs
  iconIveta Ive (Atrodiet Facebook)
  2013. g. 30. janvārī 00:45

  jau atkal.....

  NU ko var ņemties ar to reemigrāciju???

  Lai taču palīdz palikušajiem!!!!!
  Vai tiik tiešām tiem palikušajiem, kuri vēlas Latvijā ko sasniegt vajag izbraukt sākumā lai kļūtu par vērtību savā valstī!!??

  Manupārt tie kas dzīvo Latvijā šobrīd un maksā tur nodokļus ir lielāka vērtība par mums aizbraukusajiem, - par tiem kuriem neizturēja!!! Kāpēc MAN- kura Latvijai jau gandrīz 4 gadi nav nodokļus maksājusi būtu lielākas prioritātes par tiem kuri tur dzīvo , GRib dzīvot un dara visu lai ..... (pat vārdu aptrūkās)... beet nu sapratāt

  5
 24. melle69 Iveta Erma (lai jau)2013. g. 30. janvārī 01:05

  tac nomierinies, neviens tapat nekur nebrauks, kur tur ir kaads plaans? par kaut kadiem mistiskiem planiem vini jau runaa gadiem :D

  1
 25. a

  Tātad raksot plānu nauda tiks aprēķināta (un pieprasīta) 100000 cilvēku atgriezšanai Latvijā. Kopējo naudu dalot ar 100000 iegūsim viena cilvēka atgriezšanas naudu.Pieņemsim ka pasākuma rezultātā atpakaļ atbrauks tikai viens migrants.Vai pārējiem( neatbraukušajiem) iztērēto naudu kāds projekta rakstītājs (personīgi) noliks atpakaļ tur kur paņēma.
  PS:Tik raksta projektus ,naudu iztērē bet par galarezultātu neviens neatbild (tāpat kā ar visām bezdarbnieku apmācībām utt.).

  3
 26. iconĀris Ramats (Aringers) 2013. g. 30. janvārī 00:26

  Kamēr pati valsts un vara negādās tīri praktiski ar darba vietām, bet =slīcēju glābšanu atstās pašu slīcēju rokās= - nekas uz labo pusi nemainīsies! Nu nespēs privātais sektors viens uzturēt ne valsti, ne arī tās kasi! Tiešām pa šiem 20 gadiem varai tas vēl nav skaidrs?

  0
 27. H

  ej skolā mācies
  ej augstskolā mācies
  ej strādā saņem 400 Ls
  un baudi dzīvi LV un ceļo pa pasauli :D

  vai brauc uz veco ES un saņem 2000 eur

  2
 28. .

  Kad saņēmu 650 LS Latvijā, kaut kā dzīvi nebaudīju, bet tagad saņemu 1950 LS un baudu dzīvi Kanādā strādājot to pašu darbu, ko LV. :) Arī izmaksas ir mazākas nekā Latvijā, jo Latvijā uzņēmēji ir ar atsaldētām smadzenēm, kuriem peļņa var būt tikai 100% apmērā.

  3
 29. .

  to ...
  Sākumā gan tev vajadzētu uz Kanādu aizbraukt, nu kaut vai ekskursijā. Vai ne? ;)
  ------------
  ??? dzīvoju 4 gadus Kanādā. Nesen kā saņēmu PR karti. Aizbraucu izmantojot jauniešu apmaiņas programmu, tad pēc gada pieteicos uz LMO un pēc diviem gadiem iesniedzu uz PR. Aizej pakaries no skaudības!

  0
 30. .

  :))) aha un apciemot radus pēc ilgiem 4 gadiem arī nevar? Vēlreiz saku, aizej pakaries no skaudības! :))))))

  0
  Parādīt vēl 14 atbildes

iepriekšējais 1 2 3 4 5 15

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi