iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16

 1. Ko sāks atlaist kredītparādus? sāk regulēt patēriņa cenas?

 2. Latvijas valdība laikam nekad neiemācīsies atšķirt "plānu" no (erotiskā) sapņa.
  (kā, kāpēc erotisko? ko viarāk tad politiķi grib, kā vēl simts tūkstošus ko izdrā__?)

 3. Runājot par emigrāciju, vai tad tomēr tajā pašā UK nav vieglāk integrēties un strādāt, saņemt pretī adekvātas soc garantijas no valsts par saviem nodokļiem nekā Kanādā, nerunājot, protams par LV?

 4. aizbraucejs » P..s 2013. g. 30. janvārī 21:38

  Tieši tā! UK ir daudz vieglāk integrēties un vieglāk dzīvot. Un jā, man pārgāja jebkura vēlme lauzties uz Kanādu, kad uzzināju, ka man PAT autovadītja tiesības vajadzēs pārlikt no nulles. MAN (!!!), kas vairāk kā 20 gadus braucis pa mežonīgiem bezceļu poligoniem latvijā, plus vairāk kā 3 gadus ļoti lielus attālumus diendienā nobraucis UK (pa nepareizo pusi), turklāt 99.9 laika esmu braucis ar manuālo pārnesumu kārbu. Kā zināms, tad Kanādā viņi pat nezina kāpēc dažām sporta mašīnām ir 3 pedāļi, nevis tikai 2. :D

 5. luluu_lee » P..s 2013. g. 1. februārī 04:01

  Aizbraucējs neprot lasīt angļu valodā, tur tev tā visa kaite... ja tev stāžs ir, tik vien kā izbraukt pa hgwy 15 min ir tik liela traģēdija un sarežģījums, nu tad, vecīt, laid vien uz UK un esi viens no tūkstošiem laimes meklētāju valstī, kur viņi tev uz ielas acīs pateiks piss off and go home you bloody immigrant :) Kad es biju Lieliskajā Britānijā, man vietējie tik ļoti silti ieteica doties prom ko kājas nes un atpakaļ lai neskatos...
  Starpcitu, te CAN uz hgwy ir vietas, kur vienā virzienā ir 6 joslas. Mazliet citi apmēri nekā Eiropā, vai tad nav? :) Tu man liecies dikti smieklīgs.

 6. LOL » P..s 2013. g. 4. februārī 09:11

  A par tiesību pārlikšanu ir pilnīgs bullshit. Viss ir atgarīgs kādas kategorijas ir un atsevišķos gadījumos var palūgt nokārtot braukšanas eksāmenu un tas arī viss - nekādi kursi utt. nav jāiet. A vēl labāk var izdarīt tā, aizbrauc kaut vai uz UK un nomaini LV tiesības pret UK un tad CAN var tās vienkārši apmainīt. Ja palasītu CSN Kanādā, tad atrastu tur punktu, kur ir uzskaitītas valstis no ES, kurām nevajag kārtot nekādus papildus ekšus.

  A par integrēšanos Kanādā, esi pilnīgs Auns. UK tu visur dzirdēsi, piss off fcking immigrant. Taču Kanādā tādu Tu nekur nedzirdēsi, jo visi ir imigranti. Acīm redzot, ka nekad neesi bijis Kanādā un tikai proti d!rst.

  A par manuālām ātrumkārbām, vecīt TU gan esi deb!ls! Toč nekad neesi bijis Kanādā. Es reizēm ejot pa ielu pavēroju noparkotās automašīnas un paskatos kāda tur ir kārba un tici man katrai 6 mašīnai ir manuālā. Btw, Tu pat laikam nezini, ka Kanādā ir metric units - protams, ja Tu vispār zini, ko tas nozīmē. Un Kanādā vēl joprojām ir atzīta Queen of England. Ak jā un cilvēki arī pārsvarā pērk Eiropas un Japānas automarkas. Es nekad tik daudz Latvijā, UK, Vācijā, Francijā ikdienā ejot pa ielu neesmu redzējis BMW 335i Coupe, kā es to redzu Toronto.

 7. bet dargie paliceeji!!ko jūs rakstat 20 gadus komentus???kadēl jus neriikojaties??kadel juus neriikojat masu streikus vai ko lidziigu???nu jaa..mentalitāte neatlauj??..jums nav vadītāja lai uzsāktu masu streikus vienkarshi..

 8. Vai neatceries? » egons 2013. g. 30. janvārī 13:06

  Skolotāji uzsāka, un pārējie viņus draudzīgi norēja...

 9. Santehniķis Juris 2013. g. 30. janvārī 07:31

  Varbūt iesākumam vajadzētu novērst aizbraukšanu, citādi kaut kā caur @irsu viss sanāk...

 10. icon gita grostina (grostinkundze) » Santehniķis Juris 2014. g. 9. februārī 22:08

  kaa aizliegt braukt stradat uz arzemem? es Anglija esmu 5 gadus un palidzu savai gimenei,lai viniem nav jasezh bezdarbnieku rindas,un ja nevari but noderigs Latvija,tad brauc stradat uz UK. Vaciju utt ,nevis slinko un gaudo pa sliktu dzivi un bendee te savai gimenei nervus

 11. Manuprāt, ja jau noziedēt, tad vislabāk to darīt Skandināvijas virzienā - vispirms, gandrīz pilnīga profesiju atbilstība un atzīšana, otrkārt, personīgi man, pasi uzprasīja vienu vienīgo reizi - kad atvēru bankas rēķinu, citus dokumentus neprasīja uzrādīt vispār.

 12. kādēl ir jasatraucas par tiem kas trimdā??/kādēl nekal plānus par tiem kas sheit existē??vai tiešām mums vini ir sheit vajadzīgi???piemeram kas notiks kad vini atgriezīsies???atkal būs problēma..visiem nebus darba vietas un saksies atkal slepkavoshanas un zādzības..pipec...tie kas ir prom visu gaishu,bet sheit bērniem ēst nav ko ,uz ielas nabagi,patversmes,zelta auto ceļi,tilti,bet kaut kāda moiva kaļ plānus neaizsniedzamā nākotnē...vāks...

 13. icon gita grostina (grostinkundze) » Madar Fakars 2014. g. 9. februārī 22:13

  neaizmirsti ,ka daudzi aizbraukushi ,lai palidzetu savam gimenem,iespejams daudzi atgriezisies ar arzemes nopelnito pensiju un drizak te uz UK brauc visadi cietumnieki ari no tas pashas Latvijas

 14. NĀVI DEPUTĀTIEM UN VINA SUNIEM!!!

 15. wsv » breiviks 2013. g. 30. janvārī 13:06

  Pareizi... tautas naids sāk kūsāt... un lai viņi nedomā, ka mēs šķirosim.. gursh ir ļoti vainīgs, kurš tikai nedaudz.. utt!

 16. Dullumu pat ar elektrošoku grūti izārstēt, 100 sēdētājiem pēc vēlēšanām palikt bez darba un pasēdēt 2 gadus mājās un padomāt par dzīvi! jusšana būs tīri laba!

 17. Tad kad pensijas vecums pienāks, varētu jau atgriezties un kādu jauku īpašumu iegādāt vai uzcelt, nu tā lai ir, kur aukstās ziemās iesūnot vai īsās vasaras noķert :)

 18. icon Heide-Brigita Stepena ( Reinberga ) 2013. g. 30. janvārī 04:02

  Vai tiešām valdībai nav ko darīt un naudu vienreiz beigt,vējā kaisīt,Sapņojat pa 2030gadu,bet par ,šodien strādājošiem ,šodien dzīvojošiem,lai izbeigtu prombraukšanu,netiek domāts,pat minimālās algas pacelt ,NEVĒLATIES !!!nEVAR SAPRAST, TIKO TIEK TAI VALDĪBAS MĀJĀ IEKŠA,TĀ VISIEM VIENA SLIMĪBA PIEMETĀS,(SMADZEŅU TŪSKA)bAIGI LIPĪGA SLIMĪBA,NEĀRSTĒJAMA!!!

 19. icon Kaspars Toms Morozs (Kevin Chasez) 2013. g. 30. janvārī 03:23

  līdz 2030. gadam atgriezīsies 100 000 iedzīvotāju, nu labi, bet līdz tam laikam būs jau aizbraukuši 500 000 vai pat vēl vairāk. Nebūtu problēmu, nevajadzētu vispār domāt par atgriešanu. Tagad tērēs naudu uz to lai atgrieztu un Dombrovskim atkal būs jauna grāmata par to kā viņš "visus" latviešus mājās atgriezis (vēl viens "veiksmes" stāsts).

 20. Vot tie gan ir sunja murgi ....iedodiet pusi ko iztereejaat un 10 limakus tadu plaanu uztaistaisiisu un realizeeshu ka 1 gada laikaa kaa atvases un salaulaulaatie u.t.t. pashi atskries kadii 300k minimums ..... 10 miljoni paredzeeti tiiri transportacijas izdevumiem...

 21. Nevaga nu sapņot,....ar vaļējām acīm

 22. dacei jakulej ir problem as ar galvu.

 23. 100 000 nigeru labākajā gadījumā.

 24. TVNET Top komentētājs
  icon Iveta Ive (Atrodiet Facebook)
  2013. g. 30. janvārī 00:45

  jau atkal.....

  NU ko var ņemties ar to reemigrāciju???

  Lai taču palīdz palikušajiem!!!!!
  Vai tiik tiešām tiem palikušajiem, kuri vēlas Latvijā ko sasniegt vajag izbraukt sākumā lai kļūtu par vērtību savā valstī!!??

  Manupārt tie kas dzīvo Latvijā šobrīd un maksā tur nodokļus ir lielāka vērtība par mums aizbraukusajiem, - par tiem kuriem neizturēja!!! Kāpēc MAN- kura Latvijai jau gandrīz 4 gadi nav nodokļus maksājusi būtu lielākas prioritātes par tiem kuri tur dzīvo , GRib dzīvot un dara visu lai ..... (pat vārdu aptrūkās)... beet nu sapratāt

 25. melle69 » Iveta Erma (lai jau) 2013. g. 30. janvārī 01:05

  tac nomierinies, neviens tapat nekur nebrauks, kur tur ir kaads plaans? par kaut kadiem mistiskiem planiem vini jau runaa gadiem :D

 26. Tātad raksot plānu nauda tiks aprēķināta (un pieprasīta) 100000 cilvēku atgriezšanai Latvijā. Kopējo naudu dalot ar 100000 iegūsim viena cilvēka atgriezšanas naudu.Pieņemsim ka pasākuma rezultātā atpakaļ atbrauks tikai viens migrants.Vai pārējiem( neatbraukušajiem) iztērēto naudu kāds projekta rakstītājs (personīgi) noliks atpakaļ tur kur paņēma.
  PS:Tik raksta projektus ,naudu iztērē bet par galarezultātu neviens neatbild (tāpat kā ar visām bezdarbnieku apmācībām utt.).

 27. icon Āris Ramats (Aringers) 2013. g. 30. janvārī 00:26

  Kamēr pati valsts un vara negādās tīri praktiski ar darba vietām, bet =slīcēju glābšanu atstās pašu slīcēju rokās= - nekas uz labo pusi nemainīsies! Nu nespēs privātais sektors viens uzturēt ne valsti, ne arī tās kasi! Tiešām pa šiem 20 gadiem varai tas vēl nav skaidrs?

 28. ej skolā mācies
  ej augstskolā mācies
  ej strādā saņem 400 Ls
  un baudi dzīvi LV un ceļo pa pasauli :D

  vai brauc uz veco ES un saņem 2000 eur

 29. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:13

  Kad saņēmu 650 LS Latvijā, kaut kā dzīvi nebaudīju, bet tagad saņemu 1950 LS un baudu dzīvi Kanādā strādājot to pašu darbu, ko LV. :) Arī izmaksas ir mazākas nekā Latvijā, jo Latvijā uzņēmēji ir ar atsaldētām smadzenēm, kuriem peļņa var būt tikai 100% apmērā.

 30. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:16

  to ...

  Sākumā gan tev vajadzētu uz Kanādu aizbraukt, nu kaut vai ekskursijā. Vai ne? ;)

 31. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:23

  to ...
  Sākumā gan tev vajadzētu uz Kanādu aizbraukt, nu kaut vai ekskursijā. Vai ne? ;)
  ------------
  ??? dzīvoju 4 gadus Kanādā. Nesen kā saņēmu PR karti. Aizbraucu izmantojot jauniešu apmaiņas programmu, tad pēc gada pieteicos uz LMO un pēc diviem gadiem iesniedzu uz PR. Aizej pakaries no skaudības!

 32. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:30

  to ...

  Ā, saprotu, tad tāpēc komentārus raksti no latvijas, ne? :)

  Sapņot nav slikti, sapņot pat vajag. Kas zin' varbūt kādreiz tie piepildās.

 33. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:39

  :))) aha un apciemot radus pēc ilgiem 4 gadiem arī nevar? Vēlreiz saku, aizej pakaries no skaudības! :))))))

 34. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:42

  to ...

  Pats vari iet kārties. Man patiesībā neskauž, jo nepatīk tā šausmīgā birokrātija un diskriminācija, kas valda Kanādā. Pats savulaik biju uzsācis papīru kārtošanu, lai imigrētu Kanādā. Nācās daudz ko paklausīties un palasīties. Paldies. Man vēl IR pašcieņa. :)

 35. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:43

  Ja Tev nav skaidrs, kas ir PR karte un kādi ir nosacījumi, lai to saņemtu, iesaku palasīt. www.cic.gc.ca
  :)))) Tad varbūt sapratīsi, kāpēc es 4 gadu laikā neredzēju radus un par cik nesen esmu saņemis PR, tad nolēmu apciemot. Neuztraucies es šeit biju atbraucis nosvinēt jauno gadu un pavadīt mēnesi kopā ar radiem. Pēc pāris dienām pametīšu Tevi, tavā skaudībā. Ceru, ka pakārsies kā īsts latvietis aiz skaudības! :)))) Adios amigos!

 36. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:45

  Kanādā diskriminācija? Ahahaha... diskriminē tikai nacionālistu un rasistus! Jo šādi cilvēki Kanādā nav vajadzīgi. Ja esi normāls cilvēks un ar normālu izglītību, tad laipni gaidīts.

 37. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:50

  to ...

  "Ja esi normāls cilvēks un ar normālu izglītību, tad laipni gaidīts." - MUĻĶĪBAS! Es gana ilgu laiku sarakstījos un sazvanījos ar Kanādas Imigrācijas Dienesta juristu. Uzzināju ļoti daudz "laba" par Kanādu un viņu birokrātiju un "mīlestību" pret imigrantiem.
  Viņiem nevajag Likumpaklausīgus civēkus, kam ir laba izglītība un prasmes. Viņi labāk savāc visādus salašņas no Indijas, Pkaistānas un Nigērijas. Un tad paši no viņiem visādi izvairās.
  Tā ka vari turpināt sapņot par Kanādu. Kad pats saskarsies ar REALITĀTI, tad nemaz tik ļoti uz turieni nerausies.

 38. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 00:58

  :))) man ir diezgan daudz draugu, gan no Krievijas, gan Ukrainas un pat no Latvijas, kuri arī ir saņēmuši PR karti. Laikam esi slikti cīnījies. Zvanījies? Malacis! Nevajag zvanīties, bet gan rīkoties. Ja iet un uzbāžās, tad visu var dabūt. Acīm redzot Tev nebija lielas vēlmes kaut ko darīt. Tava lielākā kļūda bija, ka ar Dienesta Juristu runājies vairāk nekā pats kaut ko darīji un arī droši vien nepareizo juristu izvēlējies. Man arī paziņai tā bija, sākumā tika pie kaut kāda tizla jurista un nekas negāja uz priekšu, bet tad ieteicu viņam kādu citu un arī drīz tiks pie PR.

 39. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 01:05

  to ...

  Redzi, esmu no tās kategorijas, ko Kanāda atšuj bez domāšanas. Esmu inženieris mehāniķis. Kā jau teicu, viņiem izglītotus cilvēkus nevajag. Varbūt kāds pavisam jauns puikiņš/meitentiņš bez izglītības, prasmēm un ģimenes tur bomžodams var kaut kā ieperināties. Man ir savādāk. Man uzreiz vajag darbu un dzīvesvietu. To Kanāda nevar piedāvāt.
  Esmu piereģistrējies arī vienā Kanādā imigrētgribētāju saitā. Arī tur salasījos šausmu lietas. Nudien vairs negribu pārcelties un tikpat pretīgu klimatu kā latvijā +mežonīgu birokrātiju.

 40. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 01:14

  vecīt, tad man trūkst vārdu. Esi īsts neveiksminieks. Nezinu, kas Tev par inžiniera izglītību, bet heh inžinieri kā reizi kvalificējas Experienced Class programmai. Varbūt Tava izglītība un darba pieredze nekotējās Kanādā un vajadzēja pakustināt pēcpusi, lai pārkvalificētos?
  Pretīgs klimats? Kur tad Tu dzīvoji? Pie baltajiem lāčiem ziemeļos?
  Nez, man te Toronto pat ļoti patīk klimats - bieži spīd saulīte, vasarā saulains un silts un arī rudenī biežāk saule spīd nekā Latvijā. Kā arī ilgāk ir silts. Reku vēl līdz Oktobra beigām bija +20 grādi.

 41. luluu_lee » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 04:32

  to aizbraucējs: pirmā un vislielākā kļūda - Jurists! otrā lielā kļūda - ganjau padevies 10 gadus atpakaļ! Un nekad, nekad nelasi, ko citi zvēri / neveiksminieki internetā komentē. Cilvēkam tāda daba - viņš patērēs vairāk laika, lai apziņotu visus par savām dusmām, neizdošanām, un kā tik vēl ne! Tici man, visamz šeit Toronto GTA viņi netieši, bet tomēr dod priekšroku Eiropiešiem - inteliģentiem, izglītotiem, un drosmīgiem. Cik man nav gadījies dzirdēt: we need people like you. Saproti, kā gribi, bet man žēl, ka esi padevies... te tu dzīvotu cepuri kuldams ar neizmēramām iespēju robežām!

 42. luluu_lee » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 04:34

  Starpcitu, klimats Toronto ir ļoti saudzīgs - krietni vairāk saules un + grādu nekā Latvijā. Par Vankūveru nemaz nerunāsim. Ne visa Kanāda ir Edmontona vai Calgary. :) Ģeogrāfija laikam tev ar nav stiprā puse.

 43. jancis... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 07:06

  starp citu..kanādā ..tvnetu atveert nevar;)jauku kakashanu tālaak

 44. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 09:26

  to luluu_lee

  Es "padevos" pirms pusgada. Kanādā NAV vajadzīgi izglītoti eiropieši, nevajag jau nu muldēt! Kanādā vajag visādus mēslus un plikadīdas no 16.pasaules bedrēm, kā indijas, pakistānas, u.c. Jā un arī jaunuļi, tādi kā jūs tur var bomžot kamēr mēģina nokārtot kādu daudzmaz legālu uzturēšanās atļauju. Es zinu to viņu virtuvi.
  Un vēl - es diemžēl nevaru atļauties kā jūs, ieceļot ar tūrista vīzu, tad pāris gadus kaut kur bomžot/slasptīes/pieprasīt politisko patvērumu/etc. Man ir ģimene, par kuru esmu atbildīgs.
  Kanāda NAV cilvēkiem ar izglītību un ģimeni. To nu esmu izlobījis pa šiem 3 gadiem, kopš vācu informāciju par imigrācijas iespējām tajā "supervalstī" ar sūdīgo klimatu.
  Paldies, bet man vairs nav vēlmes uz turieni doties pat kā tūristam.

 45. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 09:43

  :))) Slikti ievāci info. Kā reizi tagad Kanādā dod priekšroku tieši eiropiešiem, jo ir atēdušies indiešus, pakistāniešus utt. Tieši izglītoti cilvēki ir vajadzīgi. Jautājums kāda Tev ir izglītība? Kur Tu esi to ieguvis? Vai Tava izglītība ir atzīta starptautiski, tai skaitā Kanādā? Iespējams, ka Tev vajag pārkvalificēties. Es piemēram nesēdēju uz vietas un paņēmu divu semestru izglītību un nokārtoju sertifikātu koledžā, kas pārkvalificēja manu iegūto izglītību Latvijā. Kanādai nav vajadzīgi tādi čīkstētāji un kunkstētāji kā Tu, kuri sēž uz vietas un gaida, kad viņiem piedāvās darbu. Zini, kad mana sieva (tolaik viņa bija vēl mana draudzene, jo apprecējāmies Kanādā) pārcēlās pie manis viņa atrada darbu divu nedēļu laikā un pēc nedēļas atrada vēl vienu darbu un tagad strādā divos darbos - uz pilnu slodzi un piestrādā uz nepilnu slodzi otrā un no paša sākuma atbrauca legāli un ar darba atļauju. Latvijā viņa nevarēja atrast darbu pus gadu. Varbūt Tev vienkārši pietrūkst valodu zināšanas + arī neesi pietiekoši komunikabls, jo Kanādā ir atvērti un komunikabli cilvēki un viņiem nepatīk iedomīgi cilvēki. Spriežot pēc Tava rakstītā, TU tieši arī esi iedomīgs cilvēks un tādus atšuj uzreiz. Varu saderēt, ka 3 gadus sēdēji uz vietas un kunkstēji. Būtu gājis sabiedrībā un runājies ar cilvēkiem, veidojis paziņu loku ne tikai starp latviešiem, bet arī ar citām tautībām. Ak jā, es tak piemirsu, Tu laikam esi tāds nacionālists un rasists, ka Tev ir grūti pieņemt cittautiešus, tāpēc ar Tevi neviens negribēja runāt. Man piemēram palīdzēja ukraiņu un poļu tautības cilvēki, bet ne reizi nepalīdzēja latvietis - laikam jau latviešiem tāda daba ir, bet es neesmu tāds ņerga kā citi letiņu un esmu palīdzējis saviem tautiešiem. Nesen arī iekārtoju darbā vienu latvieti, kura 4 gadus bija nomācījusies USA un tad pārcēlās uz Kanādu un arī 2 gadus te mētājās ta no viena gala ta uz otru, bet laikam viņai paveicās, ka sastapa tādu cilvēku kā es, kurš ir gatavs izpalīdzēt, kā lielākā daļa to dara Kanādieši.

 46. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 09:53

  Ak jā un vēl... Hahaha bomžot... Zini man viens paziņa no Latvijas jau 7 gadus dzīvo Kanādā un ir labs darbs, māja, mašīna un tagad jau kā divus gadus visa ģimene pie viņa dzīvo. Jā viņam ir ap 50 un jā viņš sākuma aizbrauca kā tūrists un nedēļu dzīvoja parkā uz soliņa līdz sāka runāt ar cilvēkiem un veidot paziņu loku... tika pie pirmā darba pēc divām nedēļām. Sākumā bija smagi un grūti, bet ar laiku viņš izveidoja ap sevi labu paziņu loku un vienmēr bija ar darbu. Ar laiku arī nokārtoja dokumentus un arī ieguva attiecīgos sertifikātus, kas pārkvalificēja viņa gūto izglītību Latvijā. Māju jau nopirka pēc tā, kad bija nodzīvojis tur divus gadus un saņēma PR 5. gadā un tad arī iesniedza dokumentus uz PR arī savai sievai un bērniem, kuri ātri dabūja PR un atbrauca pie viņa. Nevajag būt tādai ņergai un tik iedomīgam un nesēdēt uz vietas, bet darīt. Neviens Tevi nekur negaida ar atplestām rokām. Vajag sevi parādīt un parādīt to, ka esi tā vērts, lai būtu par Kanādas iedzīvotāju.

 47. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 10:14

  Ā un vēl. Pārlasot visu, ko te esi sarakstījis. Esmu sapratis, ka Tu nemaz neesi bijis Kanādā un esi tikai lasījis kaut kādus tizlos portālus, kur ir sarakstīti neveiksminieku un čīkstuļu stāsti. Tā turpini. Lasi vien un turpini čīkstēt un vainot slikto klimatu un birokrātisko Imigrācijas dienestu. Kaut gan klimats te ir lielisks. Ja būtu kādreiz atbraucis un padzīvojis, tad zinātu un tā nerutānu. Tas tikai pierāda, ka šeit neesi nekad bijis.

 48. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 10:33

  jancis... » Hitlers
  Pirms 3 stundām un 14 min
  starp citu..kanādā ..tvnetu atveert nevar;)jauku kakashanu tālaak
  ------------
  Ja dzīvo Ņunavitā pie eskimosiem un baltajiem lāčiem, tad jā. ':)))

 49. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 19:35

  to ...

  Jā, redzu, ka esmu trāpījis naglai uz galvas. Nekā tu nezini par Kanādu. Viņi paši lielās, ka pagājušajā gadā esot veselus 50000 indusus savākuši pie sevis. Un vēl - nevajag sev melot. Eiropieši Kanādai NAV vajadzīgi. Un diemžēl man nav sponsoru, kas varētu man apmaksāt 4 gadu uzturēšanos Kanādā, kamēr izcīnu PR. Arī darbu Kanādā var atrast jebkurš ārzemnieks, pie nosacījuma, ja ir dzimis Kanādā, mācījies Kanādā un vismaz 10 gadus nostrādājis Kanādā. Welcome to Canada! :D

 50. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 22:36

  Ahahaha! Sponsorus 4 gadus uz PR? Pats sevi sponsorē. Ej strādā, mācies, dari. Darbu vajag atrast, ja meklē arī kā ārzemnieks. Sorry, bet tiešām esi ņerga un nevarīgs. Ja būtu kārtīgi meklējis darbu, tad būtu atradis. Kā arī savu izglītību varēji pārkvalificēt. Starpcitu beidzot kādu no koledžām Kanādā nu noteikti atradīsi darbu par cik lielāko ties beidzot ir jāiet prakse un praksi nodrošina koledža vai universitāte, par cik viņiem ir sadarbības līgumi ar lielām kompānijām. http://www.humber.ca/program-listings/a-z
  Reku varbūt atradīsi kādu interesantu programmu sev. :) Ak jā, vēl viena lieta par izglītību. Iegūstot Maģistra grādu Kanādā, Tu automātiski saņem PR statusu gada laikā pēc tā, kā esi absolvējis un to gadu kamēr iet šis process Tev ir atvertā darba vīza. Arī beidzot koledžu, ja piemēram esi mācījies 1 gadu, tad tiek piešķirta atvērtā darba vīza uz diviem gadiem, bet ja esi mācījies 2 gadu programmā, tad tiek piešķirta 3 gadu atvērtā darba vīza utt. Arī piemēram, ja Tu kā vīrs mācies, tad sieva Tava var saņemt atvērto darba vīzu uz to brīdi kamēr mācies, kā arī nomācoties pirmos 6 mēnešus arī Tev ir tiesības strādāt uz pus slodzi kamēr mācies. Bet laikam Tas nav Tev, jo ir grūti pakustināt savu pēcpusi.

 51. ... » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 22:45

  Vēlreiz saku, darbu var atrast, ja kārtīgi meklē. :))) Mana sieva divu nedēļu laikā atrada divus darbus, es atradu 4 dienu laikā darbu, kad aizbraucu uz turieni. Varbūt vienkārši Tu esi tik nevarīgs un nespējīgs, ka meklē tagad vainīgo, ka Tev redz nedod darbu, ka tas nekrīt no zila gaisa. :)))) Jā, labi, skatos esi pilnīgs ņerga, kurš nekad nav bijis Kanādā un lasa visādus neveiksminieku portālus. :)))) Tici man, es esmu daudz tādas ņergas saticis Kanādā no Latvijas, kuri pēc tam aizlaidās prom meklējot tāda veida atrunas, kā Tu tagad te raksti.

 52. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 30. janvārī 23:43

  Jā, un vēl - personīgas dabas apvainojumi sākas, kad nav argumentu. Un es negrasos pārkāpt likumus kā tu un tev lidzīgie. Tas tikai liecina, ka kanāda ir īsts noziedznieku zaņķis. Man kā likumpaklausīgam, ineliģentam un izglītotam cilvēkam tas nav pieņemams.
  Dīvaini kā es tāds nevarīgs ņerga UK darbu dabūju 4 dienu laikā, kā tur ierados. Un arī šobrīd strādāju par inženieri. Laikam tāpēc ka esmu nevarīgs ņerga. Vai ne?

 53. ... » Hitlers 2013. g. 31. janvārī 09:23

  Maģistra grādu 6 gadu laikā? Lunis esi? 20000 $ gadā par mitināšanos kādā graustā? Ahahahaha, kur Tu tādus ciparus esi rāvis? Tu vismaz esi ielūkojies www.cic.gc.ca lapā? Darbu nevarēja atrast? Slikti meklēja un droši vien nepārtaisīja savu CV jeb kā to sauc Kanādā Resume pēc Kanādas standarta un tāpēc nemaz nelasīja to.
  Starpcitu 1000 CAD mēnesī var atrast ļoti labu dzīvokli ar visiem komunālajiem maksājumiem jau īres cenā = 12k CAD gadā. Kur Tev 20k CAD?.
  Zini vecīt, man te viens paziņa bez Kanādas pieredzes un arī bez Kanādas izgītības tika IBM kompānijā un ar algu 45 CAD stundā. Tā kā vari muldēt tālāk un turpināt lasīt neveiksminieku portālus un strādāt par 7 GBP stundā un dzīvot grauztā, kurš maksā 800 GBP mēnesī savā UK, jo Kanādā nekad neesi pats bijis un nav Tev nekāda inžiniera izglītība, jo ja būtu, tad sen jau būtu bijis Kanādā. Un UK Tu esi f*cking foreigner, bet Kanāda ir imigrantu valsts un visi ir vienlīdzīgi. Ja Tu padzīvotu tur, tad saprastu. Vienīgais uz ko viņi skatās, kad esi atbraucis uz Kanādu, ir Tava darba pieredze a ja nav Kanādas darba pieredze, tad to var savā Resume sarakstīt un samuldēt. Tici man, tas darbojas un to pat iesaka darbā iekārtošanas aģentūras jaunatbraucējiem. Vēlreiz atkārtošu, TURPINI LASĪT NEVEIKSMINIEKU STĀSTUS UN AIZBRAUC KĀDREIZ KAUT VAI EKSKURSIJĀ PATS. :) Ja būsi paklausīgs un labs kungs, varu pat lidostā satikt :) Labi vecais, man ir jābrauc uz lidostu, šodien došos atpakaļ mājās. Adios amigos! Un laimīgi dzīvot kā f*cking foreigner savā UK kopā ar saviem pudeles brāļiem vienā dzīvoklītī un saņemt savus 7 GBP stundā, kurus pēc tam ar saviem čomiem nodzer. :))))))

 54. aizbraucejs » Hitlers 2013. g. 31. janvārī 11:45

  Nu skaidrs, redzams ka tev nav argumentu, tāpēc arī sākas d!ršana.
  Jā, un nemaz i nezināju, kam man ir tik maza alga. :D
  Turpini sapņot par savu kanādu!

iepriekšējais 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16

Domā, ko raksti! Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.
Par Krimināllikuma 71.pantu (aicinājums uz genocīdu utt.), 78.pantu (nacionālā, etniskā, rasu naida izraisīšana, provocēšana utt.), 74.pantu (genocīda, nozieguma pret cilvēci, nozieguma pret mieru un kara nozieguma attaisnošana) u.c. pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Twitter, Facebook vai Google kontu.

TVNET    Draugiem.lv    Twitter    Facebook    Google    Inbox.lv


TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi