Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
J
Jack Sparrow
17 jūnijā, 07:06
Pareizie leemumi nepareizo agresiivo apstaaklju iespaidaa var izraadiities kljuudaini.
J
Jaunais Vilnis
25 novembrī, 16:11
Ušakov, tagad tikai paraugprāvas Maxima sabrukšanas lietā, un viss ok
T
Tā izskatās!
18 februārī, 21:02
Par Ausaini vēlēšanās balsos noziedznieki un cietumnieki! Normāli pilsoņi neatdos vēlēšanās par viņu balsi.
M
margarins
18 februārī, 20:02
iespundēja žurnālistu, -ja pīkstēs kaut ko starptautiskajās tiesās, tad +vēl nesmukums Latvijai pa visu pasauli = 2-vi zaķi reizē. Re kā strādā kgb
G
gena
18 februārī, 20:02
Kāds maigs un zīžains, maigums staro no Ušakova smaida! ...Homoseksuālista sapnis!
Z
zaraza
18 februārī, 20:02
nepabeigtais maratōns
H
hugo
18 februārī, 20:02
lasot šo rakstu Niluška-Gņiluška noteikti histēriski ārdās,pārbolījis savas izvalbītās ačeles. tie kas redzējuši viņu histērijas lēkmē runā,ka viņš plēšot un mīdot kājām avīzes,kurās,kas slikts par viņu rakstīts. Vārdu sakot tipisks kremļa okupantu izdzimtenis,naidīgs pret visu latvisko un cilvēcisko,bez tam,neauglīgs...
J
jamulejs
18 februārī, 20:02
Ja latvieši neturēsies kopā, bet savā starpā kašķēsies, tad krievi mūs nospiedīs kā blaktis.
A
ahhā
18 februārī, 20:02
Pretīgs smīniņš tai Antonijas ielas dzeguzei.
I
It
18 februārī, 19:02
Šis precidents parāda cik perkama, ietekmejama ir ši sistema. Uzticeties vara sistemam nav iespejams...... Skumji.
A
Anna
18 februārī, 19:02
Jā,man ir žēl,ka dzīvojam tādā valstī,kur var šādas lietas notikt tikai šeit. Tas ir drausmīgi,ka cilvēki sakot taisnību ļoti ātri tiek izolēti.Vai tas ir godīgi? Kā es gaidu,ka visu šo neģēļu vietā stāsies jauni un godīgi cilvēki.kas tas būs?
K
Kārlis Katlakalns
18 februārī, 19:02
Lielisks solis atpakalj PSRS laikos, ausainim lielais FUJ, un lai tikai neirsh ka neko par to nezināja!
V
VISS LIKUMĪGI
18 februārī, 19:02
Pareizi , Jākobsonu cietumā .Žurnālistu visatļautība pēdējā laikā pārsniegusi visas robežas, iedomājušies ,ka viss atļauts,visur var bāzt savus degunus ! Kāpēc par Vinķeli neviens necepās !
M
muuu
18 februārī, 19:02
rus.tvnet visi aizstāv neilonu, žurnālists esot muļķis
N
nilka
18 februārī, 19:02
http://www.youtube.com/watch?v=56p62B1z0VE
D
dsa
18 februārī, 19:02
kremļa sumpurnis
S
suns1234
18 februārī, 18:02
ušakovs jau kā sūdzambībele,tāpat ar urbānovs
B
brrr
18 februārī, 18:02
ušakovu psihenā...-lai atzīstas valsts nodevībā!!! Bet vispār- okupanta mēsls, kuru jāsūta uz okupanta roģinu.
G
guncik
18 februārī, 18:02
Tas jau padomju stilā - turēšana psihenē.
T
thewiseone
18 februārī, 18:02
:) Ushakovs ar plato redzi tikai smaida.
J
jepifanijs
18 februārī, 18:02
Slepkava.
J
Justas Aleksim
18 februārī, 18:02
No kura laika policija pakļaujas Rīgas mēram? Ušakovs spiego un nodarbojas ar sabotāžu,bet represijām pakļauj žurnālistu!
E
esse
18 februārī, 18:02
Oj, tas pašapmierināti nekaunīgais, nopulētais Ušakova vaigs bišķi krīt uz nerviem. Ko nu tēlo tagad nevainīgo jumpravu... Ušakovs pats ir/bija žurnālists, vai tad nu viņam tā virtuve gluži sveša? Un kā palika ar Ušakova sūdzību pret, šķir, žurnālu "Ir" par kleptokrātiju? Kaut kā noklusis viss.
P
pilsonis
18 februārī, 18:02
Iesaku žurnālistam griezties Eiropas tiesā par cilvēka tiesību pārkāpumiem, par ievietošanu psihiatriskajā slimnīcā, tad lai Ušakovs maksā.
R
rokas nost no žurnālistiem
18 februārī, 17:02
Tiem kas paceļ rokas pret 4 varu...būs kirdiht....ieskaitot Ushakovu
L
Lapsta
18 februārī, 17:02
Maskava visi ta dara... N.Usakovs.
C
cik draud Ušakovam ???
18 februārī, 17:02
Ja žurnāists dara sabierdībai zināmus faktus par Ušakova sadarbību ar Krievijas spiegu un par to tagad tiek aizturēts....., tad rodas jautājums CIK DRAUD UŠAKOVAM PAR PRETVALSTIKU RĪCĪBU SADARBOJOTIES AR CILVEKU, KAS IZTRIEKTS NO VALSTS ???
N
Negjeelis
18 februārī, 17:02
Nil, iedo iešņaukt no sava dīlera mantas! Izskatās, ka baigi labā!
R
razruha
18 februārī, 17:02
Man šķiet ka lielāko daļu žurnālistus vajadzētu pārbaudīt psihenē.
T
Tas Nils ir pretiigs.
18 februārī, 17:02
Tfu mlje.
P
pietiek ciest un klusēt
18 februārī, 17:02
laiks to Rīgas čūsku midzeni uz Daugavu
Č
čmorģajs
18 februārī, 17:02
Krievu valodā par Ušakovu ir precīzs apzīmējusm - UBĻUDOK - tas arī visu izskaidro, jo sevišķi viņa varaskāri un atriebības tieksmi ...
H
hihi
18 februārī, 17:02
LIKUMI UN TIKUMI! Par psihiatrisko ārstēšanu: "67.pants. (1) Psihiatriskā palīdzība balstās uz brīvprātības principu. Stacionāro palīdzību sniedz psihiatriskajā ārstniecības iestādē vai ārstniecības iestādes psihiatriskajā nodaļā (turpmāk — psihiatriskā ārstniecības iestāde), ja slimnieka veselības stāvokļa dēļ to nav iespējams veikt ambulatori vai dzīvesvietā. (2) Pacientu var stacionēt psihiatriskajā ārstniecības iestādē ar viņa rakstveida piekrišanu, pamatojoties uz konstatētajiem psihiskajiem traucējumiem un psihiatra motivētu lēmumu par psihiskās veselības izmeklēšanas, ārstēšanas un rehabilitācijas nepieciešamību psihiatriskajā ārstniecības iestādē. Pacienta piekrišanu stacionēšanai pievieno medicīniskajai dokumentācijai. 68.pants. (1) Psihiatrisko palīdzību bez pacienta piekrišanas sniedz, ja: 1) pacients ir draudējis vai draud, centies vai cenšas nodarīt sev vai citai personai miesas bojājumus vai ir izturējies vai izturas varmācīgi pret citām personām un ārstniecības persona konstatē, ka pacientam ir psihiskās veselības traucējumi, kuru iespējamās sekas varētu būt nopietni miesas bojājumi pacientam pašam vai citai personai; 2) pacients ir izrādījis vai izrāda nespēju rūpēties par sevi vai savā aizbildnībā esošām personām un ārstniecības persona konstatē, ka pacientam ir psihiskās veselības traucējumi, kuru iespējamās sekas varētu būt nenovēršama un nopietna personas veselības pasliktināšanās. (www.likumi.lv) Tātad, nebija pamata ievietot psihiatriskajā klīnikā.
A
ausaingovs
18 februārī, 17:02
Ušakovēnu ziepēs! Un ziepes Sarķenes psihenes nužņikā!
H
Hitlers
18 februārī, 16:02
ushakovu uz maratonu
V
Vērotājs
18 februārī, 16:02
Nez vai mans vectēvs Leģionā cīnijās, lai biedrs ušakovs esot pie šprices parakstās PAR krievu valodu, kā otru valsts valodu. Visiem ir skaidrs kas ir saskaņas centrs, neesiet naivi. Bet man jāsaka arī tas, ka pie šādas situācijas valstī esam vainīgi mēs paši Latvieši, lai kā to negribētos atzīt. Un biedri kas balsos par saskaņas centru pašvaldību vēlēšanās, padomājiet pirms balsojiet. Analizējiet situāciju un notikumus un neesiet naivi. Lai Jums visiem veicas!!!
N
NEDEMOKRĀTIJA
18 februārī, 16:02
ŠIS IEDRAGĀS LATVIJAS REITINGU MĒDIJU BRĪVĪBAS ZIŅĀ< KAS LIECINA PAR LATVIJAS SLIKTO DEMOKRĀTIJAS IZPAUSMI
P
pīle
18 februārī, 16:02
Nu lūk, kas mūs gaida, ja pie varas nāks Saskaņas centrs.
A
ARGO
18 februārī, 16:02
Latviešu nodokļu maksātājs uztur mentu Kaļinku, lai viņš aizsargātu Ušakova un Putina intereses Latvijā? What a fuck? Vai tad nav jāapsūdz Ušakovs un Putins žurnālista slepkavības mēģinājumā?
K
kurmis
18 februārī, 16:02
KĀDREIZ PADOMJU LAIKĀ, KAD TU NEGRIBĒJI STRĀDĀT TEVI IELIKA PIE TRAKAJIEM, ŠĶIET METODES ATSEVISĶĀM PERSONĀM NAV MAINĪJUŠĀS.
S
sms
18 februārī, 15:02
Statistika - Par Ušakovu pašvaldību vēlēšanās, ja tās notiktu tagad, balsotu 3/4 jeb 75% rīdzinieku
A
ARGO
18 februārī, 15:02
Steidzami izbeigt lietu pret žurnālistu! Tiesāt pret Ausaini un Putina Centru!
F
fredis
18 februārī, 15:02
Tā nebija e-pasta noplūde , tā bija urīna noplūde UŠ .........galvā
J
jokohama
18 februārī, 15:02
Tas ieraksts pirms 20.gadiem ,kas lika ielikt psihenē izskatās pasūtijums,bez aizsega! Kas sauks vainīgos policistus pie atbildības?
R
rrrr!
18 februārī, 15:02
Es skatos Uškovs sāk reāli BESĪT, kad beidot viņu atlaidīs no ieņemamā amata, vai tad tiešām latviešiem ir vajadzīgs šitāds CŪKA(visās nozīmēs)!
P
protoplazma
18 februārī, 15:02
Sens krievu niķis. Ja runā ne to ko vajag, trako mājā iekšā
L
latviete nacionāliste
18 februārī, 15:02
Negribu krievu redzēt Rīgas Domes krēslā un punkts un āmen. Pietiekoši parādīja savu nelojalitāti latviešu interesēm un ieinteresētību krievus atbalstīt. Man pietiek.
I
igors5332
18 februārī, 15:02
Es skatos Uškovs sāk apvelties,kā niere taukos.Viņam ir problēmas ar vielmaiņu.Vajadzētu purgenu palietot lai iztīra iekšas.
R
razruha
18 februārī, 15:02
Ļoti labi, tas tikai nozīmē ka arī pret žurnālistiem ir mēri. Tāda patvaļa masu medijos kā Latvijā, man šķiet nav nevienā pasaules valstī. Praktiski trešā vara. Ko saka žurnālists, tas ir likums un sākas mediju vajāšana un galā cieš visi. Žurnālists nebūt nav tā gudrākā tautas daļa un pasviež tautai pieņēmumus kā īstenību. Un skumji ka tauta tam akli tic. Nesen izbeidzās raidījums Tautas balss. Dzīvs piemērs: viens kaimiņš apsūdz otru kautkādā nebūšanā, izsauc Tautas balss žurnālistus, tie pat neizklausot otras puses viedokli nomelno cilvēku visas Latvijas priekšā. Sižets gatavs, sensācija gatava, darbs pabeigts. Bez tiesas un izmeklēšanas cilvēks ir pakļauts līdzpilsoņu nicinājumam. Bet patiesībā tas kurš vēršas televīzijā ir tas lielākais nekauņa, kurš pie visa ir vainīgs. Tās tas ir vairums gadījumos. Skumji, ka tauta mums tik neizglītota un svēti tic visam ko tai pasniedz žurnālists, kurš tieši tāpat kā visi mēģina izdzīvot un sacer sensācijas lai pievērstu sev uzmanību. Jo agresīvāks raksts, jo labāk. Dažkārt pat nāves draudi viņus neaptur, jo vienīgais ko pieļauj viņa intelekts ir meklēt mē_s_lus, nevis atspoguļot ko jauku un interesantu.
R
Rukis
18 februārī, 15:02
Nils ir iistens krievu zxurka kas iefiltreejies lai Riigu un visu Latviju atdotu kremlim tiem jau viss izzagts nav vairs ko riit
S
S
18 februārī, 15:02
Iegūt svešu saraksti - noziegums, bet simtkrāt lielāks noziegums ir policistu, tādu Nauru Liepiņu, patvaļa un tīša likuma pārkāpšana, tīši pieņemti nelikumīgi lēmumui, aizsedzoties aiz policitas formas tērpa! Tādi vilkaču bari ir katrā policijas nodaļā!
S
sītis
18 februārī, 14:02
tu gudriti - rakstu vispār lasīji? aaa tu jau ar savām cāļa smadzenēm tik sarežģītu valodu nejēdz iemācīties, lai lasītu latviski!
A
adibas
18 februārī, 14:02
Ušaleri pašu vajadzētu durkā pamarinēt kādu mēnesi, tad visu izstāstītu par tiem 30 sudraba grašiem no biedra Putina
M
mjaa...
18 februārī, 14:02
Nu ko - "apsveicu" visus šurnalistus. Pateicoties šādiem kremļa pakalpiņiem Latvijā sakās tas pats kas Krievijā - zurnālistus sāk likt cietumā! Bail iedomāties, kas būs tālak.
haralds elceris (kāds nefotografē?)
18 februārī, 14:02
iebāzt cilvēku psihuškā kopā ar džekiem, kas sēž par slapjām lietām un špricēt dimedrōlu un aminazīnu pakaļā cilvēkam, kurš psihuškā tikai uz pārbaudi velk uz vinni ST par cilvēktiesību pārkāpšanu.
M
Mr_Infernus
18 februārī, 14:02
Ušaks vēl pieturas pie 90. gadu pārbaudītajām metodēm.
G
golf
18 februārī, 14:02
Gudra pakaļa šitam jakobsonam, laikam grīb imitet psihisku slimību un negrīb atbildet par savam noziegumiem.
:
:) -->latvis » čļen parķi Ušakof
18 februārī, 14:02
un kas tevi neapmierinaja 20 gadus latvija? brauc uz kamcatku dzivot, varbut tev tur izdosies labak neka latvija dzivot.. tu esi cilveks kas vienmer cikstes un visur, nekur tev nebus dzive! jo tu esi lupata
U
urbanovics
18 februārī, 13:02
Vajadzeja darit otradak.
@
@
18 februārī, 13:02
-))))-))
:
:)
18 februārī, 13:02
kur tāds jampamiņš radās? kas viņu dzemdēja? Ko viņš dara Latvijā, vēljovairāk valdībā? degunu salauzīšu ušokovam, ja gadīsīes man pa kājām!
L
Lops
18 februārī, 13:02
Njā dzīvs piemers,kā amatpersonas izrēķinās ar nevēlamiem-žurnalistiem,kas atklāj patiesību...
P
Par taisnību psihiātriskā slimnīca vai cietum
18 februārī, 13:02
sabiedrības un valsts apdraudētāji paliek lielos amatos un turpina savus projektus.
D
dulla_musha
18 februārī, 13:02
Kādi naivi ļautiņi i te, i pie TV ekrāniem skatās blēņas par vienu pajoliņu žurnālistu! :)
J
justsaying2013
18 februārī, 12:02
Vispār bez personas piekrišanas nevienu nedrīkst paturēt medicīnas iestādē, tāpēc iespējams šis ir mēģinājums "uzsist asinis". Savukārt, ja žurnālists tiešām pret savu gribu paturēts iestādē, tad mums taču ir tiesībsargs un vesels bars ar dažādām cilvēktiesību organizācijām.
C
cc
18 februārī, 12:02
Nauris Liepiņš drosmīgs džeks vai idiots? Man neinteresē ko un kā labā žurnālists rakstījis savas publikācijas, bet likt psihenē bez izmeklēšanas un psihiatru komisijas lēmuma? Domāju ka Nauris ir jāsauc pie atbildības un es personīgi žurnālista vietā iesūdzētu tiesā par veselu virkni procedūru pārkāpumu, nākošreiz zinās kā pakalpot augstāk stāvošajiem. Strap citu Nils jau ir saņēmis dieva sodu Rīgas maratona laikā, ja čalīts trenūzenēs šo mājienu no augšas nesaprata, tad sorry.
P
Psihiatrs
18 februārī, 12:02
Jakobson ir realais duriks!
A
aaaa
18 februārī, 12:02
Поражаюсь вашей безграмотности и тупости. А журналист ведь еврей... Тот же русский..... Он не из Москвы????
M
mudite
18 februārī, 12:02
Man loti patik dombrovskis un vaarde sarmite ..Vini visu dara muusu tautai. Vini nav zagli...Zaglis - Ushakovs....???? 20 dadi mees tikai celjam un celljam.... Bet Ko???? Nekooooo...
L
Letiņš
18 februārī, 12:02
par daudz krievu policijā , kas puķina ēzeļausi sargā
S
SS
18 februārī, 12:02
Cik gaišš smaids Nila sejā! Kā lai tādu nemīl?
U
Ušakovs - Krievijas algotnis
18 februārī, 12:02
Tiesājoties Ušakovs atzīst, ka tas ir viņa e-pasts. Tātad viņš ir sarakstījies un atskatījies Krievijas vēstniecībā par saņemto naudu. Tātad viņš atzīst, ka Krievijas vēstniecība viņam maksā!!!!!!!!!!!!!
S
SC
18 februārī, 11:02
Cik gan maksāja Naura Liepiņa iniciatīva ????,
.
...
18 februārī, 11:02
Dīvaini ir tas, ka kremļu lakstīgalas šo rakstu tik cītīgi neknābā! Laikam Dombrovska, Vienotības un Eiro raksti ir tie kurus šie druķieri apciemo.
D
dullis
18 februārī, 11:02
Rīga izceļas. Kā PSRS laikā - nevēlamos psihenē, piekauj un nomelno.
R
reālists
18 februārī, 11:02
Goots kalpot Pilsetai!
S
skaidrie austrumu vēji
18 februārī, 11:02
Kad krievi beigs slavināt šo lielo Rīgas zaglēnu, kurš raujas pie varas! Atklāti sakot pirms nāca Rīgā pie varas, izskatījās lojāls Latvijai vēl padomāju pie sevis, nu beidzot normāls mērs būs nešķirojot pēc tautības. Izrādās tas viss bija tikai pupu mizas, labi ka tāds žurnalists Jākobsons pavēra acis tautai kāds mēsls izradās ir ticis pie varas un tagad izrādās to nevar noņemt no amata, redziet pats ar neatkāpjas. Ar lielu sparu reklamē sevi katrā no bukletiem, parasti personas kuriem iznākusi kāda laža, tik traki netīko pēc varas. Tādu ir jāgāž nost no krēsla, tur nav vārdu runu. Tādi kā viņš var pusmiljons iedzīvotāju sabāzt psihenēs! P.S. Viņam vienmēr vainīgi ir citi, ierēdņi, tikai ne pats!
O
OZY
18 februārī, 11:02
Ušakovam par sadarbību ar Krievijas spiegu nekas nebūs???
M
milicijai
18 februārī, 11:02
Kad pārbaudīs biedra Ušākova psihi!
V
Vai šie ir tie "darbi", Erik ?
18 februārī, 11:02
► Mājokļu dalīšanā korupcija! 1500 cilvēki saņēmuši dzīvokļus, tas nozīmē 1,5 miljoni ir iebāzti kabatā. ► Bērnudārzu nokrāsošana un apmetumu uzlikšana par 600 000 latiem, tur jaunu ēku varēja Rīgā ar vairākiem dzīvokļiem nopirkt! ► Saktas dārgās pagaidbūvju parmāksa, kuros pat touletes izrādās nav! ► Ušakovs nedeklarē savu dārgo Ulysse Nardin "tirgū Latgalītē" iegādāto pulksteni? ► Kā arī „piemirsis” deklarēt gandrīz 10 000 eiro vērtu „pieczvaigžņu braucienu” uz Portugāli kopā ar savu dzīvesbiedri ► Ušakovs pagājušo gadu devies 9 komandējumos, iztērējot 42 000 latu, bet pats solīja ka tērēs mazāk par Birku. ► Ziemeļkoridora skice izmaksāja nodokļu maksātājiem 2,7 miljonus un jau par 1 miljardu atpirkuši zemes daļu ► Rīgas Satiksmei draud maksātnespēja; nepieciešami 16 milj. Ls, bezmaksas brauciena sekas. Te laikam atkal finanšu ministrs Vilks jāsauc palīgā, lai palīdz atkal iedot naudu. ► Rīgas satiksmei draud maksātnespēja, bet vēl tam visam klāt ņems kredītu lai ieguldītu 4,5 miljonus latu projektam "Rīgas acij" ► Rīgas skolās mistiskas tāmes par apkopi kuras ir kļuvušas pēkšņi 10x lielākas un pakalpojumi netiek izpildīti. ► Katru mēnesi tiek dalīti bez cilvēku piekrišanas pastkastītēs Saskaņas centra bukleti kuri nodokļu maksātājiem Rīgā izmaksā sākot no 275 000 Ls/gadā ► Lai saņemtu kredītu no Nordea uz 140 miljoniem ir ieķīlāti visi zemās grīdas tramvaji un viņu tehnika, tajā skaitā smagās mašīnas. ► Pazaudētā nauda 10 miljoni drauga Antonova bankā kuri uzlikti noguldījumā tikai uz 1%. Tā ir jūsu vadītā kleptokrātija, Ušakova kungs! Varam nosaukt pa punktiem arī mēra pienākumus kurus jūs nepildat. P.S. Kam mums vispār vajadzīga Valsts kontrole, ja arī viņa savu darbu nedara? Arī tur izskatās ir pamatīga korupcija! Sudraba bija kādreizējā Parex bankas viceprezidentes vietniece klientu kreditēšanas jautājumos, viņu 2004. gadā uz valsts kontroles amatu virzīja Tautas partija. Atgādināšu par to, ka Sudraba sēdēja pirmās rindās seminārā ar kremļa pietuvinātiem cilvēkiem uz kuru arī bija ieradies valodas referenduma organizators Aleksandrs Gapoņenko. ► SC aicina palīgā Putina cilvēku (Modestu Koļerovu), gatavojoties pašvaldības vēlēšanām. http://www.tvnet.lv
F
Fokuss
18 februārī, 11:02
ievietošana psihiatriskajā slimnīcā. Pēc izmeklētāja Naura Liepiņa iniciatīvas> Vai pēc NAURA LIEPIŅA iniciatīvas jebkuru cilvēku var ievietot psihiatriskā slimnīcā? Vai žurnālistam bija nozīmēta ekspertīze vai bija kāds cits mums nezināms iemesls. Jāiesniedz veselības inspekcijā izskatīšanai šis gadījums un pēc tam ir jāsniedz tiesā. Ko domā tiesībsargs šajā jautājumā.
V
valdus
18 februārī, 10:02
Pareizi Erik....malacis....taisniba....
A
ai
18 februārī, 10:02
ja žurnālists mēnesi ar slepkavībā apsūdzētiem kopā psihiatriskās slimnīcas palātā turēts, tad jau vecu vecie čekas darboņi turpina savu ieturēto darba stilu, uz " urrā", cik tad ilgi " maskosies" .....nozēlojami un pretīgi. Bet viss līdz laikam, vadzis lūzīs pavisam noteikti un drīz....
B
bu
18 februārī, 10:02
Atgriežas PSRS laiki, kad patriotus un godīgus cilvēkus bāza psihenēs par to, ka viņi teica taisnību.Tātad valsts vara atbalsta Staļinisko režīma metodes.
K
k
18 februārī, 10:02
viņš to bij pelnijis,kauns par tādu žurnālistu
.
...
18 februārī, 10:02
kad vajag, tad nevar policistus izkustināt darboties, bet šajā gadījumā policisti bijuši pārāk centīgi...
F
FAKTS
18 februārī, 10:02
Ja Rīgā arī turpmāk mērs būs šis Kremļa pakalpiņš, mēs kādu rītu pamodīsimies kā Krievijas sastāvdaļa- Guberņa Latvija.
N
No Prviata dzive Rigas meram
18 februārī, 10:02
Civilizeta pasaule valsts amatpersona epasti nav ne privati ne konfidenciali dokumenti. Starpcitu visai sabiedribaai tie epasti jabut pieejamam
I
IKSS
18 februārī, 10:02
Kaut kāda greizo spoguļu karaļvalsts. Latvijas galvaspilsētas mērs vric pretvalstiskas darbības. Viņu par to nesoda, nenotiek pat faktu noskaidrošana. Žurnalistu,kurš atklāj noziegumu pret valsti soda-banditisks uzbrukums, tad varas iestāžu oficiāls gājiens- cilvēku ieliek psih. slimnīcā. Nav 3 reizes jāmin,kurš organizēja uzbrukumu žurnalistam. Vai Latvija ir tiesiska valsts ?
S
skolmeistars
18 februārī, 10:02
...vārdus un uzvārdus,fotogrāfijas studijā!Tautai jāzina savi VAROŅI- ČEKISTI.Kurš deva pavēli ŽURNĀLISTU iespundēt psihenē?!
janex1
18 februārī, 10:02
TVNET žurnālisti nebaidās par šādu rakstu tikt aizsūtīti uz psihiskās veselības pārbaudēm ...nu tā profilaksei uz pāris mēnešiem?
F
FAKTS
18 februārī, 10:02
ušaka vadībā RD nesakarīgi tērē naudu. Kad kādai plānprātīhai idejai pietrūkst naudas, to pieprasa no valdības. Tikai āmurgalva nekad nav padomājis, cik naudas tiek izlaupītas kaut milzīgās korupcijas dēļ kāda ir Rīgā- izsaimniekošana pašvaldības namos, zemēs, tranu treknā dzīve Ostā u.t.t.
Y
Y
18 februārī, 10:02
NU VELLS AR VISU TO ŽURNĀLISTU...., BET KĀ TAD AR UŠAKOVA PRETVALSTISKO DARB;IBU!!!!!
5
50s
18 februārī, 09:02
Usakovs pats ir atzinis ,ka tas pasts ir vina , tatad Jakabsons ir palidzejis Valstij ! Kuram ,tad butu jasez ,a ?
Ā
Ā.Jēkabsons
18 februārī, 09:02
Vai Latvijā Saeimas deputātiem pieprasa izziņas no psihiatriskās slimnīcas par to, vai kāds no tiem nav tur iegriezies pirms 20 gadiem? Jeb pakāpeniski atgriežas padomju laiki?
Edgars Simenovskis
18 februārī, 09:02
Beidzot žurnālists, kas strādā, kā žurnālistam jāstrādā, nevis kā lielākā daļa, "atgremo" citu mediju ziņas.
B
balsotājs
18 februārī, 09:02
Visu cieņu Jēkabsonam, īsts žurnālists, atšķirībā no psūtījumu kliķerētājiem. Bet par Ušakovu nekādu ilūziju nebija, īpaši pēc līguma noslēgšanas ar Putina partiju.
U
Ušakov, tev ir beigas
18 februārī, 09:02
89.pants. Kaitniecība Par darbību vai bezdarbību, kas vērsta uz finanšu sistēmas, rūpniecības, transporta, lauksaimniecības, tirdzniecības vai citu tautsaimniecības nozaru, kā arī iestāžu vai organizāciju darbības graušanu nolūkā kaitēt Latvijas Republikai, — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu. (Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 11.12.2003. likumu, kas stājas spēkā 02.01.2004.) 89.1 pants. Noziedzīga organizācija (1) Par tādas noziedzīgas organizācijas (apvienības) izveidošanu, kuras sastāvā ir vismaz piecas personas, nolūkā izdarīt sevišķi smagus noziegumus pret cilvēci vai mieru, kara noziegumus, īstenot genocīdu vai izdarīt sevišķi smagus noziegumus pret valsti, kā arī par iesaistīšanos šādā organizācijā vai tās sastāvā ietilpstošā organizētā grupā vai citā noziedzīgā formējumā — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz septiņpadsmit gadiem, konfiscējot mantu. (2) Par noziedzīgas organizācijas vadīšanu vai piedalīšanos šādas organizācijas izdarītajos šā panta pirmajā daļā paredzētajos noziegumos — soda ar brīvības atņemšanu uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem vai mūža ieslodzījumu, konfiscējot mantu. (25.04.2002. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 23.05.2002.)
U
Ušakov, tev ir beigas
18 februārī, 09:02
44.1 pants. Aizliegums kandidēt Saeimas, Eiropas Parlamenta, republikas pilsētas domes un novada domes (1) Aizliegums kandidēt Saeimas, Eiropas Parlamenta, republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanās ir aizliegums pieteikt personu par kandidātu Saeimas, Eiropas Parlamenta, republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanās. (2) Aizliegums kandidēt Saeimas, Eiropas Parlamenta, republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanās ir papildsods, kuru piespriež tiesa uz laiku no diviem līdz četriem gadiem personai, kas izdarījusi noziedzīgu nodarījumu pret valsti (šā likuma 80. — 95.pants). (3) Ja persona notiesāta ar brīvības atņemšanu vai arestu un ar aizliegumu kandidēt Saeimas, Eiropas Parlamenta, republikas pilsētas domes un novada domes vēlēšanās, šajā pantā minētais aizliegums attiecas tiklab uz laiku, kad persona izcieš brīvības atņemšanu vai arestu, kā arī uz spriedumā noteikto papildsoda izciešanas laiku, skaitot no brīža, kad tā beidz izciest pamatsodu. Nosakot šo papildsodu kopā ar citiem pamatsoda veidiem, papildsoda izciešanas laiku skaita no brīža, kad persona sāk izciest pamatsodu. (08.12.2005. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 21.05.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)
L
Lato Lapsa = Maskavu
18 februārī, 09:02
4.aprīlī Lato Lapsa portālā Delfi nopublicēja rakstu, kurā viņš pauž pārliecību, ka N.Ušakova vēstuļu nopublicētājs un brutālajā uzbrukumā cietušais žurnālists Leonīds Jēkabsons pret sevi vērsto atentātu ir inscenējis. Lato uzskta, ka nekādi uzbrukumi nav notikuši, bet L.Jēkabsons pats uzšķērdis savu seju. Ja jau žurnālists Lato Lapsa ir tik ļoti pārliecināts, ka L.Jēkabsons sava bērna klātbūtnē sakropļojis savu seju uz mūžīgiem laikiem, tikvien, lai pievērstu sabiedrības uzmanību, tad es ar tikpat lielu pārliecību varu izvirzīt tikpat līdzīgu literāras pasakas versiju par to, ka Lato Lapsa ir Kremļa aģents un dara visu iespējamo, lai spodrinātu tēlu Kremļa finansētajai partijai – Saskaņas Centrs
O
Okey
18 februārī, 09:02
Ušakov, ja tu lasi šo - Vai mani ar liksi psihenē, es uzskatu ka Rīga ir pārvētusies par mazo Krievijas galvaspilsētu.
T
Tas ir kā 2 x 2.....
18 februārī, 09:02
Vai tad nezinat kas sagraizīja seju žurnālistam un ietupināja viņu psihenē ? Patiešām nezinat? Nevar būt! Domāju, ka laiks ir izbeigt māžoties. Paņemiet pie dziesmas pāšu mēru un viņa drauģeļus palicijā un viss noskaidrosies. Tas ir kā 2x2......
O
OZY
18 februārī, 09:02
Ja partijai konsultācijas sniedz ar Krievijas specdienestiem saistītas personas,tad ar viss ir skaidrs.
M
mentalitāte
18 februārī, 09:02
Vispār Lato Lapsa ar līdzdalībnieks, kurš ņirgājās par šo žurnālistu Delfos. Vai nav skaidrs kam kalpo šis LATO LAPSA un kas viņam maksā?????? lapsa - jerošenko (SC transporta ministra kand., Rīgas brīvostas valde) - teilāns (Vitronic, fotoradari, ušakova padomnieks) - ušakovs vai tāpēc lapsa ir aprakstījis vairas un šlesera pulksteņus, bet neraksta par ušakova NEDEKLARĒTO 4000 latu vērto laikrādi? nešaubos, ka lapsa IR neuzpērkams, to redz visi
N
naivais
18 februārī, 09:02
Kāds sakars žurnalistam J. ar ekonomiskajiem noziegumiem, kuru kuru izmeklēšanu pārstāv Māris Kaļinka?
S
spiegu skandāls
18 februārī, 09:02
Ko dara valsts Drošības komitaja ar prezidentu priekšgalā. Krievu spiegs vada domi un nekā??? Igaunijā šis uzreiz būtu aiz restēm..... bet šeit ??? Ušakovs ir sniedzis ārvalstu dienestiem informāciju, kā rezultatā ir palielinājis apdraudējums Latvijai. Tas, ka Jēkabsons ir atmaskojis šo spiegu viņam ordeni ir jādot, nevis jāierosina krimināllieta. Tieši otrādi......ja viņš to nebūtu darījis, viņš būtu jāarestē. Otrkārt: kas deva pavēli ietupināt Jēkabsonu psihuškā??? Skaidrs, ka tas tika darīts pēc krievu specdienestu lūguma, jo policijā strādā pietiekoši daudz Latvijai nelojālu cilvēku. Ko.....atgriežas komunistu režīms.....kur uzbāzigos žurnālistus nošauj, vai izolē "psihuškās"???
Karlitis25
18 februārī, 08:02
Līdzdalībniekus šajā lietā ar vajadzētu tiesāt un tiesāt visus kas bija šajā lietā iesaistīti, tajā skaitā policijas darbiniekus kura ņirgājās par Jākobsonu slimnīcā, bērna priekšā sagraizīja seju un norakstīja uz lietu tā it kā viņš pats sagraizīja. Nedrīkst šo visu tā vienkārši atstāt , citādi kremļa metodes liecina ka Latvijā nav cilvēktiesības un žurnālista vārda brīvība. Es žurnālista Jākabsona vietā ietu sūdzēties ECT, lai piedzītu kompensāciju un ieliktu caur hartu šo mazo Staļiņu aiz restēm. Vispār vai nevajadzētu šo visu noziņot ārzemju presei, lai redz ka Krievija cenšas ar visām savām krieviskām metodēm iegūt varu, mūs atkal okupē ar viltu un meliem. Lai redz visa pasaule, ka komunizms un tās metodes ir atzimušas Latvijā.
A
a411
18 februārī, 08:02
Tas ir skandāls! Eiropas savienības dalībvalsts galvaspilsētas mērs saistīts ar ārvalsts spiegu!!! Kas notiktu Anglijā,Vācijā vai Francijā šajā gadījumā?! Un kas notiek Latvijā? Nekas. It kā nekas nav noticis. Nav ne dienestu, ne prokuratūras. Nav nekā.
R
rolis
18 februārī, 08:02
Žurnālistam gan intelekta izkropļota seja
C
CCCP
18 februārī, 08:02
Ušaks domā: Labākā aizsardzība uzbrukums. Bet par visu dzīvē būs jāmaksā. Kan jau Ušakov Tev šitās pārestības nāks atpakaļ.
B
bac>Es
18 februārī, 08:02
Tāpat ir saprotams kas ir Ušakovs un ko viņš pārstāv, bez visas "atmaskošanas".. Šādi varētu arī Tevi atmaskot kādās nelāgās darbībās vai nodomos, var vēl uzlikt izsekošanu, noklausīšanos.. noteikti kaut ko uzraktu.. Bet tas ir ceļš uz nekurieni, autoritāru režīmu un Staļina laiks ir pagājis, mērķis nevar attaisnot līdzekļus..
A
Aņa
18 februārī, 08:02
Brīnos kā Ušakovs nav padzīts - dara tādas pretvalstiskas lietas un kontaktejas ar spiegiem un galu ,galā kas ir pats
H
ha
18 februārī, 08:02
Te būs Valstij jāmaksā,ja tiks lidz eiropas tiesai!Un kāds sakars ekonomiskajai policijai ar šo lietu!Tur strāda'uškova draugi?
E
eriks
18 februārī, 08:02
Skaidri redzams ka Ušaks ir gājis Putina skolā.
R
Roberts
18 februārī, 08:02
Ušakova krēsls krītīs un cerams, ka ar lielu blīkšķi! Sportojam Puškina licejā Sarkandaugavā, kur pie sienas ir sakarinātas Ušakova bildes ar aprakstiem krievu valodā, zīmīgi, ka ne vīriešu, ne sieviešu tualetēs NAV tualetes papīra un gripas plosīšanās laikā nav arī ziepes ar ko rokas nomazgāt. ;) Kas ir Ur*akov? Nav naudas tualetes papīram?
P
provokātors®
18 februārī, 08:02
skumji lasīt ka daļa latviešu ir ar mieru krieviem pakaļas laizīt... un par policiju vispār negribas runāt...
Karlitis25
18 februārī, 08:02
Man taču ir baigais alibi! Es esmu balts, pūkains un "neko" nezinu par Krieviju un tēloju lielu muļķīti! Tā viņš izreiķinās ar visiem saviem oponentiem. Javāc paraksti un jāgāž nost šo mērkaķi no krēsla un naida kurinātāju kurš nobalsoja par savu krievu valodu. Tā viņš "mīl" latviešus!
E
Es
18 februārī, 08:02
Rokas nost no žurnālsta Jēkabsona . Viņš jau tā ir cietis no kr. mafijas ! Vai tiešām viena Ušakova dēļ , cilvēku kurš ir atmaskojis tā sadarbību un finanšu palīdzību no Krievijas , lai grautu latvijas stabilitāti un ekonomiku vēl vajadzētu tiesāt . Viņam es piešķirtu Lāčplēša ordeni , par drosmi un uzticību valstij . Ja spec dienesti guļ uz lauriem un nedara absolūti neko , tad vismaz žurnālistiem ir jādara un jāriskē ar savu dzīvību . Ušakovs nav ne balts ne pūkains , bet viņa pretlatviska sadarbība ir pretīga un nepiedodama . Tāpēc nekad -nemūžam normāls latvietis par Šo surogātu NEBALSOTU .
T
Tantuks
18 februārī, 08:02
Ušakovs sevi jau sen ir parādijis , ka latviešu naidnieks . Sadarbojoties ar Krieviju , slepeni , saņemot finanses , vacot parakstus par divvalodu un tt. Par transporta biļetēm , to finansē no valsts kases. Igaunijā visi iedzīvotāji brauc par brīvu . Ušakova draudzība ar Ameriku ! Tas jau ir lielākais ,,skolotājs ,, -izšeftētājs . Vispār ja par Ušakovu runā tikai krievalodīgie labi , tad es saprotu , bet ka latvieši ......Absolūti nekādu lielu darbu nav paveicis , tikai postijis . To pašu Mežaparku ....Ielas briesmīgas , ceļi vel briesmīgāki , tadi nekad nav bijuši . Būvetās mājas tiek pieškirtas -kam ? Esmu pret šo ielikteni !!!
B
bac
18 februārī, 08:02
Runa ir vienīgi par privātuma esamību !! Pirms uzlaušanas taču tas žurnālists nezināja kas ir e-pastā, tie ir bīstami precedenti taisnības vārdā.. Kāds uzlauzīs e-pastus greizsirdības vārdā un arī it kā ir attaisnojami, cits, lai nokontrolētu darbiniekus, un arī pareizi.. Un žurnālists nav Dievs un tiesnesis visam un visur, ja varētu paskatīties viņa domas, noteikti tāds pats vidējais svērtais ar visām ikdienas blusām..
I
Izrādās psihiatriskajā slimnīcā ražo arī TV3
18 februārī, 07:02
Veiksmīgu atveseļošanos daiļraži!
J
jana
18 februārī, 07:02
Nu nav , man liekas, tas žurnālists balts un pūkains. Ja jau būtu, gan jau sabiedrība būtu aktīvāka. Un neliek jau gan veselus mūsdienās slimnīcās, šaubos, vai kāds ārsts to uzņemsies. Un neliek kopā ar slepkavām- tie sēž aiz restēm. Kaut kāds muļķīgs stāstiņš, kuram atkal daudzi notic.
D
da
18 februārī, 07:02
tur nav ko spriest,ekonomisko noziegumu apkarošanas policijā strādā ļoti korumpēti cilvēciņi,niluška jau sen šiem ar kremļa naudiņu ir samaksājis tam klavinskim par vēlamo rezultātu.tā ka,žurnālists var mierīgi žāvēt sausiņus,būs ko ķurķī pagrauzt un pārējie arī pierausies...ak pērkamās policaju dvēselītes ar latviskiem uzvārdiem!Kur palicis vareno streļķu un leģionāru gars?
.
...
18 februārī, 07:02
Nost ar Ušakovu!!! Gan jau, ka Jēkabsonam seju pārgrieza arī Ušakovs....tas taču ir necilvēks!
O
o jā
18 februārī, 07:02
mūsu policija ir uzdevumu augstumos,saplosīt pārāk uzbāzīgus žurnālistus labi apmaksāta un patīkama,veselībai nekaitīga nodarbe,bet atklāt banālu slepkavību,vai uzbrukumu kāpņutelpā kiška tonka...murgs ne valsts,pats esmu pieredzējis izdarības,kad no cietušā ekonomikas policija mani mēģināja pataisīt par vainīgo,jo otrai pusei tāds mēsls kā lielmuksis(liels policais) bija savs čoms.Novēlu saviem bērniem un mazbērniem pārāk nenopūlēties šito draņķu labā.
K
k
18 februārī, 07:02
melnais PR sacies - pretigi, visi pret Nilu. Jo vairak nist, jo vairak milets
V
Viņi nav svētie!!!
18 februārī, 07:02
Cik daudziem no Jums patiktu, ja kāds publicētu Jūsu sarakstes publiskajai apskatei - vai Jūs no prieka lēkātu un sistu plaukstas, vai arī meklētu vainīgo par Jūsu privātuma aizskaršanu. P.S. Arī žurnālisti ir tikai cilvēki - viņi var būt gan psihiski slimi, gan neadekvāti, gan vienkārši mazattīstīti un neizglītoti, un uz viņiem arī attiecas "Viena taisnība visiem".
Z
zdarov
18 februārī, 07:02
Skaists smaids Nilam :D
C
caca
18 februārī, 07:02
Jā, neliešus cildina, bet godīgos tiesā...................., tas tik Latvijā var būt................
E
es
18 februārī, 06:02
Nepatēmu, bet kā par brīnumu nav vēl šī glupā raksta????Klau kas tas par dalīto rēķinu, vai nepietiek cilvēkus par vergiem pataisīt, tagad pat vasarā nevarēs elpot???Pietiek ņirgāties...ko nepavilka Jūsu uzlikto latiņu, atradāt labu variantu kā atspēlēt tautai...lai tik maksā par siltināšnu, tātad jāliek liela (nedabiska) apkures maksa un jāpiebāž galva ar muļķībām.DULBURI, cik katrā mājā ir pensionāri???Tātad ko lai tie nabagi dara?
D
Džeks
18 februārī, 06:02
Man kauns par LV prokuratūru! Kā labā viņa strādā? Visādi urbanoviči, lindemaņi un ušakovi veic pretvalstiskas darbības, tiek finansēti no ārzemēm, un neviena krimināllieta nav ierosināta, Bet te žurnālists izceļ to saulītē un pret viņu uzreiz lieta un represijas KGB stilā. Tā jau vairs nav LV prokuratūra, bet FSB birojiņš!
Urbanoviča Reindžroveris
18 februārī, 05:02
Mazajam čekistam 4 mēneši palikuši Rīgas mēra amatā. Pēc tam viņam par visādiem portāliem un žurnālistiem vairs nekad nevajadzēs uztraukties :D
Kristaps Stankus
18 februārī, 05:02
Divas dienas arests un mēnesis psihenē. Acīm redzami pārspīlētas pirmstiesas izmeklēšanas aktivitātes. Cerams, ka vismaz tiesa saglabās veselo saprātu.
edmunds zalite
18 februārī, 05:02
usakovosti no vakardienas atkal lauza kompromat serveri, bet mees vai neeiesim ar iesniegumu/luugumu paliidzeet atrast lauzeejus uz policiju, jo pagajuso reizi policija musu webmasterim atnjeema visus datorus un telefonus pamatojot to ar domu ka varbuut muusu webmasters pats lauzj savus serverus. policija ir jaatlaizj un jaapienjem vietaa jauni kadri, valsts patrioti. pasreizeejaa policija un prokuratura ir noziedziigas organizaacijas kuru meerkjis ir aizsargaat pie varas esosos.
P
Pense
18 februārī, 04:02
Nu psihs, Ušakovs ir labākais mērs pa 21 gadu. Psiham vieta psihenē, ļoti loģiski.
K
komentiņš
18 februārī, 04:02
Gribu pateikt vienu lietu - Par Jējabsona psihenes apmeklējumu. Nevienu tā pat vai tikai par mutes palaišanu šodien psihenē neliek - nav vairs tie laiki. Lai nokļūtu Jēkabsona vārdiem psihenē ir jābūt iemeslam un jāniiet pagaršs ceļš.Iemesls - tam kam ir krimināllieta (izmeklētājs, tiesnesis, prokurors) rodas šaubas par Jēkabsona veselību. Š
K
kgb
18 februārī, 03:02
čekistu metodes
N
Nelokāms Ušakovists
18 februārī, 03:02
pareizi psiham tur arī vieta
J
Jānis
18 februārī, 02:02
Ušakov --- pēc tevis cietums ilgojas
V
Vagars
18 februārī, 00:02
Salaga!!!!
Latvijas Euro
17 februārī, 23:02
to necilveeks Nepiekrīti tapēc ka kalpo šīm intresēm, mani neapvedīsi ap stūri! to cukmensam 1. Klejotājs Ušakovs, apgalvojot, ka Bondarenko nav sastapis vai nav melis? 2. Referendums par krievu valodu 3. Laikam zemākos komentārus nelasi! Tautas saskaņas partija bija Latvijas politiskā partija, kas tika izveidota 1994. gadā. Partija bija viena no apvienības "Saskaņas Centrs" izveides iniciatorēm un dalībniecēm. Partijas ideoloģijas pamatā bija kreisi centriskas un sociāldemokrātiskas vērtības, kā arī mazākumtautību interešu aizstāvība un ciešāka Latvijas sadarbība ar ---->>> Krieviju <<<-----. Un tu vēl saki, ka nav sakars! Cik tev to viltus profilu?
F
falcors
17 februārī, 23:02
Viela pārdomām - Apvienotajā karalistē ir pieņemts likumprojekts, kas ļaus policijai konfiscēt info no žurnālistiem, potenciāli apdraudot "investigative journalism". Tā kā soli pa solim valstis kļūst policejiskas, laikam.
K
koks
17 februārī, 23:02
Pārāk liela nauda apgrozās, lai uz to kaut kā nenoreaģētu, bet reakcija ir PSRS stilā! Drīz jau vairs neko nevarēs noslēpt, jo pa bišķīti vairs neit runa...iet jau tāāāāādi gabali, ka nevar vairs nepamanīt, kā darbi atšķiras no vārdiem.
C
cukmensam
17 februārī, 22:02
Protams kad mes nevelkam paraleles ar krieviju un krievijas metodem kur rezimu kritizejosie zurnalisti tiek sisti , nogalinati un iebaiditi . Usakovam nav neka kopiga ar krieviju un Putina rezimu vispar