Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
B
bite
12 martā, 17:03
Sveicam mūsu Valdi Dombrovski šajā spožajā jubilejā! Četri gadi nepārtrauktajā cīņā, Latvija beidzot paglābās no bezdibeņa un guva civilizēto valstu apbrīnu! Sagaidāms, ka NA un RP, beidzot atjēgsies un sāks darboties Latvijas Valsts labā?!
L
latvis
12 martā, 16:03
Toms Ostrovskis ir miris kā latvietis.
B
bomzis
12 martā, 16:03
visu krāsu nac-istu partijām ir viena kopīga nelaime- inteliģentu un profesionālu cilvēku trūkums, ko kompensē ar masovkām un maršēšanu kolonās aurojot "Heil! vai Lai Dzīvo!
Inga Sokolova
12 martā, 16:03
Nepiekriitu autora apgalvojumam, ka Ushakovs uzvarees pashvaldiibu veeleeshanaas. Ushakovam nav ko piedaavaat latvieshu publikai. Taapeec vinhs zaudees latvieshu partijaam kopumaa. Parasti izzmainjas politikaa notiek pashvaldiibu liimenii, kas ir kaa indikators parlamenta veeleeshanaam. Tachu SC neizdevaas uzvareet taa vnk iemesla deelh, ka balsotaaju skaits valsts meerogaa ir ierobezhots un nekad nepaarsniegs 50%, lai vareetu sastaadiit valdiibu. Lielaakais SC sasniegums shii gada pashvaldiibas veeleeshanaas buus pavadiit opoziicijaa naakamos 4 gadus, jo tendence jau paraadiijaas parlamenta veeleeshanaas. Latviskaas partijas apvienojaas un izveidoja koaliiciju, kura straadaa lidz shai dienai!:) Un labi, ka taa...
N
NEkrievvalodīgā
12 martā, 14:03
"...Parādnieka bērni apprecēsies ar krievvalodīgiem znotiem/vedeklām, tā sagādājot "latvju rases tīrītājam" jaukas vecumdienas ...". Man riebjas šis vārds - krievvalodīgie. Esmu poliete, jā bez latviešu, runāju poļu un krievu arī, bet es neesmu krievvalodīgā, jo ar šo lamu vārdu drīzāk apzīmē civilokupantus, 5-kolonu, es tāda neesmu."Russkogovorjaščije" vai Latvijas dalīšana latvieši un cittautieši - tā ir krimināla valsts dalīšana, vārds, par kura lietošanu būtu jāsoda vismaz ar 100 latu soda naudas.
S
Soņa ukrainovalodīgā
12 martā, 14:03
"...Diez, lielāks ļaunums ir apzināta kaitniecība vai neaptēsta muļķība? ....."- zini ko, tā ir muļķība un čekistiska kaitniecība. SC un VL/TB/LNNK ir vienas lidmašīnas politiskam braucienam pie Maskavas putina divi spārni. Šīs lidmašīnas astē karājas visādi lapsas un lindermaņi, kurus kravas kastes pēc atlidošanas Maskavā aizved kravu vedēji. SC un VL ir tikai daži normāli cilvēki, pārējie ir tādā bērna prātā, mauj ar saviem lozungiem un pulcē ap sevi naivos, politiski nedomājušus vēlētājus vai tos, kuriem savas dzīvesveida un/vai aizņemtības dēl ģimenes rūpēs cīņā par izdzīvošanu nav interešu pētīt šo politisko teātri, klausa, ko saka "savējie" no putina kantoriem.
Z
zirnekliene Šeloba
12 martā, 13:03
Te komentāra fragments no kāda cita portāla: "...dzimtene joprojām briesmās. Nupat, iznesot miskasti, man viens krievs ap septiņdesmit gadiem uzbruka, ka Latvija dzīvo bagāti, jo ir aplaupījusi Krieviju, Un vispār - šī esot sena krievu zeme, ko Pēteris ir godīgi iekarojis." Tāds PSRS kolonistiem pēdējā laikā ir diskurss. To apzinoties ir vnk pretīgi lasīt šo rakstu.
H
Hm
12 martā, 12:03
Nav skaidrs, ko Saliņu Toms gribēja ar to savu murgojumu teikt. NA ir sliktie, Toms jau ilgu laiku nav dabūjis sievieti vai vienkārši ir stulbs?
P
pele
12 martā, 08:03
Gribētu ļoti balsot par kādu nacionālo partiju, taču mūsu partijām trūkst politiskās tālredzības, darbi nesaskan jau vairāku sasaukumu garumā ar solījumiem. Tauta no šejienes bēg, kā no grimstoša kuģa. Varbūt vispār boikotēt vēlēšanas? Apzināmies, ka to atļauties nevaram, jo ir spēcīga opozīcija Rīgā Saskaņas Centrs. Loģiski spriežot, kas visvairāk no visām partijām ir iestājies par vislielāko vēlētāju masu parasto ne vidusmēra vēlētāju, gribi negribi atzīt, bet tas ir Sasakaņas centrs. Valdība jau 20 gadus ignorē tautas patvajadzības - darbu. Gribam, lai tautieši atgriežas, bet neviens taču netaisās te atbraukt un no bada nomirt. Lūdzu kaut viena partija piedāvājiet un nodrošiniet 100000 darba vietas Rīgā, tad es un visi par Jums balsos!
N
nātre
12 martā, 06:03
Balsošu par ausaini!!!
H
Hitlers
12 martā, 00:03
izskatās ka kāmim patīk :)
W
w
11 martā, 23:03
vele6anas tuvojas
S
sss
11 martā, 21:03
Ne raksta autors ne lielākā daļa komentētāju nav kārtīga latvieša vārda cienīgi.Brīdī kad katram latvietim ir ikdienu jādara kāds darbiņš savas latviešu tautas labā lai ši nācija vēl pastāvētu, šie nīkuļi, kā tādi maitu ēdāji tup kokos un riebīgi ķērc par latviešu drīzo galu. Zirgāboli gatavie , nevar uzvarēt cīņu ,ja vēl pims stājas pretī pretiniekam jau runā par to kas būs un kā glābties pēc zaudēta cīniņa. Latvietim latvijā pašam jārunā tikai latviski , tad tie citi arī to darīs , Laikam Toms O. domā ka cittautieši labāk integrēsies ja ar tiem runāsim krieviski vai angliski. Tie ir tādi slima suņa murgi ko SC grib un kā izskatās sekmīgi iepotē mūsu latviešu plānā galdiņa urbējiem.
D
diemžēl !
11 martā, 21:03
Ko te piebilst, tāpēc arī Latvijai diemžēl nav nākotnes, ja šādi jampampiņi kā parādnieki un Co ir savēlēti saeimā un valdībā!
:
:))))
11 martā, 18:03
Atkal tvnetiņš nebloķē dažādas rupjības, bet vienkāršu argumentētu skatījumu ņem un nobloķē. Paldies tev demokrātija.
Jānis Ozoliņš
11 martā, 18:03
Izskatās ka NA ir intelektuāli un ētiski pati vājākā partija. Tomēr viņi ir ievēleti tāpat kā SC. Tas gan viņiem nedod morālas tiesības nodarboties ar destruktīvu ķīvēšanos un nepamatotu fantāziju izplatīšanu. Mums ir tiesības prasīt lai šie tautas kalpi sanāk kopā, izrunā problēmas un vienojas par pamatnostādnēm un sāk vienreiz strādāt visas tautas labā.
S
studente
11 martā, 17:03
Vai es esmu vienīgā, kam šis raksts likā galīgi neloģisks? ...vai tas ir vienkārši priekš cilvēkiem, kas neseko līdzi?
I
III reihs
11 martā, 17:03
NA apvienība jauc divus jēdzienus: rūpēties par savas nācijas kultūru un pastāvēšanu un apspiest citus etnosus, kuri dala ar viņiem demokrātisku valsti, būvētu uz nacionāliem principiem. Redzot šo neiecietību pubertātes vecuma puišeļu acīs un uz mūžu infantilus "nācijas dzintarus", pārņem šermuļi. Turklāt dažu komentatoru filozofijai - katram pēc radītās vērtības - cauri skan kaut kad jau dzirdētais: "jedem das seine". Manuprāt šie smurguļi ir savas nācijas nodevēji un par tādiem tos turpmāk arī jāuzskata!
S
Statistiķis
11 martā, 16:03
Kur Rīgā var atrast brīvo tirgu komunālajiim pakalpojumiem un sabiedriskajam transportam?
P
pilsonis
11 martā, 16:03
palasot,jau skaidrs-sc domē atkal uzvarēs,pat neiebilstu...
P
Peteris
11 martā, 15:03
Padnieks un partija naida kurinataji iedzivotajos neder
C
ck
11 martā, 15:03
fu tas pretigais pilknabja je bal niks vemt gribas
M
maarcha
11 martā, 13:03
Paldies par šo rakstu. Vienkārši ikdienas murmuļi var tikt ignorēti. Bet aprobežoti, ambiciozi murmuļi, kam rokās ir vara - nu par to IR jāsāk uztraukties. Ceru, ka visi Parādnieka bērni apprecēsies ar krievvalodīgiem znotiem/vedeklām, tā sagādājot "latvju rases tīrītājam" jaukas vecumdienas.
T
tiripiri
11 martā, 13:03
Ar zuti atbalstīs, droši vien.
P
Peteris
11 martā, 13:03
Vienigas kas rupejas par pensonariem un berniem Usakovs es un mani pazinas balsosim par vinu jo lidzevertigu nav llnk tikai naido iedzivotajus neder
N
Nezinītis
11 martā, 13:03
Liekas, latviešiem tik maz pašcieņas, ka viņi pat neapzinās savu pienākumu atgūt Rīgas mēra amatu, lai, pasarg Dievs, cittautieši neapvainotos!
M
Mednis
11 martā, 13:03
H*ļi bļoda netīra?
T
Tīrasiņu pastalnieks
11 martā, 12:03
Nu,vienreiz Ostrowskis uzrakstījis kaut ko sakarīgu. Naciki ar savu šaurpierību ir daudzreiz kaitīgāki pat par sorosīdu zatleristiem.Nekrofīlu partija ar savām mūžigajām atceres dienām.:::)))))).Es jau nu esmu lidz šim ignorējis 4.maija režīma pasākumus,un 20 gados ne reizi neesmu piedalījies farsā,kas saucas "vēlēšanas",bet šogad laikam būs tomēr jāiet nobalsot par SC. Ne jau nu baigi fanoju par viņiem,bet vairāk tapēc,lai manu balsi nedabū kāda no salašņu siles partijām.
Ģ
ģirtam
11 martā, 12:03
NA dara absolūti pareizi, jo saglabā savu viedokli. Kādam tas patīk, kādam nē, te jau sākas demokrātija. Attiecībā uz komentāriem varu tikai ar nožēlu konstatēt, ka liela daļa pie prāta vedama tikai ar dūres politiku. ---------------------------------------- Vai pats apjēdzat, ko rakstāt? Tā jau ir NA atbalstītāju seja, visā tās spožumā un postā. Monstroza starp citu. Kurā lopu kūtī, tādus kā jūs tiražē?
Jānis Kipens (laivinieks)
11 martā, 12:03
Nu ,ja uzskatīt ka vienotība ir tādi kā mērenie latvieši,ar kuru palīdzibu latvija ir tādā ka mērenā ...mmmm pēcpusē, tad VL cik saprotu ir radikaļi....oi negribu radikālā pak...atvainojos,pēcpusē nokļūt!
E
Egons
11 martā, 12:03
Nez cik autoram samaksāja par šadu SC reklāmas kampaņu?? Ar kādām tiesībām viņš raksta un morāli iespaido iedzīvotājs ar tekstu - SC jau uzvarējuši vēlēšanās??? Būtu asv iesūdzētu tiesā !!!!
B
bruno
11 martā, 12:03
Ko plosās? Drīz te nebūs ne Latvijas, ne latvieši, ne nacionālisti. Būs viena liela Eiropas saeima ar angļu valodu kā dzimto valodu.
M
mde
11 martā, 12:03
Un ko tu iesaki lietot tautas nosaukuma "latvieši" vietā? Man domāt, svarīgākais jau nav tas, cik "multikulturālas" (vā, ku modīgs vārds) ir cilvēka saknes, bet tas, kā cilvēks jūtas un par ko sevi uzskata. Man, piemēram, samērā tuvos senčos ir krievi, baltkrievi, pat ebreji, bet es esmu latviete. Par tiem, kuri jebkuru nacionāli noskaņotu latvieti dēvē par "naciku", plašāk neizteikšos. Mana ōme tādus sauca vienkārši par idejōtiem.
N
njaa
11 martā, 12:03
Kad Lapsa izdod avīželi pret vienotību, vienotības fani bļauj un mēģina avīzes izdevumus uzdot par nelikumīgiem, kādas partijas izdevumiem pierēķinās TVNET darboņa aģitāciju pret NA? Faktiski Ostrovskis ir TVNET redaktors, pēc šāda raksta ir skaidri redzams, ka portāls piedalās priekšvēlēšanu kampaņā pret NA!
5
50s
11 martā, 11:03
Kaut ar pasu velnu ! Tikai ne ar komunisiem-sovinistiem!
Ģ
Ģirts
11 martā, 11:03
NA dara absolūti pareizi, jo saglabā savu viedokli. Kādam tas patīk, kādam nē, te jau sākas demokrātija. Attiecībā uz komentāriem varu tikai ar nožēlu konstatēt, ka liela daļa pie prāta vedama tikai ar dūres politiku. Vēl kāda daļa ir vienkārši psihiski slima, jo nespēj aptvert, ka NEVIENS viņu dzīvi nesakārtos un NEVIENAM TAS NAV PAT PIENĀKUMS. SC atbalstītājiem novēlu uzvaras gadījumā baudīt īslaicīgus labumus, jo šī apvienība pilda tikai un vienīgi politisku pasūtījumu, tai absolūti neinteresē ekonomiskā izaugsme valstī kopumā, jo šo valstiņu nemaz neuztver kā valsti, bet kā izdevīgu darījumu vietu tādām vai citādām starptautiskām mahinācijām. Te nu saņemšu nosodījumus, bet, lai nu tā būtu, jo es to jūtu ne zinu.
C
cd
11 martā, 11:03
Prasta demagoģija ,kura sacerēta no konteksta izraujot dažus citātus.
M
mymind
11 martā, 11:03
Tom, es arī iestāšos par to, lai bērnudārzā, kurā iet mūsu bērni, par Karlīnu un Rihardu grāmatiņas nelasītu ne latviešu, ne krievu, ne angļu valodā! Šajā rakstiņā tev tāda putra vien sanākusi... Kāpēc gan nacionālai politiskai apvienībai būtu jārūp cittautieši! Man pilnīgi vienalga kā orientējas Parādnieks u.c., jo šaurs šai apvienībai ir skatījums uz politiku un saimniekošanu pašvaldībā. Daudzi normāli domājoši latvieši par viņiem nebalsotu, ja vien būtu kāds cits sakarīgs politiskais spēks, par ko balsot. Ir grūti izvēlēties, ja nav, ko izvēlēties. Tad nu lai labāk viņi paliek konsekventi vismaz vienā jautājumā.
A
AKK
11 martā, 11:03
Kāds citāds balsojums var būt kā etnisks, ja šeit dzīvo pamatnācija un iekarotāji? Cīņa turpinās.
J
Jurists
11 martā, 11:03
Man šķiet, ka būtiskākās nacionālistu kļūdas ir pirmkārt tas, ka tādu atsevišķu tautību kā "latvietis" joprojām kaut kā nosprauž, lai gan reāli tas, ko saucam par "latvieti" ir rezultāts pamatīgam multikulturālam maisījumam starp vāciešiem, zviedriem, krieviem, poļiem, daļa arī no tās mazās baltu tautas, kas te dzīvoja, pirms vācieši ienāca. Otra kļūda ir, un kāpēc šos vienmēr saista ar nacistiem, ir tas, ka daudz kas no klāstītā uz to arī iet - fanātisms par 16. martu, lai gan tajā pašā padomju pusē taču karoja arī ar domu, ka brīvo Latviju dabūs. Paralēli tas aizvainojums par to, ka nacisti nav uzvarējuši, mūžīgā PSRS okupācijas tēma, kas tagad nudien savu aktualitāti zaudē pamazām, jo ir pilnīgi cita situācija.
Rihards Lokmanis de Martinuk
11 martā, 10:03
Dēļ nacistiem tak bija 2 pasaules karš- VL tāda paša domāšana, man liekas sapratīgs cilvēks par tādu partiju nebalso...
R
Rūdolfs
11 martā, 10:03
Visus 22 gadus naciķi ir bijuši pie siles, un ko? Ko tad nu viņi tādu dižu ir veikuši? Baķku radījuši un skaļi kladzinājuši? Tas arī ir viss.Nē, es par tādiem nebalsošu!
M
Maksis
11 martā, 10:03
Ostrovskim ir jāpārstāj svinēt sieviešu diena trīs dienas pēc kārtas. Pirms ko raksta, tas jāparāda mammukam.
B
balsotājs
11 martā, 10:03
Apžēliņ, lielais notikums, cilvēki savā valstī uzdrošinājušies pateikt, ka vēlas lai galvaspilsēta būtu latviska. Vai piedodiet Ostrovska kungs, mums jau jāliecas zemāk par zemu, vieim jāatbild krieviski. Latviets taču nedrīkst pat iedrošināties kaut kādas tēzes par to, ka Rīgai jābūt pasaules latviešu galvaspilsētai, jo tad jau netiks domāts par nabaga krieviņiem. A jūs Ostrovska kungs, kā jūs redzat mūsu tautas izdzīvošanas perspektīvas, vai tad demogrāfija jums nešķiet svarīga, tik pat svarīga, kā valoda vai nacionālā identitāte ? Un beidziet bāzt visur savu demogoģiju, neviens nevēršas pret tām 150 minoritātēm, bet kā reiz grib viņas apvienot vienotā Latvijas tautā, kā to izdarīja viduslaiku Livonijas laikā, kad latgaļi saplūda ar citiem senlatviešu etnosiem - zemgaļiem, sēļiem un kuršiem un lībiešiem.
P
Pietiek melot
11 martā, 10:03
Es šai absurdā, ko sauc par vēlēšanām, vairs netaisos piedalīties. Un ieteiktu arī pārējiem padomāt, vai šis svinīgais zosu gājiens uz vēlēšanu iecirkni ir to vērts, lai zaudētu savu sirdsapziņu, atdodot balsi labākam no sliktākajiem.
D
dullis
11 martā, 10:03
Bezsakarīgs raksts, bez sākuma un beigām. Nacionāļi turās uz nacionāli noskaņotu cilvēku balsīm. Ar to viss izteikts. Partiju programmas analizēt Latvijā vispār ir bezjēdzīgi, jo tās nekad netiek pildītas. Balsojums Rīgā vienmēr ir bijis pārsvarā etnisks un nekas jauns nav gaidāms, pie tam, ir stulbi prasīt kaut ko mainīt no labējas partijas. Īstenībā Parādniekam neko nevajag darīt un teikt, jo lielai daļai rīdzinieku nacionālo balsojumu uzspiež Ušakovs ar savu darbību. kaut vai piemērs, ar bērnudārziem, kad latviešiem vietu nav, bet krievu plūsmā laipni lūdzam. Ja reiz ir tāda situācija radusies, tad Ušakovam būtu pirmajam jālec tribīnē un jānosauc tie dārziņi, kas tiks pārprofilēti un turpmāk mācīs bērnus latviski. Diemžēl tas nenotiek, lai kā arī to sauktu raksta autors, pēc manām domām tā ir politizēta Rīgas mēra bezdarbība vai rīcība, kas faktiski tiešām ir vērsta pret latviešiem.
D
degvīns
11 martā, 10:03
Un ko tas šaurais segmentējums dos? Uzvaru pāris pašvaldībās un 10-15 vietas Saeimā. Ar to labākajā gadījumā var kādam partnerim pabojāt apetīti vai tam pašam šaurajam segmentam atgādināt, ka NA vispār pastāv un savu ievirzi nemaina.
V
vs
11 martā, 10:03
"Viņiem šāda uzruna «balsojiet par savējiem, mums jūs nevajag» ir kārtējais atgādinājums par dažiem mazvērtības kompleksu mocītiem latviešu politiķiem." Izlasot šo autora radīto rindkopu atkrita vēlme lasīt tālāk. Vai nu cilvēks lasītājus uzskata par pamuļķiem, vai pats tāds dīvaināks. Nevienam nav noslēpums, ka nacionāļi ir šauri segmentēta partija, kas tieši ar šādu pieeju sev nodrosinājusi atrašanos pie varas, kaut ne pirmajās lomās, jau 20 gadus. Un būtu dīvaini, ja viņi tagad sāktu konkurēt ar citām, vairāk centrisku politiku sludinošām partijām, lai nonāktu Zatleriešu situācijā.
D
degvīns
11 martā, 10:03
Līdz šim biju domājis, ka agresīvākie un paštaisnākie ir "Vienotības" piekritēji. Izrādās, ka NA atbalstītāji viņus pārspēj. Turklāt rādās, ka ir arī maz domājoši.
T
tomam
11 martā, 10:03
Malacis.Kungi,vai tad esat piemirsuši,ka tieši NA ar tās neapdomīgajām prasībām izprovocēja valodas referendumu?
R1039
11 martā, 09:03
Kā Parādnieks atbalstīs sievietes, lai viņas varētu piepildīt savas vēlmes ārpŗac nēeee tikai ne to tad ir elle... visu tikai ne to ..tas arprāc ar viņu jāaa vēlmēm....
:
:o)
11 martā, 09:03
Beidzot ir jāveic Latvijas deokupācija un dekolonizācija! Ir jāveicina okupantu, kolonsitu un viņu pēcteču atgriešanās dzimtenē!
J
joptvai
11 martā, 09:03
"NA ir 14 vietas Saeimā, bet tikai divi ministri valdībā, jo partijai trūkst kompetentu cilvēku." --------------- šis teikums pasaka visu par šo raksta autoru (par žurnālistu viņu nenosaukt pat dzērumā) :D nezinu kas viņam maksā, bet acīmredzot maksā par maz, ja reiz raksta pa tik absurdas lietas pie fakta, ka vēl tikko NA pieprasīja Satiksmes ministra vietu un ir gatava pārņemt IZM un Veselības ministriju savā paspārnē un, ja reiz grib pārņemt, tad acīmrezdot ir kandidāti! lēts, pasūtījuma raksts ar tik pat lētu autoru.
K
kārlis
11 martā, 09:03
Vienotības vai zatleristu pasūtījuma rakstiņš-smird pēc multikulturālisima,kurš bankrotējis visā eiropā un nekad nedzīvos krievijā. NA ir vienīgā partija kura nav iejaukrta korupcijā,pārdzīvo par Latviju un latviešiem.
V
VILSONS
11 martā, 09:03
JEBKURĀ GADĪJUMĀ ES BALSOŠU TIKAI UN BVIENĪGI PAR NA! SC okupanti ar saviem krievu karogiem un to histērisko demgogu Ušakovu man līdz kaklam! Dzīvojiet Latvijā,biedri nepilsoņi-kur gan jūs likt? Bet atcerieties,ka šī ir latviešu valsts un referendums par krievu valodu pierādīja,ka okupantiem te nebūs teikšana,bez tam,ne jau latvieši šo rereferndumu ierosināj..
J
joptvai to Toms Ostrovskis
11 martā, 09:03
it kā gudrs cilvēks, bet ! vai tiešām jums šķiet, ka kāds no cittautiešiem (SC vēlētājiem) jelkad, kaut vissaldākajos sapņos(murgos) ir apsvēris iespēju balsot par NA vai kādu citu LV partiju?!!!? ja esiet žurnālists, tad pirms rakstīt šāda veida kritiskus murgus, papētiet statistiku, tendences, aptauju rezultātus, pretēji jūs tikai apstipriniet faktu, ka no LV ir izbraukuši visi gudrie un par žurnālistu arī nākas ņemt darbā sētas tenku vāceles un neprofesionāļus! p.s. SC iegūtais % vienmēr ir bijis atkarīgs no latviešu aktivitātes vēlēšanās un SC balsotājs ir savā izvēlē visstabilākais,viscietākais, tas balso 99.9%% pēc etniskā principa atšķirībā no LV vēlētāja.
V
Vikentijs
11 martā, 09:03
Par NA-viņi zog mazāk.......un nav tik augstprātīgi.
V
Vēlētājs
11 martā, 09:03
NA ir vienīgā pareizā izvēle! Citas kaitīgas vai ļoti kaitīgas.
J
jap
11 martā, 08:03
Bravo, Tom! Lielisks analiitisks raksts, bez tukshas liekvaardiibas!
$
$
11 martā, 08:03
Tieši NA šķeļ latviešu partijas ar savu lielo ēstgribu!!!!Cerams ka vēlētāji seko līdzi šīm izdarībām!!!
R
Rekā
11 martā, 08:03
Labs raksts. žēl, ka tam piekrīt tikai tie, kuri domā ar galvu.
#
# > dems
11 martā, 08:03
Ceru, ka, paaugstinoties gāzes cenai, tu būsi ļoti apmierināts. Vēl varēs pieskaitīt līguma laušanas izdevumus, kuru noslēdza TP. Un uzraksti, kam būtu jāatņem, lai VL varētu realizēt savas ieceres demogrāfijas jomā. Pensionāriem, bezdarbniekiem ?
V
vvbb
11 martā, 08:03
Sestdien no rīta bija raksts krievu TVNETĀ , Ka linda leen ir parādā ~5000Ls Par komunāliem Maksājumiem ! Par to sūdzējās kaimiņi kuriem apsaimniekotājs solijās nogriezt visus ''Labumus" !?! Tagat par to nekur neko nevar pat izlasīt ???????
P
Pensionāre > Edis
11 martā, 08:03
Es piedzimu Rīgā pirms kara. Protams, ka Rīga bija multinacionāla pilsēta. Ļoti labi atceros, cik nicinoši pret latviešiem toreiz izturējās vācieši. Vairums pat neslēpa savu pārākumu. Kad Hitlers viņus sauca atpakaļ uz fāterlandi, par kuru sauca poļu apdzīvotās teritorijas, domājām, ka no viņu pārākuma tikām vaļā. Jo K.Ulmanis viņiem novēlēja "Uz neredzēšanos ! " Tā nu gan nebija tā labākā sajūta, kad uz tevi skatās ar demonstratīvi kundzisku skatienu tavā dzimtajā zemē tās iekarotājs.
D
dems
11 martā, 08:03
Autors ir vienkārši tendenciozs nepraša. Kādā veidā "pliks nacionālisms" būtu Nacionālās Apvienības nostāja gāzes liberizācijas jautājumos un demogrāfijas jautājumu risināšana ? Un kādā sakarā Rīga būtu jāuzsver kā nelatviešu pilsēta ? NA ir vienīgā cienīga partija kura patreiz ir uz politiskās skatuves. Krievu pusē ir izteikti etnisks balsojums par Saskaņas Centru - Ušakovs varētu šaudīdamies braukāt pa Rīgu, par viņu tāpat balsotu jo viņš ir krievs, un ko autors te murgo? Raksta autors izskatās dzēruma delīrija iespaidā samurgojis šīs rindiņas ...
P
princese uz zirņa
11 martā, 08:03
Pasūtijuma raksts par kuru pasmejos. Tauta nav stulba, jo vēroja Na likumu piedāvājumus un izteiktās pretenzijas saeimai, kura to ignorēja... Manuprāt,Na ir viena no sakarīgākajām un godīgākajām partijām, ko vēletos redzēt strādājam nākamās valdības sastāvā... Lai veicas Latvijas patriotiem nākamajās velēšanās !
L
Lamata
11 martā, 08:03
Cik ilgi vēl laidīsim muļķi, izliekoties, ka nesaprotam realitāti ? Neviens nekur neaizbrauks, izņemot latviešus, kuri arī dara to pašu, ko krievi pēc kara. Viņi meklēja, kur labāk, mēs darām to pašu. Viņi bija pārliecināti, ka Latvija labprātīgi iestājās PSRS, jo tāda pārliecība viņiem bija iedzīta ar teroru. Mēs meklējam labāku dzīvi ES, jo paši tajā iestājāmies. Tagad jau mums ES ir kopējā dzimtene, jo latvieši dzimst šajā savienībā, kaut vecākiem cita etniskā dzimtene. Viss atkārtojas, tikai ar niansēm.
Ņ
Ņepoņatka
11 martā, 08:03
Kāds, lūdzu, raksta nosaukumam sakars ar saturu? Nē, nu smuki jau skan, intriģējoši un tā. Tikai jēgas nekādas. Ja nu vienīgi, jo vairāk būs tāda veida rupju uzbraucienu NA, jo labāk tai klāsies. Iebraucējam no laukiem (jo Latvijas ģeogrāfiskais dalījums taču ir "Rīga vs. lauki") jūsu pārkrievotā Rīga vienotru reizi šķiet vienkārši derdzīga. Paši rīdzinieki jau to nemana, bet nu no malas skats diezgan baiss. Tāpēc nav šaubu, ka Brokas aicinājums atradīs dzirdīgas ausis.
J
11 martā, 07:03
Nacionāļi tie īstie latvieši- muld un kampj tāpat kā citi politiķi. Nevaru nosaukt nevienu reālu darbu. Dzintars un Parādnieks runā , runā un tikai runā.
A
Autoram
11 martā, 07:03
piekrītu. Gribētu redzēt, ko darīs šie latviešu aizstāvji laikā, kurš neastvairāmi tuvojas. Bet tik tālu aizdomāties jau viņi nav spējīgi, lai saprastu, ka migrantu pieplūdums no Bulgārijas un Rumānijas ir sācies. Nogulēs arī to, jo vienīgā rieva piebāzta ar krieviem. Nevienu ierosinājumu ekonomikas un finanšu jomā no šiem pastalniekiem neesmu dzirdējis. Uzturēt etnisko spriedzi ir visvieglākais, lai nenoietu no politiskās skatuves. Tur Lindermans un VL var sacensties, jo mērķis identisks. Tik valstiski tuvredzīgas partijas un to līderi dara visu iespējamo Latvijas iznīcināšanai. Traģiski, ka, atšķirībā no Lindermana, VL to pat nenojauš.
E
Edis
11 martā, 07:03
"Mēs esam un vienmēr esam bijuši multietniska sabiedrība." Tikai un vienīgi pēc okupācijas, kad tika savesti slāvu vergi. Pirms tam procentuālais sastāvs bija krietni savādāks.
T
tā gan
11 martā, 07:03
izskatās, ka Latvijā gudri un inteliģenti cilvēki politikā neiesaistās..bet par visādiem muļķiem balsot vairs negribas..
P
pilsonis
11 martā, 07:03
man arī patika raksts! pirms pāris gadiem tika veikts pētījums kurā noskaidrojās, ka Latvijā tikai 10% iedzīvotāju ir galēji nacionāli noskaņoti, visiem pārējiem šitie nacionālie jautājumi ir mazsvarīgāki kā saimnieciskie! personīgi pazīstu daudzus, kas agrāk balsojuši par TB/LNNK un bija galēji nacionāli noskaņoti, bet pēdējo 10 gadu laikā viņu skats uz dzīvi mainījies un nu nākas balsot par SC, jo pašu tautieši to vien dara, ka ieriebj, apzog un apskauž! un politikā nevar sadalīt varu! .... kamēr tauta slīkst nabadzībā :(
E
Es
11 martā, 07:03
To es esmu kaut kur jau dzīrdejis...Vācīja- tikai vaciešiem...Tagad.Latvija-latviešiem...Ar ko tas ir beidzies- zin visi! Vai tad vēsture neko nav iemacījusi?
P
pūpēdis
11 martā, 07:03
Man tā bilde vareni patīk! Atzinība autoram!(bildes autoram)
V
Viktors D.
11 martā, 07:03
Labdien, Ostrivska kungs! Vai Jūsu raksts ir "apzināta kaitniecība vai neaptēsta muļķība? (citāts no raksta). Kā Jums pašam liekas? Viktors D.
M
Mēs
11 martā, 07:03
Ostrovskij, aizver muti, mēs visi balsosim par Nacionālo Apvienību!
H
he
11 martā, 07:03
Kas tur soļo, kas tur iet? Vai tik SC nesāk diet! Veiksmi, veselību, spēku! Jāsakauj mums ienaidnieku!
P
Piekāstais lauķis
11 martā, 07:03
VL ir vienīgā partija pagaidām par kuru ir vērts balsot. Pārējie, lai cik tas nožēlojami lai nebūtu, visi ir pērkami. Diemžēl.
B
Bet...
11 martā, 06:03
Man sieva strādā vidējā Rīgas skolā,vada virtuvi.Katru dienu nāk 5-10 mazāko klašu skolēni ,un lūdz paēst,jo mājās nekā nav....virtuvēkaut kas atrodas... TAS NAV NORMĀLI !!!Nafig bija vajadzīga šī Latvija ,ja bērniem nav ko ēst,un pie varas esošajiem tas ir viealga.
R
raksts patika
11 martā, 06:03
Labs pirmdienas rīta raksts! Ostrovskis min faktus un atļauj padomāt. Ja NA saprastu, ka vēlētājiem arvien aktuālāka kļūst saimnieciskā varēšana (publika pieaug), viņi nemēģinātu par katru cenu kļūt komiski. Kaut gan, varbūt taisnība ir tā komentāra autoram, kurš aiz visa redz belokoņa diriģētu teātri. Tad NA nemaz nedrīkst mainīties.
M
mmm
11 martā, 06:03
Uzbrukt NA ir nepamatoti, jo viņi nacionālajā jomā nekad nemaina savu viedokli, bet V gan pirms vēlēšanām skraida ar LV karogu apdirš krievus un pēc vēlēšanām nav tuvākas partijais SCentram...
J
J;anis
11 martā, 06:03
Nu konkrēti sviestais raksts...
E
einārs
11 martā, 06:03
kādam nebūtu gabaliņš desas?
D
dfd
11 martā, 06:03
OOO!!! Kā ebrejs Toms Ostrovskis ūdeni maisa!:))) bet tas jau viņiem raksturīgi...
V
Vecpuisis
11 martā, 06:03
Nobalsošu par NA,jo pieriebies Vienotības uzpūtīgums,un vienaldzība pret tautas vajadzībām. Protams,no NA gaidu nevis antikrieviskumu,bet antiboļševismu,gaidu sakarīgu ekonomisko programmu. Nu nav,nav man,strādnieku šķiras augšslānim,par ko balsot,jo nav partijas,kura īsti pārstāvētu manas intereses-IR VAJADZĪGA SPĒCĪGA KREISĀ PARTIJA !!!
Valts Vīze (twitter.com/epitets)
11 martā, 05:03
NA nav dupsī līdēji atšķirība no daudziem citiem. Necenšas uzvarēt vēlēšanās cenšoties balsis dabūt no visiem, bet gan strikti turas pie savām vērtībām un solījumiem. Citas partijas gan maina kažokus ik pa brīdim. Šis raksts gan vairāk izskatās kā priekšvēlēšanu melnās PR kampaņas sastāvdaļa. Ar tā palīdzību cenšas nomelnot visas NA nostādnes, darbus un idejas. Cilvēki nav stulbi! Tas taču visiem skaidri redzams!
V
Vecais
11 martā, 05:03
Paldies Valdim par tūkstošiem pusbadā esošajiem bērniem... par simtiem tūkstošiem svešumā aizdzītajiem....
R
reāli
11 martā, 05:03
NA jau zina, ka viņi zaudēs un pat necer uz uzvaru (nezinu, vai viņi to pat vēlas, jo būt opozīcijā ir mierīgāk - īsti nevar prasīt atbildību), bet vienkārši grib dažus cilvēkus iedabūt iekšā Rīgas domē, tad kā sekas arī dažādās padomēs un citās barotnēs, un vienkāršais variants spēlēt uz latviešu jūtām
L
labs
11 martā, 04:03
...palaidnieks uzeed kellog,lai naktii skatiitos porno un incest..
H
hh
11 martā, 04:03
ko tad viņai teikt, ka jālien krieviem d**ā?
P
Pārgudrais
11 martā, 04:03
Šim rakstam var tikai piekrist, jo truls nacionālisms ir izskaužams, nevis atbalstams, kas Parādnieks un Dzintars, kas Lindermans un Osipovs, bet tie viens rada otru.
A
a411
11 martā, 04:03
Jaunups jau sācis baurot par "Saskaņas Centru". Cilvēks no Marsa katru dienu zib TV. Un, aiz tā visa-oligarhi:Baltais zirgs un Co...
P
Paldies Dombrovskim!
11 martā, 03:03
Valdis - vārds, kas spēku rada Valdis - vārds, kas augšup ceļ Ejam, vadons drošs kur vada, Rīta ausma - mūsu ceļš!
© TVNET. Visas tiesības paturētas