iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. b

  Sveicam mūsu Valdi Dombrovski šajā spožajā jubilejā! Četri gadi nepārtrauktajā cīņā, Latvija beidzot paglābās no bezdibeņa un guva civilizēto valstu apbrīnu! Sagaidāms, ka NA un RP, beidzot atjēgsies un sāks darboties Latvijas Valsts labā?!

  1
 2. N

  Domāju, ka nē. Viņi sēž citā vilcienā un brauc citā virzienā. Tautai atliek tikai pamāt ardievas. Žēl, bet tā ir viņu izvēle.

  5
 3. l

  Toms Ostrovskis ir miris kā latvietis.

  4
 4. d

  Tikai nevajag bezdēt, ja!

  4
 5. b

  visu krāsu nac-istu partijām ir viena kopīga nelaime- inteliģentu un profesionālu cilvēku trūkums, ko kompensē ar masovkām un maršēšanu kolonās aurojot "Heil! vai Lai Dzīvo!

  5
 6. Aprobežoti šaura domāšana Tev, "bomzi".

  5
 7. b

  to pierāda vēsture. Es tikai velku paralēles. starp citu 1998. gadā, kad VL līdzīga partija Vācijā ar līdzīgiem lozungiem aģitēja par sevi- viņiem palūdza novākt plakātus "par nacionālu valsti" vai aizvākties no arēnas. Kuram tad te ir tā šaurā domāšana?

  1
 8. Nevar un nedrīkst salīdzināt Vācu neofašistus ar mūsu nacionāļiem.
  Tās ir divas dažādas un nesalīdzināmas lietas!
  To vajadzētu gan saprast.

  7
 9. Nepiekriitu autora apgalvojumam, ka Ushakovs uzvarees pashvaldiibu veeleeshanaas.
  Ushakovam nav ko piedaavaat latvieshu publikai. Taapeec vinhs zaudees latvieshu partijaam kopumaa.
  Parasti izzmainjas politikaa notiek pashvaldiibu liimenii, kas ir kaa indikators parlamenta veeleeshanaam. Tachu SC neizdevaas uzvareet taa vnk iemesla deelh, ka balsotaaju skaits valsts meerogaa ir ierobezhots un nekad nepaarsniegs 50%, lai vareetu sastaadiit valdiibu.
  Lielaakais SC sasniegums shii gada pashvaldiibas veeleeshanaas buus pavadiit opoziicijaa naakamos 4 gadus, jo tendence jau paraadiijaas parlamenta veeleeshanaas. Latviskaas partijas apvienojaas un izveidoja koaliiciju, kura straadaa lidz shai dienai!:)

  Un labi, ka taa...

  5
 10. aivarrs Inga Sokolova2013. g. 12. martā 18:15

  Pareizi!

  1
 11. h
  ha Inga Sokolova2013. g. 12. martā 19:12

  Vinnēs tā kā nograb!

  0
 12. L
  Luftwaffe Inga Sokolova2013. g. 12. martā 22:05

  Paksatamies reitingus cilvēki. Runas par to, ka Ušakovs neuzvarēs ir, piedodiet, mentālā masturbācija...

  2
  Parādīt vēl 1 atbildi
 13. N
  NEkrievvalodīgā 2013. g. 12. martā 16:36

  "...Parādnieka bērni apprecēsies ar krievvalodīgiem znotiem/vedeklām, tā sagādājot "latvju rases tīrītājam" jaukas vecumdienas ...".

  Man riebjas šis vārds - krievvalodīgie. Esmu poliete, jā bez latviešu, runāju poļu un krievu arī, bet es neesmu krievvalodīgā, jo ar šo lamu vārdu drīzāk apzīmē civilokupantus, 5-kolonu, es tāda neesmu."Russkogovorjaščije" vai Latvijas dalīšana latvieši un cittautieši - tā ir krimināla valsts dalīšana, vārds, par kura lietošanu būtu jāsoda vismaz ar 100 latu soda naudas.

  4
 14. aivarrs NEkrievvalodīgā2013. g. 12. martā 18:25

  Ja nejūties aizvainota, kāpēc tā uztraukties.
  Viss taču ir kārtībā un Tevi neviens neaizvaino.
  Laikam trūkst to termiņu, lai katram iedzīvotāju slānim piemērotu attiecīgo.
  Krievvalodīgie = tas taču ir skaidrs, uz ko šis termins attiecināts = kas vairāk par savu valodu neko citu nezina un piekopj totalitārās valsts kolonistu politiku.
  Krievu valodā runājošo ir daudz vairāk; lielākā daļa latviešu un Latvijā dzīvojošu minoritāšu nes sev līdzi šo padomju impērijas zīmogu.
  Laiki mainās un tiem līdzi arī mēs.
  Vienīgi Dievs ir nemainīgs ...; bet tā jau ir cita tēma.

  1
 15. S
  Soņa ukrainovalodīgā 2013. g. 12. martā 16:25

  "...Diez, lielāks ļaunums ir apzināta kaitniecība vai neaptēsta muļķība? ....."- zini ko, tā ir muļķība un čekistiska kaitniecība.

  SC un VL/TB/LNNK ir vienas lidmašīnas politiskam braucienam pie Maskavas putina divi spārni. Šīs lidmašīnas astē karājas visādi lapsas un lindermaņi, kurus kravas kastes pēc atlidošanas Maskavā aizved kravu vedēji.

  SC un VL ir tikai daži normāli cilvēki, pārējie ir tādā bērna prātā, mauj ar saviem lozungiem un pulcē ap sevi naivos, politiski nedomājušus vēlētājus vai tos, kuriem savas dzīvesveida un/vai aizņemtības dēl ģimenes rūpēs cīņā par izdzīvošanu nav interešu pētīt šo politisko teātri, klausa, ko saka "savējie" no putina kantoriem.

  2
 16. t
  taisnība Soņa ukrainovalodīgā2013. g. 12. martā 22:14

  precīzi formulēts

  0
 17. z
  zirnekliene Šeloba 2013. g. 12. martā 15:02

  Te komentāra fragments no kāda cita portāla:

  "...dzimtene joprojām briesmās. Nupat, iznesot miskasti, man viens krievs ap septiņdesmit gadiem uzbruka, ka Latvija dzīvo bagāti, jo ir aplaupījusi Krieviju, Un vispār - šī esot sena krievu zeme, ko Pēteris ir godīgi iekarojis."

  Tāds PSRS kolonistiem pēdējā laikā ir diskurss. To apzinoties ir vnk pretīgi lasīt šo rakstu.

  6
 18. G
  GALINA zirnekliene Šeloba2013. g. 12. martā 16:17

  VAJAG BUT GUDRAK.SUDI IR VISAS NACIJAS.

  1
 19. z
  zirnekliene Šeloba zirnekliene Šeloba2013. g. 12. martā 16:52

  Nav nekādi sūdi - tā ir krievvalodīgo absolūtā vairākuma PĀRLIECĪBA un tas nozīmē to, ka dialogs principā nav iespējams.

  3
 20. aivarrs zirnekliene Šeloba2013. g. 12. martā 18:33

  Gaļina pareizi izteicās: sūdi ir visās nācijās.
  Tie ir tie krievi, kuru barotuve ir viņu patiesi koloniālās saknes un pašu vēsturiskā dalība šados notikumos; sie cilvēki pārtiek no krievijas informatīvās telpas, jo kā kolonisti viņi neko citu neprot un arī nezina.
  Ir arī saprotoša, Latvijai un latviešiem simpatizējoša krievu daļa; tikai šie ļaudis "kautrējas" savu piederību tā skanīgāk apliecināt, jo baidās, ka "savējie" šos nories un izķengās...

  1
 21. H

  Nav skaidrs, ko Saliņu Toms gribēja ar to savu murgojumu teikt. NA ir sliktie, Toms jau ilgu laiku nav dabūjis sievieti vai vienkārši ir stulbs?

  9
 22. p

  Gribētu ļoti balsot par kādu nacionālo partiju, taču mūsu partijām trūkst politiskās tālredzības, darbi nesaskan jau vairāku sasaukumu garumā ar solījumiem. Tauta no šejienes bēg, kā no grimstoša kuģa. Varbūt vispār boikotēt vēlēšanas? Apzināmies, ka to atļauties nevaram, jo ir spēcīga opozīcija Rīgā Saskaņas Centrs. Loģiski spriežot, kas visvairāk no visām partijām ir iestājies par vislielāko vēlētāju masu parasto ne vidusmēra vēlētāju, gribi negribi atzīt, bet tas ir Sasakaņas centrs. Valdība jau 20 gadus ignorē tautas patvajadzības - darbu. Gribam, lai tautieši atgriežas, bet neviens taču netaisās te atbraukt un no bada nomirt.
  Lūdzu kaut viena partija piedāvājiet un nodrošiniet 100000 darba vietas Rīgā, tad es un visi par Jums balsos!

  0
 23. s

  Kā Tu domā, kura pašvaldība pasaulē,eiropā vai kur citur, rada darba vietas un vēl pie tam tādā daudzumā!?Cik klases beigusi esi Pele?

  7
 24. ž

  atvainojos par mazo māsu. dzemdību namā tika izmesta uz flīžu grīdas, plakana galva, tādēļ mazliet atpalikusi domāšanā

  7
 25. n

  Balsošu par ausaini!!!

  3
 26. J
  Jehovas liecinieks Toļiks nātre2013. g. 12. martā 13:00

  Tu domā Kalvīti, kam Putins sava mirušā vectēva ausis uzdāvināja? Viņš taču nepiedalās šajās vēlēšanās.

  6
 27. H

  izskatās ka kāmim patīk :)

  0
 28. w

  vele6anas tuvojas

  2
 29. s

  Ne raksta autors ne lielākā daļa komentētāju nav kārtīga latvieša vārda cienīgi.Brīdī kad katram latvietim ir ikdienu jādara kāds darbiņš savas latviešu tautas labā lai ši nācija vēl pastāvētu, šie nīkuļi, kā tādi maitu ēdāji tup kokos un riebīgi ķērc par latviešu drīzo galu. Zirgāboli gatavie , nevar uzvarēt cīņu ,ja vēl pims stājas pretī pretiniekam jau runā par to kas būs un kā glābties pēc zaudēta cīniņa. Latvietim latvijā pašam jārunā tikai latviski , tad tie citi arī to darīs , Laikam Toms O. domā ka cittautieši labāk integrēsies ja ar tiem runāsim krieviski vai angliski. Tie ir tādi slima suņa murgi ko SC grib un kā izskatās sekmīgi iepotē mūsu latviešu plānā galdiņa urbējiem.

  16
 30. a

  Klau ,vai jau nav apnicis?Saki man Latvietim,vai tādēļ ka negribu balsot par solvitām.dzintariem un pārējiem zagļiem,kas 20 gados ir valsti miljardu parādos ieveduši es esmu zirgābols?Ja 300 000 LR pilsoņi balso par citu poltiku,viņi automātiski ir kremļa pārstāvji?

  17
 31. L

  Da nu tipisks komentārs no tipiska nacionālista. Pateicoties jums drīz tādi standarta vārdu savienojumi kā "kārtīgs latvietis" notrulināsies tiktāl, ka kļūs par parodiju par jums pašiem. Un vēl tā polārā melnbaltā domāšana - jā neesi par mums, tad esi krievs, okupants un kas tik tur vēl ne...

  23
 32. A

  Atbilde ss >
  Kādu bezsakaru tu tagad muldi. Kāds Dzintars divdesmit gados ir kaut ko nozadzis valstij? Tu esi stulbs, vai par tādu izliecies?

  11
  Parādīt vēl 1 atbildi
 33. d

  Ko te piebilst, tāpēc arī Latvijai diemžēl nav nākotnes, ja šādi jampampiņi kā parādnieki un Co ir savēlēti saeimā un valdībā!

  20
 34. :

  Atkal tvnetiņš nebloķē dažādas rupjības, bet vienkāršu argumentētu skatījumu ņem un nobloķē. Paldies tev demokrātija.

  10
 35. T
  Taisnība :))))2013. g. 12. martā 15:46

  Visādas jēlības,rupjības iet cauri,bet ja pieminēsi,ko pret krieviem-cenzēts!

  2
 36. iconJānis Ozoliņš 2013. g. 11. martā 20:39

  Izskatās ka NA ir intelektuāli un ētiski pati vājākā partija.
  Tomēr viņi ir ievēleti tāpat kā SC. Tas gan viņiem nedod morālas tiesības nodarboties ar destruktīvu ķīvēšanos un nepamatotu fantāziju izplatīšanu.
  Mums ir tiesības prasīt lai šie tautas kalpi sanāk kopā, izrunā problēmas un vienojas par pamatnostādnēm un sāk vienreiz strādāt visas tautas labā.

  26
 37. c
  cd Jānis Ozoliņš2013. g. 11. martā 21:10

  Izskatās ka šīs nācijas vairums-bezcerīgi slimo ar verga gēnu.

  18
 38. A
  Andris Jānis Ozoliņš2013. g. 11. martā 23:08

  Principā kādas etniskās grupas interešu lobēšana ir pati primitīvākā un vecākā politiskā niša,ko parasti aizņem primitīvi un intelektuāli neattīstīti politiķi,vai arī politiskie ieikteņi kuru mērķis ir etnisko nesaskaņu izraisīšana,kas atver ceļu valsts nozagšanai.

  9
 39. z
  zirnekliene Šeloba Jānis Ozoliņš2013. g. 12. martā 16:55

  Šeit nav nekādu "etnisko grupu" - ir tikai 18. Novembra LR pilsoņu un to pēcteču kopums un ir nelikumīgi izvietotie PSRS kolonisti, kuri kāro sagrābt politisko varu. Nekādi kompromisi ar viņiem nedrīkst būt.

  3
 40. s

  Vai es esmu vienīgā, kam šis raksts likā galīgi neloģisks? ...vai tas ir vienkārši priekš cilvēkiem, kas neseko līdzi?

  14
 41. s
  students studente2013. g. 11. martā 19:56

  jums viss, kam nepiekrītat, liekas neloģisks?

  Loģika (grieķu: λογική, logiké — ‘pareizi domāt’)[1] ir zinātne par intelektuālās izziņas formām, metodem un to savstarpējām likumsakarībām. Būtībā loģika ir zinātne par domāšanu, kura nodarbojas ar domāšanas veidu un likumu pētīšanu. Loģika ļauj pamatot savu viedokli un nenonākt pretrunās pašam ar sevi. Viens no loģikas svarīgākajiem uzdevumiem ir iemācīt apzināti izmantot loģikas likumus un domāšanas formas. Tā ļauj izprast jēdzienus un izdarīt spriedumus un secinājumus.

  Loģiskie spriedumi un elementi ir atrodami visās zinātņu nozarēs.

  avots: vikipēdija/loģika

  4
 42. s
  studente studente2013. g. 12. martā 12:28

  Vai lai izdarītu loģisku spriedumu nav jāņem vērā lielāks informācijas un faktu daudzums, ne tikai saujiņa atlasītas informācijas drupaču?
  Kapēc tev vajag meklēt wikipēdiju, lai izskaidrotu tik elementāru terminu kā loģika?

  4
 43. I

  NA apvienība jauc divus jēdzienus: rūpēties par savas nācijas kultūru un pastāvēšanu un apspiest citus etnosus, kuri dala ar viņiem demokrātisku valsti, būvētu uz nacionāliem principiem.
  Redzot šo neiecietību pubertātes vecuma puišeļu acīs un uz mūžu infantilus "nācijas dzintarus", pārņem šermuļi. Turklāt dažu komentatoru filozofijai - katram pēc radītās vērtības - cauri skan kaut kad jau dzirdētais: "jedem das seine".
  Manuprāt šie smurguļi ir savas nācijas nodevēji un par tādiem tos turpmāk arī jāuzskata!

  18
 44. b
  beidz ! III reihs2013. g. 12. martā 15:39

  Kur tu redzi kaut vienu apspiestu etnosu?? Krievi tie būtu ,tavuprāt?

  5
 45. S

  Kur Rīgā var atrast brīvo tirgu komunālajiim pakalpojumiem un sabiedriskajam transportam?

  2
 46. b
  brīvais Statistiķis2013. g. 12. martā 13:08

  pie autoostas stāv džeki un saka: daugavpils, dobele, jelgava utt. tas ir brīvais (melnais) tirgus rīgā.

  1
 47. p

  palasot,jau skaidrs-sc domē atkal uzvarēs,pat neiebilstu...

  6

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi