Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
K
Klauns?
3 maijā, 18:05
Eiropas vērtības ir asinis un ieroči - tās ir vienīgās patiesās eiropas vērtības, viss pārējais ir teātris idiotiem.
E
eee
1 maijā, 14:05
Aprobežota sava pasaules redzejuma Sandra tu esi!
B
Break-10
30 aprīlī, 14:04
Publicistam Lapsam komentāros kāds bija labi teicis - Lapsam vajadzētu rakt dziļāk līdz bēdu saknei, līdz partokrātijai, jo cits, ko viņš publicē, ir tikai sekas. Gribu to pašu teikt Sandrai - ar savu potenciālu Jūs varētu lieliski liecināt pret partokrātiju Latvijā, bet vai Jums gana būs racionālo resursu un drosmes? Taču ļoti ļoti vajadzētu mūsu tautas labā atjaunot Satversmē noteikto demokrātiju ! Piebilstu - svētajos rakstos ir teikts: piedodiet tiem lajiem, jo viņi nezina, ko viņi dara! ( Tas par tiem, kas rupji Jūs nozākā.) Esmu teicis.
A
Andris Bērziņš
30 aprīlī, 06:04
Kas ir čaļi, sen pa galvu neesiet dabūjuši, ja? Sen neesiet sisti, ja??
S
Skaidri redzams, ka kaviāru nogribējusies
30 aprīlī, 05:04
Nu, ko tā baltā vārna te žvadzina? Piegriezies jau...
W
WOW
30 aprīlī, 05:04
zviedru banku kārtējais pasūtījums...
С
странно
30 aprīlī, 01:04
Кашель начал одолевать пока статью читала. Но похоже почитатели и на такой продукт имеются.
A
Anatolij Lavrov
30 aprīlī, 00:04
Raksts labs, man Berzins nepatik izskatas peec ieliktena. Butu mums ka Igaunijas prezidents mums butu zelta era.
P
Pēcis
29 aprīlī, 23:04
Ļoti labs raksts! Paldies autorei! Sabiedrības padibenes parasti atklāti ignorē morāles normas, bet valsts prezidentiem morālei ir jābūt 1.vietā. Valsts prezidentam ir jābūt kā paraugam priekš katra valsts iedzīvotāja. "Turcijas-Turkmenistānas" gadījums bija kļūme, bet šis jau velk uz apzinātu (bez)darbību.
S
sers
29 aprīlī, 20:04
Tad jau jānosoda katra mūsu preža vizīte! Piem. ja brauc uz DĀR,tad tur būs zelta stiienīšu balle (lielākā zelta ieguvēja) u.t.t.
E
eet
29 aprīlī, 19:04
Kāda gan EP daļa gar Axerbaidžānas " korupciju un organizēto kriminalitāti"???? Un Kurā valstī tādas nav???? Pie kam prezidents pareizi dara ka rokojās ar Azerbaidžānas prezidentu, jo sadarbībā ar viņiem varētu kautko nopelnīt, atšķirībā no eiropas, kuru "investori" jeb kolonisti mūs te ekonomiski nookupējuši un tik izved peļņu no šejienes!!! Piekam no tiem ES maksājumiem ko mums dod , liela daļa aiziet atpakaļ uz eiropu vai nu tieši vai nu netieši no mūsu visu apmaksātā (bijušā SVF aizdevuma u.c.) valsts parāda!!!!
W
we
29 aprīlī, 19:04
Kuras tad ir tās pareizās vērtības, liekulība un divkosība? Kārtējo reizi "vienīgā un pareizā viedokļa paudēja" Veinberga.
J
Jānis
29 aprīlī, 19:04
Piekrītu rakstītajam. Par nožēlu jāatzīst, ka esam tuvāk vecajai padomju sistēmai nekā rietumu vērtībām. Par to jāpateicas arī galvenajai trimdas latviešu organizācijai PBLA, kuras vadītājs Gunārs Meierovcs un viņa domubiedri atjaunojoties Latvijas neatkarībai pieslējās nacionālkomunistiem - "Latvijas ceļam". Tā šīs tradīcijas tika iedzīvinātas atjaunotajā valstī. Antikomunistiskā opozīcija palika bez teikšanas un tagad vīlusies sašķēlusies dažādos politiskos virzienos. Meierovics nožēloja, solīja uzrakstīt atklāti, kāpēc tā rīkojās, bet nekas nav publiski klajā vēl nav nācis.
E
edsnet
29 aprīlī, 19:04
Pilnīga nejēga politikā. Tad jau mums steidzīgi jāstājas ārā no NATO jo Turcija ir okupējusi Kipru. Kā ar tādiem sadarboties un vēl uzņemt Latvijā... Bet tās zivju oliņas rakstiņā apsūkātas bezjēdzīgi daudz...
N
nu nu
29 aprīlī, 18:04
Jā, nu , ievēojot Sandras Veinbergas augsti morālos kritērijus, Latvijas oficiālajiem pārstāvjiem uz Zviedriju vispār nevajadzētu braukt, ja nav gatavi katru reizi atgādināt par latviešu karavīru izdošanu krieviem pēc 2.pasaules kara, zviedru bankām, kas aplaupīja un izmantoja Latvijas iedzīvotājus, visādām mēdiju grupām, kas nebūt ne ļoti augsta morāla līmeņa portāliņus un televīzijas Latvijā menedžē. Un tad man ir jautājums - kā mūsu valsts oficiālie pārstāvji vispār var runār ar Ķīnas pārstāvjiem, nepieminot, ka šī valsts ir okupējusi brīvu valsti - Tibetu?? Ar ko tad šie dzeltienie šķībacaiņi ir uzpirkuši Latvijas politiķus - ar ķīniešu čībām tirgus placī???
L
LoL
29 aprīlī, 18:04
Kādas ir Eiropas vērtības? Tramdīt kaut kādu ūsainu onkuli Belovežas gāršā, tiešām? Lai baltkrievi paši tiek galā ar savu Batjku. Geju praidi arī esot "Eiropas vērtības", tikai nezin kāpēc Parīzē pret geju laulību likumu ielās izgāja miljoniem cilvēku, nevis tikai daži kaku metēji kā Latvijā.
A
arī viedoklis
29 aprīlī, 18:04
Ja es būtu padzīvojusi Azerbaidžānā, kaut vai tikai pāris reizes to apmeklējusi, varbūt pat varētu izlasīt šo rakstu līdz galam un salīdzināt. Labi,ka mūsu žurnālisti tik daudz ceļojuši un smalki pārzina valstu dažādas dzīves jomas.
Latvijas pogainais
29 aprīlī, 17:04
Manas domas Pirms 26 min. Eiropeiskās vērtības visā savā krāšņumā parādīs sevi tad, kad pie mums ieviesīs eiro. Ja tagad vēl makā var pabakstīt kādu balto kapeiku mēneša beigās, tad eiro Sandriskās zviedru bankas vērtības pēc eiro ieviešanas būs vienkārši traģikomiskas:D Interesanti ko tad pļūtīs tādi žurnālisti kā Sandra? Kas tad būs vainīgs? Visumā es zinu.... Vainīgi būs visi, tikai ne zviedru bankas. Īsāk, labāk Sandra dotos uz savu Stokholmu. Tur zāle zaļāka un saule spožāka, bet mēs, neaptēstie lauķi un reņģēdāji kaut kā iztiksim bez viņas fundamentālajiem prātojumiem.... ======== Labāk uzskaiti cik šodien pretvalstiskus komentārus sarakstīji? Neceri, tev par spīti Eiro būs un Sandra ir brīnišķīgi laba žurnāliste, tādiem kā tev kuriiem maksā SC to nekad nesaprast.
J
jokohama
29 aprīlī, 17:04
Par vērtībām labāk nerunāt šai un citos gadijumos...
E
elvija
29 aprīlī, 17:04
Pilnīgi piekrītu žurnālistei!
Latvijas pogainais
29 aprīlī, 16:04
Afganistānas "miera'' misija __ Klau "miera misija" beigsi te kopēt savus murgus, par Afganestānu. ja nezini neko par miera misiju tad klusē, ne jau amerikāņi ir vainīgi pie tā ka viņi atrodas Afganestānā.
A
Afganistānas "miera'' misija
29 aprīlī, 16:04
Latvijas karavīri ir dislocēti Afganistānā kopš 2005.gada februāra . Jau 4 latviešu karavīri ir gājuši bojā Afganistānā. Kapēc Latvijai ir jāpiedalās svešas zemes okupācijā? Latvija pati tika okupēta ilgus gadus. Var to saukt par miera misiju, taču tā ir brutāla okupācija. PSRS, kad okupēja Latviju to sauca par Latvijas atbrīvošanu no fašistiem.. No kā ir jāatbrīvo Afgāņu tauta? NO magoņu lauku narkotiku kontrobandas , no neatkarīgas valsts? Afganistāna un Irāka ir ASV biznesa plāns. ASV nerūp, cik civiliedzīvotāju tiek nogalināti Irāka un Afganistānā. Ir lēsts, ka Irākā jau vairak nekā 655 000 civiliedzīvotāju ir miruši (2006. gada ziņas) meklējiet googlē '655,000 Iraqis killed since invasion' NATO nogalina bērnus un tad atvainojas (it kā tas palīdzētu mirušajiem) meklējiet googlē 'NATO atvainojas par afgāņu bērnu nogalināšanu' Afgāņi vēlas, lai NATO pārtrauc valsts okupēšanu!! meklējiet googlē 'Karzai aicina NATO pārtraukt operācijas Afganistānā' meklējiet googlē NATO gaisa uzlidojumā Afganistānā nogalinātas astoņas sievietes cik ir miruši cilvēki dēļ šīs "miera" misijas? šķiet no miera diemžēl nav ne jausmas.
N
nja
29 aprīlī, 16:04
bet draugi - plēšanās par vērtībām te dīvaina. Ja būtu jāemigrē un jūs nebūtu Bērziņš ar padomjlaika iestrādēm, uz kurieni jūs, bez naudas būdami - emigrētu?Uz Azerbaidžānu, Krieviju vai nogānīto Eiropu un Ameriku. Nevajag jaukt pīrādziņus ar kāpostiem - 4 gadus nodzīvoju Vācijā, NEVIENS NESPIEDA KĻŪT PAR CITĀDI ORIENTĒTU, nekādi praidi uz ielām nenotika, un starp citu, tai vietā, konservatīvā katoļu pilsētā, tik daudz zilo, viņiem gan sauc par rozā, nebija kā dzimtajā Rīgā.Viss atkarīgs no paša personības - un ar ko slikts ir zilais, bet politiska prostitūta ne?Morāli ētiskais dvēseles līmenis pilnīgi vienāds.
M
m-637
29 aprīlī, 15:04
Sandras kundze ! Ja prezidents A.Bērziņš izēdīs to kaviara trauku /kas bildei fonā/ - beigts un pagalam būs !
M
m-637
29 aprīlī, 15:04
Sandras kundze ! Ja prezidents A.Bērziņš izēdīs to kaviara trauku /kas bildei fonā/ - beigts un pagalam būs !
N
NUNU
29 aprīlī, 15:04
Tie paši eiropieši brauc uz vēl diktatoriskākām valstīm, slēdz līgumus, un neņem galvā tādas Sandras Veinbergas. Bērziņam un ministriem no Latvijas šai ziņā milzīgas priekšrocības, jo viņi bez tulku palīdzības var runāt ne tikai ar šo valstu prezidentiem, bet arī ar citiem uzņēmējiem. Nekā cita, izņemot labumu Latvijai visā tajā nav. Lai nu ES beidzot apskauž savu konkurentu, nabadzīgo Latviju.
K
KNAB
29 aprīlī, 15:04
Azeri ne tikai dala kukuļus , bet arī pieprasa. Un tas ir jāatceras. Azerbaidžānā nekas nenotiek bez kukuļiem......
K
klasika
29 aprīlī, 15:04
Ar ko mēs sliktāki par citiem????
M
Marie
29 aprīlī, 15:04
Vēl piebilde...Vērtējot Veinbergas kundzes rakstu - izdevies tāds īss trāpīgs, arī pietiekami atturīgs ,kā latvieši teiktu"nu kā kulaks uz acs ", jo iedomājieties to lietas būtības smirdīgo, glumo murskuli sev saujās, ja pirkstus dziļāk iekšā bāzīsi- smirdēs un vēl var pazaudēt roku un ne tikai...
M
Marie
29 aprīlī, 15:04
Padzīvoju arī pirms gada Azerbaidžānā pietiekamu laiku, lai spriestu par autoritāro režīmu , kāds tur valda, ne tikai savas tautas apspiešana, bet kundzības ārējā izpausme- kā tādi, ka visās pilsētās ir Alijeva alejas un pieminekļi( kā kādreiz Ļeņina), cilvēki ir iebaidīti, baidās skaļi paust patiesību,bet pie tējas čukstus izraud savas tautas sāpi, nu tā kā pie mums tajos 1980.-90.g. gados.Viņi uz kaut ko cer, bet ES arī neuzticas. To, ka mūsu Latviju 'pēc Brīvības atgūšanas izzaga mūsu pašu vēlētie un ieliktie...(apzīmējumu, lai nenokļutu pie KL pārkāpuma nevaru piemeklēt) Azerbaidžānas tauta zina un paši no tā baidās, jo viņu valsts ir ļoti bagāta...
L
Latvietis
29 aprīlī, 14:04
Eiropas trešā nabadzīgākā valsts - Latvija, izcila Eiropas vērtība !
P
padomnieks
29 aprīlī, 13:04
Var tikai piebilst, ka Bērziņa rīcību un runas ārvalstīs vērtē ne tikai Veinberga, bet arī ES amatvīri un izdara Latvijai nelabvēlīgus secinājumus, kas rezultējās daudz lielākos zaudējumos, nekā ieguvumi no šādām prezidenta vizītēm. Ja Bērziņš, kurš sevi uzskata par tautsaimnieku, mācētu starpvalstu vizītēs izvērtēt abu pušu intereses, tad šajā gadījumā vīņš varētu atļauties izteikt arī otrai pusei mazāk tīkamas, bet patiesas lietas. Varbūt, ka kaviāra kārbiņa dāvanā būtu nedaudz mazāka, bet arī tikai.
M
m-637
29 aprīlī, 13:04
Paldies, Sandras kundze, ar nepacietību gaidu Jūsu rakstus.
L
Laipnā
29 aprīlī, 13:04
Lūdzu - w w w . nostarg ejiem.lv
U
un tomēr
29 aprīlī, 13:04
Un tomēr nesaprotu par ko tas cepiens. Visa Eiropa brauc pie Putina bučoties, tad viss kārtībā? Vai tad Putina režīms īpaši atšķiras no Alijeva vai Lukašenko??? Pēdējie pat nav nevienam uzbrukuši kā Putins Gruzijai.
K
Kas ir kristietiiba ?
29 aprīlī, 13:04
Tā ir jebreju politikas sastavdala, kas domaata "pagaanu " tautaam ...kristiigaas religijas vaardaa Amerikas kontinentaa tika izkauti un aplaupuiiti ap 500 000 000 indiānu, kristiigaas ticiibas vaardaa Latvijaa dzivojošie tika verdzinaata ap 700 gadiem......slepkavoti un tirgoti kā dzivnieki. aleluja...Lai dzivo komunisti un kristieši !
E
ehidna
29 aprīlī, 13:04
Latvijai ievērojot EU ''vērtības'' ir tikai viens darbs-laikā un pareizi organizēt izvirtuļu praidus.
E
ehidna
29 aprīlī, 12:04
EU esot vērtības!!!!!
L
LABI
29 aprīlī, 12:04
KA NAAKOSAA VIZIITE VARZAI IR UZ CENTRALAAFRIKU ,PIE IMPERATORA BOKASAS,...KAM SMEKJEE CILVEEKU GALJA...
Š
šķēļa drauģelis tik braukā
29 aprīlī, 12:04
pa pasauli , šķiezdams nodokļu maksātāju naudu .... Tas NAV tautas vēlēts , bet gan ieliktenis vecais komunistu čļens NEPĀRPROTAMI ! Vecā komunistu sistēma rullē uz nebēdu !!!
H
Hm
29 aprīlī, 12:04
... un, ja Brežņevs sen miris un viņa valdīšana izbeigusies - tas nozīmē, ka tagad tautām jāsāk naidoties?!
.
.
29 aprīlī, 12:04
spēcīga propoganda... Es neesmu mūsu prezidenta piekritējs, bet šoreiz gribētu piebilst, ka Bērziņš aizbrauca ar veselu baru uzņēmēju, kas mums var atnest naudu... Tajā brīdī, kad Eiropai interesē sava nauda, tad "Eiropas vērtības" tiek upurētas īpaši "neauklējoties" (piem. Gāzes vads caur Baltijas jūru bez atzara uz LV) Tā pat Sandras kundze, kura kā es saprotu dzīvo Zviedrijā varētu tik pat asu kritiku vērst pret Zviedru finanšu sektora patvaļu vai "upurētām vērtībām" (piem 2 lielu banku rīcību krīzes laikā). Bet savu prezidenta kritizēšanu atstājiet mūsu pašu ziņā, nevis no dīķa otras puses taisīt traci mūsu mājās...
C
Cilvēks.
29 aprīlī, 12:04
Gribu atgādint visugudrajai Sandrai, par cilvēktiesībām un demokrātiju, jo tanī laikā kad pieņēma cilvēktiesību deklarāciju, Sandra nebija dzimusi. Es šodien esmu pensijā, un to laiku labi atceros. Cilvēktiesību deklarāciju dzemdināja, ka politisku dokumentu vērstu pret PSRS. Galvenā iedvesma nāca no ASV, kam pievienojās atsevišķas eiropas valstis. Galvenais, tanī laika sākās aukstais karš starp ASV un PSRS. Konfrontācija bija ievērojama. Lai saasinātu vēl vairāk, parādījās doma PSRS sākt masēt radot cilvēktiesību deklarāciju. Jau tanī laikā sākās PSRS graušana. Vai bija pārkāpumi pret cilvēku PSRS laikā? Bija atsevišķi gadījumi. Reducēt to uz visu sistēmu nebūtu godīgi un taisnīgi. Toties šodien šis aukstais karš izmantojot to pašu CTD deklarāciju, un klāt pienākušām seks un nacminoritāšu konvencijām, kas ir vērsts pret eiropas austrumeiropas valstim, tai skaitā pret Latviju. Šodien šAi ofensīvā aktīvi piedalās arī Zviedrijas mediju emisāri.
V
Visu cieņu raksta autorei !
29 aprīlī, 12:04
Visu cieņu, patiešām !
D
divi komunisti satikās....
29 aprīlī, 12:04
un sarijās kaviāru ....
Z
zxxzzxxz
29 aprīlī, 11:04
pr. Bērziņs zina, kas ir kaviārs, kas ir Eiropas vērtības nezina. Mja. Bērziņs nav mūsdienu modernais cilvēks-politiķis. Tas nu sen ir skaidrs.
Ž
Žaneta
29 aprīlī, 11:04
Bērzinš ir kautkas liels.. bet kas..? Dodiet man priekšlikumus.
P
Peteris
29 aprīlī, 11:04
Izstaties no eiropas savienibas un tad izvertet darbonu valsts augsupeju
N
nevis
29 aprīlī, 11:04
Vai tas nozīmē, ka tiek ignorētas mūsu demokrātiskās pamatvērtības? Demokrātiskās pamatvērtības tiek ignorētas, ignorējot tautu eiro jautājumā nevis veidojot draudzīgas attiecības ar citām valstīm.
Renars Kurlovics
29 aprīlī, 11:04
Paldies Sandra! Lielisks raksts.
I
Ivars
29 aprīlī, 11:04
Ljoti pareizs un drosmiigs raksts! Paldies Sandrai!
A
a
29 aprīlī, 11:04
Veinberga, neaizmirsti par kristiešu vērtībām, kad atkal sķaidīsi siekalas par mīksto un lezbu tiesībām, ok?
N
nodokļu maksātājs
29 aprīlī, 11:04
Spriežot pēc komentāriem Jūs šoreiz esat korumpēto "skudru pūzni" pamatīgi izkustinājusi! Paldies, Sandra, par to !
P
P.Ozoliņš
29 aprīlī, 11:04
Mūsu politiķu divkosība ir redzama teju teju vai katru dienu. Kauns par balsojumu Palestīnas jautājumā, kurā Latvija (mūsu kungi) kā viena no retajām Eiropas valstīm pieslējās amerikāņu pozicijai, maigi sakot, atbalstīja okupantu pozīciju. Un, kā tad ar Lukašenko režīma Baltkrieviju? Bet tajā pašā laikā viņiem jevro vajag kā ēst. Jo, lūk, laikam ar visādiem režīmiem ar jevro esot vieglāk norēķināties. Bet, kāds labums no tā ir iedzīvotājiem?
D
dulla_musha
29 aprīlī, 11:04
Tā sandrele nudien galīgi no sliedēm nobraukusi? Ja vēl kaut ko gribam ražot un pārdot, tad jāskatās uz Austrumu pusi, ne Rietumiem pakaļā jālien, jo to dēļ jau tik daudz sagrauts.
M
Maija
29 aprīlī, 10:04
kādas Eiropas vērtības?? EU Dubultmorāle???
Š
šamajai
29 aprīlī, 10:04
šausmīgi skauž, ka pati nedabūja , riktīga aita.
L
Latvijas priedes
29 aprīlī, 10:04
Tas kaviārs jau tāpat tiks kungiem,viņiem smalkāks vēders. Vienkāršam darbarūķim tik caureja vien piemetīsies. Mani vairāk uztrauc,ka nenotiks barters -kaviārs apmaiņā pret Latvijas zaļo zeltu - mežiem !!! Tad nu būsim lielā ķezā arī tie,kuri kaviāru nebūs ne acīs redzējuši.
L
L.
29 aprīlī, 10:04
Latvieši taču tā mīl darīt - krīvu mafija uzliek kukuli un viss notiek, pat savu māti pārdos, ne tik vien valsti. Tas gan nenozīmē, ka es uzskatu, ka nevajag tirdzniecību starp valstīm. Tikai pie mums tā rezultātā iznāk Krājbankas, LM, Airbaltic utt., par to beigās samaksā nododļu maksātāji. Bet naudas ceļiem, skolotājiem, mediķiem, zinātnei nav, nav, nav.
P
Parastais
29 aprīlī, 10:04
Viena gan ir skaidrs, ka viesiem patīk paceļot pa Eiropu un brīnīties cik tur jauki un sakārtoti, totie paveroties uz otru pusi mēs redzam pusabrukušus ciemus, nabadzību, dažādu grupējumu cīņas un apspiestus cilvēkus. Tad kāpēc mēs tā vēlamies nokļūt tur kur mums nepatīk.
J
jevgenija
29 aprīlī, 10:04
Nosauciet, lūdzu, tās eiropas vērtības, lai skaidra bilde.
K
Košļājamā tabaka
29 aprīlī, 09:04
Sandriņ, pirmie, kas upurēja Jevropas vērtības bija svensonu Ikea Maskavā.
D
davisq
29 aprīlī, 09:04
TVnet, lūdzu ielieciet darbojosos linkus uz rakstā minētajam saitem! Tie ir ļoti būtiski un interesanti dokumenti!
L
Lieklulība vai meli.
29 aprīlī, 09:04
Visdrīzāk abi. Un vietā teiciens par skabargu cita acī.... Kāpēc šī kundzene nesaskata pamatvērtību piesmiešanu safabricētajā Asanža lietā? Kur palikušas slavenās tiesības uz vārda brīvību , informācijas apmaiņas brīvību utt., par ko ar Zviedrijas palīdzību grib izrēķināties ar Wikileaks dibinātāju... Šajā gadījumā Veinberga visas šīs brīvības aizmirst vai, varbūt, ir spiesta aizmirst , jo saņēmusi kādu citu "kaviāra'' ekvivalentu no saviem maizes devējiem Stokholmā un braši pūš tajā stabulē , kas garantē mierīgu iztikšanu līdz nopelnītajai pensijai....
O
Opis
29 aprīlī, 09:04
Tā!!! Neko sliktu neredzu ja vecais puika aizlaiž uz Baku! Viss ir čikeniekā! Lai Brisele stāv pie ratiem! Atradušies padomdevēji un morāles vērtību sludinātāji! Par savējo piķi viņi Latviju atdos jeb kam!
Latvijas pogainais
29 aprīlī, 09:04
Tie kas te nepamatoti uzbrūk Sandrai Veinbergai ir apsegušies Putina aizsega plīvurā! Maigās Putina varas druķieri, brauciet labāk savu Krieviju savediet to kārtībā! Kad sūda lāča midzeni sāk aiztikt, tas sāk te pamatīgi smirdēt.
E
Eiropas vērtība
29 aprīlī, 09:04
Sandriņ, paskaidro lūdzu kāda Eiropas vērtība bija tajā, ka SWE izdeva krieviem Latvijas bēgļus II PK noslēgumā? Nav nekādu vērtību tajā sūda "eiropā", un nav man saprotams ar ko kretīni Briselē ir labāki par kretīniem Baku.
V
Valdis.
29 aprīlī, 09:04
Prezidenta Bērziņa ārpolitika ir paraugs, kā kaviāra dēļ tiek upurētas Eiropas vērtības ----------------- Sandra uzspiestās vērtības var būt vērtības tautai? Vai uzspiestās homoseksuālistu "vērtības" ir visas tautas vērtības? Es dziļi, dziļi šaubos. Vai bērnudārza bērnu apziņas zombēšana ar divdomīgām grāmatelēm, ko pat skandināvi aizliedza, ir vērtības? Sandra labāk aizveries ar savām skandināvu (arī eiropas) pseido vērtību reklamēšanu un propogandēšanu! Tas ko tu aizstāvi nav demokrātija un tās nav lielākai sabiedrības daļai pieņemamas vērtības. Tā ir haoss un sabiedrības degradācija. Tas kas to dara ir pilns naida pret sabiedrību un katru cilvēku, ne tikai LAtvijā!
R
Riebjas
29 aprīlī, 09:04
šitā pārbēdzēja Veinberga. !!!!
G
gunča
29 aprīlī, 08:04
kāpēc, ja gribam kaut ko sakarīgu darīt, vienmēr jāatskatās , ko tādi barozzo, etštoni, rompeji-pompeji vai kādi citi ko sacīs? Un kuras ir tās eiropeiskās "vērtības", kuras neievēro Azerbaidžāna? Vai praidi, marihuānas legalizācija vai kas cits? Soreiz gribu uzslavēt mūsu Prezidentu, lai arī kā citreiz viņš pasaka kaut ko nesakarīgu.
L
Lettiņš
29 aprīlī, 08:04
neticami, bet šoreiz Veinberga ir uzrakstījusi kaut ko sakarīgu un pamatotu
A
adolfs
29 aprīlī, 08:04
raksts ticams, paldies žurnālistei; vienīgi: "Kristieši un cilvēki ar morāles principiem tā nerīkojas." lec acīs - manuprāt reliģiskajiem darboņiem morāles kodeks ir precīzi tāds pat, ja ne morāli uzurpatoriskāks, kā nomenklatūras pārstāvjiem
S
Skolasbiedrs
29 aprīlī, 08:04
Sandriņ, Latvijā mēs paši ražojam ļoti labu kaviāru, kuru lieto Eltons Džons un citi trekni pircēji. Paskaties www mottra lv. Tā ka ar kaviāru Tu pārspīlē. Cita lieta - cilvēktiesības utt. - bet tad kādēļ Tu neko nepīksti, kad ES draudzējas ar Ķīnu? Taisa ES infocentrus, inovācijas centrus un ES uzņēmumu inkubatorus Ķīnā? Vai Tibeta jau aizmirsusies? Bet Azerbaižānā mūsējiem ir normāls bizness - eksporta iespējas, celtnieki tur strādā utt. Tas ir iemesls, kādēļ mūsu ministri un prezidenti jau otro reizi pāris gadu laikā tur brauc. Kādēļ nepīkstēji, kad Zatlers tur bija?
A
atis
29 aprīlī, 08:04
Tipisks latviešu žultainās žurnālistikas rakstelis. kas ir prezidenta lielā pensija pret premjera no valsts "aizņemto"miljonu? pilnīgs nieks. bet premjers pāri veinbergas maizes tēviem zviedriem nedara, tāpēc viņu aiztikt nedrīkst.
R
razruha
29 aprīlī, 08:04
Sandra Veinberga vēlviena ES d-laiža. Bērziņš pareizi dara. Azerbaidžāna un Kazahstāna ir naftas un gāzes lielvalstis un mums ir vajadzīga alternatīva Krievijai. Un vēl, austrumi ir ar strauji augošu ekonomiku, tās pašas naftas dēļ, tāpēc Latvijai kā eksportētāja valstij it sevišķi ir pievilcīgi austrumi. Jau šodien daudzi celtniecības uzņēmumi strādā Azarbaidžānā un Kazahstānā ceļot villas naftas magnātiem. Malacis Bērziņ, tu zini ko dari, tā turpināt. Neklausies visādas tur Veinbergas, kuras pašas ir aizmukušas uz ārzemēm labākas dzīves meklējumos.
S
S. Veinbergai
29 aprīlī, 08:04
Es, it kā, piekrītu visam rakstītajam, bet vai Jūs rakstīto to pašu, kad ES un Latvija draudzējas ar Ķīnu un oficiāli IGNORĒ Tibetu, kaut gan Tibetas liktenis ir diezgan līdzīgs Latvijas liktenim līdz 1991. gadam?!
K
ku-ku
29 aprīlī, 08:04
Paldies. Labs raksts.
M
mmarks
29 aprīlī, 08:04
a man patika ká vina nebaidíjás un aplika neprezidentu kártígi ar súdiem :)... gribás redzét ko teiks pats nerezidents par so tekstu un kas ir sakáms cúkám pie aizgalda par to kas jau sen zináms... gruzínu politiká mums nav jájaucas tas lai paliek, bet uzceltás Kájinas un veids ká kungs ticis pie krésla bija un paliks izsmiekls un stulbi ka valdíba vinu nenometa péc pávélésanas bet nu tas jau tikai atkal parádíja par abu godbprátígumu...
S
Spier
29 aprīlī, 07:04
Joprojaam nerubii fisku un izmanto neefektiivas metodes..nav briinums ka nekas nesanaak..un veel saka ka cilveekiem nav smadzenes..kautgan ja taa ir sazveerestiiba tad tas visu izskaidro..tikai zheel ka nekas nesanaaks..antisazveerestiiba ir uztaisiita taa lai sazveerestiiba to dariitu tikai stipraaku..taa jums vajag!:D :D :D
N
Norda
29 aprīlī, 07:04
Pamodusies blondā krauklene! Krā-krā!
P
pietika ar virsrakstu
29 aprīlī, 07:04
ES vērtības-Praidi, viendzimuma laulības, plaukstošu valstu iedzīšana bankrotā, tukši solijumi !
F
fox
29 aprīlī, 07:04
kārtējais Veinbergas žults vēmines, riebjas pat lasīt.
A
Atgādinājums "gudrajiem" komentētājiem
29 aprīlī, 07:04
raksts ir par pamatvērtību – cilvēktiesību, demokrātijas un tiesiskuma – ievērošanu un aizsardzību. Tās ir Eiropas pamatvērtības. Un tās svarīgas arī lielai daļai Latvijas iedzīvotāju.
J
janka
29 aprīlī, 07:04
Kas ir "eiropas vērtības"???? wtf???LOL Vecais ēzelis pareizi dara, ka izvēlas kaviāru liberālās eirošļuras vietā, bez tam, sovjetiem kaviārs bija manta :D
A
amis
29 aprīlī, 07:04
Man ir žēl tikai un vienīgi savas naudas, ko es esmu maksājis gadu gadiem un kura tiek putināta vējā, tai pašā laikā gadās, ka pašam uz galda nav ko likt....Viena doma vien par tiem resnvēderiem izraisa atraugas-nelabas!
K
KKTK
29 aprīlī, 06:04
Nu ko jūs gribas no PSRS rūdīta negodīga pensionāra? Kas pēc idejas jau tika atlaists...
E
eh
29 aprīlī, 06:04
Pie mums kaut kas nelabs briest! Vai tik nebūs kāda "lietussargu revolūcija Nr2"? Kaut kā pēdējā laikā ļoti daudz rakstu , kas dod nepārprotamus signālus par šādu notikumu tuvumu! Nu valdošie intrigantu kungi, pastāstiet , ko esat atkal iecerējuši? Kārtējo, "mēs jaunu pasauli sev celsim, kur valdīs taisnība un miers"?. Un pēc tam kad atkal būsiet sasnieguši sev vēlamos un sev vien zināmos mērķus, atkal uztaisīsiet kādu paraugprāvu?
H
H2O
29 aprīlī, 06:04
Raksts - pilnīgs ūdens...
O
oma
29 aprīlī, 06:04
Galīgi nepiekrītu autorei.Eiropā mūs uzskata par nabadzīgu nomali,par traucēkli un,,nabaga radiniekiem,, ,Azerbaidžanā par līdzīgiem darījumu partneriem,muļķi mēs būtu,ja to neizmantotu.Tiešām nesaprotu,kas tur slikts,ja apmaināmies ar kultūras un citiem sakariem.Azerbaidžana netaisās mūs ne okupēt,ne kā citādi ietekmēt(ko gan varētu teikt par lielo kaimiņvalsti.
P
Pelēkais
29 aprīlī, 06:04
Kādi morāles principi? Ja viņiem būtu morāles principi, tad viņi ne pie kādas brīvības nebūtu kļuvuši ( 20 gadu laikā un neesot nez kādu naftas atradņu īpašniekiem) par miljonāriem... Godīgs cilvēks ar morāles principiem nekad neatļausies blēdīties, vai izmantot likuma nepilnības (skaidri saprotot, ka tas nav īsti godīgi), lai gūtu sev materiālo labumu,
A
amakatanav
29 aprīlī, 06:04
ka shitaa ..auka vel nav padziita? Kur demokratija mus ir aizvedusi? Kipraa nozog naudu, francijaa piderasi un lezbas adoptes bernus (kur berna tiesibas dzivot normala ģimene?) trešās pasaules valstiit, ka Latvija tiek iznicinata visa rupnieciba un iesaka dzivot uz turistu apkalposhanu...
D
D,k.r.
29 aprīlī, 06:04
Bērziņu nevar laist pat visnožēlojamāko Latvijas pagastu, kur nu vēl uz ārvalsti, tas pirkmkārt. Otrkārt, par Bērziņu var rakstīt sliktu no rīta līdz vakaram (neko labu jau par viņu nav ko rakstīt), bet tas viņam kā pīlei ūdens.
A
Atceros
29 aprīlī, 06:04
Atļaujai doties komandējumos jābūt balstītai uz brauciena vai lidojuma nepieciešamību, pamatojamību, iespējamo rezultativitāti valstu sadraudzībai, sadarbībai u.t.t.... Piepacēla to troksnis ap Kultūras ministres izklaidēšanos Austrālijā. Kam labums no rakstā minētā? Saprotu - kārtējais izklaides brauciens uz siltākām zemēm, jo tiešām - Latvijā ziema bija par garu!
S
senta
29 aprīlī, 06:04
vnk smieklīgs raksts:)) esmu šokā, kā mani kolēģi var ko ta'du sadzejot un paši tam tiešām tic? Te tak pat pamatskolniekam skaidrs, - glupība. NU kāds tur sakars ar kaviāru?
E
Edvīns
29 aprīlī, 05:04
Vai tik Sandrai nav vajadzīgs Zatlers ( dakters) ! Izskatās pēc kaut kādas šizofrēnijas . Bailes no kaviāra ? Šausmīgi !
H
Hils
29 aprīlī, 05:04
Pēdējā laikā ir skaidri jūtama zviedrijas izvirtības kultūras iespiešanās Latvijas LTV1. Pēdējais 100 panta raidījums tam liecinieks. Nolaizīts ar melniem roku nagiem runā par demokrātiju un cilvēktiesībām, par kurām viņš spriež tikai no savas zviedrijā apgūtās nāves kultūras pozīcijām. To pašu propogandē arī Sandra.
A
Andris
29 aprīlī, 05:04
Lasu un paliek riebiigi ap duushu, par savu valsti, par pashu veeleetiem sheptmanjiem un liekuljiem! Un, paldies, Sandrai!
T
Tautiete
29 aprīlī, 05:04
NAFTA - melnais zelts! Kas ir ES vērtības bez naftas? Un kas vainas kaviāram? Nevajag jau simtiem bundžu, lai uzēstu kādu ikru maizi... Ja beidzot mūsu valdība mēģina "padraudzēties" ar naftaszemi - tas ir tikai prātīgi. Jo ES pagaidām ir tikai ambīcijas, bet NATO - tikai apetītes.
N
Nav jau...
29 aprīlī, 05:04
tas bērziņš tautas vēlēts. Tie, kuri šo iecēla, gsn zināja, ko dara, jo gan jau par visu ir samaksāts. Un, kurš maksā, tas pasūta mūziku. Nez kāpēc šitais prezidenta kungs tā fanoja par SC?
P
Pārgudrais
29 aprīlī, 04:04
Rietumiem no Latvijas neko, izņemot lētu darbaspēju, nevajag, viņiem pašiem vis kā gana, austrumiem vēl kaut ko var vajadzēt, kaut vai tās pašas šprotes, kuras gudri cilvēki Rietumos neēd, bet vientieši austrumos vēl ēd.
L
Lilu
29 aprīlī, 04:04
Tas ir tikai viens no piemeeriem. Muusu politikji ir absoluutie diletanti, bez jebkaadas sajeegas kas un kur daraams, kas nee. Kaa taadi skolas puikas, izmanto savu nejaushi ieguuto amatu&privileeghijas, kljuvushi par politiskajiem tuuristiem. Man ir kauns par tik vaaju un stulbu valdiibu.
K
KAESTEVSAKU
29 aprīlī, 03:04
Eiropas vērtība ir homoseksuālisms un Ķīnā ražotas preces!
P
Pārgudrais
29 aprīlī, 03:04
Francija nupat pierādīja, kādas ir pēdējā laika Eiropas vērtības, viendzimuma laulības, totāla gara kroplība, ko nekad neatļausies austrumu valstis!
T
Tālāk nelasīšu
29 aprīlī, 01:04
Eiropa nav nekāda vērtība, bet Latvijas gala sākums. Bez rupjiem vārdiem, kā es ienīstu ko Eiropa ir izdarījusi ar Latviju. Un visu kas sākas ar eiro man zemapziņā lamuvārds, kautkāds zaņķisks , smakojošs, zemisks. Un pats dzīvojot tavā Skandināvijā, man tur ātri vien apnika viņu "vērtibas" un atbēgu uz Latviju. Tākā Sandra tu nekā mani neuzrunāsi ar eiro vērtībām, bet aizbiedēsi, ja centies te kādu zombēt caur biedēšanas metodiku. Uz mani iedarbosies pretēji.
Janis Stivrins
28 aprīlī, 22:04
100%pareizāk braukt uz Baku nekā Briseli Sandriņ!!! Kaut viens zemnieks tev piekrīt? Tiešām prezidents labs, itad vel jād... !
P
Personīgs lūgums S. Veinbergai
28 aprīlī, 22:04
Pastāstiet, lūdzu, lasītājiem, ar kuru divu DEMOKRĀTISKO valstu (viena no tām mūsdienu Eiropas demokrātijas citadele) tiešu un pierādītu līdzdalību 1961. gada 17. janvārī tika nogalināts, sakapāts gabalos un sadedzināts teju pirmais Āfrikas demokrāts Patriss Lumumba???
A
akshooter
28 aprīlī, 21:04
Sandrai Veinbergai labāk būtu bijis vērts sev atgādināt, cik ļaunuma Latvijai kopš 2004. gada nodarijuši zviedru baņķieri. Azerbaidžānas naftas nauda Latvijā kaut ko varētu saglabt, -- tagad, pēc tam, kad zviedru baņķieri savāc vienigi savus naudasaugļus, bet ražošanas reanimācijā vairs neinvestē. Tomēr Sandra izvēlējusies dziedāt europeiskas liekulības himnu. Tieši Tev, Sandra, nekritiski mīļie zviedru augļotāji ir aizstūmuši Latvijas prezidentu un MK daļu uz Baku pie Alijeva jaunākā.
B
Bērziņpapum
28 aprīlī, 21:04
" elementāru morāles principu ievērošanu tauta var prasīt arī no cilvēka, kas negadījuma dēļ nonācis šajā augstajā mūsu valsts amatā."
P
Paldies
28 aprīlī, 21:04
Paldies, Sandrai - precīzi, skaidri un gaiši pateikts!
V
vilis
28 aprīlī, 21:04
Pirms likt tādu virsrakstu,lai neparādītu tautai savu stulbumu(kas raksturīgs daudziem žurnālistiem),Sandrai vajadzētu ieskatīties vispirms Satversmē.Politiku šajā valstī nosaka Saeima,ko caur ĀM realizē MK.Prezidents ir tikai manekens,kas pārstāv šo valsti un politiku neveido.
A
Aivars
28 aprīlī, 20:04
Mūsu pensim arī jevriki nepatīk,mēģina sarunāt,moška būs Azerb.manati,kurs sūdīgs,bet iztikt varēs.
M
mjau
28 aprīlī, 20:04
Azerbaidžāna ir Naftas valsts, un ar viņiem jādraudzējas, lai viņi ienestu investīcijas mūsu komatozajā ekonomikā. Raksta autore ir piesūkusies ar zviedru pārlabklājību un vienkārši nesaprot, ka prezidents aizbrauca ar pastieptu rociņu pēc naftas monētām un viņš taču nekodīs rokā, kas baros.
V
Vītols
28 aprīlī, 20:04
Šādu raksteļu autorēm viegli runāt. Viņas savu Briseles naudiņu saņem regulāri un pietiekoši labu, bet tiem, kuri patiešām strādā un nevis pļāpā, jāskaita katrs lats, tāpēc viennozīmīgi atbalstu pragamatiskas un ekonomiski izdevīgas attiecības gan ar Azerbaidžānu, gan Baltkrieviju un Krieviju. Labas un ekonomiski izdevīgas attiecības nenozīmē nostāšanos pret Rietumeiropas civilizācijas vērtībām ( lai gan dažas no tām ir antivērtības - kā, piemēram, tiesības gejiem Francijā adoptēt bērnus. Tad jau daudz normālāka parādība ir daudzām musulmaņu valstīm raksturīgā daudzsievība ).
L
lata
28 aprīlī, 20:04
Bērziņa vērtējums - perfekts! Bet pārējais šajā rakstā gan ir tīrais murgs! Kāpēc lai, aizbraucis uz Azerbaidžānu, mūsu t.s. prezidents sāktu cūkot viņu valsti un pārējo, pieprasot iedibināt kaut kādas tur viņiem nesaprotamas "Eiropas vērtības"?! Tad nu gan sanāktu kosmisks komikss! Nudien, dulla dāma tā zviedrīte!
E
es pats
28 aprīlī, 20:04
1) Kas vairāk maksā, tam pārdodas; 2) Es līdz šim neesmu sapratis, kas tās tādas ir "eiropas vērtības" ir? Man tās asociējas ar seksuālo minoritāšu gājieniem, ar viendzimumu laulībām, ar marihuānas smēķēšanu un izvirtību visos līmeņos; 3) Neesmu pārliecināts, ka "ciešā draudzība" ar Azerbaidžānu nav saistīta ar vēlmi aizlienēt uz maziem procentiem pāris miljardus restrukturizētā valsts parāda atdošanai, kuru Latvijai tagad jāatdod izdabājot Eiropas banku lobijam; 4) Neviens prezidents negrauc ciemos pie cita prezidenta, lai cienos esot gānītu namatēvu; 5) Es neredzu nekādu atšķirību starp Alijevu un Bērziņu. Abi padomju nomenklatūras produkti. Es pats nekad mūžā par viņiem nebalsotu, bet man neviens neprasīs.
E
Egils
28 aprīlī, 20:04
Vai labāk klanīties un izdabāt Briselei!? Bijām un paliksim vergu dvēseles...
K
Kārlis G.
28 aprīlī, 20:04
Cienījamā Veinbergas kundze! Augsti vērtēju Jūsu nostāju mūsu tautas labā. Ar savu autoritāti un spējām pateikt to svarīgāko, kas mums vajadzīgs visu mūsu labklājībai, Jūs varētu līdzīgu rakstu veltīt tam, cik vienaldzīga ir Latvijas partejiskā vadība pret mūsu pašu patriotiem. Daudzi patrioti ir ziedojuši savu veselību un pat dzīvību Latvijas labā, arī barikāžu laikā gāja bojā cilvēki, bet - maz, pārāk maz morāla vai materiāla atbalsta... Lūk, skarbi vārdi no kādas vietnes ar atslēgas vārdu Kārlis Belzkoks : "Valsts vadītāji un Latvijas likteņa lēmēji, uz jūsu nepateicību raugās memoriāla tukša vieta un brīvības cīnītāju pazemojums! Jā, mēs necīnījāmies, lai pateicību saņemtu. Mēs cīnījāmies par Latviju, par mūsu tautas labklājību. Arī šo lūgumu teikdami ziedot piemineklim, mēs domājam par Patriotiem, lai viņi būtu, jo, kas celsies Latviju sargāt, ja sajutīs aiz muguras tukšumu un vienaldzību...? ...Čabināsimies kā kukaiņi pa Latvijas teritoriju. Un nekas! Mierināsim sevi, ka "tāda ir dzīve”, ka tā tam ir jābūt. Smeldzīgi skanēs dziesma – "es pārnākšu vienalga, kad tas būs”, bet ne vairs savā Tēvzemē... Ar mazvērtības un kauna sajūtu iesim garām Latvijas brīvības cīnītāju kapu vietām, vārdos nesauksim bijušos varoņus, kas savu dzīvību, un veselību atdeva par to, lai bērnu bērni dzīvotu savā tēvu tēvu zemē – brīvā Latvijā..."
L
LU docente
28 aprīlī, 20:04
Paldies autorei par rakstu! Precīzi raksturota prezidenta un svītas rīcība. Ceru, ka kāda nejaušība mūs pasargās no šādiem vīriem un sievām prezidenta un ministru posteņos nākotnē.
E
Edijs
28 aprīlī, 20:04
Krīzē esmu bijis ilgi bez darba un man piekāst ko tur kāds grib pieprasīt no Azerbaidžānas. Manis dēļ neviena zviedru banka un Saeimas deputāts neupurējās. Domāju ka daudziem tautiešiem līdzīgi.
valdis ozols
28 aprīlī, 19:04
cienītai žurnalistei gan vajadzētu zināt starptautiskās diplomatisk;as tiesibas un kārtību kā tiek organiz'tas unkas tiek darīts valsts galvu valsts viz'tēs untur ir jau ilgu laiku ieprieks ko un ka teiks runas ko runās /tāpēc jau daudzos gadijuumos jūtams ,ka lasa runātājs / tur neiet cauri Hručeva zābaks,, nu ja nav valsts vizītes tad jau izmantokot viesmīlību var ir pabučoties vai pavicināt dūri kā audzints Nu par tiem ikriem....dārgi viņi ir nu pamēginie Veinbergas kundze piesmērēties kādai valsts vizītei tad varbūt arī jūs dabūsiet un nebus lasītāji jābiedē vai jākārdina ar kilogrmiem ikru bundžās .Tā lūk
A
asais
28 aprīlī, 19:04
Jā un par to KAVIĀRU.......KAD BIJA PSRS PIETIKA AR MELNO BALZĀMU...UN VARĒJA VISU SARUNĀT.....TAS BIJA SOCIĀLISMS.........TAGAD SUPER LABAJĀ KAPITĀLISMĀ.....VENBERGAS KUNDZE.....Ja Tev nav 100 000 eiro tad nemaz nesāc ko runāt......TĀ KA SOCIĀLISMĀ PIETIKA AR MELNO BALZĀMU UN KAVIUĀRU......BET TAGAD PŪSTOŠAJĀ KAPITĀLISMĀ.....VAJAG VISMAZ 100 000 LAI KO SARUNĀT.........
E
Edijs
28 aprīlī, 19:04
HA HA . A KO TAD MUMS PAMĀCĪT VIŅUS VAJADZĒJA KĀ TAGAD KRIEVIAJ TO MĪL DARĪT (MĀCĪT CITUS DZĪVOT). AZERBAIDŽĀNAI NO NAFTAS NAUDU NAV KUR LIKT, VIŅIEM IR UZPĻAUT UZ VISĀM PAMĀCĪBĀM. JA MĒS TĀ PUMPĒTU NAFTU KĀ VIŅI, TICIET MUMS SIMTLATNIEKU PROGRAMMAS NEBŪTU. DZĪVOTU NORMĀLI.
E
Ezis
28 aprīlī, 19:04
Ja tev tā valsts nepatīk, tad nebrauc uz turieni, bet ja esi aizbraucis ciemos, tad nemāci saimnieku, kā pareizi dzīvot.
J
Ješka
28 aprīlī, 19:04
Kas gan tur īpašs? Viens komunists aizbrauca ciemos pie otra, pa ceļam paķerdams savus drauģeļus, ikrus saēsties par nodokļu maksātāju naudiņu.
B
buratino
28 aprīlī, 19:04
Zviedrija ir atvainojusies Latvijai par bēgļu izdošanu atpakaļ padomju savienībai? vai kāds zina?
M
mūdzis
28 aprīlī, 19:04
Precīzi, Sandra!
G
Grāls
28 aprīlī, 19:04
Kārtējais paviršais skricelējums, kur ir tik daudz fantāziju un izdomas, ka gadījumā, ja ir izdevies nejauši pateikt ko patiesu, to var nepamanīt. Es ar visu savu viltus demokrātiju un zilo brīvību var eksistēt pateicoties tādām veinbergām, kuras imitē ziņas, bet faktiski raksta savus priekšstatus par to, kā gribētos viņas naudas devējiem.
H
hmm
28 aprīlī, 18:04
un vispretīgakie ir tie tautieši latvieši, kas strādā uz zviedriem, vai tā banka vai prostitūcija, sorry, žurnālistika, un teikšu Putina vārdiem, v sortire viņus močīt vajag
K
Kashins DaWeeD
28 aprīlī, 18:04
Kāda daļa Eiropas vērtībām ar mūsu ekonomiskajām interesēm... pfff...
D
d2
28 aprīlī, 18:04
Laikam jau Sandrai negaršo kaviārs. Bērziņonkulim garšo. Tas, kurš ēd, nesapratīs to, kurš neēd.
V
VVV
28 aprīlī, 18:04
Ieskatījos rakstā un varu tikai apbrīnot autores "iekšas". Laikam jau uz sevi viņa vispār nemaz nepaskatās, jo citādi noteikti paliktu nelabi. Psrs laika rupori! - pat tie starp rindām mēģināja kaut ko jēdzīgu likt lasītājam saprast - šinī gadījumā "ne smakas". Vienlaicīgi skatoties uz visiem rakstiem (vismaz tiem, kuri man gadījušies) nevaru secināt ka autore būtu tāda par ko tautā saka "debila". Tātad kāpēc top šādi raksti.
V
viedais
28 aprīlī, 18:04
Ko es nespēju saprast - tas ir kāpēc visai pasaulei būtu jāpieņem bez ierunām kaut kādas Eiropas vērtības? Kas tā Eiropa tāda ir, ka visiem ir jāklausa viņu murgiem? Dieva vietnieki zemes virsū, kas mācīs kā visai pārējai pasaulei būs dzīvot? Kas ir tas leģitīmais pamats, kas atsevišķiem žurnālistiem liek domāt, ka Eiropa vai tās ideoloģiaj ir universa un Dieva gribas iemiesojums?
N
Nezinītis
28 aprīlī, 18:04
Kas īsti ir Eiropas vērtības? Iznīcināta zvejniecība un cukura rūpniecība; Diskriminēta zemniecība; Viendzimuma laulības. Eiro par katru cenu, lai Latvija varētu glābt Grieķiju, Spāniju un citas Eiropas valstis; Un tagad arī augstākais labvēlības statuss imigrantiem no Āfrikas un Āzijas.
V
VVV
28 aprīlī, 18:04
Es atšķirībā no autores neesmu piedalījies vizītē... Bet ar interesi mēģināšu uzmeklēt to interešu sarakstu, kuru prezidents būtu pārdevis...
B
bērzs
28 aprīlī, 18:04
Šādas pilnvaras mēs - Latvijas tauta neesam devuši nedz A. Bērziņam, ne viņu pavadošajiem ministriem A. Matīsam, L. Straujumai, I. Circenei, ārlietu ministru E. Rinkēviču ieskaitot!. Neviens arī Latvijas tautai neprasīs kaut kādas pilnvaras.
M
Maksis
28 aprīlī, 17:04
Ja nebūtu Jūs, Veinbergas kundze, šajā nodzeltējušajā portālā nebūtu nekā, ko lasīt. Lai cik tas TVNET Jums par to maksā (domāju, ka santīmus), lūdzu nepametiet! Ir tik maz vietu un cilvēku, kas pasaka gudras domas, ka tu jau nevilšus sāc uztraukties, ka tik kas nenotiek, un neaiziet.
H
ha
28 aprīlī, 17:04
kā tad, lielie demokrāti zviedri lielajās rūpēs par mums pārdeva dzirnavnieku leišiem, bet varēja arī savadāk.
B
brīvajiem
28 aprīlī, 17:04
Johaidī, labāk ēdu ikrus Azerbaidžānā, nekā baudu brīvību Latvijā
V
Veinbergas kundze
28 aprīlī, 17:04
Jūs aizmirsāt pieminēt brīvības cīnītāju VIŅĶELI!
V
vecitis
28 aprīlī, 17:04
Un cik kaviara Putins iesmereja Merkelei lai apelot Baltijas un Polijas valstis pa juru kacatu gazi Vacijai?
3
3 no laukiem
28 aprīlī, 17:04
kas, lūdzu, par ūdenszvēru būtu tas/tā "Belugas store"?
D
driks
28 aprīlī, 17:04
Sandriņai un viņai līdzīgajiem vajadzētu apskatīties uz tādām valstīm kā Vācija, ASV, Francija utml. Šīs te visnotaļ cienījamās un demokrātiskās valstis nenosēžas kaut kādā bezsakarīgā demokrātijas aizstāvju pozā, bet dara tādas lietas, kas viņu valstij pirmām kārtām ir izdevīgi. Latviešiem ir diezgan raksturīgi būt pasaules lāpītāju lomā jau sākot no sarkanajiem strēlniekiem, un Sandriņa ir ārkārtīgi tipisks pasaules lāpītāju pārstāvis. Es gan dodu priekšroku valsts vadītājiem, kas nevis nodarbojas ar pasaules lāpīšanu, bet pirmkārt rūpējas par savas valsts interesēm. Un demokrātijas vērtības Azerbaidžānā, lai paliek pašu Azerbaidžāņu rokās, ne jau mums nodarboties ar Azerbaidžānas lāpīšanu. Prieks, ka vismaz LV augstākajā vadībā pēdējā laikā ir atgriezies veselais saprāts šai jomā.
M
Maksis
28 aprīlī, 17:04
Bet principā tas ir lēti. Nu vnk lēti. Nožēlojami lēti.
M
Maksis
28 aprīlī, 17:04
Lielisks raksts! Lai viņam un viņa kundzei, un tiem Vienotibas un Zatlera ministriem labi garšo kaviārs.
N
nurim
28 aprīlī, 16:04
acīmredzams,ka tas ir pasūtījuma raksts. Es kā azerbaidžānis un Latvijas pilsonis esmu divkārši apbēdināts, ka Sandra tik netīri un necienīgi raksta par Azerbaidžānas un Latvijas attiecībām. Šīs attiecības ir patiesi draudzīgas. Kas, kas, bet ne jau Latvijas prezidents, ne arī delegācijas dalībnieki nebrauca uz Azerbaidžanu ikrus ēst. Jums Sandra jākaunās par tik nedraudzīgu rakstu par Azerbaidzānu. Es Latvijā dzīvoju 35.gadus un paldies Dievam ka tādus, kā Sandra Veinberga esmu maz saticis. Azerbaidžānu tauta ir jauka,parasta un dvēseliska, tada pati,kā Latvijas tauta.
N
Nezinītis
28 aprīlī, 16:04
Nav jābrauc uz Azerbaidžānu, lai iepazītu azerbaidžāņu paražas un mūsu pašu ierēdņu korumpētību. Mamedovu klans Rīgā plaukst un zeļ. Nez vai pārcelšanos uz Duntes ielu arī atzīmēja ar jēra kaušanu, ieziešanos ar asinīm un šaudīšanos, kā tas notika Tallinas ielā, vai varbūt Ušakova klātbūtnē tomēr atturējās un iztika ar "kulturālo" kaviāru?
K
Kruzkins
28 aprīlī, 16:04
Visādi citādi normālajam Veinbergas kundzes rakstam ir visnotaļ saredzams pamatojums. Ja nu to neredz biedra Bērziņa "kolēģi", tad tas arī saprotams. Īpaši skaidri tas nojaušams šeit - komentāru dalījumā. Diemžēl Veinbergas kundze tik ĻOTI steigusies rakstīt, ka gramatiku gan palaidusi garām. Nav atdalīti vismaz divi (ko pamanīju) divdabja teicieni, bet to DRAUSMĪGO vārdu, kas Latvijas mēdijos pārmācis visu telpu, "TIEK" absolūti nevajadzīgi lietojusi septiņas reizes. Patiesībā vārdam TIEK nav nekādas vainas, ja to lieto jēdzīgi, kas nu nepavisam nav pieļaujams tādos vairumos, lai vienā laikraksta vai žurnāla teksta lapaspusē to noriebtos lasīt katrā otrajā rindkopā.
A
Arnika
28 aprīlī, 16:04
B. pareizi darīja, ka brauca ar lielu grupu! A. ir nauda un nafta, priecāsimies, ka pieņēma mūs. Par pašu balsojumiem nav ko uztraukties, gan jau paspēs.
P
pasutijums
28 aprīlī, 16:04
Piekrītu zemāk paustajam viedoklim. Patiesībā, lasot komentārus, priecē, ka ne visi te ir "auni". Pasūtījuma raksts. Kauns autoram. "Sandriņ....tu jau sen esi apnikusi ar saviem ,,Rietumu vērtību,, zviedriskajiem akcentiem. Es nemaz jau vairs neceru ka tu uzdrīkstēsies kādreiz rakstīt piemēram par ģimenes vērtību krīzi un tās negatīvajām sekām Zviedrijas sabiedrībā. Muļķe jau tu nēsi ...labi zini kas ir vajadzīgs taviem zviedru saimniekiem un maizes devējiem."
C
cimdiņš
28 aprīlī, 16:04
Vai žurnālistes kundze kārtīgi visu izpētīja vai arī tas ir Zviedrijas skats kā Latvijai būtu jābūvē attiecības ar ārpasauli?
A
a411
28 aprīlī, 16:04
Bet, ja komunists Bērziņš un Alijevs jaunākais ir auguši un veidojušies bezdievju sabiedrībā PSRS? Kas tagad viņiem jādara?
N
nezinītis
28 aprīlī, 16:04
Vai Zviedrijas žurnāliste tā drīkst runāt par LV amatpersonām?
J
jāja
28 aprīlī, 16:04
Letiņam vienmēr ir jāiet ar saliektu muguriņu,jo nekad nevar zināt kurš būs nākamais saimnieks. Zviedri bija, vāci bija, krievi bija, tūlīt būs pus eiropa,kas mūs varēs liekt.Kāds musulmānis arī pieredzei tak derētu.
A
as
28 aprīlī, 16:04
Nu neskriesim visādās ES EDSoooooo, pedsooo pēdās. ES uzmeta LV, kad sāka Nord Stream, tagad nevar aizstavēt pret Gazprom, nav lielāku divkošu par jevropopu..... Azerbaidžāna mums vismaz ļaus nedaudz dažādot naftas un gāzes tirgu. Tā kā nevēlas klanīties svensoniem, tad viņu rupors sāk bļaut un bļūtīt (kļūdu nafff).
G
Gnīda
28 aprīlī, 16:04
Zatlers personīga aizvainojuma dēļ upurēja valsti. Visi dzīvi joprojām.
J
jautājums
28 aprīlī, 15:04
Vai tad Latvijā vispār ir prezidents? Jūs domājat to veco sakārni? Nopietni?
P
prezīc
28 aprīlī, 15:04
Kaviāra "Kājiņas B".
M
miza6
28 aprīlī, 15:04
Ko var gribēt no bijušajiem komuņagām,tikai savu personīgo labklājību
P
po
28 aprīlī, 15:04
Bērziņonkulis kā Latvijas prezidents ir galīgi garām, ne viņs spēj normāli runāt , ne uzvesties un viņam interesē tikai savas privātās intereses un šobrīd jācenšas izmantot iespejas ko dod prezidenta pilnvaras, lai nodrošinātu sev jau tā nodrošinātās vecumdienas, jo ir taču jauna sieva un bērnu pulciņš. Kas attiecas uz Eiropas vertībām, tad šobrīd tādu , izņemot brīvu ceļošanu pa ES , es neredzu, tika iznīcināta ražošana, arī lauksaimniecību sagaida tas pats, ko veicina netaisnīgie maksājumi, esam aplikuši visas iespējamās un neiespējamās preces ar akcīzes nodokļiem ( cukuru satošie dzērieni, kafija u.tt) , tie visi citās ES valstīs pat kaiminos ir krietni lētāki, domburovska konsolidešana ir novedusi valsti tādā līmenī , ka drīz līdzināsimies āfrikas nabadzīgākajām valstīm , ceļu drīz nebūs, medicīnas aprūpe jau nav un izglītību var iegūt tikai turīgie,un pazaudēts arī pats galvenais - cilvēki, bet cilvēki , vismaz pēc definīcijas ir Valsts ( daži domā , ka cilvēki ir tikai 100...) , ar EUR ieviešanu būsim Valsts tikai uz papīra, jo atdosim visu Valsts pārvaldību ES , ja tagad pašvaldībām vajag naudu , tad jāiet pie domburovska, tad pēc EURo ieviešanas par to lems kungi Briselē un kā lems varam tikai minet un būsim atkarīgi no visām EUR svārstībām tirgū, nedomāju , ka jeņķi ļaus EUR ilgi glabāt savu vērtību, būtībā nekas jau nav mainījies - līdz 1991 iztikām ko atmeta kremlis , tagad ko atmet ES , bet Latvija kā tāda, bija tikai līdz 1939, šī nav Latvija par kuru cīnījās mans tēvs un kuru es gribēju kad salu uz barikādēm. Tā ir liela maksla piemēroties jebkuram rezīmam un no katra gūt sev labumu, ( ja aizmirst par sirdsapziņu) , ar to arī apsveicu Bērziņonkuli bet mums katram ir jādomā pašam par sevi un saviem tuvajiem , jo ES jau nu par mums gan nedomās....
I
Imisgarais
28 aprīlī, 15:04
Nu gan Sandriņa ir iebraukusi auzās! Azerbaidžāna ir ASV startēģiskais partneris, tatad arī Latvijas draugs! Mēs pie zviedru divkosības esam pieraduši, piedzēries zviedrs sabrauc Baltezerā divas policistes. Taisnā, neuzpērkamā Zviedrijas tiesa lika viņam samaksāt 10500Ls katras mirušās radiniekiem. Zviedri nu gan nestaigā ar kaviāra kārbiņām, vini uzpērk kaimiņvalstu mēdijus un amatos sasēdina savu augļotāju darbiniekus :D Runājot par Eiropas vērtībām! Gerhards Šreders savulaik paziņoja , ka viņu apsolūti neuztrauc ko saka Baltija un Polija par Nord Stream un ieņēma vadošu amatu Gazproma meitas uzņēmumā. Mēs Latvija jau sen esam pamanijuši, ka Eiropā visi ir vienlīdzīgi bet daži ir vienlīdzīgāki. Bērziņš un Alijevs nav nekāds cukurs, bet ne jau zviedri mums norādīs ar ko mums draudzēties!
Z
Z.b.
28 aprīlī, 15:04
Murgains raksts, kā parasti. Damočka raksta par lietām, kuras līdz galam neizprot. Azerbaidžānā nekad nebūs demokrātijas eiropiešu izpratnē. Nebāzies visur ar savu izpratni par vērtībām!
A
ačgārnās vērtības
28 aprīlī, 15:04
Viena no Eiropas vērtībām ir kad divi vīrieši savstarpēji nodarbojās ar anālo seksu un abi ar to pubiski lepojās , bet Rietumu politiķi to pasniedz kā cilvēktiesību ievērošanas paraugu ,spiežot visu sabiedrību priecāties par šo divu vīriešu ,,harmoniskajām attiecībām,,
W
wow
28 aprīlī, 15:04
kas nu būtu ņaudējis, ne jau smirdošo siļķēdaju pakaļlaizītaja, lai arī bērziņš un viņa pensija ir kauns visai Latvijai, tomēr piesaukt eiropas mistiskās vertības ir murgs, un vel jo vairak kristiešus, kas vispar vel nav atbildējuši par saviem noziegumiem ...
Ž
žurka
28 aprīlī, 15:04
Ai,aiai! kā mēs visi smakām PSRS laikā! Desu nepazinām,pienu arī,vispār nerunājam,tikai ar pirkstiem rādījāmies! Nu nevajag draudzēties ar bijušajām republikām! Mēs taču tagad esam Eiropā un mums ir veiksmes stāsts...
Ž
Žurnālistei
28 aprīlī, 15:04
Cik unikāli gudra gan šī kundze - Sandra Veinberga! Vienmēr un visos jautājumos kompetenta 100%. Nav jautājuma uz kuru viņai nebūtu savs, nu ļoooti gudrs, komentārs. Un, galvenais, vienmēr viss tiek nonievāts. Ziniet, Sandra, kādreiz savas "gudrības pērles" paturiet vien sev un tiem, kuru interesēs Jūs rakstiet!
Y
yoko
28 aprīlī, 15:04
Precīzi! Kā kulaks uz acs! Paldies, Sandra!
Y
yoko
28 aprīlī, 15:04
1997. vai 1987.gadā?
A
asais
28 aprīlī, 15:04
Ko var gribēt no mūsu prezidenta,kurš spēcīgs ir tikai FINANSĒS.....Atcerešimies ,kā klanījāmies SAKAŠVILLI...jeb Gruziajas diktatoram.....kuru jau ir norakstījuši politiskajā mēslainē.....Tagad brauc pie mums TURCIJAS augstmaņi,izlūgties atbalstu eiropas savienības ieņemšnā......jā un Azarbaidžānas politika ir diezgan saprotama....JO VIŅA IR MUSULMAŅU VALSTS,KUR VĒSTURISKI VADA DIKTATORI......JEB JA TUR NAV DIKTATORI,TAD IR AFGANISTĀNA,SĪRIJA ,ĒĢIPTE ŠODIENA SVARIANTĀ........TĀ KA VAJADZĒTU SAPRAST,KAD MUSULMAŅU PASAULEI DEMOKRĀTIJA IR KĀ VĒRSIM SARKANĀ LUPATA.......Jā un cik atceros,tad AZARBAIDŽĀNA IR KARA STĀVOKLĪ AR ARMEŅIJAU ..KARABAHAS TERITORIJAS DĒĻ.....VISPĀR JAUTRI,JA KAS.....
U
Ulla
28 aprīlī, 15:04
Vai Latvijai jābūt tai valstij, kura norādīs kādai citai valstij kā tai jādzīvo? Es esmu par saprašanos ar visām bijušajām PSRS republikām, es esmu par savstarpēji izdevīgu sadarbību visās jomās un nemeklēt skabargu cita acī!
V
vērtības
28 aprīlī, 15:04
Sandriņ....tu jau sen esi apnikusi ar saviem ,,Rietumu vērtību,, zviedriskajiem akcentiem. Es nemaz jau vairs neceru ka tu uzdrīkstēsies kādreiz rakstīt piemēram par ģimenes vērtību krīzi un tās negatīvajām sekām Zviedrijas sabiedrībā. Muļķe jau tu nēsi ...labi zini kas ir vajadzīgs taviem zviedru saimniekiem un maizes devējiem.
S
sku
28 aprīlī, 14:04
Eiropas vērtības jau visiem apriebušās. Demokrātija sen mirusi- valda baņķieru - finansistu mafija!
V
VIP
28 aprīlī, 14:04
Labs!
© TVNET. Visas tiesības paturētas