iepriekšējais 1 2 3 4 5

Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. m
  mikrouzņemumi arī 2014. g. 23. februārī 16:54

  te jaut kā cilvēki aizmirst ka arī tie kuri ir izveidojuši savu mikrouzņemumu vai tādā strādā dabūs maksat tos 300 eur gadā...
  sezonas strādnieki
  cilvēki, kas nebūs no vietas 11 mēnešus nostrādājuši...
  cik vēl simttūkstoši tie ir?

  0
 2. L

  Vai pacientam būs iespējams uzzināt, kur izlietots konkrēti viņa veiktais līdzmaksājums 28 eiro katru mēnesi? Vai pacientiem būs iespējams redzēt, kur ir izlietoti visas valsts mērogā saņemtie līdzmaksājumi ( obligātās apdrošināšanas rezultātā saņemtie līdzekļi)? Kāds ir šīs darbības bilance? Runa ir par konkrētām izmaksām, nevis skaistiem reklāmas saukļiem. Vai visa šī nauda tiks novirzīta pacientu ārstēšanai?
  Vienkāršāks uzkrāšanas veids- katrs uzkrāj pats savā krājkontā un katrs izlieto pēc savām vajadzībām bez ministrijas ierēdņu starpniecības. Atkrīt daudzi starpnieki, katra pacienta iemaksātā nauda paliek pie paša cilvēka un process ir daudz vienkāršāks. Jebkurā gadījumā privātprakses ir zobārstiem, acu ārstiem, pirms nokļūšanas slimnīcā jādodas pie ārstējoša ārsta privātpraksē.......

  3
 3. u

  nav taisnība,ka ārvalstīs dzīvojošie nezimanto valsts apmaksāto medicīnu. Braucieni tiek saplānoti laicīgi un pieraksti pie speciālistiem tiek veikti telefoniski,vai ar radinieku palīdzību.

  2
 4. V

  Neveselīgā veselības sistēma=VIENOTĪBA.

  7
 5. h

  CIRCEŅGEITA turpinās un vispār nevienam jau šai BRĪNUMZEMĒ cilvēku veselība nerūp izņemot pašus cilvēkus.

  5
 6. I

  Un atkal tik mūsu runas netā.Tas neko neatrisina.
  Iznīcība palikušajiem.

  6
 7. p

  Anita, izsaku Jums līdzjūtību par smagi slimo dēlu. Šis fakts gan nedod nevienam tiesības Jūs "apriet". Ak, nevajadzēja Jums runāt ar šiem žurnālistiem, kas, visdrīzāk, ieguva kādu labumu no Jūsu nelaimes. Vieglāk nekļuva, bet dvēsele ir piespļauta.

  2
 8. d

  Anita pareizi darīja, ka izteica savu sāpi, jo mums visiem sāp. Ar prieku palīdzēšu Ar kādiem €200 ik mēnesi, jo nopelnu €500 un mums tik daudz nemaz nevajag, uz kurieni lai sūta naudu?

  0
 9. p

  Kāpēc onko slimniekam , lai iestātos slimnīcā uz kārtējo ārstēšanas kursu , katru !!! reizi prasa jaunu ģim. ārsta nosūtījumu. Nevienu neinteresē , vai slimnieks to fiziski var ,vai nevar izdarīt pats , cik tas viņam izmaksā . Kāpēc par smagi slimu cilvēku "dzenāšanu " nebrēc , neiestājas aizstāvēt ne ģimenes ārsti , ne slimnīcu ārsti ? N u ministrijas ierēdņi tik zemu jau nenolaidīsies un to nezina, kādas necilvēcības jāpārdzīvo onkoslimiem.

  7
 10. n

  Tāpēc ,ka viņiem ir diploms un lielas skolas,nav laika krāmēties ar cilvēku problēmās,maciņi svarīgāki ,tās jādabū pēc iespējas ātrāk biezākus---un sadzīve lepnāka.

  1
 11. v
  večiņa pac., inv.2014. g. 21. februārī 23:30

  Jā, kad mūsu medicīnā pirmajā vietā būs slimnieks , kā viņam labāk palīdzēt ?
  Sevišķi nevienu nerūp smagi slimo aprūpe- ārstēšana. Kur paliek simtiem miljonu naudas ? Kaut kā nemana, par visu jāmaksā slimniekiem pašiem.

  1
 12. p

  Atkārtošos---ko teikt ---no vienām galējībām uz citām----
  Man daudzus gadus atpakaļ sacīja vecāmāte----

  Gudrs cilvēks nekad otru nesauks par muļķi----
  Nekad neizsmej slimu cilvēku,jo nav garantijas rīt nebūt līdzās----
  Nekad neaizmirsti ,ka esi cilvēks----un cieni ,kas tev apkārt---
  jo tu esi tikai daļiņa no tā un tev nav tiesības kaut ko sabradāt----

  Žēl kad papīrs atļauj visu ---mēle loka visu,pat nebaidās no stīvuma----
  Žēl ka esam pazaudējuši skaistumu---būt cilvēkam---

  8
 13. #

  Esmu bijusi Pokaiņos Anitas Bisenieces vadītā ekskursijā un varu tikai lielu PALDIES pateikt par to darbu, ko viņa ar sirdi un dvēseli dara. Vairāk tādu cilvēku!

  6
 14. k

  paldies laba lieta, bet vai samaksāji kādus €55, jo dzīve ir smaga?

  0
 15. B

  Ļaudis- ceru ,ka jums nebūs tuvākajā laikā jānokļūst Straiņos (arī radinieku
  lomā).
  Es domāju,ka vai nu ārsti grib palīdzēt cietējim/pacientiem(zvērests????) vai nē.
  Šeit nav runa par ''nemaksāšanu'' -runa ir par to-ka pat samaksājot aprūpes personālam (protams -kabatā)-CILVĒKS guļ neaprūpēts-nepaēdis-nesakopts-jo viņš pats to nespēj.
  Jautājums-vai mēs tiešām zinam,kas notiek Latvijas medicīnā?

  10
 16. o

  Vai tad kādu interesē, kas patiesi notiek Latvijas medicīnā ?
  Kabatā par maz

  2
 17. J

  AB taču teica ka tikai muļķi maksā nodokļus , lai butu nauda ko maksāt par medicīnu un sociāliem pabalstiem.

  0
 18. c

  Konkrēts jautājums - kura firma uzvārīsies no valsts it kā apdrošinātajiem? Šī netaisnīgā sistēma ir nošpikota no Amerikas, un tā ir izdevīga tikai lielajām apdrošināšanas firmām, nevis valstij, pacientiem vai ārstiem. Te ir kaut kāds nelietīgs lobijs tam visam apakšā. Kāpēc mēs nevaram mācīties kaut vai no igauņiem?

  26
 19. P

  1) Apmaksās izdevumus bezdarbniekiem, bet tiem, kuri ir pašnodarbinātie, kuri nesaņem pabalstus, bet dara ko var, saņems PIGU. Viņiem (gidiem, lektoriem tak nav regulāri ienākumi. Mācās visu gadu, gatavo lekcijas, bet runā, kad aicina.
  2) Sezonas strādnieki (kurinātāji, siltumnīcu) taču nestrādā visu gadu un bezdarbnieka pabalstu tak ar viņi nesaņem, jo nav nostrādājuši tos vajadzīgo mēnešu skaitu
  3)Zemnieki, naturālo saimnieki īpašiek. Kādi viņiem ienākumi, bet viņi strādā, lai Latvija neaizaug ar krūmiem. Un ārzemēs par tādu darbu labi samaksā

  17
 20. A

  Vienkãrši absurds! Bomži ãrstēsies par velti, nabagiem bet ne bomžiem aprūpe vispār nebūs pieejama, bet pārējie, kã maksãja visu no savas kabatas, tã arī maksãs. Strādãju, nodokļi visi samaksãti, bet pat pie ģimenes ãrsta ir jāmaksã lats, citus ãrstus vispār nevar atļauties. Kur tad paliek samaksātie nodokļi kāpēc man no tiem nekas netiek?

  33
 21. g

  Pievienojos, jo talak meza, jo.... pilnigs cau

  11
 22. c

  Tavai zināšanai - bomžus neviens neārstē - paņem no ielas, ja nokritis, aizved, sašpricē un palaiž, viņa hroniskās kaites nelaimīgo nobeigs agrāk vai vēlāk. Vienīgais jēdzīgais komentārā ir pēdējais teikums...Kur paliek mūsu nodokļos samaksātā nauda?

  10
 23. >

  Cilvēkam parastajam par to aprūpi, ko bomzis par velti saņem, piestādīs kārtīgu rēķinu.

  10
  Parādīt vēl 1 atbildi
 24. e

  Es piekrīt tiem, kas saka, ka negrib, lai par viņu nodokļiem uztur nodokļu nemaksātājus. Lai ir reforma- man sliktāk no tā nepaliks, bet ir neliela iespēja, ka kaut kas uzlabosies. Medicīna nav lēta, un lai kā kāds sūkstītos, ka tai būtu jābūt bez maksas, pamēģiniet aparātus un zāles nopirkt un ārstus piespiest strādāt bez maksas. Iztēlojieties, ka jums liktu jūsu darbu bez maksas darīt, 'jo cilvēkiem taču vajag'.
  Ja atklāti, tad pie mums ir salīdzinoši lēta medicīna arī ja pats par visu maksā. Protams, kvalitāte var būt ļoti atšķirīga dažādās slimnīcās, bet arī tas citur ir tāpat, un mūsdienās ir viegli uzzināt citu atsauksmes par dažādām iestādēm un ārstiem.

  8
 25. j

  Kas tie tādi - nodokļu nemaksātāji? Vai IIN ir vienīgais nodoklis LV? Mēs PVN maksājam katru dienu...

  0
 26. nauda mediciinai :D, tā cilvēku iemaksātā nauda aizies valsts budžeta lāpiišanai, nu apmēram tāpat kā ar ceļu nodokli

  18
 27. e

  tai bellai gribu teikt,ka arī valsts iestādēs strādājošie,jeb jūsu vārdiem,,pie siles,,diemžēl arī pārtiek no tā,ko ražojošie saražo...Tā lūk!!!

  7
 28. TVNET Top komentētājs
  iconJānis Lietavietis
  2014. g. 21. februārī 19:14

  Situācija ir absurda, jo reforma tiek virzīta, kamēr sistēmā ir daudz iekšēju problēmu. Kaut vai tas pats birokrātisms, kas laika gaitā ir ļoti uzblīdis, kad daudzas "speciālistu konsultācijas" ir tikai tādēļ vien, lai noformētu papīrus, kas patiesībā ir ārstu laika un valsts naudas nelietderīga šķiešana. Tāpat arī absurdā rindu politika, kuras dēļ visi strādājošie iet par maksu, jo nevar atļauties gaidīt mēnešiem ilgi - pēc jaunās sistēmas sanāks, ka viņiem nekas nemainās, tikai tagad redzēs, kā uzkrājas nauda, kuru viņi nevar lietderīgi izmantot. Principā tas arī nekādi neveicinās nodokļu maksāšanu, jo būtībā strādājošie tāpat pārsvarā maksā pilnas cenas, tas drīzāk tieši otrādi, kalpos par lielāku motivāciju nodokļus nemaksāt, jo ja reiz tāpat pašam ir jāmaksā par medicīnas pakalpojumiem, tad kādēļ vēl dubultā maksāt valstij, par nesasniedzamiem pakalpojumiem.
  Par tiem 20 latiem mēnesī - tās ir tukšas ilūzijas, es, piemēram, slimoju reizi 10 gados un par pilnu maksu tas neprasītu vairāk par 100 latiem - attiecīgi šāda maksāšana pa 20 latiem man tā vietā izmaksātu 2400 latu - manuprāt tas ir ārkārtīgi neizdevīgi, ja nestrādātu algotu darbu - pats no savas kabatas es to noteikti nemaksātu.

  Par ārzemēs dzīvojošajiem, kas šeit brauc saņemt medicīnisko palīdzību - tā ir tikai daļēja taisnība, jo viņi brauc, bet viņi neizmanto valsts apmaksāto medicīnu, jo viņi šeit ierodas tikai uz nedēļu, bet valsts apmaksātā kārtībā viņi pa to laiku netiktu pat pie ģimenes ārsta, nemaz nerunājot par izmeklējumiem vai ārstēšanu. Līdz ar to tie 20 lati mēnesī nebūs interesanti arī ārzemēs strādājošajiem.

  20
 29. m

  Starp citu par to aprakstīto sievieti,man šķiet,ka to invalīdu dēlu pieminēja ne jau tāpēc,ka dzīvo no viņa pabalsta,bet kāpēc viņi no turienes nav aizbraukuši,acīm redzot,tam dēlam tur ir labāk.Bet par to ivalidāti,Jūs jau nezinat,kas viņam ir,arī dzemdību namā var piedzimt pilnīgi vesels bērns,bet dabūt kaut kādu zarazu,no kuras pēc tam ir čau,tādus valstij vispār būtu jāuztur un jāapģērbj.

  2

iepriekšējais 1 2 3 4 5

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi