Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
V
Vilma
14 maijā, 07:05
"Vienotības" Zaķis, kuram uzticēts vadīt nodokļu iekasēšanu valstī, pats tika pieķerts tautas apzagšanā ( nenomaksājot nodokli) - un palika nesodīts...! Vai tas tam nav pierādījums tam, ka zagļus sargā paši zagļi un to sazagtā nauda? Mēs gļēvi nolaidām tvaiku komentāros un čušš... Suņi rej, bet karavāna iet tālāk... Ja tauta nav kareivīgi noskaņota pret netaisnībām - tā lemta bojāejai
S
Slīpo xakeri čalovvski
4 maijā, 19:05
vēl nesen visi aizstāvēja putainām mutēm- bet mūsu Ilmāram nevaram uzrīkot pat kārtīgu aizstāvības demonstrāciju!! kaums par šo bāleļu mīkstmiesību
!
!!!
4 maijā, 18:05
LAIdievs palīdz šim skaistajam puisim-ar skaidro ,apgaroto seju!
P
Pareizais viedoklis
4 maijā, 18:05
Šādus rakstus var rakstīt tikai zemiski Krievijas atbalstītāji, kuri vēlas Latviešu iznīcību. Mūsu valdība, deputāti, ierēdņi un drošības dienestu darbinieki, pēc definīcijas, ir sirdsšķīsti un nesavtīgi darbojas tikai tautas interešu vārdā.
K
kauns
4 maijā, 16:05
Ar pretvalstiskiem, Latviju zākājošiem izdzimteņiem gala tikt Latvijas varsts NEVAR !!! Ne DP nekādi sabi neviens. Kādas vēl instances būs jāuztur ?? Tiks organizēts krievu naciku gājiens pa visu Rīgu !!!! Tā ir spēlēsanās ar uguni. Atraduši vienu lielāko Latvijas ienaidnieku neo !! Kauns valdībai un visām ne- drosības policijām.
R
rufo
4 maijā, 15:05
Snovdens ir nodevējs,kam mums viņš,nodod tos ,nodos mūs.
Raitis Pāvuls
4 maijā, 14:05
Policija un prokuratūra ir vien varas mafijas ķēdes suņi un nekas vairāk. Piemēru ir kaudzēm un čupām - Vaškevics ,,ārstējas" slimnīcās kurās par viņu neviens nav pat dzirdējis, bet vecenīti ar krējuma burciņu tupina ķurķī. Degviela, alkohols, narkotikas un visa cita iespējamā kontrobanda iet uz Latviju un cauri tai vagoniem sastāviem un kuģīem, bet tiesā kārtējo večuku par kanniņu benzīna vai pāris cigarešu blokiem. Par kādu drošību var iet runa, ja muitas priekšnieku nošauj ar ieroci, kas glabājas SABa lietisko pierādījumu noliktavā? Rēzeknē policija un prokuratūra ir korumpantu un nekompetentu sliņķu bars. Dažs labs starp viņiem ir arī karjerists, piemēram, Škutāns. Kad nopietniem cilvēkiem piegriezās policijas jumtošana, policijas šefs sev iešāva vēderā, bet arī tad saprašana nenostājās vietā. Tad sekoja nākošais gājiens - nošāva pašu piesedzamo. Policija un prokuratūra dara visu iespējamo lai atgrieztos tā saucamie 90.gadi - visas neskaidrības tika atrisinātas ar dūru un ieroču palīdzību - kārtības ,,sargiem" darba nekāda, bet nauda nāk kā pa reni.
J
JanisT
4 maijā, 10:05
Visiem gudriniekiem zināšanai! Latvijā, ja ir "ugunsgrēks", tad liek cietumā tos, kas bļauj, ka deg, bet varoņi ir tie, kas stāv blakus un izliekas, ka viss ir kārtībā.
V
Vida
4 maijā, 10:05
Paldies, Tom, izcils raksts. Ilmārs Poikāns, tāpat kā Asanžs un Snoudens, ir mūsdienu Robini Hudi jeb Gaismas Bruņinieki, kas uzdrošinās riskēt ar personisko labklājību un brīvību, lai mēs dzīvotu labāk, skaidrāk, godīgāk. Viņi varēja savas izcilās zināšanas un ģeniālos prātus izmantot ļoooti lielas naudas pelnīšanai un dzīvot daudz labāk, nekā viņu atmaskotie "cietēji". Bet mūsu valstī un visā "civilizētajā" pasaulē, arī Latvijā, mūziku pasūta naudas maisi, kuriem šādu bruņinieku darbošanās saprotamu iemeslu dēļ nepatīk. Bet ļaunākais ir tas, ka akmeņus viņu virzienā met ne tikai svarīgi un bagāti vīri un sievas, bet arī tauta (mēs - par laimi, ne visi!), kuras labā šie bruņinieki darbojas...
A
Al
4 maijā, 09:05
īsāk sakot, visi avīzes tārpi raksta vienādi, kad pašam kaut kas notiks, tad būs bļāvieni, lai Tiesa palīdz un nevar secināt kamēr nav spriedums. Šitam žurnālistam vienkārši nogalinoši raksti HA HA HA
U
usne>>>Nē vakar 01:29
4 maijā, 08:05
Nē, "mīļais Nē", nav šinī valstī visiem vienāds likums!!! Un tu (ar mazo burtu) to ļoti labi apzinies. Tu piederi tai rasei, kas šos likumus neievēro, un tādēļ neesi ņemams par pilnu. Tā nu tas ir...
A
ai
4 maijā, 08:05
skaidrs"roka roku mazgā"...............
Juris Kukuls (Kukulis)
3 maijā, 23:05
Te iet runa par pústosho valsti un sapúdé vinju tádi valstsvíri ,kas zog un ir negodígi, bet gudri un tádi ,ká tu ,kam nav dúshas runát par taisníbu .
B
Bolero_10
3 maijā, 23:05
Ja nu runājam līdzībās, tad es teiktu tā. Neo vienkārši ielūkojās pa atvērtu logu (ko mājas sargi kautkad(!) bija atvēruši un vaļā atstājuši, signalizāciju izslēguši, paši gulēt aizgājuši) un ieraudzīja milzu bagātību, visas valsts bagātību, netaisnīgi sadalītu. Un tieši tāpēc, ka tā ir krīzes apstākļos netaisnīgi sadalīta, radās sašutums un vēlēšanās to darīt zināmu visai sabiedrībai. Man personīgi paliek triviāls jautājums. Vai informācija netika sargāta pēc speciāla pasūtījuma, lai nodrošinātu piekļuvi tieši tādā pašā veidā citiem, vārdā neminētiem "lietotājiem" ar neafišējamiem nodomiem???
U
utopists
3 maijā, 21:05
...teicams raksts piecu baļļu sistēma par valsts reperesīvo finanšu iestādi Latvijas VID un tās korumpētajiem roklažiem, kas legāli aplaupa tās darba devējus Latvijas tautu.................
I
IT administarors
3 maijā, 20:05
Tagad iztēlojies: Tavam datorsistēmas administratoram vai kādam citam ir zināmi Tavi lietotāja vārdi/paroles (tas ir apmēram tas pats, ja kādam ir pieejamas Tava dzīvokļa atslēgas); tas nozagtu informāciju no Tava datora un nopublicētu internetā: - Tavus e-pastus - Tavas bankas(u) izrakstus - Tavu maksājumu karšu informāciju - sarakstu ar interneta vietnēm, kuras esi apmeklējis (apmeklējusi) - visas Tavas fotogrāfijas - visus attēlus, gan skatītos, gan sūtītos, gan saņemtos - visus komentārus, kurus esi rakstījis(u) Ko Tu par to teiktu? Padomā, pirms aiztāvēt zaglēnu, kurš ir ļaunprātīgi izmantojis darbā pieejamo informāciju. Gan minētie ierēdņi, gan šis zaglēns rīkojas vienādi neētiski. P.S. visu cieņu valsts struktūru IT darbinieku tehniskajām zināšanām un atjautībai, kuri izskaitļoja zaglēnu.
C
cīnītājs
3 maijā, 19:05
citiem vārdiem Pirms 1 stundas un 55 min Celties pret valdību, tas pats ka čurāt pret vēju ==============================================================Jo klusāka un paļāvīgāka ir sabiedrība jo lopiskāks ir varas tvēriens.
C
cīnītājs
3 maijā, 19:05
Ieteikt Ziņot redakcijai Nejauc putru ar smiltīm » cīnītājs Vakar 22:05 13 janvarī notika provokatīvi grautiņi , kuru mērķis iespējams bija izpētīt Latvijas drošības sistēmu vājās vietas . Sist vitrīnas un dedzināt automašīnas bija drosmīgi , bet kad vajadzēja atbildēt par savām darbībām , tā mammas un tēti lūgdamies nāca par apžēlošanu . ================================================================Es negāju ar plakātu uz tiesu lai atbrīvo zagļus,bet izteiktu savu atieksmi par notiekošo valstī.Biju pārsteikts ka esmu viens.
S
seskis76
3 maijā, 18:05
raksta autoram māti pa krūmiem "izvazāt"!!!!!!
E
ES
3 maijā, 18:05
Cik miljonus Latvija jau zaudējusi korumpētu tiesnešu dēļ un cik vēl nezaudēs!
Jēkabs Jenčs
3 maijā, 13:05
Ilmāru Poikānu vajadzētu atbrīvot ,jo viņs sniedza informāciju kas brīvi piejama,drizāk vajadzēja viņu pieņemt darbā... Citādi varu derēt ka atkal viss sāksies no jauna ,jo vel projām var atrast daudz kļūdu .. .:(
Jēkabs Jenčs
3 maijā, 13:05
Lasīju ziņas ka Menings patvēries Krievijā ,bet sniedzis informāciju lai tur varētu palikt...
O
Ops
3 maijā, 13:05
Vai kādam ir noslēpums kā reiniks uzņem atklātus aicinājumus uz vardarbību noLatvijas valsts nelabvēļiem.Mazā pirkstiņa kratīšana dziļā kabatā.
-
-
3 maijā, 13:05
Ilmār - Dievs ir ar tevi, nepadodies!
J
Janis Stivrins
3 maijā, 12:05
Drosmīgs puika, malacis! Viens!!!pret visiem mūsu blēžiem. Tauta, atbalstam, viņu, parakstus ko vel var darīt?
B
Biedri
3 maijā, 12:05
Esmu spiests sacelties pret šo absurdo tiesu un dziļi pretīgo ab banku!
G
Goga
3 maijā, 10:05
Jātaisa paraugtiesa - lai visi citi hakerīši/krakerīši redz un saprot, ka likums attiecas arī uz viņiem un ka rakņāšanās pa internetu meklējot caurumus mājas lapās nav nekāda goda lieta. Kas tad sanāk - ja es aizmirsīšu atslēgas mašīnā, tad tā automātiski piederēs tādam Poikānam un viņš nebūs zaglis? Sviests.
C
Cietusī
3 maijā, 09:05
AB banka. Tāpēc, ka atmazgāja naudu? Tā vietā, lai VID pateiktos I.Poikānam par "cauruma" atklāšanu, viņu tiesā.
B
brise
3 maijā, 08:05
Te taj bildee un visos TV sizjetos ,Ilmaaram nav ne to garo matu,nedz to brillju uz deguna.Interesanti gan!
Druvis Avotins
3 maijā, 08:05
Tom, tu kaadreiz izgulies pirms saviem raxtiem?
I
iks
3 maijā, 07:05
IR tak skaidrs ,ka nabaga ierēdnīšu izglītība un zināšanas nevelk,bet to,ka kāds gudrāks cilvēks var norādīt uz kļūdām-uztver kā noziegumu.Nu apkaunieties ,darboņi.Nav taču vajadzīgās kompetences,atzīstiet un lieciet mieru cilvēkam ,kurš ir daudz gudrāks par visu baru kopā.Vājprātīgie,nav nekādas līdzības ar noziedznieku Čalovski.
R
rita
3 maijā, 07:05
Politiskā elite un bankas kangari bailēs trīc un dreb,tāpēc tiesas procesa imitāciju grib nodemonstrēt aiz slēgtām durvīm.Iesaku vēl aiztaisīt logus ar bieziem aizkariem,lai jums,gļēvuļiem nav jāskatās tautas pārstāvja acīs. Pirms pasludināt spriedumu,gribu atgādināt mūžīgo patiesību,ka tikai uz taisnības ceļa ir dzīvība.Dievs izvērtēs katru jūsu tiesas procesu un pasludinās savu spriedumu tieši jums. Ir tik daudz veidu un iespēju atbalstīt I.Poikānu,tāpēc iestāsimies par tiem,kas cīnās par taisnību.
L
LŪDZU TOTALIZĀTORU
3 maijā, 07:05
CIK LATVIJĀ -!!! NAV !! KORUMPĒTU TIESNEŠU UN TIESU!! KAUNS REINIK -NOLIEC SAVAS PILNVARAS UN PAGONUS!
J
jaietupina zagli
3 maijā, 06:05
100% poikans ka iznformacijas apzinats zadzejs un nagle ka aferas organizetaja jaietupina kaut vai par paraugu ka cinoties par popularitati nevar izmntot zagtu informaciju ko nozga no valsts iestades un telo varonus un apmelo vel valsti. tautai uzspalaut uz poikana un naglres zadzibam un neinteresanti ka cilveki kas tikai izsauc riebumu cinties par savu atpazistamibu.Caurums bija poikana un nagles galvas ne vid datu baze. ne viens ne otrs nav intelektuali attistiti cilveki un ko publiski nodemonstreja un par ko jasoda pec pilnas atbildibas kaut vai par piemeru citiem kas sava prata aptumusa var veikt lidzigas darbibas.
A
aste
3 maijā, 03:05
Cik ļoti zemiski un kretīniski ir tie juristi, kuri spēj tiesā uzturēt absurdas apsūdzības, vērsties pret nevainīgiem cilvēkiem, vai celt debesīs noziedzniekus! Ja reiz acīm redzama taisnība ir Ilmāra pusē, tad taču ir skaidrs, ka visi viņi (juristi, kas darbojas pret Ilmāru) ir totāli kretīni. Kā savādāk var nosaukt nepatiesu apmelojumu un tiesāšanos pret taisnību. Un ja viņu vienīgais arguments ir - ja to nedarīšu es, tad to izdarīs kāds cits - tad divtik zemiski tie ir - pērkami maitas...
E
ECT
2 maijā, 22:05
Tomam taisniba, 200% piekritu. Rokas nost no Neo, jus, cukas. Sapujusi tiesas vara un naudas atmazgataju bankas pakalpinji, nekas jums nesanaks.
J
justsaying2013
2 maijā, 22:05
Labi būtu, ja vaimanuloģiju aizstātu ar kādu sakarīgu recepti, kā tad tos visus .ūdus no Augeja staļļiem izmēzt.
P
Parastais Pingvīns to Ja Jums 14:23
2 maijā, 21:05
Mēs, latvieši, vēlamies savā zemē dzīvot, strādāt un audzināt savus bērnus. Padomju laikā tā bija normāla ikdiena. ++++++++++++++++++++++++++ Nu, kā jau teicu. Turpinām skatīties realitātēs šovus TV3 un gaidīt Balto Tēvu. Good luck!
S
Svešinieks
2 maijā, 20:05
Interneta vietnes , kurām ir ierobežota piekļuves informācija , tiek nodrošinātas ar piekļuves ierobežojuma sistēmām . Tās ir atslēgas ar speciāliem kodiem . Ja atverot kādu mājas lapu , vai citu interneta vietni redzam paziņojumu , ka nepieciešama atļauja tālāku piekļuves iespēju darbībām , tad zinām , ka šī vietne ir aizsargāta no nesankcionētām pieslēgšanās iespējam ! Jebkuri mēģinājumi atvērt šo vietni ar speciāli piemeklētām programmam , vai atsevišķu talantīgu cilvēku prāta spējām ir uzskatāma par nesankcionētu piekļuvi , vai ielaušanos privāta īpašuma telpā , kuras īpašnieks var būt juridiska , gan privāta persona . Šinī gadījumā šādas darbības nav notikušas un Poikāns izmantodams brīvu piekļuvi atvērtai interneta vietnei , uzskatot , ka šī informācija nav konfendicionāla , pārkopēja uz to brīdi publiski brīvi pieejamo informāciju un ielika šo informāciju plašāk pieejamākā publiskā interneta vietnē . Jebkurā gadījumā Poikāna rīcībā nav saskatāmas nozieguma pazīmes . Ja šī VID informācija ir bijusi ierobežotas pieejamības kategorijā , tad vaina visa notikuša jāuzņemas šīs VID aizsardzības sistēmas izveidotājiem , kas būtībā ir viņu brāķis . Tas , ka banka saskata notikušā incidentā kaitējumu savai komercdarbībai , nav jānovirza Poikana virzienā , jo ne jau viņam bija jānodrošina VID interneta reģistru bāzes aizsardzības sistēmu kvalitāti . Tātad arī komerciālo problēmu avots nebūs Poikāns , bet gan VID reģistru bāzes aizsardzības sistēmu izveidotāji , kuri saņēma par savu darbu atalgojumu un deva garantijas sava darba kvalitātei !
B
beka
2 maijā, 19:05
Pēc dažiem gadiem Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) atkal var atzīt Latvijas tiesībsargu nekompetenci un likt Latvijas valstij maksāt kompensāciju par nepamatoti notiesāto Ilmāru Poikānu. .....mums atliek cerēt uz kaut ko tādu... jo ticēt, ka tiesa lems taisnīgi, godīgi un ievēros tiesiskuma principus .- tas būtu naivi... izturību Pokāna k-gam
S
Sokrāts
2 maijā, 18:05
Nu kā, viss skaidrs. rakstā par abvl banku ir jautājums, un tur pat ir skaidra atbilde. valdība piedāvāja ņemties ar vērtspapīriem, ja notēlos cietušo. viss kā uz delnas.
Liene Cita
2 maijā, 18:05
Fāāāāk, ar "sistēmas banku" Parex nepietika? "Mēs esam tuvāk, kā Šveice" - kam tas bija domāts? Krievijas mafiozņikiem un korumpantiem. Atkal kāpjam uz tā paša grābekļa?
,
,,,
2 maijā, 18:05
Ir jau interesanti, ka soda nevis vainīgos, bet gan to, kurš vainīgos parādīja. Un sausais atlikums būs sekojošs: nākošo reizi, kad kāds atklās caurumu drošības datu bāzēs kādā ministrijā, vai svarīgā valsts iestādē, šis cilvēks nevienam neko neteiks, jo Poikāna piemērs rāda, ka drošības cauruma uzrādītājs tiks tiesāts. Un kāds, vai kādi mierīgi zags valsts datus un visi būs laimīgi.
G
Goga
2 maijā, 18:05
Bet vai kādam no Jums vispār ir kaut mazzākā nojausma, par ko Poikānu grasās sodīt? galvenais, ka tikai var bļaustīties.
K
Komiķis
2 maijā, 18:05
Sajūta, kā skatoties krievu komēdiju " Sargies auto". Tur arī viens it kā pozitīvais, kurš zog automašīnas bagātajiem, pārdod, bet naudu pārskaita bēnu namiem. Tiesas laikā pūlis auro " Svobodu Juriju Ģetočkinu" ! Par pārkāpumu ir jāatbild, kaut arī tas būtu labi domāts pārkāpums. Citādi - kur ir robeža?
O
Opis
2 maijā, 18:05
Kaut vairāk būtu tādi Poikāni.
B
batja
2 maijā, 18:05
svobodu ilmaru poikanu:D
A
astrazds
2 maijā, 18:05
... vispar , LV ir vesels bars ko tiesham vajadzetu ietupinat !!!
Ainārs Skuja
2 maijā, 17:05
PROBLĒMA IR TUR, KA 60 % ĒKAS MAISU IR IZVESTI UZ KRIEVIJU=LŪK ČEKISTI ATPELNA MAIZI=DP SEN JAU VAJADZĒJA IZFORMĒT, UN PAKĻAUT MELU DETEKTORAM, KO PĀRPAUDA FIB VAI CIP=TAD NEBŪS PASŪTĪJUMU
M
mja
2 maijā, 17:05
NEO tak nemūžam nebūtu pieķēruši, bet viņš būdams naivs cilvēks pats pieteicās, domādams, ka tiks nosodīti tie, kas pieļāva paviršību. NEO varēja arī nepieteikties, bet anonīmi hakeriem izplatīt informāciju par caurumu VID drošības sistēmā un tad līdz pat šai dienai pa turieni tiktu pumpēta informācija un neviens neceltu ne ausu.
A
arnis
2 maijā, 17:05
zem šī -mainījušies ministri, policisti, prokurori, tiesneši, bet nekompetence palikusi, varu parakstīties!!! Uz visiem 100% ne tikai palikusi, tā reāli ir augusi kopā ar ierēdņu visatļautību. Jo stulbāks, jo ātrāk kāpj pa karjeras kāpnēm pretī nerunājot.
A
Andruha
2 maijā, 17:05
Manu prāt būtu laiks atlaist visus tos kas strādā Valsts Drošības policijā pa visiem šiem gadiem nav aizturēts neviens krievu spiegs bet visādi no maskavas pie mums iebrauc katru dienu
Ainārs Ašaks muzikants vakaru vadītājs (muzik
2 maijā, 17:05
Būtu labāk sekojuši ždanokas, lindermaņiem, osipoviem un beno aijasiem un tiem līdzīgiem radījumiem ko tie dara un kā kaitē nacionalai drošībai.....
Ainārs Ašaks muzikants vakaru vadītājs (muzik
2 maijā, 17:05
Ņefiga KGB mantinieki neietupināsiet ! NEO IR MALACIS KA IZRAKA VISAS LIETAS GAISMĀ !
S
Skorpis
2 maijā, 16:05
Ģirt_5! No Jūsu komentāra nāk pēcpadomju smaka. Ar valsts drošību patlaban drīzāk spēlējas pati DP, virzīdama savus nepareizā (jeb pretlatviskajiem spēkiem pareizā) virzienā.
K
klavene
2 maijā, 16:05
KĀdai Poltiskai Partijai viņu vajadzētu aizstāvēt, kas ir prer Treknā gada kampējiem Lai pats Poikāns zin par ko balsot vēlēšanās un uz ko tauta var paļauties. Nezinu cilveku tautā kas viņu nosodītu.
T
Tas pats Jānis
2 maijā, 16:05
Hmm, kā būtu ja visi šeit slinkojošie nākamajā darba dienā uzzvanītu uz Aizkraukles Bankas uzziņu tālruni un mēģinātu noskaidrot kāpēc minētā iestāde ir izvēlējusies tiesāties ar I.Poikānu un vai tik viņi nemēģina šim cilvēkam piešūt treknajos gados laiski izsniegto un neatgūto kredītu vainu. Vajag numuriņu? Lūdzu - 6777 5555. Un kāpēc tā šņagainā lapa atveras sākumā krieviski? Mēs ko, jau "Našā Rašā" atrodamies? Lai nu kā, uzzvaniet un apprasieties! Varbūt pāris tūkstoši vai desmiti tūkstošu cilvēku, kas interesējas par savu tautieti spēs likt biezajiem krieviem padomāt. Lai gan, veltīgas cerības, jo visi šeit komentējošie ir bailīgi un slinki.
C
cīnītājs
2 maijā, 16:05
Kad tiesāja 13.janvāri aizgāju uz tiesu ar plakātu.Biju vienīgais.Tālūk dīvānpirdēji!
K
klerks
2 maijā, 15:05
ir rakstāmierīce................
I
ieriebis valstij?????
2 maijā, 15:05
valsts esmu es un tie, kas rada naudu un maksā nodokļus, nevis ierēdņi, ierēdņi IR KALPOTĀJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
G
Gizmo
2 maijā, 15:05
Latvijas Republikas tiesa ir pati humānākā tiesa pasaulē!
Girts_5
2 maijā, 15:05
Poikāns pārkāpa likumu, viņš ir noziedznieks! Par pretlikumībām kuras viņš paveicis, ceru saņems visbargāko sodu. Spēlējās ar Valsts drošību. Lai sapūst nolādētais ķēms!
V
VID karavānas kamielis
2 maijā, 15:05
Bet tikmēr VID karavāna iet tālāk un ne došībniekiem, ne VID vadībai nerūp, ka ik mēnesi no Latvijas budžeta tiek izkrāpti miljoni caur PVN ķēdēm. Lai cik tas nebūtu dīvaini, kaut kādi Krievijas un Uzbekijas pilsoņi (ar neizrunājamiem vārdiem un uzvārdiem) Latvijā reģistrē simtiem uzņēmums, kas kā "visi vēži vienā virknītē vērti " un bez problēmām no budžeta izkrāpj miljonus. Nez cik tādiem Neo vēl jāpiedzimst un jātiek notiesātiem, lai kāds mūsu varas struktūrās pie sajēgas nāktu. Jo ierindas darbinieki, kas to visu redz, taču neko nevienam nedrīkst ziņot, jo "jāievēro taču subordinācija"....
O
Ostrovskim bravo!
2 maijā, 15:05
Bat tas (Neo lieta) taču ir tik raksturīgi Muļķu Zemei!
V
Vēsturnieks
2 maijā, 15:05
Fui, Reinika k-gs! Kas būtu (kā Jūs viņu sauktu), ja viņam būtu īsi mati un nebūtu briļlu? Šī frāze nerada godu Reinika k-gam. Kas viņš ir - lords, grāfs vai hercogs n-tajā paaudzē. Domājams, ka viņa ieguldījums nav salīdzināms ar Brīvvalsts priekšgājēja Fridrihsona K-ga devumu. Viņš aizmirst, ka ir tikai tautas ievēlētas institūcijas iecelta persona. Jūtama nepārprotama augstprātība pret vienkāršajiem iedzīvotājiem (šajā gadījumā mūsu zemes), kas ir visu brīvību mīlošo zemju (piem., daudzinātās Somijas, Šveices) pamats. Jūtama paralēle ar Birkava "reņģēdājiem". Nav saprotama arī DP patoloģiskā vēlme par katru cenu notiesāt Poikānu. Vēl nožēlojamāk, ja tā ir vēlme īstenot paraugprāvu, kamēr dauzdi labi zināmi personāži nesodīti darbojas, kā vēlas. Labāk būtu nodarbojušies ar Latvijai svarīgiem drošības jautājumiem Krievijas patrreizējās agresijas kontekstā. Daudzu patrreizējo institūciju darbībā jūtama pēcsovjetisma elpas smaka. Nožēlojami.
juris Lapiņš (italjano)
2 maijā, 15:05
Tad izrādas ,lūk kādā valstī mēs dzīvojam! Es un daudzi tūkstoši Latvijas iedzīvotaji ,kas,dzīvo ārpus Latvijas ,lai pabarotu savas ģimenes, būsim spiesti uz laiku atgriezties Latvijā Lai piedalītos demonstrācijās pret Poikāna notiesāšanu.Jūs tur augšā nesaprotiet ar ko Jūs spēlējaties!
K
Karma
2 maijā, 14:05
Mes iziesim ielaas ja Poikaans cietiis.
Olita Niedrite (http://www.apollo.lv/blog)
2 maijā, 14:05
Matērijā cilvēks dzīvo īsu mirkli, salīdzinot ar to , cik pārējā laika paiet smalkajā pasaulē jeb aizsaulē , atskaitoties par padarīto uz zemes. Neapskaužu tos savas tautas aplaupītājus, kad viņiem būs jāatskaitās par to, ka izmantoja savā darbībā mafijas pretpatiesības noteikumus, un pilnīgi noteikti Ilmārs rīkojies pēc Dieva likumiem un viņam nekas ļauns nevar notikt. Un ja mēs būsim izraudzīti viņu sargāt, tad citādi nespēsim rīkoties.
T
taisnīgais
2 maijā, 14:05
ROKAS NOST NO POIKĀNA, UN PA FIKSO.CITĀDI VISIEM JUMS TĀDU LĀSTU UZLIKS , KA 100 GADUS NESPĒSIET ATJĒGTIES.EIRODEĢENERĀTI.DZĪVOJAM BEZTIESISKĀ VALSTĪ, KUR VALDA KUKUĻOŠANA , MELI UN BEZTIESISKUMS.
A
Arvīds Kalme
2 maijā, 14:05
Nu ko ! Kārtējais apliecinājums par kādu kārtējo "zolitūdi", nu jau tieslietu sistēmā. Cik gan šādas visādas "zolitūdes" vēl būs !? Tās nu ir sekas no valdošās ideoloģijas "nauda nesmird !" (toties sāk smirdēt visa mūsu sabiedrība un valstiskā iekārta !) un sabiedrisko attiecību graujošās destruktīvās politikas. Visa jurisdikcija, likumdošana ar visādiem komercnoslēpumiem, konfendicinalitātēm, "datu aizsardzībām", "ierobežotas pieejamības" informāciju, slēgtām sēdēm un tamlīdzīgiem pasākumiem ir speciāli veidotas, lai visādi "veikli zēni" varētu netraucēti "šeftēties, taisīt visādas rebes" un kļūt par miljonārime. Lai dzīvo brīvība, demokrātrija un cilvēktiesības ! Tā tik uz priekšu !
I
iks
2 maijā, 14:05
Absolūti netaisnīgi,bet galvenais,nesaprotami,kāpēc tad šāda lieta tiek izskatīta slēgtā sēdē.Atbalsts Poikānam.Kāpēc te kāds baidās no sabiedrības viedokļa.Laikam jau suns zina,ko ēdis.
kirmasters
2 maijā, 14:05
Bet mes Tevi cienam, Ilmar Poikan!
K
kāds lodziņš
2 maijā, 13:05
internets nav lodziņš, kur var, tur eju. Pat tos, kas lien manā makā pēc pabalstiem, nesoda..., tos, kas dirn citu atmaksātos siltos dzīvokļos nesoda, narkomānus ārstē par manu naudu bez manas atļaujas...... ta te ir tāda šļura, kas lien pa lodziņu manā makā.... Bet internets pieder visiem, kas negrib datus publicēt, tos neizliek apskatei.
C
cīnītājs
2 maijā, 13:05
Normālās valstīs pirms PAIKāNA tiesas būtu tūkstošiem cilvēku,kas izteiktu savu attieksmi par valsti.Ak jūs dīvānpatrioti!
L
Lūgums zinātājiem
2 maijā, 13:05
Es labprāt atbalstītu Neo - vai piketā,akcijā, balsojot vai kā citādi! Labprāt zinātu,kad ir nākamā tiesas sēde vai atbalsts akcija! Uzskatu,ka ir jāatbalsta cilvēki,kas ir ar pilsoniski aktīvu attieksmi un nebaidās atklāt lietu patieso kārtību! Un ,ja no šādiem datiem būtu atkarīga cilvēku veselība un dzīvība- arī būtu jāklusē???
S
Svešinieks - pārdomas
2 maijā, 12:05
Atmodas sākumā mēs visi bijām vienoti ar savu kopīgo uzdevumu - atgūt tautas un valsts Brīvību . Mēs to panācām , jo netika izvirzītas atsevišķu personu un interešu grupu prasības . Tās radās vēlāk un maz pamazām sašķēla sabiedrību , valsts institūciju sistēmu un valsti kopumā . Jebkuram cilvēkam ir pašsaglabāšanās instinkts un tas arī nosaka respekta pakāpi . Respekts . Es izprotu Ilmāra apmulsumu . Par ko apmulsums ? Viņš pietuvodamies valsts institūciju tiešai klātbūtnei būdams savā ziņā nacionālas valsts Ideālists ir apjucis par nespēju saprast šo veidojumu kvalitāti , uzbūvi un darbības principus !Atmoda , Barikopēdija un šie principi nesavienojas . Ir respekts , bet zudusi valsts autoritāte . Kāpēc ir izdomāti komentāri rakstiem ? Lai cilvēki savu sašutumu izteiktu ? Nē , lai varētu uzzināt ko un cik daudz cilvēki zina . Daudzu profesiju amati šo darbu veicējiem vēl nenozīmē darba kvalitāti tādā ziņā , kā tas būtu paredzēts no pamatdomas par šiem amatiem , jo formu var uzvilkt jebkurš cilvēks , bet cilvēku amatā ieliek citi cilvēki . Ja noteiktas interešu grupas cilvēki saliek visur savus cilvēkus , tad forma un amats nozīmēs tikai to , ka esat iegājuši nozīmētās Institūcijas iestādes kabinetā , bet tas nenozīmēs , ka šī kabineta darbinieks pēc būtības darbosies patiesības vārdā . Viņš darbosies savas domu biedru grupas interesēs . Paskatās , cik lielas netaisnības un negācijas notikušas divdesmit gadu laikā .Par labām lietām nerunājam , jo visi priecājamies par garšīgu maizīti ! Banku lietās vien , cik cilvēki pēc savas būtības ir Apzagti , bet nauda , tie ir ne tikai materiālo iespēju līdzekļi , tas ir katra cilvēka dzīves laiks , ko viņš ziedojis , lai to iegūtu ! Es apbrīnoju Maestro un viņa optimismu , par pārējiem cilvēkiem nemaz nerunājot , jo vai tad šīs bankas sagraušana ir pirmā ?! Banku bijušie īpašnieki mijonāru sarakstos , bet neskaitamie banku konsultanti un garantētāji jau augstākos un varenākos amatos ielikti ! Par uzticības rūdījumu ! :) Visas negācijas saistībā ar neveiklām privatizācijām , dažādām ofšoru shēmam un vells viņu sazin ar kādām vēl štellēm , bet viss , kā pīlei ūdens . Kontrolieri kopīgi ar pašvaldības policiju drosmīgi cīnās pret nelikumīgi sabiedris
S
Stulbi
2 maijā, 12:05
Ko viņš tādu izdarījis, vai kad atrodam caurumu zeķē vai par to visus tupināsim?
M
Milda
2 maijā, 12:05
Piedodiet, bet ir muļķīgi pataisīt kādu par varoni tikai tāpēc, ka viņš ir ieriebis valstij. Ja Poikāns būtu gribējis kaut ko reāli labu izdarīt, viņam bija arī citas iespējas, ne tikai nelikumīgas. Nav Neo varonis.
R
Replika
2 maijā, 12:05
Menings un Snoudens bija pretīgi nodevēji, bet Neo ir kas gluži cits! Raksta autors jauc kopā nesavienojamas lietas!
J
Jānis
2 maijā, 11:05
Zagšana ir tad, ja paņem un aiznes. Tie dati taču palika tur, kur bija. Ja seifam paliek vaļā durvis, tas kurš apskata tā saturu, bet neko nepaņem, nav zaglis. Par to, ko viņš tur redzēja var pastāstīt citiem, va vien nav parakstījis vienošanos par klusēšanu.
J
jātiesā
2 maijā, 11:05
jau vid programmas testētējs, bet tas droši vien no skūtgalvjiem
A
AAA
2 maijā, 10:05
Nu Snoudenu piesaukt kā cīnītāju par taisnību šeit ir galīgi nevietā. Var pasmieties par amīšiem, kuri nespēja izskaitļot Krievijas spiegu vienā no savām galvenajām drošības iestādēm, līdz Krievija nolēmā pati to atklāt, lai viņus noliktu nesmukā pozā. Bet, ja nu runa ir par Krieviju un viņu spiegu, tad tam un cīņai par taisnību ir vismazākā saistība. Tāpat autors vēl maigi izsakoties jau jēdzienus - tiesības uz informāciju un izlūkdienestu informācijas iegūšanas metodes, to publiskošana. Jebkuras valsts izdzīvošana ir saistīta ar iespēju būt iespējami pilnīgāk nodrošinātai ar nepieciešamo informāciju. Izlūkdienestu pirmais, galvenais u.t.t. mērķis ir to nodrošināt, pēc tam iegūto nosargāt, un tikai pēc tam izvēlēties metodes tā īstenošanai. Tāpēc saukt Wilkileaks vai Snoudenu par varoņiem ir diez vai vietā. Mūsu Neo ir cits jautājums, vinš gluži otrādi, sabiedrībai parādīja, ka, pirmkārt, drošības dienesti strādā pavirši aizsargājot iegūto informāciju, ka viņi nenovērš reālu tās apdraudējumu, otrkārt, viņa atklātā informācija skāra nevis valsts drošibas jautājumus, bet mūsu tiešibas spriest par valsts amatpersonu godprātīgumu tiem pieņemot lēmumus attiecībā pret sabiedrību salīdzinājumā ar lēmumiem pašu saistībā. Tieši tāpēc Neo tiesāšana pēc būtības ir absurda un netaisnīga.
U
un kas ir gludi skūts
2 maijā, 10:05
resnis, kurš neorientējas ne kamī???????????????????
S
Skaitļotājs
2 maijā, 10:05
Lūdzu atklātu tiesas procesu! Vai tiesiskā un demokrātiskā valstī tas ir daudz prasīts?
E
ezis
2 maijā, 10:05
Taa tacu ir kriminogeenaa banka,kas uzplauka 90tajos atmazgaajoot netiiro reketa naudinu.Lai KNAB izpeeta bankas saakuma gaitas...
V
vecais
2 maijā, 10:05
vai pravietis sava zeme kadreiz cienits???
P
Parastais Pingvīns
2 maijā, 10:05
Nav jau viegli gudri irst, bet kāds tad ir biedra Ostrovska piedāvājums realitātē? Pasūtīt Štatus vienu māju tālāk, uzņemt pie sevis Snoudenu, un tad domāt ko darīt ar zaļiem cilvēciņiem valsts austrumos? Paskatīsimies paši uz sevi spogulī. Visa Irākas un Afganistānas kampaņa ir Pasaules līmeņa vardarbības un gļēvuma apoteoze. Un arābu pavasari? No kurienes tiem kājas aug? Pētījumi (vienīgi jautājums, cik tie patiesi) rādot, ka lielu mēslu, lasi - kara, gadījumā valsti pamestu 20% iedzīvotāju. Tad ko mēs te ņemamies?? Tāda nu ir mūsu patiesā seja. Jūs teiksiet, Neo baigais brīvības cīnītājs? Man liekas, vnk žuliks, kas, visticamāk, izmantojot IT adminu atstātus cautumus ielīdis datu bazē un savācis datus. Un kas tad tur tāds bija, tajos datos? Valsts un pašvaldību iestāžu atsevišķu personu hiperalgas, kuras daļēji jāatgriež kā partiju melno kasu ziedojumi? Teiksiet ka nezinājāt to,? A varbūt vajag mazāk šovus pa TV3 skatīties un paskatīties, kas apkārt notiek! ieejiet VIDa mājas lapā un paskatieties cik pelna "speciālisti" lielajās Valsts akciju sabiedrībās un tieši tādi paši cilvēciņi valsts pārvaldes iestādēs un privātbiznesā! A Nagla malacis! Pietiesāja no valsts 20k EUR un turpina tēlot no sevis Žannu d'Arku zilajos ekrānos. A Pingvīni samet Naglai 20k EUR (nu, neteiksiet taču, ka kāda vainīgā fiziska persona no Orgāniem beigās to naudu atmaksās) un fano par viņu, cik viņa gudra un skaista. Un nevar nepiekrist, jo ne jau kurš katrs var tā rotēt starp LTV un Venspils naftu... Bet Pingvīni tik skatās "dziedošās ģimenes" un laiku pa laikam samet pa 20k EUR:)
B
baltsniper
2 maijā, 10:05
"Valstī viss ir kārtībā !", tikai vēlēšanas, "oblavas" un hokejs prātā / psc.lv
A
Astra
2 maijā, 10:05
Es ticu,ka šis laiks paies kā ļauns murgs un NEO būs mūsu valsts brīvības simbols!
C
CENZŪRA
2 maijā, 10:05
CENZŪRA IR UN BŪS
R
Robis
2 maijā, 10:05
Pareizi dara žurnālisti, ka pievērš uzmanību NEO tiesāšanai. Neo trāpījās neīstā vietā un laikā. I.Nagle Neo aktivitāšu laikā bija aizrakusies līdz Fotoradaru slepenajiem ieviesējiem. Lai nenonāktu atklātībā šī informācija, bija uzsākti kriminālprocesi un veiktas operatīvās darbības. Īstie ieinteresētie bija Mūrniece un Voins. Mūrniece par fotoradaru ieviešanu, bet Voins par Ostas policijas izveidošanu. Tālāk jau viss notiek pats par sevi. Lai sašūtu kriminālprocesu mūsu valstī neko daudz nevajag. Tikai nelielu pazīšanos, bet -arī prokuratūrā un tiesā.
F
fff
2 maijā, 10:05
turies NEO
S
savadi
2 maijā, 09:05
Kāpēc viņambija jānpludina 8 milj. dokumentu? pietiktu ar pāris, ja tiešām vēlējās pievērst sabiedrības uzmanību!
Q
qwertyuiop
2 maijā, 09:05
Vakar kāreiz abu pensionāru pavadībā tika svinēta desmitgade ES, kur muldēja par visu. Te redzams, cik ļoti piederam tai pasaules daļa, drīzāk nepiederam. Par Maxima traģēdiju notiesās sīku gariņu, tāpat kā par Pils dedzināšanu, bankām par to, ko tās izdarīja, vēl uzcels monumentu, kurā rādīsies visi krīzes gadu populārie tā sauktie banku eksperti jeb precīzāk kārklu zviedri.
H
hedgehog
2 maijā, 09:05
Poikāns, ielādējot visu VID atskaišu saturu ir nozadzis manus personas datus, manu privato finanšu informāciju, manu privātuzņemuma konfidenciāļu informāciju. Neviens to nezin, cik kopijas viņs ir uztaisījis, un kam šos datus izsniedzis. Un neviens negarantē, ka datu kopijas nepastāv. Es drīzāk pieņemtu, ka tādas pastāv. Ta ir tikai sagadīšanās, ka viņš atradis tur kompromatu, ko izplatīt publiski. Ierēdņu algu neatbilstošs apmērs ir neētiska politiķu rīcība, bet ne kriminālnoziegums, kāds ir zagšana. Zaglis paliek zaglis - ar domu, ka ielaužoties informācijas sistēmā drīkst ņemt visu, kas tur atrodas.
D
daida
2 maijā, 08:05
Mjāaaaaa........... Pazīstama situācija. Tiesu sistēma...policijas iestādes,ieskaitot šefus.....VID....Finanšu policijas vienaldzība-ņirgāšanās.....pašvaldības priekšsedētāji un viņu kliķe.....eiropas fondu līdzekļu novadīšana pašvaldības kliķes interesēs, Vietējie info līdzekļi...avīzes,radio apmelojumi,faktu sagrozīšana.
D
Dvina
2 maijā, 08:05
Ja visi, kas kādreiz cīnījās par labāku dzīvi, domātu tikai par to, kā tikt cauri ar veselu ādu, mēs joprojām dzīvotu feodālismā. Jāsaprot, ja gribi ko mainīt, par to var nākties arī samaksāt. Lai nākošām paaudzēm būtu labāka dzīve. Mūsdienās nīkuļu paaudzes pārstāvju vidūt tādu ir varbūt 0,5% ? Varbūt tikai Ukrainā procents ir lielāks.
A
a
2 maijā, 08:05
Spriežot pēc citāta Reiniks sevi pieskaita augstākajai rasei un neieredz aborigēnus.
I
iss
2 maijā, 08:05
Ja Latvijas tiesa atzīs Ilmāru par vainīgu (tiešām!?!), tad es tiešām ceru, ka viņi pēc tam dabūs iekšā no ECT un šis ir retais gadījums, kad es atbalstu piedziņu no Latvijas nodokļu maksātāju naudas par labu Ilmāram un man nebūtu žēl. Tā būtu gandrīz kā pateicība viņam no tautas puses.
B
bzzzz
2 maijā, 08:05
Paldies! Raksts labs, bet tas neko nedod.. Kā Pupiņu ģimene cīnās par taisnību šajā valstī.. Šeit ir grūti savilkt kopā indivīdu grupu, lai cīnītos pret valdības marasmu...
K
Kauns
2 maijā, 08:05
Atmodas sākumā mēs ticējam, ka viens no Latvijas veiksmīgākajiem biznesiem būs IT tehnoloģijas - programmatūras izstrāde. Tagad Latvijā tiešām ir veiksmīgas IT firmas, bet ... valsts iestādes tās neizvēlas savu datubāzu veidošanai un uzturēšanai. Tā vietā valsts izvēlas "troječņikus" ((profespra Āriņa teiciens, lai raksturotu paviršu un vāju darbu). "3" bija novērtējums, kad bija jāliek "2", bet ... ielika "3". NEO tiesas process ir kauna lieta Latvijas valstij. Kāpēc tas nav atklāts? Ko ir "cietusi" izpalīdzīgā banka? Kāpēc klusē Latvijas Matemātikas un Informātikas institūts kā vadošais IT maģistru apmācības centrs un NEO darba vieta? Kāpēc tāda slepenība?
V
VITOLDS
2 maijā, 08:05
ātri gan pazuda komentārs,kur bija nosaukta tiesnese,kas nāk no UR UN CITAS INTERESANTAS LIETAS
K
KAS
2 maijā, 08:05
NOTIEK ŠAJĀ VALSTĪ!!!!!!!!??????????
V
Varbūt
2 maijā, 08:05
beidzot sāksim runāt par cietušā statusu sabiedrībai, nevis naudu atmazgājošām bankām. Neo iniciatīva krīzes laikā par amatpersonu algām, kad tās darīja zināmas, bija kaut neliela netaisnības novēršana. Valsts iestādēs algu saraksti bija visnoslepenotākais dokuments. Vai tas bija normāli? Ja bankas atmazgāja naudu, tad, kam mēs varam piedēvēt cietušā statusu?
H
Harons no Stiksas
2 maijā, 08:05
Hmmm! Tāda sajūta, ka Latvijā par "dārzniekiem strādā āži"... prezidents - izbijis komunistiskā nomenklatūras darbinieks, kura izteicieni rada kauna sajūtas latviešiem (ja tikai) un grauj valsts prestižu, DP pieļauj atklātu pret latviešiem vērstu propagandu krieviski rakstošajos, runājošajos masu informācijas kanālos, atļaujot krievvalodīgo naida kurinātāju atklātu darbību.Tiesu sistēma, kur par lielu naudu var nopirkt jebkuru spriedumu, valdība, kura slēdz "laulību līgumu" ar bijušo kriminālo banku - Aizkraukles banku, Saeima, kura daudzus gadus bloķē likumdošanas iniciatīvas spaisu tirdzniecības apkarošanai, bet veicina Latvijas izpārdošanu zagļiem no Austrumeiropas un Rietumeiropas banku akcionāriem
J
Jādomā
2 maijā, 07:05
cik saurspīdīgi ir darbojusies AB banka, kad atmazgāja miljonus. Pēkšņi ļoti cietušā statusā!? Kas te notiek? Vaškevičam atļāva izbraukt no valsts... Tiesas ārpus jebkuras kritikas. Tāpat kā par 76 s atsavināja dzīvokli... vēl un vēl... Neo kā Eiropas cilvēks guva ļoti lielu iedzīvotāju uzticību.
Ainārs Skuja
2 maijā, 07:05
Ir tāds VID arbonis Aigaaars Undzēeens, kurš lai varētu veikt ES naudas izkrāpšanu un naudas atmazgāšanu, savai kaimiņienei (visas aktivitātes notiek caur civilsieeevasmāti) rosina auitus, krimināplrocesus u.t.t. Bet ilgi nebūs jāgaida=TŪLĪT IZVEIDOS ES PROKURATŪRU=UN RAIEM BŪS JĀSĒŽ=ATKLĀSIES ES LĪDZEKĻU IZKRĀPŠANA, NAUDAS ATMAZGĀŠANA, FIKTĪVA UZŅĒMĒJDARBĪBA, GRĀMATVEDĪBAS DATU SAGROZĪŠANA U.T.T
D
dadzis
2 maijā, 07:05
aizdomas par to, ka tiesas ne jau par informacijas iegusanu, bet par to publisko izplatisanu, kapec da tapec ka sabiedriba iezagas neuzticiba valstij par publiskotaja informacijas satura paustajam. Valsts elite un politiki nevelas lai supotu vinu stabilo laivu, tamdel popularakie izdevumu jau neko jaunu neko vertigu nepublice !!! 2007.gada Edgaru Gulbi spidzinaja ONAP lai iegutu citas personas aprunajosass liecibas, izdevas , bet kad iznacis briviba vins to velejas pavestit sabiedribai, diktin jastri vinu apcietinaja no jauna un pa celam uz kantori "izkrita Daugava". Tiesas izmeklesana jau atklajusies vairak ka 100 viltosanas gadijumi kad ONAP ir viltojis lieta materialus - bet ir jakluse jo lieta ir slegta ! Sabiedriba tad nokluseja, norija - tagad turpinas ar Poikanu u.t.t. Tadel ieskatoties tiesu sezu kalendara vairak ka 90% lietu ie ar iezimi DATI nav izpauzami. Ta ir vieglak ar represivam metodem notiesat pa kluso - bet sudzibas Eiropas tiesa - da uzdirst valstij par to, jo neviens tiesnesis nenes atbildibu, neviena amatpersona nenes atbildibu par salausto cilveka likteni !!! Viss ir uzdirst !!!
K
kristelita
2 maijā, 07:05
Lūk, par šo ir jāraksta, jārunā jākliedz, nevis par krieviem, ušakoviem un tmldz. lietām. Mēs paši sev esam ienaidnieki, paši esam korumpēti postītāji! Tiesu sistēma Latvijā 0 !
K
Kur ir mūsu skolotāji, inteliģence?
2 maijā, 07:05
Vairāk neko nespēj, kā tikai prasīt algas pielikumu. Vai jums neatvērās acis pēc publicētajiem ierēdņu algu sarakstiem, kuriem jau pirms tam bija jābūt publiski pieejamiem?
S
straujais
2 maijā, 07:05
Bananu republika
S
serž
2 maijā, 07:05
Mēs visi esam nodevuši Poikānu...pilnīgi visi, arī raksta autors...jo sēžam, skricelējam rakstiņu s, komentārus, bet neviens neiestājamies par Neo - normālā valstī Neo jau sen būtu brīvības simbols.
G
ggg
2 maijā, 07:05
Vareja vins panemt un visu nopublicet uzreiz torentos, DC, rapidshare, kada bezmaksas lapa. Nee, vinam vajag taisit lielu teatri, saukties par neo, publicet kautko reizi nedela. Kautkads aaksts.
Q
Q7
2 maijā, 07:05
Patiesībā jau ļoti skumji,ka tas notiek mūsdienu Latvijā! Ar ko šīs visas metodes,ko pielieto pret NEO, atšķiras no VDK metodēm,par ko tik ļoti bļaustās politiskā elite? Kā valsts var sadaarboties ar banku,kura iesaistīta gan Magņitska,gan citās lietās?Ja reiz LV atbalsta ASV izveidoto Mag nitska sarakstu,tad,kādas intereses ir aizskāris Neo,lai valdošā elite tā rīkotos?
T
Troll
2 maijā, 06:05
Valdošā liberāļu kliķe grib sarīkot paraugprāvu, lai iebiedētu citus - "nebāzt degunu" varas visatļautības atmaskošanā.
K
Kaza-Āmurs
2 maijā, 06:05
Tu patiesi esi ĀMURS.
K
kv
2 maijā, 06:05
- īstais vīrs , kuram Patiesība ir pirmā vietā ir Deivids Aiks .Visi pārējie - pēc tam. Brīvību mūsu NEO !
X
x
2 maijā, 06:05
BRĪVĪBU LATVIJAS INTERNETA ROBINAM HUDAM !!! ...
S
Sensejs
2 maijā, 06:05
Pats esmu programmētājs, tāpēc zinu, ka Poikānam nu nekāda vaina nav. Citādi var uzskatīt tikai tas, kurš šajā sfērā nestrādā vai arī tas, kura intereses ir aizskartas, vai kurš ir uzpirkts. Kāpēc tā saku? Poikāns pārpublicēja lapas saturu, kuram cits programmētājs nebija uzlicis redzamības bloķēšanu (redz tikai admini. Tie, kas administrē konkrēto lapu). Tā kā tas viss bija brīvi redzams visiem, tad viņu par brīvi pieejamu saturu nu nekādi nedrīkst sodīt. Tikpat labi tad jāsoda Latvijas žurnālistus, kas pārpublicē ziņas no BBC utml. Šo saturu būtu pārpublicējis 10 gadus vecais pēterītis. Viņu arī tiesātu? Ja kāds būtu bijis vaiīgs, tad tikai programmētājs, kurš nebija visu pārdomājis līdz galam. Smieklīgi, ka tiesas lemj jautājumus, par kuriem vispār neko nezin...
C
Caurums
2 maijā, 06:05
Vajadzētu painteresēties, cik tiek atmazgāta nauda caur mūsu bankām. Arī šeit nosauktajām. Tad laikam labāk galvu kā strausam zemē. Par sistēmu nav pat ko runāt. Tā visa ir uzbūvēta, lai neko nedarītu. Darbība tiek imitēta. Rādītāji uz papīra ir, bet reāli čiks vien. Cilvēks, kas seksuāli izmanto piecgadīgu bērnu, saņem divus gadus nosacīti. Par vardarbību pret bērniem, sievietēm ģimenē pat nav ko runāt. Tie visi ir nulles. Bet te nu ir lūpu uzmetuši aizvainotie naudas maisi. Un atrada vienu kārtīgu latviešu cilvēku, kuru tagad vajag noēst. Galu galā mums tagad ir viena paraugprāva, lai pārējie saprastu savu vietu.
Kas⒫ars Ho|šte!ns (LV iekārta = kleptocracy)
2 maijā, 05:05
Vēdlodziņi un zagšana te dažiem :D Prastā valodā es šo lietu redzu tā - Poikāns pa vēdlodziņu redzēja, kā amatpersonas, kad visi parastie ēda tikai sausus griķus, vēl jo projām stiepj ārā no veikala konjaku, paslēptu mēteļa kabatās. Un publiskoja cik kopumā viņi iznes. Pajoliņi VID pat neatlaida savu apsargu, kas neko neredzēja, ne lauza līgumu ar grabošā vēdlodziņa uzstādītājiem. Kur nu vēl to kantori, kas pārbaudīja vai logi un durvis kārtībā. Bet cietušais uzradās kravu pārvadātājs, kas palīdzēja to konjaku salikt kastēs un ātri aizvest kur tālāk. Protams cietušais - bija jāmeklē klienti citur. Pareiza pasaka? :D
V
Valdis
2 maijā, 05:05
Es tEVI, pavidla, neesmu pilnvarojis savā vārdā muti plātīt!! :(
P
Par banku
2 maijā, 05:05
25.aprīlī Valsts kase atzina banku ABLV par pietiekami uzticamu, lai ļautu tai kļūt par Valsts kases sadarbības partneri. Tas nozīmē, ka ar Latvijas valsts vērtspapīriem turpmāk operēs banka, kuras vārds 10 gadu laikā vairākkārt ticis pieminēts: t.s. Magņitska lietā, C4ADS pētījumā «The Odessa Network» minēti apgalvojumi par ABLV saistību ar nelikumīgiem darījumiem un ieroču tirdzniecību; ES melnajā sarakstā iekļautā Ukrainas «uzņēmēja» Sergeja Kurčenko ārzonas kompāniju bankas konti reģistrēti ABLV, caur kuriem varētu būt tikuši «atmazgāti» miljoniem Ukrainas valsts līdzekļu, vēsta Kiev Post. Kā lai uzticas bankai? Kā lai uzticas tiesai? Ko par to saka tieslietu ministre, kāpēc tiesas sēdes ir slēgtas?
Kas⒫ars Ho|šte!ns (LV iekārta = kleptocracy)
2 maijā, 05:05
Nu kā, bandītiskie grupējumi kuriem sāpīgi "ieknāba" patiesie algu apmēri sadarbojoties ar draugiem policijā pierunāja tādu pašu bandītisko grupējumu, kas tagad lepni saucas banka, atriebties Poikānam. Viss. Kādas tiesības, kādi likumi? Cilvēkus piemeklēsim, par atlīdzību vienosimies, pantu izdomāsim. Saraksts ar uzvārdiem no bandītiskajiem grupējumiem, kas ir ieinteresēti atriebties Poikānam ir ļoti vienkāršs. Visi tie lielo algu īpašnieki, kuriem pēc atmaskošanas algas tika samazinātas. Bet trauksmes cēlāju nomušīšanā Latvija mācās no lielajiem draugiem ASV. Tur tas viss ir labi atstrādāts. Bet šinī gadījumā tā tikai laiski noraugās, kā mafija ar policijas palīdzību atriebjas. Neiejaukšanās ir piekrišana. Bet nekāda iebiedēšana nestrādās. Ja man būs informācija, es publiskošu 100 reiz!
P
paralēle
2 maijā, 05:05
Janukovičs ukraiņus apzaga, tiesāja citus un saņēma, ko pelnijis
K
kroms
2 maijā, 05:05
Paraugprāva.
H
harmenss
2 maijā, 05:05
..."kamēr mēs, mazie cilvēki"... tikmeer, kameer... buus shaads uzstaadijums, paareejais vnk netur kritiku.
O
ome un vai
2 maijā, 05:05
liksiet jauneklim mieru ,gaiša galva un man viņš patīk ,vai tiešām valstij atkal darīt nav ko ,kā bojāt nervus jaunam cilvēkam ,kuru varbūt cita valsts nēsātu uz rokām ,a te tikai meklē kā sodīt un lai viņš tur vidam vai vēl kādam ar tiem tehnikas datoriem uzķeris ,laba mācība ir ,tādas tehnikas uzlaužas gluži tapat kā dzelzs durvis ...PIETIEK NIRGATIES PAR TAUTU .
Č
čibriks
2 maijā, 05:05
Elmār nenokar degunu! Ja šie DEĢENERĀTI Tev arī ko piespriedīs, tad ES tiesa Tev to atmaksās (žēl tikai ka ne no apsūdzības uzturētāju kabatām) ar uzviju!
A
Andrejs L.
2 maijā, 05:05
Kādēļ neviena fiziska vai juridiska persona, kuru atalgojumi tika publicēti 2009./2010.g., nav iesniegusi tiesā lūgumu *** Tādēl ka šie dati vienmēr ir bijuši pieejami VID publiskojamās datubāzēs ( un ne tikai algas, bet arī mašīnas un īpašumi ! ) un tikai šie stulbie komentētāji to nezināja ! Un šādiem jau zagšana ir goda lieta : re : logs vaļā, kā neielīdīsi un nepaņemsi televīzoru ! Šis NEO jau bublicēja mazu daliņu no nozagtās informācijas ( LAI PLEBEJIEM AIZMĀLĒTU ACIS ! ), BET KUR LIKA TO PĀRĒJO INFORMĀCIJU !
A
a
2 maijā, 04:05
Pat poikāni nedrīkst zagt, un par zagšanu jāsoda.
E
Es
2 maijā, 04:05
Ilmārs darīja pareizi. Papētiet, kāda politiskā aizmugure vai sakari ir tam Exigen kantorim, kas to visu ievārīja. un gūsiet arī atbildi uz šo "iepriekš atklātais par Jeļenu Fedeņevu – viņa bija izmeklētāja «Neo lietā» VP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldē (VP ENAP) līdz brīdim, kad sāka strādāt ABLV bankā. Sakarības šeit negrib redzēt vai vismaz kliedēt tikai LR prokuratūra, iekšlietu ministrs un Valsts policijas vadība." Tas ir skaidrs, ka tiesa vai lieta tiek ietekmēta.
X
x
2 maijā, 04:05
Koruptīvi politmafiozā shēmu sistēmas iepirkums, bankai valsts nauda apsaimniekošanā, kas "tiesnesei" tikai paugstinājums no zemesgrāmatu kantora????
E
erna
2 maijā, 04:05
Ceru, patrioti centīsies izvairīties no šitās bankas pakalpojumiem... Uzbrauciens tiesnesei nav korekts. Lietas izlozē dators.
K
Kas noticis T.Ostrovskim?
2 maijā, 04:05
Kā tad tā-atļāvies kaut ko uzrakstīt PRET LV varas mafiju?
A
Aldis
2 maijā, 04:05
Ja es te tagad pateiktu, kādu es redzu risinājumu Latvijas problēmām, mani varētu apsūdzēt par aicinājumu uz vardarbību. Pie varas ir mafija un ar parunāšanos vai eiroparlamenta vēlēšanām viņus prom nedabūs.
M
Mārtiņš
2 maijā, 04:05
Kamēr reiniks būs pie stūres Latvijā kārtības nebūs. Tas ir pierādījies daudžās Latvijas problēmās. Tā Amerikā savā laikā komunistbandītu gesu hollu( brežņeva laikā kļuva miljonārs) notiesāja par nodokļu nemaksāšnu. Taču Latvijā reinika kantoris praktiski neko nedara, lai ierobežotu krievu šovinistu trakošanu Latvijā.
Q
qwq
2 maijā, 03:05
POIKAN TURIES TAUTA IR AR TEVIS .
Q
qwq
2 maijā, 03:05
REINIKAM KAUNA NEMAZ VAIRS NAU ,CIK TALU VAR NOIET CILVEKS .
S
S
2 maijā, 03:05
Zaglim jāsēž!
P
preciizs raksts
2 maijā, 02:05
atcereesimies -juurmalas dzeraajtiesneses/piecelties -tiesu nes/,striikjes-padoto tiesnesi grikji,nu un Teikas uzšķērdeja Arama tiesnesi ,kurš asinsslepkavu palaidis uz briivaal kaajaam...un labi ka zemesgrāmatu tiesnese vismaz māk rakstīt,............aaaa veel tacu latentaa valsts nodeveeja-Vineta Muiznice
T
Tā jau ir...
2 maijā, 01:05
Cilvēks pēc dabas ir mednieks un ja viņam ceļā pagadās zvērs, viņš to mušī nost un bāž maisā. Ja zvērs ir iestāde, bankas, vai vienalga kāda vieta, kurā var iekļūt, ja ne ar lauzni un āmuru, bet ar savām zināšanām un prasmi, tad cilvēka tiesības ir to izmanot. Ja kāds grib sargāt mantu, vai piekļuvi kādām vietām, lai liek atslēgas priekšā un tādas sistēmaas uzstāda, kuras nevar atvērt ar sarūsējušu stiepli, vai pāris klaviatūras kauliņiem, tos nospiežot pareeizā secībā. Ja jums stāv mājai durvis vaļā, tad katrs var ienākt iekšā un ņemt, kas patīk. Par mašīnu bez signalizācijas, vai māju ar vaļā durvīm, apdrošināšanu neviens nemaksā, jo tā ir īpāsnieka nolaidība. Var jau nolikt zemē čemodānu ar naudu un gaidīt, ka citi to neiztukšos, bet tā ir apama ilūzija. Poikāma gadījumā, pat nebija vēlēšanās iegūt naudu un citus labumus, bet tikai tautai svarīgu informāciju. Ja iestādes nevar nosargāt, tad nevar nevienu sodīt, jo nenotika pat uzlaušanas, bet vienkārši sistēmas caurumi un tās ir tās pašass atvērtās durvis, par kurām apdrošināšanu nemaksā, jo par drosību nav parūpējies pat informācijas turētājs...
L
LR pie varas ir noziedznieki
2 maijā, 01:05
Poikāna rīcībā nonāca dokumenti, kas apliecināja ka notiek noziegums - tautas naudas negodīga sadale. Kas viņam būtu bijis jādara? Vai jānoslēpj, lai neviens neuzzin par notiekošo? Vai tieši nozieguma slēpšana nebūtu noziegums? Tiesas procesam ir jābūt, tikai uz apsūdzēto sola NEO vietā ir jāsēž: 1. tiem kas veica un pieļāva tautas naudas negodīgu sadali, 2. tiem, kas to centās noslēpt, arī tiem, kas zināja, bet noklusēja, 3. tiem, kas tagad, sodot Poikānu, cenšas panākt, lai arī turpmāk šādi noziegumi tiktu slēpti un neviens neuzdrīkstētos runāt par augsta līmeņa noziegumiem šajā valstī.
L
Lats
1 maijā, 23:05
Tauta tūlīt pat sacelsies, ja Neo tiks ietupināts. Krievi un latvieši vienā dūrē. To tautas kalpi vēlas? tad viņi to dabūs. piecgadīga bērna varotājam iedod pāris gadi nosacīti, tagad centīsies par šito herņu Neo ietupināt? Nu tad pamēģiniet....
K
K
1 maijā, 23:05
Viss vienkārši: bankas tai saucamaja drošības dienestā strādā augsti stāvošas bijušās un esošās policijas amatpersonas. Sniedz jumta pakalpojumus.
L
Lauķis
1 maijā, 22:05
Vai vēl neesat sapratuši kur dzīvojat? Arī man ''augsti godātā" tiesa piesprieda sodu par manas a/m novietošanu sievai piederošas mājas pagalmā. Super! Vai kāds ir aizmirsis izdarības ar drošībnieku Gulbi, kuram tika sabojāta gan karjera, gan veselība uz apmelojumu pamata? Tagad NEO kārta, kurš būs " vainīgs" visādos grēkos, kurus viņš nav izdarījis. Gan jau meli plūdīs, būs cietušie, kā vienmēr un dažādie dienesti darīs visu, lai tiktu notiesāts nevainīgs Latvijas pilsonis. Taču sabrukušās Maksimas lietā vainīgo nebūs, ja nu vienīgi skrūves... Būtu jābrīnās, ja notiktu savādāk!!!
T
Tauta
1 maijā, 22:05
Es eju gar veikalu un redzu,ka kaut ari veikals ir ciet,tomēr vējlodziņš tam vaļā un ko es daru,es neziņoju par to veikala īpašniekam,ka lodziiņš vaļā pēc darba laika,bet ierāpjos pa lodziņu veikalā un to apzogu. Kurš tad teiks,ka es nēesmu zaglis??? Kāpēc pret Poikānu,kas to pašu izdarīja ir jāattiecas savādāk??? Zaglis ir un paliek zaglis,vienalga ko viņš ir nozadzis!!!!
J
Jā!
1 maijā, 22:05
Šis process nelabi smird.
© TVNET. Visas tiesības paturētas