Otrdiena, 17. jūlijā Vārda dienas: Aleksejs Aleksis Alekss
Komentāri
Autorizējies šeit:
L
LEMBERGS IR ZAGLIS
26 jūlijā, 18:07
LEMBERGS IR ZAGLIS! NĀVI ZAGĻIEM!
U
Uno
6 aprīlī, 21:04
Angažētais Ozoliņš sludina, lai nokauj priekšpēdējo vistu, kas vēl dēj zelta olas- Krievijas kravu pārvadājumus. Un, protams,saimnieki liek viņam atkārtot- ja neieviestu eiro, rīt te iebrauktu Krievijas tanki. Nez kāpēc Dānija var iztikt bez eiro. Visbeizot, par iestāšanos L & V- Dana skaidri pateica, ka caur šo partiju viņa taisa politisko karjeru. Ja kādam šī partija nepatīk, jautajiet, kāpēc koalīcijas partneri ar to ielaižas? P.S. Bet par vīru gan Danu neapskaužu. Ja nu naudas dēļ...
Enrico18984712
4 aprīlī, 05:04
aksts Ozolinsh Eiro fans lai pasaka tikai vienu - tautas labumu, taustamo, no pievienoshanas Eirozonai u Eiropas Savienibai. Kas ir skaidrs, ka viss kluva dargaks.Investoru ka nav ta nav. Un pasakuma nagla - Ozolinsh lai uzraksta,kapec iestashanas ligums ES ir slepens?!?! Ko tur slepj? To,ka Latvijas "eksports" bus koks un darba rokas (cilveku tirdznieciba) Vakareiropas zemem? Nez kapec par shim lietam neraksta,jo tads laikam nav Vienotibas pasutijums, butu pretruna ar Sorosa vadlinijam shiem pakallaizham :)!
G
Gunča sergewjam kozakam
31 martā, 08:03
Ir vēl trešie - ozoliņtipa pērkamie ampelmaņi.
P
Pasaku Vāle
29 martā, 11:03
Venspils troļļi uz priekšu!
R
rita
29 martā, 10:03
ļoti nesmuki no Daniņas tada izturēšanās ,kautgan ko var gribet .ja uz vienu roku ar Ozolu ,jo tas jau nevienu no kabineta neizlaiz ,kamer nav saņemis kārtigu iemaksu,kas paliek arvien lielāka .un nogremdet to musu Itālijas projektu -droši uz Ozola ieteikuma
O
oma
29 martā, 09:03
Lemberga ,,troļļi,, jau nu te netā var plosīties ar putām uz lūpām,bet fakti paliek fakti,viss sakrīt.Paldies Ozoliņam!!!
T
Tikumības sardze
29 martā, 08:03
Kad visi tagad zina, ka trešā bērna tēvs ir vecais Vītoliņš, tad obligāti jaunajai censoņai ar šodienu jāsāk valkāt tikumības jostu. Vienīgā atslēdziņa lai glabājas pie krusttēva. Kārtībai jābūt!
S
ss
29 martā, 07:03
kolosāli un viņas vīrs, kāda māja?????
T
this
29 martā, 07:03
Tukša Ozoliņa muldēšana, kaa gan savādāk Tu tiktu uz priekšu Ja Tu atrodies Latvijas nomalee Ventspils. Pretīga latvietiska kungsteeshana
A
Anna
28 martā, 22:03
Būtu labāk aprakstījis, kā taukmūlis Lāčuks Briselē ar putām uz lūpām Latviju diskreditē!
A
Anna
28 martā, 22:03
Kārtējā Vienotības prostitūtas Ozoliņa orālā caureja. Cik gan Ozoliņš var būt nožēlojams, pildot šos Vienotībai raksturīgos cūciskos pasūtījumus...
L
lata
28 martā, 19:03
Pretīgi, ka tiek pazemoti godīga darba darītāji - šoferīši ! Tātad viņi nemaz nedrīkst radīt bērnus - tie visi būs "`soferu dēli un meitas". LV nav grāfu vai baronu dēlu un meitu, bet savi 20% ruļļu grozītāju pēcteču gan. Diez, cik cēli un augstdzimuši kungi vai pat imperatoram pietuvinātas personas ir raksta autora radītāji?
D
dorex
28 martā, 19:03
Nju Dana ir ladziga sieviete vertejot pec izdarita un runajama stilina. Pazistu vinjas brali Ati Reiznieku. Kas dzivo UK. Sheffield. Nju vinjsh savu tagadejo sievinju spardija ar kajam. Kad bija Vinja stavokli. Nak no Kuldigas. Nju it ka teiksim visi sitas pa dzivi.bet nju tads alkoholikis un sievieshu kauslis. Ka Atis Reiznieks. Nju vispar kauns butu par tadu braali, bet ja geni vienadi. Politika jau visus ar kajam neatspardisi. Nakas. Pielietot visadus lidzeklus. Lai visus atmaskotu. Ta ka domaju mes par Reiznieci vel daudz dzirdesim.
A
Antons>Bertai
28 martā, 18:03
Tu ir duma? Nupat kā Dana izglāba valsti no lieliem naudas zaudējumiem Itālijā, ko bija sarūpējuši V protežē. Tie tad nu viņu pulgo. Moška tu arī no tādiem? Bet Ozoliņš jau sen sevi ir pozicionējis kā pakalpīgs sorosistu rakstu cepējs.
G
gatis
28 martā, 18:03
Tā jau ir,ka valdības kretīni prot tikai zagt un melot,turklāt dara to atklāti,jo nav jābaidās par sekām,par cik mums ir nopērkama tiesu sistēma!
K
ku-ku
28 martā, 14:03
Tā ir 2015. g. 26. martā 13:39 Pie visas viņas gudrības nekad neesmu varējusi cienīt šo sievieti, zinot, kāda ir viņas politiskā piederība. Par ģimeni nemaz nerunājot. ZZS un Ozols pasaka visu.
K
ku-ku
28 martā, 14:03
Paldies Ozoliņam 2015. g. 26. martā 20:12 Reti kurš atļaujas nosaukt lietas īstajos vārdos! Profesionāļa cienīgs raksts, nebūtu tā problēma tik derdzīga...
K
ku-ku
28 martā, 14:03
iconPeteriiC 2015. g. 26. martā 21:26 Raksts- desmitniekā un par bildi- cepums:)
P
Precēta sieva
28 martā, 12:03
vai taisnība, ka būs TV šovs " Gultā kopā ar ministri "? Vai fotogrāfs nevar ielikt arī otru bildi, kur vecis Vītoliņš velk jauno censoņu uz gultu?
P
Precēta sieva
28 martā, 12:03
Palūgsim fotogrāfam vēl otru bildi - kā vecis Vītoliņš velk jauno censoņu uz gultu! Vai taisnība, ka būs TV šovs " Gultā ar ministri "?
T
toto
28 martā, 10:03
Sadurskis ,Reirs, Straujuma ,Bērzinš ,,speciāli ielikti kā lielākie KKKK,,,, lai ierēdni varētu netraucēji izzagt valsti
R
reizrēkins
28 martā, 10:03
Zviedru banku partija" Vienotība" pasūtījusi reklāmas rakstu!
Selln Selln
28 martā, 10:03
Sorosiskā politmafija,nolaidusi valsti uz grunti un te vēl viņu mazais pērkamais bļaurītis ar caureju......
T
Traģiski
28 martā, 08:03
Traģiski ir tas, ka tauta ir tik tālu nozombēta, ka sāk ticēt tā briļļu zibinātāja Ozoliņa jēlajiem murgiem.
R
roze
28 martā, 07:03
Bet Dana Reizniece taču ir Lemberga krustmeita.Tālāk secinājumus izdariet paši!!!
janis kranis
28 martā, 07:03
Lembergs nāk uzbrukumā aizver sev nevēlamus komentārus vietējā avīzē.''Cienījamie, Ventas Balss lasītāji! Iestājies pavasaris un tāpat kā Latvijai vajadzīga Lielā talka, portāla ''Ventas Balss'' forumam nepieciešama sanitārā tīrīšana. Šī sadaļa no šodienas tiek slēgta.''
V
Varbūt
28 martā, 06:03
Lembergs tām sievām samācijis datorprasmes, tām, kas viņu visur ar puķēm sagidīja, un tās arī raksta iepriekš sagatavotus komentārus? Bet sievas kaut kur pazudušas, kāpēc neredz?
Z
zuze
28 martā, 06:03
katram kārtīgam vietvaldim ir savi troļļu pulki, tā tagad ir modē. Bet nu Lemberga vietā es savu troļļu pulka vadoni kārtīgi sabārtu - gadiem vieni un tie paši komentāri, kurus var vienkāršās tēzēs jau katrs lasītājs uzskaitīt. Lembergs nezog, jo ja zagtu, tad taču sēdētu cietumā. Ja arī Lembergs zog, tad tikai no tādiem, kuri paši zaguši (nu so iesaku apgreidot ar to, ka nozagto atdod tautai, citādi neskan labi) Ja arī Lembergs zog, tad kurš atd mūsdienās nezog, visi zog, jūs katrs arī zogat. Un vispār es ieteiktu nekoncentrēties uz zagšanu - nu ja jau nezog, tad nezog. tad nākamais - Lembergs ir labs saimnieks. Nu tieši saimnieks. Nevis zinošs, taisnīgs demokrātisks, progresīvs, nu kāds nu tur vēl, (un vadītājs), bet saimnieks. Bet kā labākais saimniekošanas piemērs ir Venspils flīzētās ielas... Nu es tiešām nesaprotu, vai tad viņiem neko nemaksā, ka raksta tomēr tā - bez iedvesmas?
V
Vai
28 martā, 05:03
D.Reiznieces Ozolas gaumē A.Lemberga ekskluzīvās intervijas Krievijas TV, kur viņa domas sakrīt ar turpat intervēto Gapoņenko. Tad sakiet atklāti par kādu Latviju Jūs esat ZZS. Pret NATO? Runājiet atklāti, lai mēs zinām. Eiro apšaubīt šajā situācijā uzskatu par noziedzību.
V
vilks
28 martā, 04:03
Atkal jenotu sargsunis norāvies no ķēdes un kož,kam varēdams ! Paši jenoti komentos atbalsta savu lielāko kretīnu
B
Berta
28 martā, 03:03
Ozoliņš uzrakstīja to, ko tauta jau sen zina - nav gudra tā Dana. Aprobežota, dumja, bet Lembergam paklausīga. Ja vajadzēs, sagraus kaut vai L-jas ekonomiku Puzes ķeizara un viņa kremlinu interesēs.
F
Fredis
27 martā, 21:03
Dana Reizniece -Ozola ir labākā ekonomikas ministre, kāda mums bijusi! Un būs laba premjerministre. Tieši tāpēc V pasūtīja Ozoliņam šo paskvilu. Bet suņi rej, karavāna iet tālāk!
V
Visu cieņu
27 martā, 19:03
cilvēkam ar niku Kallis. Tik fanātiski ņemties ar varas pusfabrikātiem...
N
nekas personīgs
27 martā, 19:03
pseido nacionālie suskas vnk parāda savu patieso plēsonīgo vilka dabu!
N
Neviens cits
27 martā, 19:03
kā DRO pati sarunāja visas pērles. Bēdīga tā domāšana ar Lembergu unisonā.
krahhs
27 martā, 19:03
Latvijas zhrnalisti atbalsta demokraatijas galveno principu-riet var uz jebkuru un par jebko,ka tik samaksaa
V
Velti centies, Aivariņ!
27 martā, 17:03
Tevi par šofera dēlu neieliks.
A
atis
27 martā, 14:03
Žultains rakstelis, autoram, iespējams, pamatīgas pağiras.
H
Ha!
27 martā, 13:03
Pēc Danas intervijas 1:1 būs jauns lamuvards - šahiste!
X
x
27 martā, 13:03
bet viņas vīrs, kādreiz bija aizdomās turams par kaut ko?
S
Sviests
27 martā, 13:03
Domaju, ka mūs gaida ZZS un Saskaņas varoņdarbi! Pirmais būs aizklāti ievelet valsts prezidentu, iespejami nespejīgaku murmuli, lai var manipulēt un zagt. Tur arī palīdz Sudraba, jo balsojums jau par atklāti veletu prezedidentu ir noticis. Bet pirms velēsanām ZZS atkal pasolīs pensijas un tantuki balsos par siem un būs laimīgi! Šo rakstu tantuki nelasa un 1;1 neskatas.
RAIVIS BITE
27 martā, 12:03
eee,,balsotaaji- pajolinji!!!!,, ko ta tagad te komenteejat??),, trumuliishu tauta!!..pareizi ir,ka cakaree,ja taadi pajolinji,,, un ies veeleet atkal un atkal) he he)
J
27 martā, 11:03
viss salikās pa plauktiņiem- atvērās acis- labs raksts
A
a
27 martā, 11:03
ko darīs zilās govis kad to vadonis hūte aizies mūžībā? Varbūt varēs pa tiešo pūtinam mutē skatīties?
Jekabs Filimonovs
27 martā, 11:03
Es parasti pasmejos par Ozoliņa teikto,bet šoreiz piekrītu par 110%. Reizniece intervijas laikā "sakarīgās jaunās politiķes" imidžu iznīcināja uz visiem laikiem vairāk nekā pārliecinoši.
E
ei!
27 martā, 09:03
t!
E
ei!
27 martā, 09:03
Varbūt, vajadzētu atsāk dzert?
D
Dainis
27 martā, 09:03
Lembergam nav ne vainas un Reizniecei arī! Politika ir sarežģīta lieta protams un es jau te šito autoru necentīšos apstrīdēt! Smilšpapīrs viņam toaletes papīros glabājas un bezd viņš nemērā! Man nav nekādu problēmu ar Krieviju un krieviem.
S
sviestelis
27 martā, 08:03
Man gan gribētos teikt ka viņa vairāk ir līdzīga jēdzienam "noderīgs idiots" ar kuru apzīmē samērā veismīgus cilvēkus savā nozarē, bet nejēgas politikā. Spilgts "noderīga idiota" piemērs ir Raimonds Pauls, kuru izmantoja pēc pilnas programas. Pašreiz lielā mērā par tādu var nosaukt arī Busuli un citus lielākuas un mazākus māksliniekus... Lembergs ir kremlim noderīgs idiots, bet dana savukārt Lembergam noderīga idiote. Pēdējos gados šo Kremļa režīma noderīgo idiotu ballītē ir redzēti Laima Vaikule, Raimonds Pauls, Aivars Lembergs, Andris Šķēle, Juris Visockis, Inguna Sudraba, Andris Ameriks, Nils Ušakovs, pat eksprezidenti Guntis Ulmanis un Valdis Zatlers, Liepājas mērs Uldis Sesks, kultūras ministre Žanete Jaunzeme-Grende, Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs, Centrālās vēlēšanu komisijas vadītājs Arnis Cimdars un pati Ingūna Sudraba.
E
Edīte Gornova Rasmusena
27 martā, 08:03
Bez korupcijas Latvijas lielākā sērga ir "klientisms" jeb uzkalpošanās. Paskataties kas sēž Saeimā un citās Valsts iestādēs - ģimenes! Tēvi un dēli, mātes un meitas, māsas, brāļi utt. Latvijas apstākļos to vajadzētu saukt par klanu "ģimenismu" ; tas ir - varas pakāpenisku atdošanu atsevišķām ģimenēm, kas LPRS laikos lielā mērā bija saistītas čekas darbiniekiem un tās apkalpojošo personālu.
T
Tikumības sardze
27 martā, 07:03
Čapajevam arī bija pulka meita Maņka - bakteroloģiskais ierocis. Nav skaidrības, kā Dana tika pie trešā bērna no tā 28 gadus vecākā partijas veča?? Vai tas bija partijas vārdā???
W
wwwww
27 martā, 07:03
Tad ir "šofera meita" vai nav? Rakstā pretrunas. ;))
Q
qweth
27 martā, 07:03
Nebrīnaties, ja VM nekas atkal nesanāks- tur ir vesela komanda, interesanti, pie kā pieskaitīt Zvidriņu, pie kā "padumnieku" -miskastes spečuku Zaporožecu za dunajem?
V
Valsts pārvaldes eksperts
27 martā, 07:03
Bet īstenībā-mūsu realitātē,mūsu sabiedrība jau ilgstoši runā-skaļi saka,ka mums nevajag ne ministrus,ne žurnalistus,ne dažāda kalibra prezidentus,ne ierēdņus ne direktorus,kuri tikai atražo savas atrašanāsvietu-amatu komfortu,kuri baidās no zilumiem,dzeltenās preses un praktiski neko neizdara-nerada pārmaiņas visas sabiedrības labumam. Daudzi ministri, žurnalisti,deputāti un citi amati, ir kā instrumenti Latvijas lielajā korupcijā-Valsts varas bezkonkursa iepirkšanā.
L
Līmeņi
27 martā, 06:03
D.Reizniece Ozola par generālprokuroru, ka viņai tas neko neesot izteicis. Tad palūkojieties, kā jaunieši domā kaut vai spēli Gribu būt premjerministrs. Kādi gudri jaunieši. Kā orientējas politikas jautājumos. Salīdziniet. Bet te čiepiņa, kas neko nav sapratusi, tikai priecājas par platformu. Mums maz karjeristu? Mums tāda Ozola ar platformu vajadzīga? Pagastveča kabatas partijas karjeriste.
E
es
27 martā, 06:03
Es vienmēr esmu brīnījies, kā cilvēks ar tik latvisku uzvārdu - Ozoliņš - var būt tik naidīgs pret latviešiem, sorosīts acīmredzami, teicams šofera dēla piemērs, pilda savu saimnieku uzstādījumus.
X
xxxxl
27 martā, 06:03
Varam, gānīties un apsaukāties cik gribam, bet pirmkārt pēc saprāta, kamēr tiesa nav pateikusi, ka cilvēks ir vainīgs, viņš ir nevainīgs. Pretējā gadījumā tās ir baumas un nepatiesu ziņu izplatīšana, kas pati par sevi sodāma rīcība. Žurnālistiem, ļaujiet jauniem cilvēkiem strādāt, nevis noriet viņa darbus uz katra stūra. Sensācijas meklējiet kur tās ir.
P
Paldies
27 martā, 06:03
A.Ozoliņam. Lemberga lelle.
S
s
27 martā, 06:03
Jā, man no sākuma arī patika, pat redzēju atbilstošu kandidatūru Prezidentes amatam. Bet visas tās āža kājas, kas lien ārā, brrr...Un kronis visam- Expo atņemto naudu atdeva kosmosa izpētei (savam hobijam), jau tad palika skaidrs, ka gudrus un kristālskaidrus politiķus LV neredzēt.
S
sipo
27 martā, 06:03
No Ozoliņa raksta izlobīju, ka Mūsu lats ar Mūsu simboliku nemaz nav bijis Mūsu, bet,drīzāk, krievu rublis. Interesanti- kādā krāsā tagad īstenībā ir Mūsu karogs?
G
gunča Rozenvaldam
27 martā, 05:03
Ozoliņ, iskatās , ka esi vienotības kliķes kranča dēls.
H
Hibrīdkaram
27 martā, 05:03
Pats saprati, ko uzrakstīji? Sliktas valsts pārvalde un nederīgu likumu nomaiņa ir hibrīdkarš? Nebaidi kaķi ar pūsli!
Grunneier
27 martā, 05:03
Ja, piemēram, dažādas magones netaisītu baļļukus un pēc tam nepubliskotu dancotāju uzvārdus, tad mēs taču nemaz nezinātu - kas ir kas. Tad mēs domātu, ka dažas sievietes, par kurām mēs domājām, ka tās ir godīgas mātes meitas, nepārkāpj laulību un visu savu dzīvi velta tikai valsts un tautas labā, faktiski izrādās, lec polku pārī ar spiegiem...
K
Ko
27 martā, 05:03
D.R.Ozola domā, runājot par ģeopolitisko situāciju. Slavēt Lembergu, kas visiem spēkiem cīnās pret NATO, skrien uz Krievijas TV un sūdzas par NATO, tad žurnālistiem vajadzētu no šīs personas noskaidrot, kā viņa izprot ģeopolitisko situāciju. Varbūt viņai tāpat kā Lembergam apdraudējums ir no pretējās puses kā vairumam Latvijas iedzīvotāju. Ko D.Reizniece saprot ar jēdzienu ģeopolitiskā situācija. A.Daukšte jau par DRO jūsmoja Skatā no malas, ka viņa būtu ļoti piemērota premjeres amatam. Kurā virzienā DRO varētu vest Latviju, ja viņai patiešām tiktu tāda iespēja?
V
v
27 martā, 04:03
Cik mīļš foto!!
Š
Štiglics
27 martā, 00:03
un kaa šai meitai ar valsts nosleepumu? lembe jau nopircis?
I
Interesanti
26 martā, 21:03
Vai tā būtu sakritība, ka viņas vīrs ir liels blēdis, jeb tāds tādu atrod?
L
Labs virsraksts
26 martā, 21:03
Vārds vietā. Šī Lemberga sūkātāja ir ielikta, lai atbilstoši noteiktām interesēm paralizētu turpmākos 4 gadus visu, par ko atbild Ekonomikas ministrija. Būtu interesanti uzzināt Straujmūles izēstā visjēdzīgākā ekonomikas ministra - Pavļuta viedokli par šīs Ventspils vasales darbībām.
Andrī KlePērs
26 martā, 21:03
Malacis Ozoliņ,nebaidies un raksti!
V
Vītols
26 martā, 21:03
Un tādi ministri pārstāv mūsu valsts intereses. Cerams ka zzs vēlētāji reiz nāks pie prāta.
N
nu ja
26 martā, 20:03
tagad vairs nebrīnos par viņas izvēli privātā dzīvē... tā ir likumsakarīga...
F
Fredis
26 martā, 20:03
Fui, ozoliņ! Kā nav kauna noriet Danu? Viņa teica , kā ir! Un pat maksimāli mīkstināja savus izteicienus. Rēderes viņai uztiepa sorosiešu dogmas par Lemberga prāvu. Skaidrs, ka tā ir pilnībā politizēta un ka nav tur krimināla satura ne tik, cik melns aiz naga! Iedomājieties, Lembergs aplaupījis Gulbi un Kokali! Tos jau nu aplaupīsi! paši labi! Un pat , ja būtu, to varētu tikai apsveikt. Cita lieta, ka Lembergs ir pret NATO un valsts nodevējs! Bet ne jau to Rēders jautāja Danai. Kauns bija klausīties Rēdera tendenciozos jautājumus! Visu cieņu Danai Reizniecei-Ozolai! Var tikai vēlēties, lai viņa ātrāk kļūtu premjere! Forša un gudra!
H
Hmm
26 martā, 20:03
Personīgi pazīstu Danu un domāju, ka viņa noteikti nav pelnījusi visas šīs samazgas, kas tagad tiek gāztas pār viņas galvu. Tādā ziņā mazliet žēl, ka viņa ielīda politikā, bet nu ar to bija jārēķinās... Manuprāt, labākie citāti, ko šeit tepat komentāros atradu viņas aizstāvībai. 1) tāds ir žurnālistu mērķis un darbs- uzdot tādus jautājumus, lai cilvēks vai nu saputrotos vai nu pateiktu, ko grib dzirdēt žurnālists vai atteiktos vispār atbildēt. Es redzēju to raidījumu un mans viedoklis, ka žurnālists tik ilgi provocēja Danu, kamēr viņai neizdevās pietiekami politkorekti atbildēt tā, lai kaut kāds ozoliņš neuzceptu samazgu gūzmu. Dana ir politiķe un pārstāv ZZS. Lai cik Hūte sastrādājis visādas nebūšanas, to nevar attiecināt uz visu partiju un partijas biedriem. Danai nav ko atbildēt, jo pat ja Danas ZZS partijas darbības domas un viedokļi un Hūtes domas atšķiras, viņa nekad nedrīkst to pateikt publiski- nākamās dienas rītā viņa būs izslēgta no partijas, jo būs sākusies tāda politiskā ažiotāža, kuru uzkurinās citas partijas, ka maz neliksies. Tobiš esot vienā partijā nekad nekritizē citus partijas biedrus publiski intervijās. lai labā šitas ozoliņš parok dziļāk- kuram Dana ir kā ministre izrāvusi no zobiem kādu projektiņu vai aizvērusi ciet kādu lodziņu uz valsts naudām un kurš nu tagad klusībā grib viņu noēst. Jaunajā valdībā ir 3 ministri, kas pierādījuši, ka ir darītāji- Reizniece-Ozola, Rinkēvičs un Belēvičs- nav ko brīnīties, ka tamdēļ šie trīs ir topā uz čakarēšanu no to puses, kam tas nav izdevīgi 2) Ļoti šaubos, vai U.Magonis informēja D.Reiznieci-Ozolu, ko bez viņas vēl ielūdzis viesos (Jakuņinu u.c.). Vai A.Ozoliņš visiem saviem viesiem iepriekš izsūta pilnu ielūgto ciemiņu sarakstu? Politiski slikti būtu tikai tad, ja ministre ietu ciemos pie Jakuņina vai ielūgtu Jakuņinu ciemoties savā ģimenē. 3) Protams, ielūgumā lieliem burtiem bija rakstīts: galvenā atrakcija - PUTINA DRAUGS JAKUŅINS. Un šo darboni arī pēc sejas taču visi pazīst, vai ne? 4) Kā parasti Ozoliņa k-ga paletē ir tikai divas krāsas - melnā un baltā. UN, protams, tas, kurš nav balts, var būt tikai briesmīgi melns un biedējošs bubulis. Jājautā, kam ir izdevīgi gudru, domājošu un enerģisku ministri " uzpūst" gandrīz par ienaidnieci? Varbūt tomēr tiem, kuri nebūt nevēlas, lai Latvijā notiktu arī kas labs.
L
lapsiņa
26 martā, 20:03
Nu, Ozoliņ, no manis plusiņš ! Interviju skatījos LTV1 - tipiskas padomju teicamnieces Danas Reiznieces atziņas.
D
Diks
26 martā, 20:03
Precīzi, kā ar āmuru naglai uz galvas. Pareizāk nevar uzrakstīt.
A
Arča
26 martā, 19:03
šitam raksnieķelim (piedodiet, jau aizmirsu uzvārdu) līdz Danas līmenim un saprašanai vēl augt un augt.
PeteriiC
26 martā, 19:03
Raksts- desmitniekā un par bildi- cepums:)
K
kronšteins
26 martā, 19:03
Puzes troļļu fermā steidzami pievests kombikorms.
K
Kita
26 martā, 19:03
Ļoti labs raksts, kurš atspoguļo īsto lietas būtību.
J
JautāJUMS
26 martā, 18:03
Šim visam vēl varētu ticēt ja Latvijā prese būtu pilnīgi neatkarīga bet tā kā tā nav tad uzskatu ka notiek savstarpēja izrēķināšanās kuras dēļ Latvija grimst aizvien lielākos mēslos.
Raitis Vitols
26 martā, 18:03
super , baigi precizi , saslauka vienkarsi
W
wow
26 martā, 18:03
Ozoliņš no korķa nokāpis ...
C
Cik ilgi klusēsim
26 martā, 18:03
Par Ādamsona, Lemberga, Gapoņenko paustajiem apmelojumiem Krievijas TV?
P
Platformas
26 martā, 18:03
ministre :).
P
Paldies Ozoliņam
26 martā, 18:03
Reti kurš atļaujas nosaukt lietas īstajos vārdos! Profesionāļa cienīgs raksts, nebūtu tā problēma tik derdzīga...
P
Patiešām
26 martā, 18:03
apbrīnojama loģika. Tieši tikpat ciniski, cik Lembergs.
N
Nožēlojama
26 martā, 18:03
intervija.
M
mazgudrais
26 martā, 17:03
līdz šim latvijas žurnalistus varēja iedalīt savu cenu zinošos un uzrīdāmos dežūrkrančeļos
K
Ko
26 martā, 17:03
D.R.Ozola domā, kad Lembergs sūdzas par NATO parādīšanos Latvijā vienā un tajā pašā raidījumā ar Gapoņenko. Lembergs un Gapoņenko!!!! Daniņai, mazajai meitenītei patīk, vai ne? Neko nesaprot, jo jauniņa! Un tā ir Ekonomikas ministre. KAUNS, KAUNS, KAUNS.
W
westa
26 martā, 17:03
Godīgiem cilvēkiem šī Latvijā smagos noziegumos aizdomās turētā persona būs un paliks tāda ,lai kā censtos atiecīgās instances novilcināt tiesas procesu un tādā veidā panākot noilguma termiņu glābt šo cilvēku no taisnīga soda! Viens likums,viena taisnība visiem!
M
mājsaimniece
26 martā, 17:03
nu tā tīri cilvēcīgi, likās jau ka samērā pozitīvs tēls ir tā Reizniece, neko nezinot par aizkulisēm. (un protams, ka nebiju sekojusi visādiem referendumu ierosinatājiem). Bet nu jā - muļķību jau viņa pateica. Dumja nav. Kas atliek? Nopirkta? Iebiedēta?
.
.
26 martā, 17:03
Tādu šofera dēlu un meitu mums pilna Saeima un arī Rīgas dome. nekādu principu, tikai mantrausība un klana likumi.
K
kurp ejam?
26 martā, 17:03
Paldies Ozoliņam, jo viņš pateica visu pareizi. Man zosāda uzmetās, kad dzirdēju šīs bezprincipu būtnes vāvuļošanu - tas taču ir ārprāts, iedot tādai varu!!!! Viņa ir vadāma, jo absolūti nespēj analizēt lietas. Un, kad ieraudzīju viņu ar balto lapsu Magoņa ballē.... Un pēc tam taisnošanās bija nožēlojama. Jā. Ir mums par ko padomāt.
K
KorLETA
26 martā, 17:03
Ozoliņš laikam tikko no Kiseļovšinas kursiem Maskavā pārradies un TVnets centies ekskluzīvu interviju sagatavot. Vēl viens portāls, kurš sāk smirdēt pēc naftalīna, vecām pufaikām un porķankām (zābaku autiem). Tālāk turpināsim slavināt Lielā Vladimira varoņdarbus un dosimies uz saulaino nākotni! Kaut kur jau dzirdēti saukļi un lozungi Ozoliņam, laikam labs KP biedrs bija jaunībā!
U
uce
26 martā, 17:03
piekrītu vairākumam viedokļu par rakstu, tas ir izdevies..:) .. tomēr mani māc bažas, ka atkal nākamajās vēlēšanās "šofera dēlu un meitu" partijas saņems pietiekami daudz balsu, kad vēlētāji beidzot pieaugs un sapratīs, kas ir kas??
K
KorLETA
26 martā, 17:03
kas ir Ozoliņš? Cilvēks, kurš Latvijas attīstībā nav pielicis pat ne mazo pirkstiņu. Vienmēr par samaksu ir gatavs "noriet" pēc saimnieka pavēles jebkuru. Nožēlojami!
E
elva
26 martā, 16:03
Pilnībā Ozoliņa teiktajam piekrītu. Nez kad tauta sapratīs,kas ir Lembrgs un viņa partija. Nožēlojami Danas kundze!
Ž
ŽENIJA
26 martā, 16:03
Latvija vēl nav ASV štats , ka te darbotos viņu melnais saraksts ,Ozoliņš to neapjēdz !
K
Kallis par TVNET LOMU
26 martā, 16:03
VAI ir!? Ja ir, tad, kāda . POZITĪVA vai NEGATĪVA!? # Man kā vienmēr ir tikai pašas pieredze. # Un tā ir ļoti laba daudzās nozīmēs. Es nebaidos teikt, ka TVnets ir labākais, kas ar mums ir noticis Ja ir runa par brīvību, tad te tā ir. Tas, ka ne visi ar to māk apieties, tas ir cits jautājums.
Grunneier
26 martā, 16:03
Vai tad tai sievietei gadījumā nav piešķirta pielaide valsts noslēpumiem? Ja kāds, kurš zina visus valsts noslēpumus, privātās ballītēs dzerstās kopā ar krievijas spiegiem, tad cik es varu būt drošs par to, ka mums vēl ir palicis kāds valsts noslēpums, kas ienaidniekiem nav tapis zināms?
M
maman
26 martā, 16:03
Baigi laba augsne analizēšanai tādiem Ozoliniem, tik no tās analīzes lielas jēgas nav. Uzvedaties tā, it kā Reizniece nesaprastu, ko runā. Viņa ļoti labi saprot, ko runā, ir drosmīga un zina auditoriju, kurai runā. Glupākie uzķērās.
Ž
žēl
26 martā, 15:03
žēl, ka ekonomiku mūsu valstī "pārzin" prokrieviski orientēta puzes saslauka
L
latvija var
26 martā, 15:03
būs dziesmusvētki, viss nokārtosies
Anda Zahovska
26 martā, 15:03
Izcils raksts.
A
Anita
26 martā, 14:03
UO2,nu gan esat atradis izcilu saimnieku-smagos noziegumos apsuudzeetu cilveeku.
A
anda
26 martā, 14:03
Ar taadiem uzskatiem nedriikst buut valdiibas ministrs.
V
vērotājs
26 martā, 14:03
Raksts rada ļoti nepatikamu iespaidu par raksta autoru. Raksta autors it kā mudina - neesi patiess, blefo un tu būsi labs. Kā Dana teica, tā taču tas ir. Vai tas ir kas slikts, ja cilvēks saka to, ko domā? Vai patiesi visiem jābūt tādiem kā izbijušie komjaunatnes sekretāri u. c. partijnieki (runā neko nepasakot, runā vienu, dara citu utt.)?
T
Tantuks
26 martā, 14:03
Tiešām, Dana ir gudra un Lemberga apbružāta meiča, kura nelasa laikrakstus un , ja par kaut ko interesējas, tad par varu. Naudu sagādās vīrs. Neiedomājami zemas morāles būtne , kuras acīs godīgums ir kaut kas arhaisks. Droši vien nākusi no kolaborantu ģimenes, ja pat pēc institūta beigšanas līdz šim brīdim viņai par paraugu var būt tāds subjekts, kurš 90.g. aplaupīja pensionārus. Likumīgs zaglis, kura padotie arī dzīvo "po poņaķijām " joprojām.
J
JK
26 martā, 14:03
Jums nešķiet aizdomīgi, ka Rīgā esošā vara vairākus gadus kladzina ka mēs dzīvojam tiesiskā valstī un viņi esot tiesiskuma koalīcija, bet tajā pašā laikā zaudējot Lembergam tiesas, atrunājās ar tiesu sistēmas korumpētību. Jautājums: Kāpēc valdības pārstāvji visos laikos ir tikai runājuši nevis darījuši? Ģenerālprokurori tak personiski pārrauga Lemberga lietas!? Vai arī vairs nav aktuāli? Es esmu pret zagļiem un bandītiem, bet ar valsti viss ir kārtībā, vaina pastāvošajā varā, kura negrib atdot pozīcijas.
PaulsCielavs
26 martā, 14:03
Mūsmāju Kisiļevs. Ar ko ne cienījamais raksta autors savā kareivīgumā pret savai stabulei alternatīvu viedokli ir labāks par Krievijas propogandistiem? Cik apmātam ir jābūt, lai no tā ko ministre pauda aizmuldētos līdz šādiem secinājumiem?
A
autoram
26 martā, 14:03
Nožēlojams raksts biju labākās domās par autoru
L
Linda
26 martā, 13:03
Labi rakstīts, Ozoliņ! Varbūt mums vajag izrādīt lielāku sapratni pret meitenēm, kas tikai vēlas nopelnīt kādu naudiņu frizūrai un hobijiem? Nu, lembis, putins, kas tur sevišķs... Latvija Krievijas sastāvā, a kas tad tur traks notiks?
B
Bebrs
26 martā, 13:03
Varbūt nevērtēsim tik skarbi , jo viņa tiešām ir strādāt griboša tāpat kā Rinkēvičs un Belēvičs . Viņa ir JAUNA un jāpieskata .
P
Pēc intervijas
26 martā, 13:03
tiešām pārņem liela bezcerība. Lemberga epopeja turpinās. Vienīgais, kas bija pret to, bija Sprūdžs! redzējām kā tas beidzās. Tas pats notika ar Rīkojuma Nr. 2 autoru - Zatlera kungu. Viņus iznīcināja ar visu partiju. Nākamais šokējošais "pārsteigums" ir prezidenta paziņojums šorīt, ka gaida....Putinu. Viena drausmīga kliķe, pilna ar bijušajiem KGB-istiem, KP biedirem un komjaunatnes sekretāriem, kuru valdīšanas laikā mūs gaida SABRUKUMS!!!
!
!!!
26 martā, 12:03
Ļoti labs un precīzs Ozoliņa raksturojums Danai Reizniecei.
K
kurzeme
26 martā, 12:03
Te tev nu bija,šahiste!Nebija dots apdomas laiks atbildei uz jautājumu.Blici spēlē uz intuīciju-šeit tā iegāza.
B
black_joker
26 martā, 12:03
tāds ir žurnālistu mērķis un darbs- uzdot tādus jautājumus, lai cilvēks vai nu saputrotos vai nu pateiktu, ko grib dzirdēt žurnālists vai atteiktos vispār atbildēt. Es redzēju to raidījumu un mans viedoklis, ka žurnālists tik ilgi provocēja Danu, kamēr viņai neizdevās pietiekami politkorekti atbildēt tā, lai kaut kāds ozoliņš neuzceptu samazgu gūzmu. Dana ir politiķe un pārstāv ZZS. Lai cik Hūte sastrādājis visādas nebūšanas, to nevar attiecināt uz visu partiju un partijas biedriem. Danai nav ko atbildēt, jo pat ja Danas ZZS partijas darbības domas un viedokļi un Hūtes domas atšķiras, viņa nekad nedrīkst to pateikt publiski- nākamās dienas rītā viņa būs izslēgta no partijas, jo būs sākusies tāda politiskā ažiotāža, kuru uzkurinās citas partijas, ka maz neliksies. Tobiš esot vienā partijā nekad nekritizē citus partijas biedrus publiski intervijās. lai labā šitas ozoliņš parok dziļāk- kuram Dana ir kā ministre izrāvusi no zobiem kādu projektiņu vai aizvērusi ciet kādu lodziņu uz valsts naudām un kurš nu tagad klusībā grib viņu noēst. Jaunajā valdībā ir 3 ministri, kas pierādījuši, ka ir darītāji- Reizniece-Ozola, Rinkēvičs un Belēvičs- nav ko brīnīties, ka tamdēļ šie trīs ir topā uz čakarēšanu no to puses, kam tas nav izdevīgi
V
vilis
26 martā, 11:03
Kur draugi,tur bagātība.Kur bagĀTĪBA,TUR RŪPES
Ainārs Skuja
26 martā, 11:03
Tad jau labāk šofera meita- nekā kāda izbijuša kompartijas (kas pārmetis kažoku) biedra/biedres vai tā saucamās elites (kas to vien darīja, kā padomju laikos stučīja)=meita
?
???
26 martā, 11:03
Šis arī šofera dēls? Latvia in the Eurozone: A Bet with No Upside by Ashoka Mody on 13th June 2013 Ko Vācija runā par ASV aktivitātēm Austrumeiropā - aiz sajūsmas spiedz vai visu laiku kaut ko par krievu nekaitināšanu? Veiksmes stāstam ļoti noveicies ar Krievijas aktivitātēm, bet diemžēl veiksmes stāsts Dienvideiropas valstīs, ko palīdz veidot dažādi veiksmes stāsta apoliģētie, vājina to militārās spējas nepieciešamības gadījumā palīdzēt Baltijas valstīm un Polijai.
M
muris
26 martā, 11:03
Kā parasti Ozoliņa k-ga paletē ir tikai divas krāsas - melnā un baltā. UN, protams, tas, kurš nav balts, var būt tikai briesmīgi melns un biedējošs bubulis. Jājautā, kam ir izdevīgi gudru, domājošu un enerģisku ministri " uzpūst" gandrīz par ienaidnieci? Varbūt tomēr tiem, kuri nebūt nevēlas, lai Latvijā notiktu arī kas labs.
T
Tā ir
26 martā, 11:03
Pie visas viņas gudrības nekad neesmu varējusi cienīt šo sievieti, zinot, kāda ir viņas politiskā piederība. Par ģimeni nemaz nerunājot. ZZS un Ozols pasaka visu.
S
Supersonic
26 martā, 11:03
Milestiba aizmalee acis.Pasaki kas ir Tavs laulaatais un pateiksu kas esi Tu.Ozolai viirs nekadaa zinaa nav svetais.Pretigi tas viss.
H
Hm!
26 martā, 11:03
Nevaru nepiekrist Ozoliņam. Jau agrāk mulsināja kā saprātīgs vai vienkāŗši godīgs cilvēks var atrasties Lemberga avju pulciņā.Tāpat Ozols ir cilvēks arī īpašu reputāciju un iznāk lielā gudrība ir aizgājusi jūtu pavadā..
P
padana
26 martā, 11:03
Cik maz vajag, lai zaudētu jebkādu cieņu un līdz ar to arī autoritāti! Vispār jau tam jābūt diezgan grūti-visu laiku jautāt,ko man teikt,ko runāt,kur iet,jo pati jau viņa neko nevar.
I
IT UN CCCP ATRAUGAAS ATSHKIRAAS
26 martā, 11:03
Tie tipaazhiem VITICAMAMAAK PAZUDINAAS LATVIJU.BIISTAMI JAU UZ ZHILETES ASMENA.NEREDZU KOPSAUCEEJU VIENI MEERKI EKONOMIKAA,BET ARVIEN PLAISAAKAA EKONOMIKAA.
R
Reizniece ir zaudējusi ļoti daudz
26 martā, 10:03
Reizniece, kura īsā laikā bija radījusi diezgan kompetentas ministres un perspektivas politiķes tēlu ar šo rupjo kļudu ir zaudējusi diezgan daudz. Pirmkārt, neskatoties uz augsto amatu ir visau pasaulei pateikusi, ka es esmu tik ļoti atkarīga no Lemberga, ka esmu spiesta runāt un ari darit acimredzamas muļķības, Otrkārt, viņa ir radījusi cilvekos bažas, ka ja šodien es runāju šadas glupības, tad rīt no manis var sagaidīt vēl ko briemīgāku treškārt, viņu ir zaudējusi cieņu un autoritāti ekonomistu un žurnālistu aprindas un, protams arī citu domajošu cilvēku acīs, ceturtkārt, vinas izteikumus ir ieverojuši arvalstu vēstnieki, kuri ziņojuši savu valstu valdībām par ,,dīvaino,, ministri, piektkārt, potenciālā ZZS premjerministres kandidāte ir būtiski pasliktinājusi savas izredzes uz premjerministra kreslu.
© TVNET. Visas tiesības paturētas