Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
D
d_a
14 novembrī, 19:11
Domāju ka līdz ar pirmo algu un pirmajiem cilvēktiesību pārkāpumiem pret sevi viņš sapratīs kur viņš īsti dzīvo. Ja nesapratīs tad žēl...
A
Agnese
14 novembrī, 14:11
Nevaldāma apsēstība ar vecu krāmu vākšanu ir psichiatrijas joma.
N
nikis
13 novembrī, 20:11
Jauns un naivs grāmatas salasījies romantiķis. Paies gadi un gan jau uz zemes arī nolaidīsies.
T
Ta jau ir
13 novembrī, 10:11
Naivums un tikai.. plika un iztirgota valsts eiropas nomalee. Smejas ka eiropa ta krievi. Lai es ar putam uz lupam aizstavetu dzimteni.. ka varda musu 100miljonaru? Tuksa runa.
A
Armīns
13 novembrī, 09:11
Šis zēns ir vienkārši muļķis.
N
naivs
13 novembrī, 09:11
puišelis
W
wariors
12 novembrī, 11:11
Es labāk ņemu līdzi saujiņu šīs zemes nekā valsti kā tādu. Valsti simbolizē tās iekārta, politika un tās ierēdņi. Pats par sevīm tie uzdosies par lielākajiem valsts patriotiem, jo ir iedzīvojušies uz valsts iedzīvotāju rēķina un viņi šeit dzīvo cepuri kuldami.
Aivars Birznieks
11 novembrī, 18:11
...par to lai es uzzinātu kas mani svētkos sveic (?) man ,,Draugos " jāsamaksā gandrīz eiro ...Sveicu Jūs !!!
Aivars Birznieks
11 novembrī, 18:11
...par to lai es uzzinātu kas mani svētkos sveic (?) man ,,Draugos " jāsamaksā gandrīz eiro ...Sveicu Jūs !!!
Aivars Birznieks
11 novembrī, 17:11
...par to lai es uzzinātu kas mani svētkos apsveicis ,man ,,Draugos " jasamaksa gandrīz viens ,,juriks " ...Priecīgus Jums ...
Y
y
11 novembrī, 17:11
Valters Dakša varētu publicēt savu e pastu, jo ir pieejamas dažādas vērtīgas latviešu aytoru grāmatas, kurām īsti nav paredzams pielietojums, jo to īpašnieks un arī grāmatu kolekcionārs ir devies aizsaulē !!!
D
Dacia
11 novembrī, 11:11
''Nav svarīgi, kur tu esi, savu valsti vari ņemt līdzi '',bet parasti piepildās teiciens-''Nenāc svešā baznīcā ar savu dziesmugrāmatu''.Tāpēc patriotiskajam aforismam nevaru piekrist.
M
mantinieks
11 novembrī, 10:11
Visu cieņu, Valter! Kas zin varbūt Tu kādu dienu nesīsi gaismu Latvju tautai un Tevi nesalauzīs valsts varas liekulīgie un divkosīgie kangari! Ja tā, tad es Tev sekošu par labāku Latviju!
P
Putinoss
11 novembrī, 09:11
Latvijas lielākā nelaime ir visādi filologi, sociologi, politologi, un visādi citādi logi. Beigās, nav kas strādā un pilda Valsts budžetu. Uz vienu personu, kura rada produktu ar pievienoto vērtību eksportam ir desmit liekēži, kuri dzīvo uz viņa rēķina. Nav runa par pensionāriem, medicīnas personālu, skolotājiem, policistiem..
C
corpsbruder
11 novembrī, 09:11
Politiķis vislabāk iederas uz vēlēšanu plakāta! Jo tur viņš ir bez skaņas, pārvietojams un pavisam viegli nomaināms. Loriot- vācu režisors un satīriķis
P
P
11 novembrī, 08:11
nedaudz iz vēstures tajos laikos , kad nedrīkstēja svinēt valsts svētkus , nedrīkstēja svinēt ne lieldienas , ne Jāņus , ne Ziemassvētkus. -------------- Nepūt nu pīles! Aizliegts tas nebija, kas gribēja - svinēja. Pats tajos laikos svinēju gan Lieldienas, gan Jāņus, gan arī Ziemassvētkus. Cita lieta, ka tā nebija oficiālas brīvdienas.
Eraksti
11 novembrī, 07:11
Vislabāk ir Latvijā!
L
Lietotājvārds
11 novembrī, 07:11
Var reklamēt valsts svētkus cik grib, bet tie nekad nebūs tik tuvi kā Ziemassvētki, Jāņi vai Lieldienas, par Ģimenes svētkiem vispār nerunājot. Izskaidrojums ir vienkāršs, tiem līdzi nāk valsts varas nepatīkamā smaka.
D
desuls
11 novembrī, 07:11
zheel, ka augstaakstaavoshajiem par taadiem valteriem dakshaam pasmejās, kad shie iet uz piketiem :)
Z
Ziediņš
11 novembrī, 07:11
Viņš vēl mazs, naivs muļķītis. Kad būs jāsāk pašam naudu pelnīt, tad varbūt sapratīs savu naivumu.
M
Muh
11 novembrī, 07:11
Labs zēns, bet galvā jau daudz klišeju. Vēl daudz jāattīstās, lai kļūtu par personību ar uzskatiem, kas balstītos uz stingriem pamatiem.
L
Lietotājvārds
11 novembrī, 07:11
Pirms laižaties svētku svinēšanas neprātā, izkariniet karogus! Ja nē, tad sods garantēts, policistiem šodien ir pļaujas diena, kad var izrādīt savu varu😈
Walt Wittman
11 novembrī, 06:11
Nu riktīga dakša, uzspraud cīsiņu vēl uz galvas
E
esdomajukata
11 novembrī, 06:11
Paldies Valteram un daudziem citiem jauniem cilvēkiem par sirdsskaidrību, ko tie sevī kopj. Šādos cilvēkos ir tautas nākotne.
H
ha ha ha
11 novembrī, 06:11
Es katru dienu redzu ka tie "patrioti" kas par to vissvairak runa ieperk pilnus grozus SKY ar vacijas, amerikanu vai citu arzemju produktiem. Bet nabagie parasti cilveki katru dienu stav rinda Maxima lai noperkt kaut ko letaku.
L
Lietotājvārds
11 novembrī, 06:11
Diemžēl nav pieejama lāču gaļa, tāpēc svētku maltīti gatavošu no mežacūkas gaļas. Priecīgu Lāčplēša dienu 💂💂💂
I
inta
11 novembrī, 05:11
Malacis!KAUT VAIRĀK BŪTU TĀDI JAUNI CILVĒKI !TĀ TURPINI UN TEV IZDOSIES!
D
Dr
11 novembrī, 05:11
Es arī aizbraucu un atbraucu atvedot pasaules standartus - tagad neviens jampampiņš tautietis vai netautietis Latvijā man neiestāstīs, ka ir normāli,ka mani nozākā vai mans darbs maksā grašus.No patriotisma daudz manī nav palicis,bet Latvija ir skaista,jādzīvo sev!Un puisim iesaku to pašu.
J
11 novembrī, 04:11
Es raudāju, šo lasot! Paldies un visu izdošanos!!
Raimonds Bekeris
11 novembrī, 02:11
malacis!
© TVNET. Visas tiesības paturētas