Sestdiena, 23. jūnijā Vārda dienas: Līga
Komentāri
Autorizējies šeit:
S
Sieva
15 novembrī, 10:11
Mja, mūsu sabiedrības lielākā daļa ir slima, to pierāda komentāri gan pie šī raksta, gan pie daudziem citiem. Žēl, ka tādu cilvēku kā Valts ir tik maz. Bet nu jā, labāko daļu lielākoties iztīrīja padomju režīms.
D
D
14 novembrī, 21:11
Trollo pat pie šā nevainīgā raksta.
B
Brrrr
14 novembrī, 13:11
Atkal pajoliņi komentē kāpēc cilvēkam jābrūk virsū bez jebkāda pamatojuma.
P
pulka zēns
14 novembrī, 11:11
Kad ieroči skan, mūzas klusē... Izņemot militāri patriotiskos autorus. Pacifisms nav pretrunā ar patriotismu. Dzejniekiem mutes bajāriem neticu.
S
slota
14 novembrī, 09:11
vainīga ir bībele,jo nabagi ir kungu sastāvdaļa uz mūžiem.Tādēļ neviens pat neiedrošinājās domāt savādāk,jo kurš grib būt tas lielais grrēkotājs nabagas valsts priekšā,jo baznīckungi īstie nedzīvo mūsu zemē
J
jurovics
14 novembrī, 06:11
Patriots, aizdomājos un pat sev nevaru nodefinēt..................... Ja pietiek ar to, ka runāju latviski, reizi gadā pie atloka lentīti piespraužu un esmu gatavs ar plinti rokās stāties pretī tankiem un kodolbumbām, tad man ar patriotismu viss kārtībā? Palikšu par patriotu, ja sadomāšu braukt prom, kur vairāk maksā? Turpinu domāt.................
Ž
žēlsirdība
14 novembrī, 06:11
mums ja kas taisās palikt vēsturiskos pavērsienos ir tikai baznīckungi, tos parasti iekarotāji baznīckungus neaiztiek,jo viņi pielāgojas visiem varmakiem.Vai nav skaists vārds žēlsirdība un tieši ar šādiem vārdiem var kalpot ar žēlumu un sirdību un apmierina abas puses.Sirdība mums ir pārsvarā,jo cilpas nevienu dienu nav brīvas un tāpat dīķi ,augstceltņu mājas logi ,automobiļu riteņi.Var jau svētkus aiz žēluma uztaisīt un sirdību drusciņ ar sirdīgu smaidu parādīt un meldiņi jau skanēs
P
powerstat
14 novembrī, 05:11
Reāls cilvēks kurš runā no sirds un nav saindēts. Lai izdodas turpmāk!
L
lb
14 novembrī, 05:11
Nesaprotu ,kas tie ir par troļļiem ,kuri regulāri internetā aprej Latviju.Jo reāli dzīve es tādu klaunu tikai vienu pazīstu,jo pārējiem 18 novembris ir svētki un Latvijā kā sava valsts pašsaprotama.Pazīstu arī ļoti daudzus ,kuri strādā Īrijā un Lielbritānijā,un arī viņi tur ir patriotiski un praktiski visi grib atgriezties Latvijā,tikai pašlaik nesaprot ko te darīt.Pie tam daudzi no viņiem ir krievvalodīgie ,kuri paši atzīst ,ka tieši tur viņi sevi sāk uzskatīt par Latvijai piederīgiem.
T
Tāda nu reiz ir pasaules kārtība
14 novembrī, 05:11
Pacifistus visos laikos ir izkāvuši līdz pēdējam zīdainim un sirmgalvim.
L
lauķis
14 novembrī, 05:11
Šitis patriocs nav sapratis kāda ir CILVĒKA sūtība uz planētas Zeme.
M
mattilainen
14 novembrī, 05:11
Bijušo tiesnesi Bērziņu netiesās par kukuļņemšanu
D
dzintra
14 novembrī, 03:11
Būtu jau gauži smukāk, ja krekliņš teiktu "Niemals untergeben", vai spāniski, vai pat, ak šausmas, "Njikogda njesdajusj" Tas mans skatījums.
Ingus Kuplais
14 novembrī, 01:11
Dinastijas pēctercis ERnštreits sāk iejusties Čegevaras ādā :)
Ingus Kuplais
14 novembrī, 01:11
Tā nu ir - tas, ka Latvijai dzimšanas diena 18. novembrī, visiem pie kājas? A
M
Māris
14 novembrī, 00:11
Baigi forši,iesaku visiem skribelentiem ņemt ieroci un dienēt uz robežas lai arī mums būtu miers no meksikāņiem. Jo to ko tagad sadzejo visi šitie,nav iespējams sagremot,nāk vēmiens.
M
Māris
14 novembrī, 00:11
Ejat naxren ar saviem noteikumiem pedo!
K
kaka
13 novembrī, 23:11
interesanti, ka kārtējais Trampu nemolnojošais raksts ir liegts komentāriem. http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/634472-velna_ziga_un_trobeletajs_tramps_jeb_ka_publiska_melosana_un_insinuacijas_palidz_tikt_baltaja_nama man patiešām negribētos ticēt, ka tvnetam ir doti konkrēti uzdevumi, bet sāk izskatīties, ka būs vien taisnība.
K
kremļa trollis
13 novembrī, 22:11
izskatās ka dzejnieks nejūt pārmaiņu vēsmas. Protams ka Rīgas pilī neplīvos trikolors un Saules akmeni nerotās uzraksts Сбербанк, nav tie laiki, bet tas ka pat racionālie amerikāņi iesvieda liberālistu midzenī ķieģeli t.i. Trampu, norāda vienu, tā dzīvot vairs nevar. Tā kā vien nāksies pieslieties plašajai tēvzemei, atslābt un gūt baudu.
© TVNET. Visas tiesības paturētas