Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Violet Blue
16 decembrī, 20:12
Iespēja pazemot citus, mirt badā un kāpt pāri citu līķiem! VID = VDK
:
:)
20 novembrī, 08:11
Galvenās problēmas jau nav šādiem cilvēkiem, kuri ir atraduši eksporta tirgus ārzemēs, tiem patiešām Latvija ir iespēju zeme ar lētāku darbaspēku un citām izmaksām. Problēmas ir tiem mazajiem uzņēmējiem, kuri mēģina iesākt darboties šeit uz vietas, tie tiek nokrauti ar papīriem, atļaujām, kontrolēm, nodokļiem utt. Un to visu katru gadu izdomā pamainīt.
D
Dainis
20 novembrī, 07:11
Latvija liekas saulaina, kamēr tiko esi atgriezies un vēl ir nauda! Kad tā beidzas un jāsāk pelnīt Latvijā, domas mainīsies!
D
davana gadunijā
20 novembrī, 07:11
Tiek gatavota dāvana gadumijā samazināts neapliekamais minimums no 75 uz 60 euro! Nebijusi iespēja!
M
miks
20 novembrī, 06:11
Iespēja kreklu vienā vietā ieraut ir jebkuram...un bez nodokļiem!!!
Agris Aboltins
20 novembrī, 05:11
Beidziet d!rst! Un neturiet šo blēņu rakstu šeit. Vakar pusdienoju Luksemburgā. Ienāca latvieši, pēc sarunas sapratu, ka augsti stāvoši ļaudis. Būtu Jūs dzirdējuši, ko viņi teica par Latviju. Pa purnu vajadzēja iedot.... Bet, ir interesanti paklusēt un dzirdēt tās patiesās domas. Kas vēl traģiskāk, ļautiņiem bija pie krūts mūsu valsts karodziņš... Politiķi, lūdzu, nosaujaties visi. Šobrīd eksistē jautājums, cik ilgi jūs vēl tur būsiet? Jebkurš saprot, ka tas nebūs mūžīgi. Kāpēc simts putni iedomājas, ka miljonam nav teikšanas?! Starp citu, kas bija visjautrākais - šo tekstu latvietis stāstīja saviem kolēģiem, kas te, Luksemburgā. Valdība, var jau būt, ka Jums smaida, kad esat oficiālās vizītēs, bet, par mums ņirgājas aiz muguras. Un tas ir Jūsu nopelns.
О
Олена
19 novembrī, 22:11
Оптимизм – это просто недостаток информации.
Salnaja
19 novembrī, 20:11
Neviens netiek gaidīts. Tiek gaidīta tikai un vienīgi viņu nauda. Kad tā nolaupīta, uzņēmums bankrotējis un jaunizceptais uzņēmējs palicis valstij parādā, tad var braukt atpakaļ un pelnīt atkal nu jau valdībai, ne sev, lai nomaksātu parādus. Šad tad parādās veiksmes stāsti, taču vēl neviens nav intervēts atkārtoti pēc kādiem pieciem gadiem, vai viņu sapņi un plāni ir piepildījušies un bizness plaukst vēl arvien.
Siwa Kargo
19 novembrī, 14:11
Protams, ka iespēju. Ej kur gribi, visur tikai minimālā alga. Kā no tās var samaksāt komunālos, nodokļus un izdzīvot? Nekā. Es pat nesaprotu, kā teiksim privātajā bērnudārzā, kur vecāki maksā ne mazas naudas, auklītei var piedāvāt pašu minimālāko iespējamo algu.Tas pats citur.
Vladislav Vasiljev
19 novembrī, 11:11
Ja viss ir ok , bet vini no kurienes dabuja naudu lai atvert firmu seit. Protams no arzemes. Ja butu seit darbs un uz tadu algu ko vini sanema seit diez vai atvera kaut kadu firmu.
Gundars Ceplītis
19 novembrī, 10:11
Ļoti laba ideja, cerams, ka dēļ šādiem pasākumiem palielināsies to cilvēku skaits, kas apzinās, ka žēlas un čīkstēšana, savu stāvokli neuzlabos un sāks rīkoties paši, lai uzlabotu labklājību. Uz šādiem pasākumiem būtu ieteicams aiziet arī lielākajam vairumam komentētāju, varbūt tad kāds saukes stariņš un cerība iespīdēs arī viņu dzīvēs.
guntars kirsons (gunca)
19 novembrī, 02:11
beidziet tacu vienteiz d...st.
P
PP
18 novembrī, 23:11
Tik daudz iespēju, ka tauta joprojām brauc prom. Visas iespējas aiziet nodokļos...
K
Kasiopeja
18 novembrī, 20:11
Cik var melot???😣
Egons Balodis
18 novembrī, 20:11
Jaunie uzņēmēji, Vid iestade jus gaida !
Egons Balodis
18 novembrī, 20:11
Iespeju zeme , zinamam cilveku grupejumam ,kuri no deputatiem klust par miljonariem --- nejausi ! Ha - ha - ha !
oskars belokurovs
18 novembrī, 19:11
Visiem 50 bus iespeja stradat MAXIMA ,jo ir pieredze arzemes.
A
arena
18 novembrī, 17:11
Parex, Krājbanka, Air Baltic, Metalurgs, Lielvārdes 200 milj. parāds ar valsts galvojumu - iespēju netrūkst.
MartinsKrusts
18 novembrī, 16:11
Butu labāk koncentrejušies uz To kas ir patiesiba - Latvijā ir skaistas dabas valsts, Latvija ir skaisto sieviešu valsts, Latvija ir mūsu mājas! Tad arī nebūtu kritikas. Ja un vēl Latvijā ir netaisnīgo nodokļu, korupcijas un superdarga darbaspēka zeme (lv lai samaksātu algu strādniekam ir jāmaksā par 33% lielākā likme ka Uk jeb 43%, jeb 56% mīnus neapliekamie). Bet par to visu citu dien, to mums vēl jāatrisina. Šodien koncentrēsimies uz to ka Latvijā ir foršo cilvēku zeme! Sveiciens Latvijai dzimšanas dienā! :)
U
Un atkal
18 novembrī, 16:11
Latvija ir nobomžoties iespēju zeme ! Realitātei atbilstošāks nosaukums.
Janis Auzins
18 novembrī, 15:11
Jā atkal palikt nabagiem un ļaut lai valdošie zagļi ar saviem nodokļiem apzog. Paldies, bet es atteikšos.
D
demokrats
18 novembrī, 15:11
Kā var nolaisties tik zemu un spēt tikai vaimanāt un žēloties ? Neviens nebaro ar karotīti ? Nevajag būt lupatai
Aivis Belinskis
18 novembrī, 14:11
Pagaidām arī es Latvijā neredzu iespējas kamēr pie grožiem būs tie zagļi un korumpetie deputāti, protests neiet balsot neparvienu.S treiki un mītiņi, godīgi sakot latvieši ir pasīva tauta tik di...t māk bet neko nedara!!!
P
priecājieties , treknie saeimas
18 novembrī, 14:11
kungi , komunisti nepatriektie , čekisti ,kuri joprojām maizīša un šudgalvenā tagadējā virsprokurora atbalstītie un slēptie , neatvērtie no čekas maisiem !!!!! Jūs izmantojiet mūsu senču SASNIEGTO !!!! Jūs , pašreizējie saeimas lielākā daļa ,esiet vēl joprojām čekas stukači !!!! Tautai tik uzliekiet nodokļus , bet paši kādi esiet svoloči ?
Yohn Plunt
18 novembrī, 14:11
Jau kravāju mantas! Dikti gribas atkal eksistēt nenormālā stresā, bardakā un negācijās. Un arī dikti patīk augstprātīgie subjekti (aka 'ierēdņi'), viņu uzdevums sākotnēji vispār bija kalpot nodokļu maksātājiem.
Joachim Zwingelsucher
18 novembrī, 13:11
Jā, jā. Tie kas aizbrauc laikam tad šo savu iespēju ir izķēzījuši. Tā sanāk?!? Paši dulburi nemācēja savu grandiozo iespēju šajā pasaku valstībā izmantot. Jeb varbūt tomēr ir cits iemesls?
9
999
18 novembrī, 13:11
Tā zagt kā Latvijā nevar vecajās Eiropas valstīs. Tāpēc zagļiem šī ir īsta pasaku valstība.
M
mattilainen
18 novembrī, 13:11
Atceros, jaunībā rakstīju importa gumijas kontracepcijas (pretapaugļošanās) līdzekļu receptes Lielā Tēvijas kara invalīdiem. Pamatā tie bija 80-90 gadīgi veči, akli, kurli, bez rokām, bez kājām, bet citiem kauju laukos pat pielietojuma vieta bija norauta. Fiška bija tāda, ka P.S.R.S ražotie vairāk derēja reprodukcijas orgānu traumatizācijai un dzimstības paaugstināšanai nekā ierobežošanai. Taču importa varēja dabūt tikai pret receptēm, un arī tad tas bija liels deficīts. Bet kara invalīdiem pienācās viss, un pie tam par velti. Lieki teikt, ka tie veterāni tos izstrādājumus pat acīs neredzēja, un raizēties, ka kāds no viņiem par kaut ko tādu painteresēsies, nebija nekāda pamata. Īstenībā tos ražojumus kopā ar aptieku, sitām gaisā jaunākiem cilvēkiem, un labi vien sildījām savas īsās treknās roķeles. A toreiz par šādiem jokiem varēja i visus 10 gadus aiz restēm pasēdēt. Toreiz par politisko atbildību uz kura pamata var vēsi zagt kaut visu valsti, vēl neviens neko nezināja. Ko es ar to gribu pateikt: Iespējas Latvijā vienmēr ir! Vajag tikai gribēt un mācēt!
Andris Andruss
18 novembrī, 13:11
...patisam iespeju zeme,kur tulit iznicinas mazos uznemumus...
Lauris Elsons
18 novembrī, 12:11
Nu nez galīgi garām te ir! Itka jau alga ir OK bet tie nodokli nu nafig
Ieva Bērziņa (Ieča)
18 novembrī, 11:11
Kur tad ir tās iespējas? Neredzu pat iespēju Tvnetā pacekt reitingu man simpatizējošajiem komentāriem. Citiem rakstiem gan varu, šim un līdzīgiem sensitīvajiem tematiem - ne. Iespējas? Vai tomēr cenzūra?
D
demokrats
18 novembrī, 11:11
Gaudotāji un čīkstetāji varētu izveidot savu kori: Latvijā viss tik slikti Vai, vai , vai Latvijā viss tik slikti Vai, vai , vai
Andra Potošova
18 novembrī, 10:11
Iespēju zeme...Iespējas būt bezdarbniekam, iespējas zaudēt biznesu nenormālā nodokļu sloga dēļ, iespējas nomirt lielo ārstēšanās izmaksu dēļ, iespējas būt VERGAM deputātu un viņiem līdzīgo uzturēšanai, iespējas saņemt verga cienīgu algu pat tad, ja tev ir vairākas augstākās izglītības.....Jā ...Latvijas tiešām ir iespēju zeme...
D
dgzm
18 novembrī, 10:11
"Nākamgad deputātu atalgojums pieaugs no 2448 līdz 2618 eiro pirms nodokļu nomaksas.." - lūk, ziņa, kam vajadzētu pozitīvi iedarboties uz mikrouzņēmēju nodokļu maksātājiem. Beidzot! Beidzot viņi uzzina, kur paliks nauda, ko papildus iekasēs paaugstinātajos nodokļos. Tiešām, ekonomika valstī attīstās straujos tempos! Šāds algas pielikums nerādījās pat visrožainākajos sapņos. Tagad ir skaidrs, ka, kā nesen bija rakstīts, KNAB un finanšu policija pielikusi neiedomājamas pūles cīņā pret shēmotājiem un PVN izkrāpējiem, lai deputāti varētu saņemt savu sūri grūti atsēdēto naudiņu un to izmantot, lai notirpušās ķermeņa daļas varētu atpūtināt kūrortos pie siltzemju jūrām. Bet par to, ka 74 000 valsts bezdarbnieku joprojām jāsamierinās ar solījumiem, nevis lielākiem pabalstiem, lai padomā vietējās pašvaldības - tiem bezdarbniekiem taču tāpat nav ko darīt, jo darba vietu nav. Nebūs jau arī, jo pēc 2. janvāra bezdarbnieku pulciņš pavairosies vēl kuplākā skaitā. No mikrouzņēmumiem, kas masveidā aizvērsies ciet. Taču par to deputātiem nav jāuztraucas - pavadīs savu godīgi nopelnīto jaungada brīvdienu atvaļinājumu, atgriezīsies, atkal pieņems svarīgus lēmumus - un skaties, tad jau klāt Lieldienu brīvdienas! Viss kārtībā, vēl jau visi no valsts nav aizbraukuši un daži pat ir atgriezušies!
N
Novērotājs
18 novembrī, 10:11
Taisni kā ar āmuru pa pieri :D
I
iespēja ir ir visur
18 novembrī, 10:11
JA IR GODĪGA !!!!!!!!!!!!!!! KONKURENCE. KAMĒR NAUDU PRASA, IZSIT, DALA-NAV VALSTS , BET ČEKAS BARDAKS
I
ignorance ir vislabakais !!!
18 novembrī, 10:11
viņi ignorē tautu (saeimas kungi un ministrijas ) , mēs ignorēsim viņus vēlēšanu gadījumā !!!! Jo nekas jau uz labo pusi nenotiek .... tas cilvēciņš ,nonācis saeimā , nemainīs savu alkatīgo pohuista dabu .... Attieksmi arī nē ... jo viņi stāv tālu no reālās dzīves , viņi ir apsargāti , viņiem no nodokļu maksātāju sapelnītajām naudiņām maksā par to ,ka viņi maina likumus tikai savās interesēs !!!
Janis Zieds
18 novembrī, 10:11
Ja minimaalaa samaksa Anglijaa ir £7,20 par stundu tikai idt var atgriesties LV Good luck
Janis Zieds
18 novembrī, 10:11
Ko man tur dariit tikai nospraagt kaut kur pazhobelee labaak England
P
protams , ir zināmi godīgi
18 novembrī, 09:11
nodokļu maksātāji -uzņēmēji .... bet viņi jau nevar attīstīties , naudiņas mīļajai valstiņai jāatdod , tas ir ,ja maksā visus iespējamos VID piestādītos nodokļus ,tad ir vāks....Pārsvarā tas draud zemniekiem ,kuriem VID seko ar lielu uzcītību līdz pēdējam centam.... Ja sekotu tādiem puķu andriem , kājiņu īpašniekiem bij. prezim , godmanim , laventozei , karginsam , ģēģerim ar tādu pašu uzcītību .... pasekotu šo kretīnu ofšoriem.... Bet to jau šīs valsts varenie nedarīs nekad , jo ir kopējā mafijā saistīti ...
G
gotfrids
18 novembrī, 09:11
slima suņa murgi ! pēc jaunā gada redzēsim tās slavētās iespējas . būs 3000 bezdarbnieku vairāk !
S
Ss
18 novembrī, 09:11
Kamer pie varas bus kriminalie grupejumi jeb musu deputati, iespejas ir loti minimalas.
H
huberts
18 novembrī, 08:11
Jābūt galīgi tērētam,lai atgrieztos!
H
h20
18 novembrī, 08:11
...Īpaši , jo .......Nākamgad deputātu atalga pieaugs no 2448 līdz 2618 eiro pirms nodokļu nomaksas....... :D
M
mattilainen
18 novembrī, 08:11
labs joks! pat garastāvoklis uzlabojās!
E
edza
18 novembrī, 08:11
Šeit Latvijā daudzi lieto vazelīnu , sakot,ka palīdz . aleluja
N
Normunds
18 novembrī, 08:11
neviens jūsu vietā jums tās labi apmaksātās darba vietas neradīs,izņemot jūs pašus.Valdītājus arī paši ievēlējāt aunu bars.Mēģiniet padomāt nedaudz tālāk par nopļautu mauriņu,spīdīgu mašīnu savas būdas priekšā.
P
P
18 novembrī, 08:11
Vai tiešām nav neērti piekopt tik nožēlojamu propagandu, par ko pat kaķim jāsmejas? Atgriezušies 50 no 500 000 aizbraukušajiem... Varen nozīmīgs fakts.
E
emilis
18 novembrī, 08:11
Latvija tiešām ir iespēju zeme, bet problēma ir citā apstāklī - bieži vien iespējas ir saistītas ar nevienlīdzību, piemēram, uzņēmējs nemaksā nodokļus, algas, krāpj partnerus u.t.t. Latvijā ir milzīga nevienlīdzība starp turīgajiem un nabadzīgajiem, izsisties var, bet kāda jēga, ja apkārt ir trūcīgi skolotāji, policisti, medmāsas, muļķīgas birokrātijas mocīti uzņēmēji. u.t.t. Cilvēks var justies patiesi laimīgs tikai tad, ja apkārt ir laimīgi radi, draugi, kaimiņi, kas saprot, atbalsta, smaida. Priecīgus svētkus visiem!
Salvis Kabraks
18 novembrī, 08:11
Kārtējie cerību murgi,lai paceltu patriotismu svētkos!
D
demokrats
18 novembrī, 08:11
Lai Latvijā dzīvotu normāli ir jāstrādā ar galvu un nav jāgaida kad kāds kaut ko piedāvās vai pabaros ar karotīti. Nevarēs cilāt kastes noliktavā un pelnīt 10Eur/h Nav arī obligāti vajadzīga augstākā izglītība lai būtu labs darbs un normāla dzīve. Vērtīgi darbinieki pelna labi un ir vajadzīgi Latvijā Bet tas nav domāts čīktētājiem un gaudotājiem.
I
iespējas ir ! tikai ja tiec
18 novembrī, 08:11
par saeimas deputātu vai kādā rajona domē par činavnieku ... Tad varēsi uz nodoklu maksātāju rēķina sataisīt savus biznesus , sadibināt vajadzīgos kontaktus !
Kristine Smite
18 novembrī, 08:11
Murgs! Latvija sligst arvien lielaka nabadziba.
T
Taksist
18 novembrī, 08:11
Vienu laiku strādāju ASV (150$/st), darba diena 8st/d, atgriezos, gada laikā darbu nespēju sameklēt, atkal aizbraucu, šoreiz uz Skandināviju, alga 3.000€/mēnesī, pēc 1,5 gada atgriezos, pašlaik strādāju uz taksi, 12-14 st., dienā, vigējā peļņa -15-25€/dienā! Paldies arī par šo iespēju! Visiem sveiciens Valsts svētkos!🚖
T
tā ir
18 novembrī, 07:11
Tikai šajā iespēju zemē parastajam darba ņēmējam maksā kapeikas , bet prasa pildīt divu cilveku darbu. Tikai šajā iespēju zemē maksā aplokšņu algas. Tikai šajā iespēju zemē darba ļaudis sarūgtinājumā nospļaujas par visu šito bardaku, kravā koferus un dodas uz ārzemēm. Tikai šajā iepēju zemē latvietis ar cittautieti runā slāvu valodā. Tikai šajā iepēju zemē ir iespēja kārtīgi nodzerties,jo autleti veras vaļā ikuz stūra. Labi, man jau apnika drukāt :)
T
ticēt kaut nedaudz tikai
18 novembrī, 07:11
varēs tai valdībai ,kura vienlaicīgi arestēs uz visiem laikiem un ietupinās ķurķī godmani ,laventu, šķēļi aņdžu , karginsu , ģēģeri . Šiem darboņiem šī ir kolosālu iespēju zeme , kā nozagt miljonus , smagi nestrādājot .... Bet sīkajam uzņēmējam ,kuram jānodrošina savu ģimeni , tagad atvilks katru mēnesi 100 eirus ne par ko ? Lai tikai mafijniekus saeimā barotu , lai tiem barokļiem būtu lielās naudas un pensijas ?????
M
Māris
18 novembrī, 07:11
Jā,būs iespēja izkaroties.
N
Nja
18 novembrī, 07:11
Realitātē uzņēmēji pārceļ savas ražotnes uz kautvai Igaunīju un uzņēmēji cildina tieši citas valstis kā uzņēmējiem draudzīgas - rodas jautājums Kādā ziņā iespēju domāts iespēju zeme?
Karlis Kastenass
18 novembrī, 07:11
Es tā norēcos virsrakstu izlasot. Raksta autors acīmredzot neko citu dzīvē nav redzējis vai arī vienkārši vispār neko nesaprot.
Edgars Bremsmits
18 novembrī, 07:11
Tad vispirms beidziet maitāt tautai dzīvi nepārtraukti ceļot nodokļus,sadārdzinot pakalpojumus,ūdeni,elektrību utt..Isāk sakot beidzat darīt visu lai cilvēki no šejienes aizbrauktu...besī ārā tā patriotisma potēšana vienu nedēļu gadā un tajā pašā nedēļā kamēr cilveki ir uzvilkti ar patriotismu,valdība fiksi paceļ,izmaina šādus tādus nodokļus,paceļ akcīzi Ūdenim,atkārtošos ŪDENIM!!!!tas jau iet galīgi šķērsām..un vēl šādas tādas akcīzes izmainija.Vai kāds vispār pamanija ko viņi darija patriotu nedēļā?Un arī mēdiji klusē un tik patriotismu potē..Es mīlu šo valsti bet neciešu valdību jo valsts jau sen ir kā liels uzņēmums ar mērķi vairāk nopelnīt uz mūsu reķina un pie kājas kā tauta dzīvo..
Gvido Abolins
18 novembrī, 07:11
Pretigi lasit tadas mulkibas , laikam atkal debilas valdibas propoganda.
A
AKSELS
18 novembrī, 07:11
Iesaku lidostā uzstādīt reģistratoru-automātu ,kas reģestrētu ikdienu aizbraucošos,atbraucošos,ciemoties braucošos,holidejos artbraukušos,aizdomas pamatotas,ka aizbraukšana turpinās ,sevišķi izteikti pēc kārtējiem izlaidumiem,secinājums -npodokļi plielināsies arī turpmāk,aizbraukšana turpināsies un atlikusajiem iespējas pieaugs maksāt lielakus nodokļus.
Janis Stals
18 novembrī, 07:11
Gandriz sasmejos, bet godigi, sorit tacu nav pirmais aprilis!
D
Dins
18 novembrī, 07:11
Iespēju zeme? HA,ha. Man ir reāls gadījums, meita ar ğimeni atgriezās Latvijā un ko tālāk? Nevienam darba devėjam viņi nav vajadzīgi jo skatās ar aizdomām ( ko te atbrauci ,ko tedari).
X
xvc
18 novembrī, 07:11
Driiz uz sho veiksmes staastu un iespeeju zemi buus jasaak aicinaat mongolji jo nieciigais iedzivotaju skaits paliek ar vien mazaaks un mazaaks bet valdiiba izliekas ka viss ir kartibaa.
rozazilonis
18 novembrī, 07:11
Svetki ir svetki, bet politiski sasitiit svetkus ar ekonomiku ir liela cuciiba... prieciku sarkani/baltu/sarkanu noskannu
M
mūsu senči tiešām cīnījās ar
18 novembrī, 06:11
visu savu būtību ,gaišām domām par Latvijas nākotni ! Tikai nezināja ,ko izdarīs tādi godmaņi , karginsi , šķēles, laventi , kuri joprojām NAV arestēti ..... Jā ,šāda tipa darboņi ir iedzinuši Latvijas valsti mūžīgos parādos !
J
Jukums
18 novembrī, 06:11
Diemžēl, pie varas esosie turpina gremdēt Latvijas valsti, turpinot izdzīt cilvēkus ekonomiskajā emigrācijā. Vienīgais darbs tautas lab, pēdējā gada laikā ir bijis šo nozēlojamo 10 eiro pielikšana pie minimālās algas. Citu labu darbu nav! Toties - visvisādu muļķīgu un savtīgu likumu un lēmumu ir saražots steriem. Valdības piekoptā sociāli ekonomiskā un nodokļu politiks pratiski ir identiska Krievijas modelim un krasi atšķirīga no civilizētam valstīm. Tapēc nav ko brīnīties, ka arī rezultāti ir līdzīgi. Vienīgais secinājums - pie varas joprojam ir bijušie komunisti, čekisti, VDK darboņi un kremļa ietekmes aģenti. Šis secinājums ļoti labo korelē arī ar čekas maisu satura slēpšanu - kā nesen izteicās Maizītis, tajā esosie uzvardi ar likumi ir pasludināti par valsts noslēpumu. Kur nu vel trakāk...
PirvicsR
18 novembrī, 06:11
kā jau katru gadu uz valsts svētkiem salkano rakstu pieplūdums ir acīmredzams, veiksmes stāsts.
Jānis Kundziņš
18 novembrī, 06:11
Sveiciens svētkos, tas nu pirmām kārtām! Vai raksta autors apjēdz savu vārdu jēgu, vai vismaz virsrakstā jēgu???? Ja kaut pusē no izbraukušajiem( drīzāk izdzītajiem no LV) atgrieztos un pavaicātu, Kur ir tas darbs, ar kuru es adekvāti UK, IRL, GER...... Un tā var turpināt, pat maksājot ne mazus nodokļus tajās valstīs, ES dalibvalstīs, kur arī ir LV.... Kur ir tas darbs ar kuru varu savu ĢIMENI UZTURĒT ESOT MĀJĀS, LV.... KUR TĀDS IR. Kaut grāvjus rokot, sēnes lasot, veikalā pie kases aparāta... Visi tie "vergu" darbi, kā dažs labs teiks, bet tur par viņu MAKSĀ=(tas nozīmē ka varu izturēt Ģimeni, un vēl pašam paliek). Salīdziniet minimālo stundu likmi ES dalibvalstīs, un tad spriediet paši!
H
huberts
18 novembrī, 06:11
Sāc tik kaut ko darīt un valdība uzreiz apgriezīs skābekli! No šejienes ir jāmūk un,jo ātrāk,jo labāk!
Andris Berzins
18 novembrī, 06:11
Blēņas!
T
tos atbraucējus ātri vien
18 novembrī, 06:11
izpurinās VID no liekās naudiņas ! Pamēģiniet te godīgu biznesu iesākt .... !Ja vari maksāt otkatus saeimas treknajiem mūļiem un esi ar kādu no viņiem personīgi pazīstams , tad gan šī ir lielo iespēju zeme !
H
Halooo
18 novembrī, 06:11
Parādiet šīs laimīgās sejas pēc pusgada...
L
lb
18 novembrī, 06:11
Nu tad priekā, humpalnieki,"lielajā iespēju zemē!"
K
koku_varde
18 novembrī, 02:11
Jauki,ka atgriežas tie, kas ir bijuši studēt. Jaatminas gan, ka vairums no 250 tūkstošiem emigrējuši cilvēku aizbrauca strādāt... Ne visi ir uzņēmēji, fīrmaņi un biznesmeņi, jāatceras ka tā visa turība tiek balstīta uz vienkāršu cilvēku kakliem, rokām un mugurām- tā sabiedrība sevi attīstības gaitā iekārtojusi. Ceru, ka šie uzņēmīgie,ārvalstīs izstudējošie/padzīvojušie jaunieši ar savu devumu atgriezīs kaut vienu no tiem simtiem tūkstošu darba roku... Nevis par iespēju zemi uzskatīs lēto darba spēku, kā to dara neskaitāmi jau Latviju atklājušie ārzemju uzņēmumi. Idejas un izdošanos!
Kaspars Namsons (Corbie)
18 novembrī, 01:11
loti uzjautrinoshs virsraksts, rakstu domaju nav jegas lasit, jo virsraksts uzreiz liek noprast peec kaa tas viss smird :)
Guntis Barons
18 novembrī, 00:11
Šis sviests konkrēti pārsit padomju propogandu...!
E
endzo
18 novembrī, 00:11
Iespeeju zeme, ja tev rads ir deputaats! A paareejie, par to maksaas! :D
Aleksandrs Jakubaitis
18 novembrī, 00:11
Kremlis,shodien citeja Vejona runu,kur vins atzistas ka neko neesam pa 25 gadiem sakartot un dzivojam,shodien uz parada!
Guntis Barons
17 novembrī, 23:11
Mums nav tiesību šo jubileju svinēt...!!!
Eu Beidz
17 novembrī, 22:11
Iespējams, ka "lācītis" var atgriezties. Oirotermiņš iet uz nobeigumu... Veiksme pārvēršas iespējās
R
reālists
17 novembrī, 22:11
Es arī šoreiz izvēlēšos paklusēt par tām minimālajām iespējām...
Uģis Jūgs (youtube - artpodgatovka)
17 novembrī, 22:11
Ja neesiet apguvuši politikas mākslu tad naivums drīz pāries...
© TVNET. Visas tiesības paturētas