Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. K

  Mūsu laikā dakteris bērziņš līdzēja un nekādu profilu nevajadzēja. Bērna gados fantāzija strādā un pasakas, ja vien bērnam tiek dots laiks pabūt vienatnē tiks izgudrotas jauku jaukās turpretī iesaistot bērnu nepārtrauktā kņadā viņa iztēles attīstība tiek nobremzēta. Rezultātā būs šovā dzimu, šovā augu, šovā mūžu nodzīvoju.

  0
 2. p
  par soc. dienestu 2017. g. 19. februārī 18:48

  un viņu 'izdevumiem' nevienam šaubu nav: puse tev, puse man. Radus kopjam par svešu naudu u.t.t.

  0
 3. ņ

  Hibrīdā valoda, vai latviski nebūtu- vientuļu bērnu dēļ.

  1
 4. iconJānis Krūmiņš 2017. g. 17. februārī 16:46

  Kaunējušies būtu saukt tos nabaga grašus ko lv maksā pabalstiem sociālajās programās.

  5
 5. e

  par ministru ielikts cilvēks-šaurā pierīte-caur soc.lietu parvaldi realizē invalīdiem asistentu,bet apmaksā tikai iešanu pie dakteriem,kā lai invalīds attīsta prātu,prieku,domāšanu ,izzina dzīvi,ja citur viņu neved-būtu jādod zināmu stundu skaits un ,lai asistents atraksta kur bijuši un ko redzējuši,tā tad būtu pareizā palīdzība-bet visu aizstāj ar skaistām runām un frāzēm.Nekauņas

  5
 6. ?

  AAK DIEVS, KĀDAS ALGAS SAŅEM , AIZGRĀBJOŠI..1000 ..MINIMUMĀ ..VIENĀ DARBA VIETĀ.. -PAR NEKO!!! JO ATBILDĪBA JUMS- NEKĀDA! IZPRATNES- KAS UN KĀ- NEKĀDAS! PAR PIEREDZI PAT NESĀKSIM RUNĀT..

  TAS PATS PAR SOCIĀLAJIEM ..KA TIK SAGRĀBT FINASES!! BET RZULTĀTA -NEKĀDA!!

  KATRU NEDĒĻU MURGS..CIK BĒRNU IET BOJĀ ..NOZARE-KURĀ PUMPĒ TIK LĪDZEKĻUS- BET ATDEVE-KAUT MINIMĀLĀ??

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi