Rakstīt komentāru
Rādīt
Visus Reģistrētos Ieteiktos
Jaunākos vispirms
 1. Tiešām spēles. ZZS, Saskaņas un Vienotības deputāti nobalsoja par teritorijas plāna grozījumiem, kuru rezultātā jau šobrīd tiek kārtotas formalitātes, lai J. Krūmiņa ģimenes viesnīca Turaidas 17 jau legāli būtu parasta daudzstāvu daudzīvokļu māja. Pilsētas budžets nesaņems 40 000 eur. Arī solīto tūristu un darba vietu arī nebūs. Lieki piebilst, ka šādu "viesnīcu" pilsētā ir desmitiem. ZZS reklāmās rakstīts, ka labi iesāktais esot jāturpina. Izskatās, ka vismaz minēto partiju deputāti tā arī turpinās ar pārējām.

  6
 2. Jūrmalai vajadzīgs tāds mērs, kurš sevi ziedo dzimtajai pilsētai, tās iedzīvotājiem, ikdienā strādājot viņu labā, nevis tāds, kuram ir vairākas atkarības, darbā parādās reti un ar jūrmalniekiem komunicē vienīgi no autobusu'"pakaļām". Savādāk nemaz nedrīkst būt.

  7
 3. iconPraktiski skaidrā 2017. g. 21. aprīlī 10:41

  Cik tomēr trāpīgs pārraidei nosaukums. Tiešām spēles un nekas cits.

  10
 4. iconUģis Jūgs (Novadnieki) 2017. g. 21. aprīlī 09:36

  Būt bagātam ir noziegums? Būt nabagam un dzīvot lepnā mājā ir noziegums? NĪN nav tas nodoklis ar ko koriģēt bagātību. Citam NīN nācis 20 gadus, citam 2 mēnešus - kaut kā nebūs godīgi vienāda likme abiem īpašumiem, ja to kadastrālās vērtības ir vienādas... Kamdēļ valsts un atsevišķas pašvaldības nopūlas Latvijā izveidot kastu sistēmu?

  11
 5. Jūrmalnieku kandidāts NR 1 ur un paliek Truksnis, un par šiem kaut kas varbūt nobalsos, bet daudz ne.

  4

Lai pievienotu komentāru no Jūsu interneta pieslēguma, nepieciešams autorizēties ar TVNET, Draugiem, Facebook, Twitter, Google vai Inbox.lv kontu.

Autorizēties

TVNET aicina lasītājus, būt tolerantiem, iztikt bez rupjībām un saglabāt elementāras pieklājības normas. TVNET patur tiesības lietotājam liegt pieeju "Komentāriem" un ziņot attiecīgajām tiesībsargājošām iestādēm.

Komentāru noteikumi