Otrdiena, 19. jūnijā Vārda dienas: Nils Viktors
Komentāri
Autorizējies šeit:
Dzintra Kraujiņa
13 maijā, 14:05
Ir gan tā gan tā.Patiesība ir pa vidu...
Inga Jurāne
22 aprīlī, 03:04
Nu zīmējumi pie bērnu gultām gan jocīgi... Lauskas un briesmoņi kas tieši pie gultas vai krīt tajās iekšā... Tajās gultās guļ tie bērni kurus jāsoda? Itkā pedagogiem ir augstākās izglītības utt utp, itkā ir skaidrs kā vide un forma ietekmē psihi, bet kapēc bērniem kuriem jau tā ir problēmas, ar interjeru noformē tik agresīvi un neharmoniski. Te nav jātērē liela nauda lai novāktu dažas agresīvās dekorācijas.
E
Edīte
21 aprīlī, 17:04
Likvidēt bērnu namus. Gribu redzēt tās audžuģimenes un tos īpaši gudros audžuvecākus, kuri spēs tikt galā ar šiem psihiski un morāli traumētajiem bērniem. Tagad speciāli apmācīti pedagogi un psihologi bērnu namos netiek galā un tad cilvēki parastie, audžuvecāki, tā vienkārši atrisinās visas nepatīkamās situācijas. Vispirms jau atrodiet tik daudz audžuģimeņu, kuras ir ar mieru audzināt šādus bērnus un iet cauri visai tai uzraugošo institūciju ellei.
Gerda Apskalne
21 aprīlī, 16:04
mani šodien Aivja Tomsona raidījumā šokēja ĒBELES stāsts par kadu zēnu,kuru neviena skola negrib paturēt.Mūzikas skolas pedagogam tas kverplis piedraudējis ar noduršanu un Ēbele bija sašutusi,ka puišelis izslēgts no mūzikas skolas.Manuprāt tālāk jau nav kur iet-bērniem ir tiesības,bet nav pienākumu,bet pedagogiem viss apgrieztā proporcijā
Gerda Apskalne
21 aprīlī, 16:04
tā kā redzēju autobusā ,braucot no Suntažiem lidz Ogrei vienu zēnu Andri( 10-12 gadi)no Suntažu internātskolas,kas lēkāja pa autobusa sēdekļiem ar zābakiem,aizskāra citus internātskolas audzēkņus,viņa darbību rezultātā pat apstādināja autobusu,sekoja Andra acu aizplīvurots skats,apsverot iespējamības,un VISS TURPINĀJĀS.acīm redzams,ka tur aug ATSALDĒTAIS,kuram uz citu cilvēku viedokli-nospļauties.Domāju,ka tādu netrūkst arī Jelgavas bērnunama audzēkņu vidū
Aivars Balodis
21 aprīlī, 16:04
Viss tas troksnis ap bērnu namu izskatās pēc organizētas akcijas. Man tāds jautājums - kas ir tie brīvprātīgie eksperti, uz kuru stāstiem bāzējas visas apsūdzības ? Kāpēc neviens šis eksperts pats nenāk uz radio, TV un nerunā ? Kāpēc citu pārbaudītāju klātbūtnē viss klusi un mierīgi, bet šo "brīvprātīgo ekspertu" acu priekšā audzinātājas kā prātu zaudējušas plēš bērnus aiz ausīm, matiem, ēdienu ar varu bāž mutē ? Kurš tur melo ? Kāda ir šo ekspertu kvalifikācija, ar kādām partijām saistīti ?
Mr. Meeseek
21 aprīlī, 16:04
"kas aprūpētāju klātbūtnē atklāja, ka darbinieces ir jaukas" muwahaha, kurš tic tādām liecībām?
Zuhra Zande
21 aprīlī, 15:04
Visticamāk bērnunama audzēkņi ir apmelojuši darbinieces. Nestrādāju bērnunamā, bet mans darbs ir bijis saistīts ar bērniem no bērnunama, nelabvēlīgām ģimenēm utt., tāpēc zinu viņu uzvedības modeļus. Daļa šo bērnu ir gatavi apmelot ikvienu, kurš no viņiem prasa kaut niecīgu atbildību par savu rīcību, elementāru pieklājību, uzvedību, kas atbilst sabiedrībā vispārpieņemtajām normām, vai vienkārši mācīties. Cilvēks, kurš nostrādājis bērnunamā 26 gadus, ir pelnījis vislielāko cieņu! Tas psiholoģiski ir ļoti smags un nenovērtēts darbs. Cerams, ka tie, kuri izmeklē šo lietu, neticēs tikai kaut kādām vēstulēm (varbūt pat anonīmām), bērniem, bet sadzirdēs un noticēs arī darbiniekiem.
E
edgars
21 aprīlī, 14:04
Man sāp galva lasot virsrakstu.
© TVNET. Visas tiesības paturētas