Trešdiena, 18. jūlijā Vārda dienas: Rozālija Roze
Komentāri
Autorizējies šeit:
Protektors Lv
17 oktobrī, 12:10
Saistībā ar šo tematu, es veidoju baklaura darba, ļoti novērtēšu, ja aizpildīsi anketu un padalīsies ar draugiem FaceBook. https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZWekd2Qok7WGxVVL8redXgTRqepyGsu9G0p0HrF-dKoA1mg/viewform?usp=sf_link Paldies iepriekš.
Martins Lazdins
17 oktobrī, 11:10
Bet ja cilvēkam gribas, un tai pašai meitenei ar un nau 16? Kapēc tas ir jāizliedz, ja tā pat skaidrs ka ņemas jau daudz agrāk. Un tad jau tas ir ētikas jautājums. A ja 16 gadīgai gribas veci, tad ko šis pedofīls urzeiz ir? Pašas jau sēž un grib, a tās kuras negrib atšuj. Pa visam normāli manā skatījuma, un man pašam aug meita. Protams mācu ka slikti, nogaidi īsto untt. Bet ja viņa izlems un jutīsies gana pieaugusi, tad ne man viņai ko noteitk ne arī valstij. Tie kuri piekrīt rakstam paši neriktīgi.
Rugaritz1
17 oktobrī, 07:10
Varbūt sāksim ar to kādi selfiji ir internetā! Sākot ar izstieptām lūpām un beidzot ar selfiejiem vannasistabā pie spoguļa vienās trusenēs! Varbūt nevajag ļaut tādus ievietot?! Ne tikai tāpēc ka pedofili sarosīsies bet tāpēc ka tādām meitenēm 15+ to nevajadzētu darīt vispār!
Roberta52044292
16 oktobrī, 18:10
Žurnālists - kretīns! Interesanti, kas tā par "meiteni", un CIK viņai patiesībā gadu?, kura savu fotogrāfiju atļāva ievietot vīrieša-žurnālista profilā sevi attēlojot tik nepiedienīgi izaicinošā pozā? varēja labāk ievietot aitas vai cūkas foto ! @
Martins Lazdins
16 oktobrī, 09:10
Ineteresants raksts. Īsti nesapratu kamdēļ šo rakstu bij jāpublicē, pat nevar saprast, ko ar tādu maldinošu ziņu vēlās mums pateikt ziņu portāls. Daudz mazākas meitenes lec gultā pašas. Saprotu sodīt reāli pedofīlus, kuri tur vsp 12 gadīgās untt. Bet šeit raksts, izvemts pēc 3 dienu kodiena, Gandzis noteikt ar uzsists pirms raksta. Ar mūsu valsts likumiem mēs vairāk Koreiešiem līdzinamies. Takā mums te diktators valdītu. Kauns pa visu ģīmi. Kā arī podā noskalotais vārds #cilvēktiesības.
mostsuperb
16 oktobrī, 09:10
un cik ētiski ir mānīt cilvēku? viņš godīgi pateica, kāds ir viņa vecums, neredzu problēmu.
TontonsB
16 oktobrī, 08:10
Piekrītu pārējiem komentētājiem - vienīgā problēma šeit ir gribošais žurnālists. Un publikācijās internetā labāk gribētos redzēt žurnālista vārdu!
Elina Persteaina
16 oktobrī, 08:10
Taa arii nesapratu,kur ir probleema.....Vecis vainiigs,jo vinjam sameloja par 18 gadiem?Man gan vairaak liekas,ka cietumaa jaatupina taadi zhurnaalisti....
Juris Līcis
15 oktobrī, 23:10
Bet ja 14gadīga jaunkundze nokniebjās ar 14gadīgu jaunskungu ? Vai tad abus liek cietumā ?
E
Es Es
15 oktobrī, 23:10
Nevis "cik ilgi meitenei jāgaida seksuāls piedāvājums", bet gan "kā meitenei iztincināt no čaļiem seksuālu piedāvājumu" - pati sarunu gandrīz vai uzsāk ar to kāda viņa nepieredzējusi.
H
Harmenss Harmenss
15 oktobrī, 22:10
normāls vecis neturpinātu - fakts, bet kāda interese tam žurnālistAM, joprojām piedāvāt satikties..., uz ko, starp citu, tika saņemta pozitīva atbilde, ar nepacietību gaidam turpinājumu... :D:D
Hi Hello
15 oktobrī, 21:10
Tas viss jau sen redzēts ntās reizes,mani vairāk interesētu sieviešu seksuālie piedāvājumi ko es nekad neesmu redzējis:)
Martins Marten
15 oktobrī, 21:10
Sarakste pa pirmo! Es domaju ka chali parava tie daudzie rekordi - candy crush 5. vieta - tada ozdeviba vienreiz muzha!
© TVNET. Visas tiesības paturētas