Ceturtdiena, 21. jūnijā Vārda dienas: Egita Emīls Monvīds
Komentāri
Autorizējies šeit:
Artūrs Brenčs
7 novembrī, 20:11
protams, ka Āboltiņa gremdēja vienotību. objektīvi vai nē, grūti spriest. Latvietis - parastais jau nezin, kas notiek patiesībā, bet cilvēki NEievēlēja Āboltiņu, tālākie notikumi mums ir zināmi..
Uldis Hincenbergs
7 novembrī, 17:11
Ū u uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ēriks Vītoliņš
7 novembrī, 17:11
Ka tik neapbimbojas no sāpēm!
MP_76
7 novembrī, 12:11
Visticamāk šis tomer būs iepriekš iestudēts teātris! Sen jau Āboltiņa tēmē atpakaļ uz siltajām diplomātiskā korpusa vietām. Nevarēja tik atrast ieganstu kā pamest "veiksmes stāsta" biedrus... nu līdz šim! Zinot šīs partijas ētikas puses- biju gaidījis ko vēl atraktīvāku režijā un scenogrāfijā :)
Uldis Lukstiņš (Uldis)
7 novembrī, 11:11
Beidzot Vienotībā saprata, kurš ir akmens tās kaklā...
M
Mezha Vecs
7 novembrī, 10:11
Ko sēsi, to pļausi.... Viņa jau nu par cinisku attieksmi visu zina no personīgās pieredzes...
Cilvēks Vienkāršais
7 novembrī, 10:11
Ja Āboltiņa netiks citos ārvalstu diplomātiskajos robos,tad varēs ticēt, ka kaut kas noticis, pagaidām tas izskatās pēc kārtējā teātra, ko parādīt tautai.
Raimonds Lučins
7 novembrī, 09:11
Un tagat var sākt Ūūūūūūjināt! Kaut nu balss saites izturētu!!! Uhh kā man patīk,ka sāk to āzi dīrāt savā starpā!!
Aigars Sudmalis
7 novembrī, 09:11
Pilnīgākie idioti! Aboltiņa ir vienīgā kurai vajadzēja palikt! Pateicoties viņai domāju, ka Vienotībai BIJA normāli reitingi!
Artis Plešs
7 novembrī, 09:11
Beidzot tas pienaca lai iet brivsoli.............sen vajadzeja
Kaspars Eglitis
7 novembrī, 09:11
Un tagat var sākt Ūūūūūūjināt! Kaut nu balss saites izturētu!!! Uhh kā man patīk,ka sāk to āzi dīrāt savā starpā!!
Agris Svare
7 novembrī, 09:11
Āboltiņ, ciniska ir Tava rosīšanās politikas silē - diskreditējot partiju, uz kuru daudzi cilvēki lika cerības - cerības uz godīgumu, cerības uz pārmaiņām....savā liekulībā un savtīgumā esat noslīdējuši vienā līmenī ar SC... Bet partijai jau tas nepalīdzēs -tikko ministrs Reirs brīnās par algām aprūpētājiem, Ašeradens neko nezināja par krāpšanos ar OIC..... Tieši Jūs - kopā ar Lembergiem, Ušakoviem un citiem politmafiozņikiem liekat man un droši daudziem citiem domāt par bruģa laušanu....bet simti tūkstoši vienkārši pamet Latviju. Ja Jums ir kaut kripatiņa sirdsapziņas - Jums vajadzētu atvainoties cilvēkiem un aiziet vispār no valsts darba, nevis līst kārtējā siltā vietiņā par nodokļu maksātāju naudu! Bet darbā privātsfērā ir kaut kas jāprot.....
Pēteris Karlovs
7 novembrī, 08:11
Šīs skaistās dzīves virmā Es neesmu vairs pirmā? Es neesmu pat trešā, Kungs, nedod man būt bešā.
Juris Pigits
7 novembrī, 08:11
Tas jau ir izveidojies vēsturiski, lielās partijas ilgi sēžot pie siles un pildot tikai savas intereses, pilnīgi ignorējot iedzīvotāju, it sevišķi reņģēdāju intereses, tiek aizraidītas vēstures mēslainē. Tā tas bija ar tautas partiju, Latvijas ceļu un nekāds brīnums nebūs arī ar vienotību. Pārbaudījumu ar naudu un varu nav izturējušas. Tā notiek, ja seko viena no premjera spārnotajiem teicieniem, ka Latvija ir muļķu zeme, klusībā piemetinot - aklu muļķu zeme ar īsu atmiņu. Kaut kam jāmainās. Šie ievesto atkritumu skandāli, elektrības OIK skandāli, lūžņu transporta līdzekļu apdrošināšanas skandāli, īpašuma, ceļa nodokļa neadvekātie pieaugumi, Latvijas īpašumu iztirgošana, zemes iztirgošana, banku un uzņēmumu iztirgošana, kā arī uzņēmēju vides sagraušana utt... . Šīm , varam teikt, noziedzīgām darbībām valdības vīreļu līmenī, tomēr ar laiku seko reņģēdāju, kaut ļoti pasīva, tomēr rīcība. Vienīgais, ir ļoti liels mīnuss, ka izbrāķēto partiju biedri, kā utes kažokā, salien citās partijās. Tādēļ tas sātana dancis beigties nevar nekad.
© TVNET. Visas tiesības paturētas