Pirmdiena, 18. jūnijā Vārda dienas: Alberts Madis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Dina Dina
12 novembrī, 12:11
Turpmāk balsošu tikai par Bordānu un viņa partiju. Jurkānu un Kūtri ziepēs.
Raitis Zeps
11 novembrī, 06:11
Kaut kā citi trobeli neceļ. Ne ķīnieši, ne dāņi, ne poļi, ne franči šo visu neuzskata par problēmu. Krieviem tā ir bēda. Lai tad lūdz Krievijas vēstniecībai atvērt šeit Čeļabinskas pamatskolas privātskolas filiāli ar tīro Krievijas finansējumu, krievu eksāmeniem un visu pārējo izrietošo. Tikai lai negaida akreditāciju Latvijā. Lai organizē šo skolu Krievijas vēstniecības teritorijā, kas tiks uzskatīta par Krieviju. Problēma atrisināta. 2. Variants- dodās un mācās Krievijā. Tur taču ir vislabākie apstākļi apmācībām, tur ir viskvalitatīvākā izglītība un kur nu vēl runāt par sociālajām garantijām ārvalstu studentiem... :)
L0KAT0RS
10 novembrī, 20:11
Visu cieņu Bordānam un viņa JKP, īsti patrioti, atšķirībā no zaglīgajiem NA neliešiem!
Arturs Zacs
10 novembrī, 20:11
pie mums Ogre jau sen visi mācās Latviešu valodā,un nav nekādu problēmu...tas Jums tur Ŗigā tādā puvuma sēne iestājusies vārdā ''saskaņa'' un viņai pietuvinātie dibenbaļši....es savu darbu daru kārtīgi,tā ka ir interse-28374607
Ainars Bašķis
10 novembrī, 20:11
Satversmes tiesa, protams, lems. Acīmredzami kā. Paldies Bordānam un Levitam. Sveiciens valsts svētkos !
_Lamata_
10 novembrī, 16:11
Satversmes tiesai. , ne Bordānam jālemj vai iniciatīva atbilst Satversmei. Uz radušos "nopietnu aizdomu "pamata nedrīkst apturēt nevienu iniciatīvu.
Andis Vaičulis
10 novembrī, 15:11
Bardāns laikam nezina, ka likumu atbilstību Satversmei var izvērtēt tikai Satversmes tiesa. Tā kā pašlaik ir tikai spekulācijas. Savukārt, ja Bordānam taisnība, tad kāpēc, gan viņam neorganizēt sūdzību Satversmes tiesā par esošā izglītības likuma neatbilstību Satversmei. Taisnīgi ir, kad pret visiem attiecas vienādi. Pieteica iniacatību, tad, lai arī vāc parakstus.
© TVNET. Visas tiesības paturētas