Svētdiena, 24. jūnijā Vārda dienas: Jānis
Komentāri
Autorizējies šeit:
Jānis Ūdris
26 februārī, 05:02
Grūti pārvērtēt daudz pieredzējušā politologa viedokļa aktualitāti! Par kaimiņvalsts specdienestu garo roku liek domāt arī daudz cilātā lašu zvejotāju fotogrāfija Kamčatkā. Jāpabrīnās, cik vienpusīgi šis elements tiek vērtēts – vien „īstenība vai viltojums” ietvaros. Protams, ka fotogrāfija ir īsta – vai nu kaimiņvalsts psiholoģisko diversiju profesionāļi būtu tik naivi, ka augsto tehnoloģiju laikmetā riskētu ar arhaiskām foto montāžas metodēm. Daudz drošāk taču ir, uzzinot (eventuāli no tūrisma firmas) par ietekmīgas NATO valsts, šajā gadījumā Latvijas, amatpersonas došanos izklaidei uz Krieviju, iekļaut attiecīgajā makšķernieku grupā izlūkdienesta profesionāli, lai tas ar prominento viesi neformālā pasēdēšanā nofotografētos un eventuāli iegūtu vēl kādu attiecīgos failos saglabājamu informāciju vai kompromatu. Fakts, ka fotogrāfija veca, vien rāda, cik tālredzīgi kaimiņvalsts specdienesti veido dosjē par mērķa valstu augstākajām personām, lai izmantotu piemērotā brīdī. 1999. gadā, pēc VFR valdības ielūgumu starptautiskā žurnālistu grupā apmeklējot Vāciju, man bija iespēja iepazīties arī ar bijušās VDR drošības policijas Štazi izsmalcinātajām metodēm (esmu tās aprakstījis grāmatā „No Berlīnes mūra līdz 38. paralēlei”, Jumava 2004). Vai būtu pamats šaubīties, ka bijušā VDK pulkvežleitnanta pārvaldītajā kaimiņvalstī pārmantots komunistisko specdienestu metožu arsenāls? Kad atkal tiks uzkurinātas rimševičgeitā pieklusušās „čekas maisu” kaislības, interesanti būtu atcerēties, ka šīs ilgtermiņa akcijas iepriekšējais maksimums bija 2006.gada rudenī: „maisu atvēršana” būtu sakritusi ar NATO Rīgas samita atklāšanu... Protams, Aizsardzības ministrijas paziņojums par „...no ārienes organizētas plaša mēroga informācijas operācijas” iespējamību nekādā ziņā nemazina I.Rimšēviča lietas izmeklēšanas aktualitāti, un nav ne korekti, ne gudri skriet pa priekšu vilcienam (izmeklēšanai), izplūstot aizdomās turētās personas apvainošanā vai advokatēšanā.
Vlada Vasilieva
21 februārī, 23:02
Платить в двое меньше за электричество? Легко, но есть единственный секрет, как не нарушая законы платить в двое меньше при том же потреблении, вот почитайте http://bit.ly/legaleconom Я уже давно пользуюсь, знакомый электрик одобрил такой метод и, даже, себе поставил!
Raitis Vītols
21 februārī, 18:02
rimsevics zaglis nem kukulus , brauka uz krieviju rit voblas un tapec hibridkars , nu , nu
lar1nsasch
21 februārī, 16:02
Платить в двое меньше за электричество? Легко, но есть единственный секрет, как не нарушая законы платить в двое меньше при том же потреблении, вот почитайте http://bit.ly/legaleconom Я уже давно пользуюсь, знакомый электрик одобрил такой метод и, даже, себе поставил!
Ēriks Vilovskis
21 februārī, 13:02
loti izdeviigi visaa vainot Krieviju,taa tik turpiniet !
Ēriks Vilovskis
21 februārī, 13:02
kas tas par murgu?
J
Janis Krūmiņš
21 februārī, 13:02
Intresanti, kas ru ir prioritāte sc uzvara vēlēšanās, tad OK, hibrīdkarš ir sācies, bet ja tomērt viņu oligarhi šeit grib mierīgi un klusi atmazgāt naudiņu, tad gan diez vai tas ir ru iniciātoru pasākums, kapēc gan atmetam malā tādu domu, ka šeit kopā ir sametušās visa skandināvu bankas, lai pilnīgi un galīgi " nosmacētu" visu pārējo, kas vairāk vai mazāk vēl " peld virs ūdens" LV komercbanku sistēmā.
I
Indulis Reiziņš
21 februārī, 09:02
Kas attiecas Rimšēvča kungu, cik viņš ir vainīgs vai nevainīgs (protams naudas izgrābšanā no izputinātajām bankām ir viņa kompetence) šobrīd ir jānoliek otrā plānā, jo tas ir tikai tāds fufelis , lai piesegtu un novērstu uzmanību no valdošās mafijas darbības, kas šoreiz laikam ir "nelielās" sprukās. Nedomāju, ka būtu par skaļu teikts, ka Rimšēviča kungam tik tiešām draud reālas briesmas. Ir pamats domāt, ka viņa kompetence ir ļoti satraukusi korumpēto "elites" pūstošo galvgali no vienas puses un visu vareno banku mafiju (kas aci nemirkšķinot iet pāri līķiem) no otras puses. Kā vieniem, tā otriem šajā situācijā ir neremdināma tieksme atkārtot "Tālavas taurētāja" likteni. Vienīgā cerība - būs visu sīki aprakstījis, pieminējis visus uzvārdus, atklājis visas valdību blēdības un nodevis "neitrālām" piem. Ziemeļkorejas vai Sīrijas žurnālistiem, lai pavēsta pasaulei, ka pēcnāves vēstījumu. Varbūt šāds varoņa ieguldījums pasauli (vismaz mūsu reģionā) padarītu kaut cik tiesiskāku un izteikto draudu piepildījums nebūtu velti aizlaists gar ausīm!
Eduards Vasiļevskis (Edža)
21 februārī, 09:02
Nekādi kari nespēj satricināt mērķtiecīgu, stabilu valsti, tās sabiedrību. Pretēji izlaupītai, ir purkšķis liksies par apokalipsi.
I
Indulis Reiziņš
21 februārī, 08:02
Mēs, Latvijas "augstāko aprindu" jeņku pakaļlaižas, esam tā aizrāvušies ar rusofobiju, ka paši vairs neapjēdzām ko muldam, vai tas ir kontekstā, vai galīgi šķērsām. Neviens "krievu trollis" nedāvināja (ei nu sazini ,kam) pus otru MILJARDU, toreiz latu, PAREX shēmotāju sakarā Latviešu asaru naudu. Tas pats BBaltija gadījumā, Latvijas krājbankas, Trest bankas un droši vēl gadījumu. No neitrālas puses skatoties, tas izklausās, ka šeit "saimnieko" zināmu, vai nezināmu "diegu raustītāju"' ielikts idiotu bars. Diez vai pasaules mērogā ir valsts, kur GADSIMTA garumā izputinātas (pie tam mākslīgi) trīs - var teikt - galvenās valsts bankas, tas ir valsts iedzīvotājiem uzspiestās bankas. Pie mums tas ir paveicams 1/4 gadusimteņa laikā, un kas nav mazsvarīgi, PAŠu spēkiem. Kāds te kredītreitings, kāds signāls investoriem, kāds uzticības kredīts iedzīvotājiem, kāda uzticība pensiju sistēmai utt. Te braukšot viesstrādnieki, - protams, ka brauks, jo tukša vieta oāzē nemēdz būt, bet jāatceras , ka uz pamestu, vai pievilināšanai noliktu ēsmu VIENMĒR pirmie metas maitēdāji un laupītāji, un ja nu kas paliek pāri, tad varbūt tiek arī kaut kas, teiksim, rezidentiem!
leons55
20 februārī, 21:02
PĒDĒJĀ RINDKOPĀ SKAIDRI PATEIKTS KA VAINĪGI PAŠI - - - «Latvijas elitei ir problēmas, saistītas ar sabiedrības neuzticēšanos tai, ierēdņu korumpētību, ! ! ! ! ! Daukšts norāda, ka Krievija ir atteikusies no dūres un militāra spēka lietošanas, jo ir sapratusi, ka Latvijas vājais punkts ir elite. «Latvijas elitei ir problēmas, saistītas ar sabiedrības neuzticēšanos tai, ierēdņu korumpētību, ienākumu plaisu sabiedrībā, un tas viss rada barojošu augsni populismam.»
Ainārs Skuja
20 februārī, 21:02
KĀDA VĒL ELITE= ŽU-KU-ĒNI
Ainārs Skuja
20 februārī, 20:02
JA PIE VIENA GALDA ATĻĀVA SĒDĒT, TAD IR JĀKALPO PAMATĪGI= UN MAZĀK MUĻĶĪBAS JĀRUNĀ
Ainars Broks
20 februārī, 20:02
Nesaprotu šos plānprātiņus Rimševicu un daudzus citus ierēdņus,ko viņi meklē krievijā???????????? Ir normālas civilizētas valstis kur braukt un zvejot.
dzi_ni14
20 februārī, 18:02
Abet to es sen sen apgalvoju - valsts bez pamatīga vidusslāņa ir viegli destabilizējama. Tagad var papildināt ar to, ka zvejot , tāpat kā medīt, ir bīstami un kaitīgi dzīvībai.
valdis freimanis (valdis)
20 februārī, 18:02
Nebūs Jums taisnība. Hibrīdkaru pret šo zemi jau sen liek vaļā mūsu pašu varas vīri. Tagad dzirdamas skaļākās zalves.
E
Eduards B
20 februārī, 17:02
zinot LV IT spējas, mēs ilgi neizturētu, ja kādam tiešām mēs būtu vajadzīgi :D
M
Martins Pavils
20 februārī, 17:02
Krievam jau diži daudz nekas nav jāizgudro, lai sašūmētu sabiedrību, tik jāatklāj daži fakti, ko mūsu "patrioti" noklusē. Piemēram tas, ka "finanšu sektors" burtiski noslauc valsti ik gadu ar pus miljardu eiro un šo naudu izved no valsts. Tādu kapitāla aizplūšanu Latvija nespēj panest. Rezultātā no ekonomiskās izaugsmes pēc krīzes, pagājušo gadu Latvija noslēdza ar 2.4 MILJARDU eiro tirdzniecības deficītu!! Latvijas ekonomika brūk kā kāršu namiņš..
_Lamata_
20 februārī, 17:02
Hibrīdkaru pret Latviju dēļ Rimšēviča sākusi visa pasaule. Gan ASV, gan Eiropas ziņu dienesti, gan Krievija.
L
Letinju Puika
20 februārī, 16:02
Daukšts prognozē procesa eskalāciju un Latvijas demonizāciju pasaules acīs. Pēc viņa domām, Krievijas masu mediji apstiprinās teoriju, ka Latvija ir NATO vājākais posms un vājākā valsts Baltijas reģionā. No vienas puses es piekristu, ka tas ir sava veida uzbrukums Latvijai un ta arī ir, bet nevajag pārspīlēt par demonizāciju, jo.... Krievija nav izdevīgi ka šo banku caurumu uz Eiropu aizklape ciet. Viss vareja turpināties klusiņām un bez stresa. Domāju ka ta iespriguma avots drīzāk nāk no ASV un Eiropas Bankas. Pēkšņi ne no šā ne no ta ABLV skandālam pa vidu uzpeld Norviks. Tās būs interesanti. Iesaku cilvēkiem neizdarīt pārsteidzīgus minējumus, bet tomēr ņemt vēra ka tas tomēr ir uzbrukums mūsu valstij. Mums visiem jābūt modriem!!!!
Aivars Znotins
20 februārī, 16:02
Daukšt ! -Uzrakstīji,pateici ... NU UN???? Kur ir DARBĪBA-PRETDARBĪBA ???Kur ir "ieroči "pret "ieročiem" šajā HIBRĪDKARĀ??? Te "smadzenes" pret "smadzenēm" KARO ! Vai mēs esam DUMJĀKI ???. Vai šai karā MĒS NEVARAM BŪT UZVARĒTĀJI???
valdis freimanis (valdis)
20 februārī, 16:02
Ja pašiem nav galvā ienākusi doma, ka tauta ir katras valsts vērtība, nevis slaucamā govs, krievs ar hibrīdkaru iemācīs. Daudzi būs pret, bet jāsaka kaimiņiem paldies. Paši saviem spēkiem galā netiekam......
Aigars Putniņš
20 februārī, 15:02
TĀPĒC mūslaiku LATVIJAS POLITIKAS un EKONOMIKAS LAUKUMA VADOŠAJIEM SPĒLĒTĀJIEM JĀIZDARA situācijai atbilstoši SECINĀJUMI,kā arī nopietni jāpadomā par PUSSARAUTO attiecību ar savu,LATVIEŠU, tautu normalizēšanas veidiem!
Grunneier
20 februārī, 15:02
Ja jau putins teica, ka latvija ir pelnījusi beigta ēzeļa ausis, tad to viņa arī dabūs! Nožēlojama valstele! Tik ilgi auklējās ar piekto kolonnu un latviešu valodas nīdējiem, ka citādu rezultātu nemaz nevarēja gaidīt...
D
dullis2 -
20 februārī, 15:02
Nu ja reiz Latvija tiek starptautiski nomelnota un apmelota, tad ir pēdējais laiks pie darba ķerties mūsu visām attiecīgajām struktūrām. Un jāgriežas pēc palīdzības pie pārējo NATO valstu specdienestiem. Tikai izskatās ka viss nav melns un balsts. Ir ASV ziņojums par ABLV Bank un ir Sprūda un mūsu centrālās bankas vadītāja attiecības. Diemžēl izskatās, ka paši jau vien esam devuši pietiekamu augsni Krievijas specdienestiem hibrīdkara uzsākšanai.
Maris Brempelis (Maris)
20 februārī, 14:02
Nezinu,kā ar tiem kariem, bet pēdējam teikumam rakstā piekrītu pilnībā.
Pēteris Puriņš (Petja)
20 februārī, 14:02
Tā jau ir žandra klasika,- pie visām Latvijas nelaimēm vainīga Krievija.. :-D
© TVNET. Visas tiesības paturētas