Ceturtdiena, 19. jūlijā Vārda dienas: Digna Jautrīte Kamila Sāra
Komentāri
Autorizējies šeit:
Janis Bērziņš
15 jūnijā, 12:06
fui publisks šij vecenei....
ViktorsKrickis
11 jūnijā, 17:06
Baibiņ, Šillers reiz uzrakstīja, ka pret stulbumu paši Dievi cīnās veltīgi.
Janis Bērziņš
6 jūnijā, 21:06
nu pipec...govslaucējas izskatijās smukākas,,fui....
Oskars Klikucis
5 jūnijā, 19:06
Kas viņa ir Dievs? Bet kā ir patiesībā parasts mirstīgais
_Lamata_
5 jūnijā, 17:06
jz hainc ! Kurš Tevi uzaicināja izteikt savu viedokli ? Piekrītu Sipeniecei par muļķiem, kuri nekad ne par ko, izņemot sadzīves jautājumus, neinteresējas, bet brīnās, kāpēc nav taisnīguma, kāpēc mazas pensijas un algas. Manu radu pulkā tādu ir pietiekoši daudz. Ne viņi zina, kas ir koalīcijas partijas, ne ministri. Viena no viņām vienmēr stāv un krīt par ZZS, jo tie vienīgie panākšot, lai zemnieki par pieņemamām cenām tirgos pārdotu savus produktus. Gudri. Ne tā ? Un tādu ir vairums.
Janis Bērziņš
5 jūnijā, 16:06
Tukša muca tālu skan......
I
Ixtams Nets
5 jūnijā, 16:06
Pirms cīnīties ar muļķiem Baibai vajadzētu vismaz izlasīt "Alūksnes gudro protokolus " ;)
_Lamata_
5 jūnijā, 13:06
Pierādījums Baibas teiktajam ir muļķu uzbrukums tomam 221. Šie muļķi nespēj saprast viņa uzrakstīto domu, bet jēdz vienīgi klabināt taustiņus . Nenobrieduša prāta un totāla stulbuma īpašnieki. Tad nav brīnums par valsti, kurā dzīvojam.
Janis Bērziņš
5 jūnijā, 12:06
publisks fui šij VECENEI. Tāpēc,ka ar saviem lietusargiem,un uzstāšanos televizija ,apvainojot visus politiķus par zagļiem,kas tad tādai sl...pai ir devis atļauju muti vārstit ,sorosita kucite,un kad tai raidijumā politiķis nolika viņu pie vietas,nu gandriz apčurājās turpat uz vietas no bailēm...
Līvija Zvaigzne
5 jūnijā, 11:06
Var cīnīties pret muļķību, bet pret muļķiem kā tādiem - nez, kā tas izpaužas?
ViktorsKrickis
5 jūnijā, 11:06
Reiz Fridrihs Šillers uzrakstīja: Pret stulbumu paši Dievi cīnās veltīgi. Mazliet vēlāk Alberts Einšteins teica, ka bezgalīgs ir tikai Visums un cilvēku muļķība, un par to pirmo viņš vēl neesot pilnīgi pārliecināts.
Larisa Juskevica
5 jūnijā, 11:06
Mēs tevi mīlam baiba !
Ivars Igaunis
5 jūnijā, 11:06
Malacis,Baibai vienmēr ir pareizā izpratne.Žēl,ka neiet politikā,palīdzēt to smirdīgo dīķi izdzenāt.
Linda d'Arka
5 jūnijā, 10:06
Skumji, KA CITĀDI DOMĀJOŠUS cilvēkus jāsauc par muļķiem.... skumji,KA ŠAJĀ PASAULĒ,KĀDS CITS VAR NOTEIKT UN IETEKMĒT TEVI, KĀDAM JĀBŪT,KĀ JĀRUNĀ,KĀ JĀIZSAKĀS,KAS JĀĒD .... Tikai tāpēc, ka lielākajai sabiedrības daļa tā dzīvo-pēc pieņemtiem standartiem. It kā GUDRI,bet tajā pašā laikā aprobežoti savos izteicienos. Tas, ka nav jāvelk viedoklis un vārdi ar stangām no cilvēka ārā,tas vēl nenorāda cilvēku gudrības pakāpi.... ES ESMU LAIMĪGA KA ESMU CITĀDĀKA. ATRAST SEVI,UN PIEŅEMT CITUS ,TAS IR PATS LABĀKAIS KO CILVĒKS SEVIS LABĀ VAR DARĪT.
Gaidis Osenieks
5 jūnijā, 08:06
Baibai visu cieņu. Patīk, ka tie duraki komentāros sarosījušies. Laikam labi trāpīts, ka pat mulķi sevi atpazinuši.
Vigo Leitholds
5 jūnijā, 08:06
TV Pica. :)
Aivars Gailītis
5 jūnijā, 07:06
Noskatieties to video, un jūs ieraudzīsiet patiešām gudru cilvēku, kas netēlo gudro, kas netēlo viszini, bet kam sakarīgas domas un vārdi nav ilgi pa ķešu jāmeklē.
Jautajums4
5 jūnijā, 07:06
Vienkārši fascinē...kurš nu būtu par muļķību runājis...
Jautajums4
5 jūnijā, 07:06
Vienkārši fascinē...kurš nu būtu par muļķību runājis...
guntis -----
5 jūnijā, 07:06
Man tikai un vienīgi viņa asociējas ar tirgus bābu, kurai belašus tirgot. Uzvedība un tā bļaušana riktīgi kā Blagoveščenskas tirgū. Kur duņkas bļauj pokupaiķe belaši..
MRjankaa
5 jūnijā, 06:06
Patika kā šī iligarhus dedzināja, bet pati tai.laikā par pasākumu rīkošanu naudiņu skaidrā uz rokas bez nodokļiem iekasē...
Arvidas Sabonis
5 jūnijā, 06:06
Sipeniece pati ir viena no lielākajām un dzirdamākajām muļķēm Latvijā! Ko gan tāda var mācīt citiem? Kārtējo reizi ar savu vāvuļošanu un viedokli par pašai nesaprotamām lietām, apliecina savu stulbumu! Ej, notievē, govs! resnums ir kaitīgs un tas nav jaunums! :)
K
Kārlis Arums
5 jūnijā, 06:06
prieks, ka cilvēks ir sabiedriski aktīvs, vēlas iesaistīties, komentēt. bet nu kad Sipeniece kādus sāk apsaukāt par muļķiem, tas man īsti nelīmējas.
J
jz haincs
5 jūnijā, 05:06
Baibas bravūrai nereti pietrūkst seguma, kur viņa jau sāk balansēt uz ''prastas bābas'' ar skaļu rīkli robežas...Bet tā, vajag jau, lai kāds, arī tā, sapurina pavisam inertos...Piemēram, kauna lieta, ka tieši vēlētāju inertuma pēc, Latviju EP pārstāv un pārstāvēja tādi odiozi personāži, kā: ždanokas, mitrofanovi, mamikini utml. sovjetu relikti....Par mūsu galvaspilsētu nemaz nerunāšu....
vilnis bambe(ezītis miglā)
5 jūnijā, 05:06
es,Baibas,izteikumus par daudzām sabiedrības lietām par pilnu rubli neņemtu,jo jaunbagātniece,kas dzīvo tālu no parasto cilvēku ikdienas rūpēm.Tas ir tā pat kā klausīties Kaimiņu Saeimas tribīnē - kā Ļeņins uzbruka buržuāzijas pārstāvjiem.Sanitārā revīzija ir vajadzīga visos mūsos.Attīrīties no visvarenības sindroma.Realitāte sabiedrībā ir daudz savādāka.Piezemētāka,jo Dievs domā,cilvēks uz zemes dara pa savam.
toms221
5 jūnijā, 05:06
Brīvība, neatkarība, ar šiem vārdiem parasti operē politiķi, gan naidnieku, gan savējie, lai sanaidotu valsti pret valsti, brāli pret brāli, kā Ukrainā. Ko tu viens pats neatkarīgs, no citiem izolējies, darīsi. Tagad esam vairāk atkarīgi no ES kā agrāk no PSRS. Būtībā vislielākā atkarība mums ir no naudas, jo vairāk naudas jo viņam liekas ka brīvāks un neatkarīgāks, bet nē, tāds cilvēks ir vēl lielākos žņaugos. Nav tādas brīvības un neatkarības.
Gunārs Zvirbulis
5 jūnijā, 05:06
Pievienojos Baibai - kāpēc man jāmokās ar citu savārītiem sūdiem? Un tad atceros teicienu - vārnas lido baros, vanagi vieni un dzīvoju brīvs ar Dievu sirdī.
H
Harmenss Karmenss
5 jūnijā, 05:06
vai tomēr, preparēšana, šajā gadijumā nav smagi par glaimojošu, teikts :D
G
G S
5 jūnijā, 04:06
Tam, ka Saeimā ir pilns cilvēku, kas sevi ir pārvērtējuši - piekrītu uz visiem 100%. Un vispār man liekas - Baiba ir pozitīvs cilvēks
bfghtnrnr rtnrtnrtnrtnr
5 jūnijā, 04:06
feministe poxodu
Armands Misa
5 jūnijā, 04:06
Pati ta šausmīgi gudra vai? Apkārt visi duraki vienai gudriniecei...😂
© TVNET. Visas tiesības paturētas