Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
Tom Walter
18 jūnijā, 02:06
Laba diena kungs / kundze Mans vārds ir Tom walters,Es strādā Sun Loan Company, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām un uzņēmumiem, kam nepieciešama dažāda veida finanšu palīdzība, finansējums tiek nodrošināts ar atmaksas plānu no 1 līdz 25 gadiem ar procentu likmi 2%. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu, ja jūs interesē mūsu serviss: E-pasts: sunloans.ltd@gmail.com Tālr .: + 1-845-600-7975 Tīmekļa vietne: www.sunloan.com Sagaidot jūsu atbildi, Tom Walter.
_Lamata_
14 jūnijā, 19:06
Vienīgi Puče TV 24 Preses klubs spēja izspiest konkrētus uzvārdus. Par Oligarhu lietas komisijas darbu Sudrabai nav ko pārmest. Nevienai izmeklēšanas komisijai nav bijis nekāda rezultāta. Arī viņas kritizētājs Judins neko nevarēja ne ieteikt, ne konkretizēt. Izmeklēšanas komisijas nevienu nevar notiesāt, tikai ieteikt, kas jāuzlabo likumos. Publika balsos par sirdij mīļiem lozungiem un labāko reklāmas firmu. Neko mainīt nav iespējams, ar to jāsamierinās, ejot "pildīt pilsoņa pienākumu ".
naislaif
12 jūnijā, 20:06
tu purva briesmone!!! oligarhu lietu ļoti gribējo atrisināt!!!???
clis77264851
12 jūnijā, 17:06
Nepatīk tik izplūduši apgalvojumi. Vislabāk būtu, ja kundze pie šī apgalvojuma būtu nosaukusi arī 5- 10 personas no viņas redzesloka. Tad es viņu cienītu.
Zane Līvmane
12 jūnijā, 14:06
Tur nu Ingunai taisnība, tikai kur paliks viņas sponsori?
Ivars Krontāls
12 jūnijā, 11:06
Novākt no Latvijas politiskās skatuves valsts izzadzējus ir nereāli, jo tad no tās jānovāc pilnīgi visas līdzšinējās varas partijas un to biedri, neastkarīgi no tā kādās jaunās partijās tie šobrīd atrodas. Kas šo politisko vakuumu aizpildīs, nestādos priekšā. Neredzu tādu vērā ņemas sabiedrības pārstāvju politisko apvienību - partiju, kurai ir sava ideoloģija - idejas kā veidot Latvijas nākotni, mērķis, kādu viņi gribētu redzēt tautu un valsti pēc gadiem. Vārdu sakot mēŗķis uz kuru vest tautu, valsti. Kāda ēga padzīt vienas savtīgu interešu grupas, kuras tiek dēvētas par partijām, ja vietā nāks citas tādas pat? Pie mums jau nav partijas, bet interešu grupas.
Ivars Igaunis
12 jūnijā, 11:06
Un tādi kangari,kā sudraba.
Lāsma Kalnozola
12 jūnijā, 11:06
Tā jau pēc būtības Ingūnai taisnība, tikai, ko viņas pašas darbi ir parādījuši?
Valērijs Krutka
12 jūnijā, 09:06
nav jāvelk ne mīnusi ne plusi nav jāiet un nav jāpiedalās to nabagu vēlēšanās. Es nēesmu dumjš lai ietu un balsotu par nabagiem un plikadīdām.Paskatieties uz patreizējo saeimu kādus kredītus tie nabagi ir saņēmušies kur viņu bērni bērnu bērni vēl nespēs nomaksāt...
Janis Pirte
12 jūnijā, 09:06
Jaievelk minuss sudrabai
Janis Pirte
12 jūnijā, 09:06
Jaievelk minuss sudrabai
Agita ex. Laugale
12 jūnijā, 07:06
Hmm, dzēšam komentārus! Kāpēc? Jūs taču reklamējāties, ka gribat būt neatkarīgi...
Māra Millere
12 jūnijā, 07:06
sūdraba:tā neesmu es!!!
Agita ex. Laugale
12 jūnijā, 07:06
Vispirms no politiskās skatuves ir jāaizvāc padomju laika politiķi, jo viņi diemžēl nemāk domāt savādāk, kā tajā laikā un totāli stagnē. Šī kundze ir viena no tādām. Tūlīt aiz šiem ir jāaizvāc sportisti, aktieri, mācītāji, ārsti, rakstnieki un visi citi brīnumi, viņiem šajā dzīvē ir cits uzdevums, un tā noteikti nav politika (viņi ir tikai marionetes un masa). Jāapvienojas ir vienā partijā, lai nav jūklis un ir tikai divas izvēles - par Latviju (brīvu un neatkarīgu ar pareizajiem sabiedrotajiem) un ... paši zināt par ko. Turklāt, ir jādodas pieredzes apmaiņā uz jau attīstītākajām valstīm un reāli ir jāizvērtē, kas Latvijas iedzīvotājiem un Latvijai ir piemērotākais, nevis jāveido n-tās darba grupas, kas sazin ko tur izvērtē. Jāapsaimnieko valsts nauda pareizi,jākontrolē Eiropas fondu izlietojums, vispār, darīt ir daudz ko, bet redzam tikai tukšu muldēšanu un naudas izkleķerēšanu...
Gunta Griniņa
12 jūnijā, 07:06
Un ko tad gulēja visus Saeimā nosēdētos gadus,ka nu tikai attapās?
Aivars Rozītis
12 jūnijā, 07:06
Valsts izzadzējiem ZZS un V - protams ir jātaisa STOP . Tas nevar turpināties mūžīgi. Bet domāju ka Jaunā Konservatīvā Partija - JKP to prastu izdarīt profesionālāk ! Pietiek aplaupīt tautu !
Aivars Sevelis
12 jūnijā, 06:06
Izzadzēju advokāte sāk taisnoties.
telemus43
12 jūnijā, 06:06
Jānovāc no politiskās skatuves dāma, kura traucēja atklāt potenciālu valsts nozadzēju slepeno sarunu nosodīšanu parlamentārā izmeklēšanas komisijā.
Uldis Brigzna
12 jūnijā, 06:06
...laikam kads nepadalijas ar vinu, tagad nabadzite taisa te teatri. Vareja darzina iet vagas ravet,ne jau saimu. Tur jau tapat viss skaidrs.
Aleksandrs Jermaks
12 jūnijā, 06:06
Tagad atkal kautkādus mēslus izlies uz Sudrabu.. piešūs vēl kādu Maskavas roku utt.. Būtu jau labi, ja tā roka varētu izslaucīt korupciju Latvijā, vienalga mMaskavas vai zimbabves roka, katik palīdz!
Aleksandrs Jermaks
12 jūnijā, 06:06
Tagad atkal kautkādus mēslus izlies uz Sudrabu.. piešūs vēl kādu Maskavas roku utt.. Būtu jau labi, ja tā roka varētu izslaucīt korupciju Latvijā, vienalga mMaskavas vai zimbabves roka, katik palīdz!
G
G S
12 jūnijā, 06:06
Sudraba izdarīja visu, lai iedzīvotāji neuzzinātu no telefonu oligarhu sarunām kā tā Latvija tiek izzagta...
R
Raimonds Sietins
12 jūnijā, 06:06
Sāciet vienkārši ar nemelošanu.
Juris Alksnis
12 jūnijā, 05:06
Zaglis bļauj.. Ķeriet zagli!
Signe Rasmate (PALDIES :*)
12 jūnijā, 05:06
Nu jā.. Varētu sākt ar sevi un paķert līdzi aizkulises
guntis briedis
12 jūnijā, 05:06
Kā, vadot "Preses klubu", vairākkārt debašu dalībniekiem pieprasīja Puče- uzvārdus! Var jau Saulcerīte vāvuļot: "Izbeigsim, izmēzīsim, nepieļausim!", bet jebkura pils, kā tas minēts mūsu tautas pasakās, iznirst dienasgaismā virszemē, tikai to nosaucot vārdā.
© TVNET. Visas tiesības paturētas