Pirmdiena, 16. jūlijā Vārda dienas: Estere Hermīne Liepa
Komentāri
Autorizējies šeit:
Arthur Alvarez
19 jūnijā, 17:06
Noklausījos! Nekas interesants izņemot info par darbu Brīvajā Eiropā!Tas daudz ko pasaka!Pēdējais aicinājmums "aizsūtīt kaut ko", bija mēģinājums pierādīt, ka cilvēki noskatās līdz galam raidījumus ar viņa dalību! Dīvaini, ka netika noteikti iesūtāmajam materiālam parametri, jo Delfi taču ir sava redakcionālā poltika, kura šādus parametrus nosaka! Par "neesiet cūkas" - pretrunīgs izteikums (morāla vērtējuma izteikums, kurš neiederas kapitalistiskajā/politiskaja sistemā), jo kapitalistiskā sabiedrībā, nav "cūku" ir tikai likuma pārkapēji...
Uldis Sabaka
19 jūnijā, 12:06
Laiks iet,bet vinji paliek,būsim par Aivaru!
Mārīte Bekmane
19 jūnijā, 11:06
Paldies Tev Jāni par drosmi un daudzpusīgām zināšanām,jo daudziem politiķiem no Tevis vienkārši ir bail,kādam melnais darbs ir jādara arī šādā veidā....Paldies!!!!
Janis Berzins
19 jūnijā, 07:06
Tiešām delfu žurnālisti nevarēja iztulkot vārdu -establishment??
Jānis Bērziņš
19 jūnijā, 07:06
Eh, nu garlaicīgs tas Domburs, pults poga pati nospiežas. Un laikam ne īpaši izglītots, cik kaut kādus tekstus kādreiz atceros.
laukroze
19 jūnijā, 06:06
diemžēl katrs no mums,kurš palicis LV un dzīvo šeit un tagad,ir šai "gaļas mašīnā" Dombura vārdiem runājot, skumjš fakts, un, vai mūsu tēvzeme būs tika draugu un paziņu valsts, vai patiesi attīstīta un demokrātiska, atkarīgs no mums pašiem, jo neticība valsts varai ii liela un tam ir savs pamats.
toms221
19 jūnijā, 05:06
Nezinu neviena mēdija kurš nedziedātu līdzi ES, vai ASV pamatnostājai, ja arī kāds no tiem sāk kaut ko pukstēt, ātri aizver muti, tāda mums tā vienpusīgi diplomātiski demokrātiskā ceturtā vara.
J
jz haincs
18 jūnijā, 21:06
Vēl tagad atceros, nu jau vairāk kā 10 gadus vecu, Dombura interviju ar tik daudz kritizēto premjeru Kalvīti, kad tas Jāni viegli iebāza maisā...Vairāk Dombura kungs tādu kļūdu;diskusiju viens pret vienu, bez lieliem palīgspēkiem utml., neatkārtoja...
© TVNET. Visas tiesības paturētas