Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Virtuālās realitātes ierīces drīz nostāsies līdzās datoram un mobilajam telefonam

Foto: <a target="_blank" href="https://www.flickr.com/people/utknightcenter/">UTKnightCenter</a>, <a target="_blank" href="http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC BY-SA 2.0</a>

Virtuālā realitāte (VR) ir jauns medijs, kas drīz nostāsies blakus datoram un mobilajam telefonam, kā arī pavērs daudz jaunu iespēju gan biznesā, gan izklaidē, sacīja 360 grādu virtuālo tūru izstrādātāja «Giraffe360» īpašnieks Mikus Opelts.

Viņš arī norādīja, ka, neskatoties uz jaunāko tehnoloģiju apguvi citās jomās, VR ir viena no tehnoloģijām, kurā Latvija iet soli solī ar attīstību pārējā pasaulē. «Bizness Latvijā aktīvi adaptē šo jauno tehnoloģiju, kas tikai pēdējos gados parādījusies pie apvāršņa,» pauda jaunais uzņēmējs.

«Giraffe360» nodarbojas ar virtuālo tūru veidošanu, kuras iespējams izstaigāt ekrānos, interaktīvajos ekrānos vai virtuālās vides ierīcēs.

0 Komentāri