Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētījums: Marihuānas smēķētājiem ir vairāk seksa

Foto: Reuters/Scanpix

Zinātnieki jaunā pētījumā pierādījuši, ka cilvēkiem, kuri smēķē marihuānu ir vairāk seksa nekā nesmēķētājiem. Iespējams, marihuāna palīdz cilvēkam uzbudināties.

The Journal of Sexual Medicine

Statistikas dati liecina, ka katrs divpadsmitais brits vecuma grupā no 16 līdz 59 gadiem pēdējā gada laikā ir lietojis marihuānu.

Savukārt šī pētījuma ietvaros tika aptaujāti 50 tūkstoši amerikāņu vecuma grupā no 25 līdz 45 gadiem. Visi aptaujas dalībnieki tika iztaujāti gan par saviem marihuānas lietošanas paradumiem, gan seksuālo dzīvi.

Zinātnieki atklāja, ka sievietes, kuras regulāri smēķē marihuānu, ar seksu nodarbojas vidēji septiņas reizes mēnesī, turpretī tās sievietes, kuras nesmēķē marihuānu, ar seksu nodarbojas vien sešas reizes mēnesī. Vīriešu dzimuma marihuānas smēķētājiem sekss ir vidēji 6,9 reizes, bet nesmēķētājiem 5,6 reizes.

Kopumā izrādījās, ka marihuānas smēķētājiem seksa daudzums ir par divdesmit procentiem lielāks, nekā nesmēķētājiem. Pētnieki apgalvo, ka šis ir pirmais pētījums, kas pierāda, ka marihuāna patiesībā var rosināt seksuālo apetīti.

«Marihuānas smēķēšana ir visai bieža parādība, tomēr tās saistība ar cilvēka potenci vai libido līdz šim nebija zinātniski pētīta. Mēs atklājām, ka marihuānas smēķēšana seksuālo vēlmi negatīvi neietekmē, gluži otrādi, tā to pat paaugstina,» komentēja pētījuma autors Maikls Eizenbergs (Michael Eisenberg).

0 Komentāri