Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«IBM» nopērk «Internet Security Systems»

«IBM» un korporācija «Internet Security Systems» šodien paziņo par vienošanos, kā dēļ «IBM» iegādāsies Atlantā (ASV) rezidējošu kompāniju «Internet Security Systems» (ISS), portālu «Apollo» informēja «IBM Latvija» Mārketinga komunikāciju vadītāja Santa Rutka.

Darījuma summa ir apmēram 1,3 miljardi ASV dolāru, un ir plānots, ka tas tiks noslēgts šā gada pēdējā ceturksnī, kad būs saņemta ISS akcionāru piekrišana un nokārtotas citas līguma saistības.

«Internet Security Systems» nodrošina drošības risinājumus tūkstošiem pasaules lielāko kompāniju un valdības iestāžu, palīdzot laikus novērst iespējamos datortīklu, datoru un serveru apdraudējumus no interneta. ISS programmatūras, ierīces un pakalpojumi vada un kontrolē tīkla vājās vietas, laikus novēršot potenciālos draudus. Noslēgtā vienošanās ir saskaņā ar «IBM» stratēģiju izmantot IT pakalpojumus, programmatūras un konsultāciju zināšanas standartizētos programmatūru pakalpojumos, kas palīdz klientiem optimizēt un transformēt savu biznesu.

Šī vienošanās nostiprina «IBM» pozīcijas strauji augošajā vadīto drošības pakalpojumu (Managed Security Services) jomā. IT drošības jautājumi — no bažām par iespējamo datu zādzību līdz pat dažādu sarežģītu prasību ieviešanai un pārvaldei — prasa arvien lielāku uzmanību neatkarīgi no kompānijas lieluma, atrašanās vietas vai darbības jomas.

ISS palielina «IBM» iespējas atrast risinājumu šim industrijas izaicinājumam, apvienojot ISS papildinošo automātisko drošības platformu, pakalpojumus, programmatūru un konsultantus ar «IBM» piedāvāto plašo drošības risinājumu spektru, novatoriskajiem un starptautiskajiem pētījumiem. Noslēgtais darījums ir nozīmīgs papildinājums «IBM» drošības pakalpojumu biznesā. ISS kā biznesa daļa tiks iekļauta «IBM» globālās drošības pakalpojumu organizācijā («IBM Global Services’ Security»).

ISS ir vairāk nekā 11 000 klientu visā pasaulē, arī 17 pasaules lielākās bankas, 15 lielākās valstu valdības, 11 vadošās apdrošināšanas kompānijas un 13 no pasaules lielākajām IT organizācijām. «IBM» pašreiz strādā vairāk nekā 3500 profesionālu konsultantu, kas tūkstošiem organizāciju pasaulē nodrošina drošības pakalpojumu konsultācijas, ieviešanu un pārvaldi.

0 Komentāri