Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pētnieki noskaidrojuši, kāpēc cilvēki masturbē

Foto: PantherMedia / Scanpix

Amerikāņu pētnieki atklājuši iemeslus, kāpēc vīrieši un sievietes nodarbojas ar masturbāciju. Pēc ekspertu domām, vīrieši pašapmierinās, ja tiem ir par maz seksa, savukārt sievietes – ja seksa laikā nespēj gūt pilnvērtīgu apmierinājumu.

Archives of Sexual Behavior

Visiem pētījuma dalībniekiem bija jāatbild uz tādiem jautājumiem, kā, cik bieži viņi nodarbojas ar masturbāciju, kad viņi to darīja pēdējo reizi, kā arī, cik ļoti viņi ir apmierināti ar savu seksuālo dzīvi. Pēc tam tika noskaidrots dalībnieku vecums, seksuālā orientācija, kā arī tas, vai viņiem ir dzīvesbiedrs.

Apkopojot un izanalizējot iegūtās atbildes, pētnieki secināja, ka neapmierinātie vīrieši, kas aptaujā minēja, ka tiem pietrūkst seksa, tiecas biežāk nodoties masturbācijai, lai kompensētu seksa trūkumu.

Savukārt sievietēm viss ir pretēji, proti, jo vairāk sieviete nodarbojas ar seksu, jo biežāk viņa masturbē, lai gūtu maksimālo iespējamo baudu. Šajā gadījumā masturbācija darbojās kā seksu papildinošs process.

0 Komentāri