Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lielbritānijā šovasar izmēģinās Mobilās TV pārraides

Jūlijā Lielbritānijā tiks testētas pirmās mobilās TV pārraides. NTL Broadcast un O2 Oksfordā sešus mēnešus testēs 16 dažādus mobilos TV kanālus, kuros tiks translēts viss sākot ar mūzikas videoklipiem un beidzot ar multfilmām un ziņām.

Šajā izmēģinājumā piedalīsies 350 cilvēki, kam būs pieejami Discovery Channel, CNN un Cartoon Network kanālu mobilās versijas. Izmēģinājumā tiks pārbaudīta, kā cilvēki lieto mobilā TV pakalpojumu, kas izmanto īpašu mobilo translāciju pārraides standartu. DVB-H (digital video broadcast — handheld) ir īpašs standarts, kas ir izstrādāts īpaši TV signālu pārraidīšanai uz mobilajiem telefoniem un citām līdzīgā, ierīcē.

«No saviem pētījumiem mēs zinām, ka gandrīz puse Lielbritānijas mobilo telefonu lietotāju gribētu skatīties savas iemīļotās TV pārraides savos mobilajos telefonos; tāpēc mēs plānojam izveidot pievilcīgu mobilo TV kanālu paketi,» teica NLT pārstāvis Terijs Hovards.

Mobilo pakalpojumu sniedzēji ir ieinteresēti mobilajā TV, bet viņi īsti nezina kā cilvēki uztvers šādu pakalpojumu un cik viņi būs gatavi pat to maksāt. Tāpat nav īsti skaidrs vai cilvēki gribēs skatīties TV pārraides savos mobilajos telefonos, jo telefonu bateriju darbības laiks tomēr ir ierobežots.

DVB-H standarta darbība atšķiras no parastā video pārraidīšanas skatīšanās uz mobilajiem telefoniem, jo tas neizmanto iepriekš sagatavotu video failu lejupielādi, tas TV signālu sūta patieso, ļaujot lietotājiem TV skatīties dzīvajā.

0 Komentāri