Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Šī vietne izmanto sīkdatnes (cookies angļu val.), lai analizētu mūsu datplūsmu, uzlabotu satura kvalitāti, pielāgotu saturu lietotāju vajadzībām un optimizētu tās darbību. Sīkdatnes mūsu vietā un tikai atbilstoši norādītajiem mērķiem var pārvaldīt arī mūsu sadarbības partneri (trešās personas – datu apstrādātāji (operatori), piemēram, Google Analytics). Sīkāk par sīkdatnēm un to dzēšanu lasi šeit

Izveido vietni par Latviju norvēģu valodā

www.latvia.no

Šāda interneta resursa izveides ideja radās Latvijas goda konsulam Erlingam Johansenam (Erling Johansen) Kristiansanā un Latvijas goda konsulam Olemam Birgeram Giaveram (Ole Birger Giæver) Tronheimā, lai arī Norvēģijā (tās valodā) iedzīvotāji būtu informēti par biznesa aktivitātēm, saņemtu tūrisma informāciju, apskatītu kultūras un dažādu pasākumu norises Latvijā, kā arī būtu iespējams atrast dažādas norādes uz citām interesējošām interneta vietnēm.

www.latvia.no

Jau no paša šīs vietnes izveides brīža savu atbalstu sniegušas tādas lielas kompānijas kā «Reval Hotels», SIVA, «Tipro Baltic», «Merlink Group» un «Giæver», «Hegle & Co», kā arī organizācijas Latvijas Institūts, «Rīga- iedvesmas pilsēta» un «Eventguide Latvia» piedalās šīs vietnes izveidē un attīstīšanā.

0 Komentāri