Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Domēna vārdus varēs pārvaldīt ātrāk

Latvijas domēnu vārdu reģistra turētājs «NIC» izveidojis jaunu klientu apkalpošanas tiešsaistes sistēmu ar nosaukumu «NIC24». Tās mērķis ir atvieglot un paātrināt domēnu vārdu reģistrācijas un pārvaldīšanas procesus, strādājot visu diennakti, portālu «Apollo» informēja «NIC» pārstāvis Jānis Riņķis.

Izmantojot «NIC» interneta mājas lapas «nic.lv» vai «nic24.lv», klienti turpmāk varēs ne tikai ātri un viegli piereģistrēt jaunus domēna vārdus, bet veikt arī citas darbības, kas saistītas ar to administrēšanu. Sistēmas izveidošana faktiski iezīmē NIC pāreju jaunā darba kvalitātē. Par «NIC24» galvenajām raksturojošajām īpašībām kļūs ātrums un laika ekonomija, uzsver Riņķis.

Līdz šim izmaiņas DNS serveros un personas datu apstrādē tika veiktas tikai uz rakstisku vai uz e-pastu sūtītu iesniegumu pamata. Savukārt jaunā sistēma ļaus lietotājam pašam jebkurā diennakts laikā kontrolēt savu domēnu vārdu stāvokli, veikt nepieciešamās izmaiņas tehniskajā vai kontaktinformācijā, kā arī iesniegt jaunus pieteikumus. Arī rēķinus par domēnu vārdu lietošanas apmaksu klienti turpmāk varēs aplūkot elektroniski.

0 Komentāri