Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veidos metodisko mācību materiālu par drošību internetā

Īpašu uzdevumu ministra elektroniskās pārvaldes lietās sekretariāts sadarbībā ar Izglītības satura un eksaminācijas centru (ISEC) tuvākajā laikā sāks veidot mācību materiālu par drošību internetā, informē sekretariāts.

Šis metodiskais mācību materiāls būs paredzēts pirmsskolas, sākumskolas un pamatskolas vecuma bērniem. Materiāli plānoti kā informatīvs palīgs skolotājiem, kas māca sociālās zinības.

E-lietu sekretariāts arī plāno atbalstīt ISEC diagnosticējoša pārbaudes darba izstrādi sociālajās zinībās 5. klasei, kur līdz ar citiem jautājumiem par drošību sadzīvē būtu iekļauti jautājumi, kas saistīti arī ar drošību internetā.

E-lietu sekretariāta speciālisti regulāri saņem uzaicinājumus no skolām vadīt seminārus gan skolēniem, gan viņu vecākiem, lai informētu skolēnus par iespējamiem riskiem internetā un to, kā no tiem izvairīties. Pēc skolu vadības uzaicinājuma nākamais seminārs plānots 25. martā Rīgas Tehniskajā koledžā un 26. martā Ogres profesionālajā vidusskolā.

0 Komentāri