Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«YouTube» apsūdz «Viacom» par slepenu tā satura augšupielādēšanu videohostingā

Foto: Ekrānuzņēmums

Videohostinga portāls «YouTube» ir apsūdzējis mediju konglomerātu «Viacom», ka tas laikā, kad publiski žēlojas par autortiesību pārkāpumiem portālā «YouTube», pats tur slepus augšupielādē savu saturu.

«YouTube» ir paziņojuši, ka Viacom mēģina panāktu iespaidu, ka tās augšupielādētie videomateriāli ir neapstrādāti un neautorizēti noklīduši no viņu serveriem.

«Viacom» tiesā ir iesnieguši dokumentus, kuros no «YouTube» pieprasa vienu miljardu dolāru par autortiesību plaša mēroga pārkāpumiem. «Viacom» līdz šim ir saskaitījis 150 tūkstošus savu tiesību pārkāpumu.

Viacom paziņojumā teikts, ka «YouTube» ir veidota uz autortiesību pārkāpumiem un portāla veidotājiem jau no paša sākuma bija plānots gūt peļņu no šādiem pārkāpumiem.

Savukārt «YouTube» savu pretinieku apsūdz mēģinājumos saasināt situāciju. «Viacom» esot algojuši vismaz 18 dažādas tirgvedības aģentūras, kas portālā augšupielādē «Viacom» saturu, kas izskatās pēc zagta satura. Vairākus gadus ilgušajā tiesas prāvā «YouTube» atsaucas uz autortiesību likumu, kas portālu uzturētājus atbrīvo no atbildības par lietotāju izvietotu saturu.

0 Komentāri