Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Turpmāk bez maksas «sērfot» internetā varēs arī dzelzceļa stacijās

Foto: macspite, CC licence

Vilcienu pasažieru ērtībām turpmāk 14 dzelzceļa staciju uzgaidāmajās telpās būs pieejams bezmaksas bezvadu internets, portālu «Apollo» informēja uzņēmuma «Latvijas Dzelzceļš» pārstāvis Māris Ozoliņš.

Uzņēmums pabeidzis pirmo darbu posmu pie bezmaksas bezvadu interneta pieslēguma nodrošināšanas dzelzceļa stacijās un pašlaik bezmaksas internets pieejams Ogrē, Jelgavā, Slokā, Olainē, Dubultos, Priedainē, Krustpilī, Skrīveros, Daugavpilī, Cēsīs, Valmierā, Saulkrastos, Zilupē un Rēzeknē 2. Nākotnē šo pakalpojumu plānots nodrošināt arī citās Latvijas dzelzceļa stacijās.

Pieslēgumu skaits bezmaksas tīklam nav ierobežots un nodrošinātais interneta ātrums ir pietiekams ātrai datu pārraidei un failu apmaiņai. Tehniski iespējams nodrošināt vismaz 200 lietotāju vienlaicīgu pieslēgumu tīklam.

«Latvijas Dzelzceļa» aplēses liecina, ka šo pakalpojumu lielākoties izmantos viedtālruņu lietotāji, jo, atbilstoši tirgus un sociālo pētījumu aģentūras TNS datiem, jaunās paaudzes telefonus lieto gandrīz katrs piektais Latvijas iedzīvotājs vecumā no 15 līdz 74 gadiem. Pieaug arī planšetdatoru lietotāju skaits – tos izmanto jau 7% Latvijas iedzīvotāju.

«Latvijas Dzelzceļš» atzīst, ka internets ir kļuvis par mūsu dzīves un sadzīves nepieciešamību, tālab izveidojot bezvadu interneta pieslēgumus dzelzceļu stacijās, viens no svarīgākajiem aspektiem bija nodrošināt, lai tas klientiem būtu bez maksas.

Lai pieslēgtos bezmaksas internetam, lietotājam jāizvēlas bezvadu interneta tīkls ar nosaukumu «LDz free».

0 Komentāri