Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Tiešraide: Eiropas Planetārās zinātnes kongresa 2.diena

  • Raksts
  • Video
Foto: Publicitātes foto

TVNET sadarbībā ar mobilo televīziju, lietotni LMT Straume aicina šodien, 19. septembrī, no plkst.9:00 tiešraidē vērot Eiropas Planetārās zinātnes kongresa (EPSC 2017) otrās dienas tiešraidi. Pasākums notiek angļu valodā.

EPSC ir lielākais Eiropas un viens no vērienīgākajiem pasaules planetārās zinātnes notikumiem. Tā laikā Rīgā pulcējas ap 800 zinātnieku un tehnoloģiju ekspertu. Kongresa programmā ir 1000 prezentācijas par kosmosa industrijas aktuālākajām misijām un tēmām.

Šā gada kongresa tēma ir «Līdzdalības paplašināšana», un kongresa programmā iekļautas sesijas un pasākumi, lai popularizētu jaunu kopienu iesaistīšanu un integrēšanu planetārajā zinātnē Eiropā un citur pasaulē.

KONGRESA OTRĀS DIENAS TIEŠRAIDES PROGRAMMA:

09.00 Kosmosa resursu izmantošana: iespējas un zinātniskie ierobežojumi

11.00 Starpplanētu nanosatelīti, _CubeSats / SmallSats_

14.00 NASA zonde _Juno_ Jupitera izpētei un tās atbalsts novērojumiem no Zemes

16.00 Merkura zinātne un novērojumi.

Interesentiem no visas pasaules ir iespēja līdz 22. septembrim sekot līdzi kongresa norisei LMT Straumes tiešraidēs. Daļa konferences sesiju un aktivitāšu ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu tiks pārraidītas tiešraidē internetā un lietotnē LMT Straume, kā arī LMT Viedtelevīzijā.

Kongresa apmeklētāji un tiešraides skatītāji ir aicināti piedalīties Twitter diskusijās, lietojot tēmturus #EPSC2017 un #100KMkosmosā.

0 Komentāri