Vaikule ar trim koncertiem apceļos Latvijas pilsētas

Laima Vaikule

FOTO: Publicitātes foto

Šonedēļ populārā latviešu dziedātāja Laima Vaikule, kura allaž apbur ar samtaino balss tembru un izjusto dziedāšanu, un priecē ar saviem elegantajiem skatuves tērpiem un iespaidīgo skatuves tēlu, klausītājus aicinās uz savu jaunāko koncertprogrammu «Ar tevi kopā». Dziedātājas ekskluzīvie koncerti notiks 8. decembrī Zemgales olimpiskajā centrā Jelgavā, 9. decembrī – Vidzemes olimpiskajā centrā Valmierā un 10. decembrī – Saldus Sporta kompleksā.

«Uzstāšos kopā ar profesionāliem mūziķiem, kuri šai turnejai būs sapulcējušies no vairākām valstīm. Koncertos skanēs gan manas labi zināmās un klausītāju iemīļotās dziesmas, gan arī jauni skaņdarbi,» par gaidāmajiem koncertiem stāsta dziedātāja, atzīstot – viņa ļoti priecājas un jūtas gandarīta par iespēju pirmoreiz uzstāties tieši šajās Latvijas pilsētās, kur līdz šim nav koncertējusi.

Koncertos uz skatuves kāps arī Laimas draugi – latviešu mūziķi, ar kuriem viņu saista skatuves sadarbība un radošas simpātijas, taču, kā ar smaidu saka pati dziedātāja, «lai tas pagaidām paliek noslēpums». Taču, kā jau ierasts, Laimas Vaikules uzstāšanās reizēs allaž var sagaidīt dažādus pārsteigumus – gan muzikālus, gan vizuālus.

«Es ceru jūs visus sastapt manos koncertos, lai mēs visi kopā varētu nosvinēt brīnišķīgu decembri! Ceru, ka šie koncerti būs svētki gan jums, gan, protams, arī man pašai,» aicina dziedātāja.

Laimas Vaikules koncerti «Ar tevi kopā» notiks:

8.decembrī plkst.20 Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā,

9.decembrī plkst.19 Valmierā, Vidzemes Olimpiskajā centrā

10.decembrī plkst.19 Saldus Sporta kompleksā

Biļetes uz koncertiem var iegādāties «Biļešu Paradīzes» kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv.

Lasītākais šobrīd

Uz augšu