T, 17.08.2022.

Pabeigta īres namu būvniecība Valmierā

LETA
Pabeigta īres namu būvniecība Valmierā
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: Valmieras pilsētas pašvaldība

7.jūnijā ekspluatācijā tika pieņemti jaunie Valmieras daudzdzīvokļu īres nami Mālu ielā 1 un Ķieģeļu ielā 8. Lai iegūtu dzīvokļu īres tiesības, par dzīvokļiem tiks rīkota īres tiesību izsole. Pieteikties izsolēm varēs trīs nedēļas no 2018.gada 25.jūnija līdz 13.jūlijam SIA «Valmieras Namsaimnieks», kur notiks arī jūlijā paredzētās īres tiesību izsoles. To norišu datumi un laiki tiks izziņoti atsevišķi.

Daudzdzīvokļu īres namos kopā ir 150 dzīvokļi. 15 no tiem ir vienistabas dzīvokļi 25-30 m2 platībā, 90 - divistabu dzīvokļi 34-41 m2 platībā un 45 - trīsistabu dzīvokļi 50-54 m2 platībā. Divi vienistabas dzīvokļi (Mālu ielā 1 - 3, Ķieģeļu ielā 8 - 63) ir īpaši pielāgoti cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Īres maksa par kvadrātmetru būs 5,20 EUR mēnesī (īres maksā ir iekļauti arī mājas apsaimniekošanas izdevumi). Īrniekam papildus būs jāmaksā par komunālajiem pakalpojumiem, atbilstoši skaitītāju rādījumiem.

Dzīvokļa īres tiesības varēs iegūt jebkura fiziska persona neatkarīgi no pašreizējās dzīvesvietas, taču īres līgums paredzēs visām dzīvoklī dzīvojošajām personām nepieciešamību deklarēt dzīvokļa adresi kā savu dzīvesvietu. Dzīvokļa īres tiesības tiks piešķirtas uz pieciem gadiem, un īres līgums aizliegs dzīvokli nodot apakšīrniekiem, kā arī viena persona varēs īrēt tikai vienu dzīvokli.

Reģistrācijas maksa izsolei - 20 EUR, katras izsoles sākumcena būs 50 EUR, bet izsoles solis - 50 EUR. Ja dzīvokļa īres tiesību izsolē būs pieteicies tikai viens pretendents, izsole tiks uzskatīta par notikušu, ja papildus samaksātajai reģistrācijas un izsoles sākumcenai būs izsolīts viens izsoles solis. Pretendentam iegūstot dzīvokļa īres tiesības, izsoles reģistrācijas maksa, sākumcena un vismaz viens nosolītais izsoles solis būs vienreizējs maksājums, kas netiks atgriezts, kā arī netiks ieskaitīts kā daļa no turpmākajiem īres maksājumiem.

Daļas dzīvokļu īres tiesības tiks piešķirtas pilsētai prioritāri attīstāmajās nozarēs strādājošiem speciālistiem no uzņēmumiem un iestādēm, kurām noslēgts sadarbības līgums ar SIA «Valmieras Namsaimnieks», saskaņā ar 25.01.2018. pašvaldības domes lēmumu Nr.295.

Lai klātienē interesentus iepazīstinātu ar īrei pieejamajiem dzīvokļiem, 6., 7., 10. un 11. jūlijā no plkst. 14.00 līdz 20.00 tiks organizētas publiskas dzīvokļu apskates. Dzīvokļu apskatei nepieciešams iepriekš pieteikties un saskaņot apskates laiku, zvanot pa tālruni 64207300 vai rakstot e-pastu namsaimnieks@v-nami.lv.

Informācija par īrei pieejamajiem dzīvokļiem, telpu plānojumu, pieteikšanos īres tiesību izsolēm, to noteikumiem, īres līguma paraugs pieejami SIA «Valmieras Namsaimnieks» mājaslapas www.v-nami.lv sadaļā «Īres nami» un Valmieras pilsētas pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā «Īres nami». No mobilajām ierīcēm informācija pieejama pašvaldības mājaslapas www.valmiera.lv sadaļā «Pakalpojumi» - «Nekustamais īpašums» - «Īres nami».

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu