Sāk dzīvojamā projekta pārdošanu Kalnciema kvartālā

FOTO: Immostate

Šā gada 5.jūnijā ekspluatācijā nodots Kalnciema kvartāla rezidenču projekts, kas atrodas Valentīna ielā 16, vien dažu soļu attālumā no Rīgas galvenajām ielām un vienlaikus klusajā Āgenskalnā. Jau 46% no projekta dzīvojamajām telpām atradušas savus saimniekus. Kalnciema kvartāla rezidences ir dzīves telpa ar piederības sajūtu pilsētai, līdzīgi domājošiem kaimiņiem, labiekārtotu piemājas vidi ar kopējo platību 5000 kv.m. un draudzīgu apkārtni.

Projektu veido trīs 4 stāvu dzīvojamās ēkas un viens atsevišķi novietots korpuss ar individuāliem dzīvokļiem un tiem pieguļošām terasēm. Kopā visos korpusos izvietotas 182 dzīvojamās telpas, no kurām pašlaik īpašniekus atraduši jau 46% mājokļu.

Jaunajiem un potenciālajiem iemītniekiem tiek piedāvātas dzīvojamās telpas no 26 kv.m. līdz 100 kv.m. – gan apartamenta tipa, gan atsevišķā korpusā esoši plaši dzīvokļi ar privātmājas sajūtu, gan moderni, saulaini pusotra stāva dzīvokļi ar lieliem logiem un izeju uz terases.

FOTO: Immostate

Daudzstāvu ēkas iemītnieku ērtībām katrā stāvā izvietotas bezmaksas koplietošanas mantu glabātuves, kā arī pagrabstāvā pieejamas aptuveni 50 mantu glabātuves par atsevišķu samaksu. Kaimiņu un no rosīgās pasaules apslēptas sabiedrības sajūtu veido arī pirmajā stāvā izvietotā, 60 kvadrātmetrus plašā, koptelpa ar āra terasi draudzīgai kopā sanākšanai un labiekārtots iekšpagalms ar bērnu rotaļu laukumu, apzaļumotu teritoriju un atpūtas vietām. Iemītniekiem pieejama slēdzama telpa velosipēdu un bērnu ratiņu novietošanai un noliktavas telpas pagrabstāvā. Kalnciema kvartāla rezidenču iekšpagalma teritorijā pieejamas arī 76 atklātās virszemes autonovietnes.

FOTO: Immostate

Kalnciema kvartāla rezidences - tā ir zaļa pasaules uzskata, pilsētas vēstures cieņas un mūsdienu arhitektūras harmoniska sinerģija. Veikta saudzīga vēsturiskās fasādes atjaunošana, to veiksmīgi padarot par mājīgu, gaišu un aicinošu dzīves vietu.

Pašreizējo ēku sienās vēsturiski bija izvietojusies galdautu, aizkaru un mežģīņu fabrika Rita, kas ir viens no retajiem Latvijas uzņēmumiem ar vairāk nekā 90 gadu pieredzi. Ēkas fasāde krāsota baltos, pelēkos un oranžos toņos, ar koka detaļām, kas rada dabas tuvuma un siltuma sajūtu.

Dzīvokļus īpašus padara to unikālais interjers, ko veidojuši Latvijas interjera dizaineri, katrs ieliekot savu vīziju par pilsētas dzīvi.

FOTO: Immostate

No Kalnciema kvartāla rezidencēm viss ir tuvu un ērti sasniedzams – dažu minūšu gājiena attālumā ir Rīgas vēsturiskais centrs ar tā kultūras dzīvi, mājīgais Kalnciema tirgus, kafejnīcas, vēlo brokastu, pusdienu un vakariņu vietas, parki un veloceliņi.

FOTO: Immostate

4. un 5. jūlijā Kalnciema kvartāla rezidences būs iespēja apskatīt klātienē, nekustamā īpašuma speciālistu pavadībā – atvērto durvju dienās, laikā no 16:00 līdz 22:00.

FOTO: Immostate

Atvērto dienu laikā būs iespēja vērsties arī pie SEB bankas speciālistiem, lai saņemtu konsultācijas par finansējumu un saņemtu īpašu SEB bankas piedāvājumu mājokļa kredītam. Šo divu dienu laikā pirmajiem 10 pircējiem tiks sniegta arī īpaša iespēja – saņemt 8% atlaidi sava mājokļa iegādei!

Uz augšu